Jump to content

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nick: Kayn
Level:34

Vârstă (reală):19

Sex (real):Masculin

Vechime pe server: 2 luni pe contul respectiv.

RPG profil Link: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Kayn

Ai mai avut aceasta functie?Nu.

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Vreau sa obtin aceasta functie pentru a ajuta la dezvoltarea comunitatii, si a ajuta playerii in dezvoltarea lor ca jucator. Consider ca detin experienta necesara deoarece am obtinuit mai multe functii pe parcursul carierei mele de jucator pe comunitatea B-Zone.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Taxe zilnice

Evenimente cu premii in gold

Setarea taxei de 1$
Ajutarea playerilor noi cu sume modeste de bani sau cu sfaturi pentru dezvoltarea lor

Link to comment
Share on other sites

  • SaRtOR locked this topic

leader.png

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Octombrie 2022 au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for October 2022 are now open.

You can start the campaign from now on.

 

 

Do not forget about // Nu uitati de:

‼️Cererea de bani jucatorilor pentru evenimente (/transfer) duce la Faction Warn (prima abatere) - demitere daca continua.‼️

‼️The player's request for money for events (/ transfer) leads to Faction Warn (first offense) - dismissal if he continues.‼️

Link to comment
Share on other sites

spacer.png

 

 

Nick: cowS 
Level:
Age (real): 24
Gender(real): Male.
How old are you on the server?: Joined in 2011. So 11 years.
RPG profile link: 

Link: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/cowS

RPG Bar: cowS.png 

Did you been Mayor in the past?: Yes, I think 3 or 4 times.
The reason you want to become a Mayor: I want to continue my ongoing Gold events work I restarted in July of 2022. Donating money to the community which gave me great memories and time pass as a child makes me feel better, as I only intend to do this whilst my studies are just beginning. Once real life get's back into fifth year, I will resign. Until I resign again, I wish to make the player's day better daily by making gold events which means they need spend less money, and can earn it for free like the old days. It's been a while, let's play together.
What I intend to do for other players.: Parkour Events by cowS will be with partnership of Mayor, All normal 200 gold events will continue and I will include collaborations between all the factions, roleplay events such as Cops and Robbers, and more. 

 

Event portfolio from when I returned back to SA:MP (July 2022):

 

Spoiler

https://imgur.com/a/IgUfFQq

 

A1t7Wk2.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

6JDt4Jm.png

 

9ekT0tc.png

 

fuuZRdK.png

 

jndy7rD.png

 

xzS0KqZ.png

 

1DDzNO1.png

 

bDLmwzT.png

 

6g4i9sb.png

 

XpzEmOn.png

 

rtYihIE.png

 

2zlJmnn.png

 

ZPJUqzD.png

 

ml1LyX7.png

 

N0xPnLs.png

 

vV7GaPu.png

 

IKR9udP.png

 

oWKeBuI.png

 

pT8Tzoq.png

 

rv4vIpX.png

 

IqxICwF.png

 

jqR3Ty7.png

 

TnktBlO.png

 

3gHrkzn.png

 

A4UL6Er.png

 

J2F0bbu.png

 

 

A80IYvZ.png

 

SdGGEf8.png

 

zSoE1dO.png

 

9KIKvEE.png

 

H3ZRJ1V.png

 

zeuW7JN.png

 

BfEk4cF.png

 

soi5LM8.png

 

eU0Sra9.png

 

JtMuQBx.png

 

n8rw0H0.png

 

6N0JhZN.png

 

WfV4kHI.png

 

0F3Cr3s.png

 

gCf2SdW.png

 

VdYlWbw.png

 

OUdY6Ur.png

 

r6T8gN3.png

 

gI4X39F.png

 

RpRMK8w.png

 

TJoLmki.png

 

tAiOCFY.png

 

HpEQajv.png

 

2HTlNof.png

 

JPgT3Rb.png

 

vNLMyqe.png

 

Ze9D8n3.png

 

AL5NNYv.png

 

oQaHg76.png

 

9KJCKuV.png

 

ONYiOGf.png

 

K1lA7Ki.png

 

ou7yl8X.png

 

LNkvG6S.png

 

aJ3I10T.png

 

wS5NBXL.png

 

F9cov6v.png

 

mw0FcRV.png

 

JzzRNj1.png

 

pxP9vS3.png

 

QcLCVkT.png

 

kesQhHX.png

 

0dhke7a.png

 

BLKyZOb.png

 

N2u6V2t.png

 

vm5NVqr.png

 

UJHjgKf.png

 

ZfQT3rj.png

 

Ny10i0Y.png

 

9K39nqe.png

 

BTuAB0r.png

 

XATWCs6.png

 

sm3MR4F.png

 

F5reQ2e.png

 

GpsO00m.png

 

NiodbFX.png

 

5DI1iyv.png

 

ssG6Xx9.png

 

iMso9Tu.png

 

XuZDUdJ.png

 

7GXg7fh.png

 

TLMPF4Q.png

 

tUBwD1q.png

 

XM1IWZF.png

 

CY7ys65.png

 

NGlxuKL.png

 

0iAZTeD.png

 

VZA7Ima.png

 

aF8gvKO.png

 

10xi3sm.png

 

Rg8A7qa.png

 

Dxs19WA.png

 

n0icDw1.png

 

SSy3Jwi.png

 

pH4V88V.png

 

DlufTJw.png

 

1FEJ6x6.png

 

udae4TW.png

 

SfjNgSx.png

 

Kd3Qm2p.png

 

G7t942d.png

 

okss6nS.png

 

 

 

If you want to support me, you can give me a +1 if you think I am credible for this function. Have a great day all.

Edited by cowS
Link to comment
Share on other sites

Nick:  HouR


Level: 122


Age (real): I am 22 years old.


Gender(real): Male.


How old are you on the server?: I have playing in B-Zone since 2013, So 9 years.


RPG profile link:  https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/HouR

 

Did you been Mayor in the past?:  With account another, Yes  I became mayor once.


The reason you want to become a MayorMayor is my favorite function and I like it because I can help the players more and make many events for them and I enjoy this work, I am an active and experienced player and this makes me able to do this job better.


What I intend to do for other players.:

 

I will keep the taxes $1 for the majority

 

I will make at least one Special event per day

 

I am very active player so I can help the players

 

And so...

Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații închise-

 

Jucatori propusi pentru vot:

  • cowS
  • HouR

‼️Votul va începe în data de 30.09.2022 la ora 18:00, ora serverului. Campania electorală mai este permisă PÂNĂ ÎN 30.09.2022 LA ORA 17:59. După începerea votului, campania electorală este interzisă!

‼️The vote will start in 30th September 2022 at 18:00, server hour. The electoral campaign is allowed UNTIL 30th September 2022 AT 17:59. After the beginning of vote, the electoral campaing will be forbidden!

Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Noiembrie 2022 au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for November 2022 are now open.

You can start the campaign from now on.

 

 

Do not forget about // Nu uitati de:

‼️Cererea de bani jucatorilor pentru evenimente (/transfer) duce la Faction Warn (prima abatere) - demitere daca continua.‼️

‼️The player's request for money for events (/ transfer) leads to Faction Warn (first offense) - dismissal if he continues.‼️

Link to comment
Share on other sites

  • zEk0 unlocked this topic

spacer.png

 

 

Nick: cowS 
Level: 119
Age (real): 24
Gender(real): Male.
How old are you on the server?: Joined in 2011. So 11 years.
RPG profile link: 

Link: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/cowS

RPG Bar: cowS.png 

Did you been Mayor in the past?: 5 times. This would be my 6th.
The reason you want to become a Mayor: To continue my work with Events for the server.
What I intend to do for other players.: Use 200 gold events to help pump energy into the server.

 

November will also see the following:

- Roleplay Drug search / Cleansing traffic routines with LVPD / FBI / LSPD / SFPD and NG

- Roleplay activities with News Reporters

- Other possible roleplay activities can be included with other factions. 

 

During these activities mini-games worth gold and money will be help, so definitely come through to say hello.

Edited by cowS
Link to comment
Share on other sites

Nick: JuSsTyn
Level: 103
Vârstă (reală): 21 de ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Joc din 2016- - >prezent, 6 ani.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/JuSsTyn

Ai mai avut aceasta functie? : Nu, nu am mai avut-o.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Doresc sa ajut jucatorii care au nevoie de acest lucru si sa schimb ceva pe server, avand aceasta functie tot odata. Sunt o persoana activa, amuzanta si cu bun simt, dar si foarte prietenoasa, care are rabdare in toate situatiile si care e deschis la orice propunere ar venii de la fiecare jucator in parte.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

#1 M-am gandit sa fac niste evenimente putin mai speciale si mai complexe, cu premii pe masura dificultatii lor.

#2 Am sa fac si o tombola saptamanala in care voi fi unui jucator random un anumit premiu per fiecare saptamana, o sa fie unul diferit.

*Am sa fiu deschis la toate sugestiile pe care mi se vor oferii in legatura cu ce se vrea facut si ceea ce se poate face, pentru a schimba mult fata acestei functii pe mandatul meu.

Altele o sa le fac pe parcursul mandatului, o sa fie secret. PS: Taxa va ramane permanent setata pe 1$..

 

!!JuSsTyn primar pentru luna Noiembrie!!

Edited by AIM JuSsTyn
Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații închise-

 

Jucatori propusi pentru vot:

  • cowS
  • JuSStyn

‼️Votul va începe în data de 31.10.2022 la ora 18:00, ora serverului. Campania electorală mai este permisă PÂNĂ ÎN 31.10.2022 LA ORA 17:59. După începerea votului, campania electorală este interzisă!

‼️The vote will start in 31th September 2022 at 18:00, server hour. The electoral campaign is allowed UNTIL 31th October 2022 AT 17:59. After the beginning of vote, the electoral campaing will be forbidden!

Link to comment
Share on other sites

  • zEk0 locked this topic

leader.png

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Decembrie 2022 au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for December 2022 are now open.

You can start the campaign from now on.

Link to comment
Share on other sites

Nick:FacTOT
Level:112
Vârstă (reală):16 ani
Sex (real):Masculin
Vechime pe server:4 ani implinesc in februarie.
RPG profil LinK:
https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/FacTOT

Ai mai avut aceasta functie? Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Doresc sa devin primar deoarece este o experienta noua care vreau sa o incerc de ceva timp. Si chiar daca totul a inceput ca o joaca, m-am hotarat sa imi incerc norocul si sa candidez.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Evenimente zilnice. In zilele de sarbatorii voi face evenimente cu premii mari. (skinuri onyx spre ex), taxa va ramane im permanenta 1$. 

Evenimente care voi ajuta factiuniile pasnice/pd la raport (ex paintball pt ttc, voi organiza si DM uri in anumite locatii pentru PD)

Voi ajuta jucatorii incepatori cu sume modice.

                                                                                                 FACTOT MAYOR PE DECEMBRIE

Link to comment
Share on other sites

Nick: Strandy
Level:92
Vârstă (reală):25
Sex (real):Masculin
Vechime pe server: 02.07.2010 pana in prezent
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Strandy

Ai mai avut aceasta functie?Da.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Vreau să preiau ceea ce am făcut in mandatele mele anterioare.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Doresc să readuc niște proiecte vechii+ proiecte noi / care au fost cum ar fi: Topicul Rasplata Saptamanala. Targ Auto. Proiecte cu Gold cum am investit 1000 gold din banii mei proprii si multe party-uri. Dance si multe altele

Evenimente clasice/ Trivia cum am făcut in trecut  si să premiez cel mai activ jucator + playerii cu o vechime mare pe server care au realizat ceva.

M-am mai gandit să adaug evenimente cu gold gen LMS cu premiu 500 gold din bani mei proprii + O sa fac evenimente cu bunkere, skink-uri, masini, de toate sa fie acolo

Cam atât mă gândesc pe moment o să vedeți mai multe dacă voi iesi primar din nou.

Edited by HG Strandy
Link to comment
Share on other sites

Nick: Skipper

Level: 140

Vârstă (reală): 25
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 9 ani si 2 luni

RPG profil Link: Click

Ai mai avut aceasta functie?: Da, mai am 3 mandate de primar, in anii trecuti

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

  • Doresc să obţin această funcţie pentru ajutorarea playerilor de level mic cu banii proprii.
  • Pentru a organiza evenimente speciale cu premii pe măsură ce vor consta în bani, gold şi multe altele, activităţi pentru absolut toate facţiunile paşnice, gangurile, departamentele, agentia de asasini şi nu în ultimul rând pentru clanuri.
  • Să organizez olimpiade între facţiuni, între clanuri şi multe altele, mereu pe primul loc trebuie să fie activitatea, distracţia, seriozitatea şi nu în ultimul rând ca playerii să aibă un ambient cât mai plăcut.
  • Desigur că şi premiile de la evenimente, activităţi contează şi vor fii unele pe măsură, dar totul este ca playerii serverului să se bucure de ele şi să participe la acestea.
  • Cine mă cunoaşte ştie ce fel de persoană sunt şi are încredere în mine, funcţia de Mayor este foarte importantă dedicată serverului şi nu cred că a fii Mayor trebuie să împarţi taxe şi să faci câteva evenimente pe zii, a fii Mayor înseamnă a merita această funcţie, a face un ambient plăcut tuturor playerilor, vreau ca toate facţiunile să fie un colectiv cât mai apropiat una de cealaltă şi a bucura playerii cu taxele împărţite, cu evenimentele şi activităţile create, cu olimpiadele între facţiunile paşnice, ganguri, departamente şi clanuri, a le oferii tuturor playerilor dornici de un loc de muncă în a se angaja la primărie şi a le oferii un job cu un salariu pe măsură, ca toată lumea să fie şi să se simtă perfect şi că joacă cu cel mai mare drag.

Ce intenţionez să fac pentru jucători?: Cum am menţionat şi mai sus, scopul pentru care doresc să devin Primar este să organizez multe evenimente, activităţi, împărţirea taxelor, olimpiade între facţiuni, ganguri, departamente şi clanuri, premiile vor fii pe măsură şi nu în ultimul rând ca playerii să fie fericiţi şi a le creea un ambient cât mai plăcut, angajarea playerilor dornici la primărie în a le oferii un job şi un salariu pe măsură şi multe altele, ştiu cum este să ai level mic, să nu ai fonduri necesare, să munceşti mult pentru a câştiga o sumă de bani, de asta doresc să ajut şi să mă implic. Am mai avut mandate precedente ale functiei de Mayor, am organizat atunci B-Clan's Olympics, evenimente şi multe altele. Voi organiza plimbări cu playerii de level 2-7, le voi arăta toate locaţiile importante de pe acest server, de la hq-urile facţiunilor până la unele business-uri renumite şi multe altele.

Vă mulţumesc tuturor celor care aţi citit această aplicaţie!

Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații închise-

 

Jucatori propusi pentru vot:

  • FacTOT
  • Skipper

Jucatori respinsi:

  • Strandy - sanctiune recenta, ban de limbaj

 

Votul va incepe in seara aceasta la ora 21:30!

 

 

Do not forget about // Nu uitati de:

‼️Cererea de bani jucatorilor pentru evenimente (/transfer) duce la Faction Warn (prima abatere) - demitere daca continua.‼️

‼️The player's request for money for events (/ transfer) leads to Faction Warn (first offense) - dismissal if he continues.‼️

Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Ianuarie 2023 au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for January 2023 are now open.

You can start the campaign from now on.

Link to comment
Share on other sites

  • Jackus unlocked this topic

Nick: Robica
Level: 100
Vârstă (reală):22 ani.
Sex (real):Masculin.
Vechime pe server: 9 ani
RPG profil LinK:  https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Robica

Ai mai avut aceasta functie?: Da
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:
 Facem distractie pentru jucatori, incercam sa facem atmosfera by Robica cum stie el sa faca.

Ce intenționez să fac pentru jucători:  Clasic nu bag vrajeala in aplicatii ca nu-s genul, tot ce intentionez sa fac in mandatul pe care l-as putea castiga prin voturile acordate de catre voi este: banala taxa de 1 dolar avand in vedere ca multa lume considera ca asa e cel mai ok, voi face evenimente cat de multe pot atat prin intermediul comenzii obisnuite /requestevent, cat si prin anunturile guvernamentale, vedem ce ocazii avem sa facem si evenimente speciale cu ajutorul baietilor din STAFF sa oferim si premii mai frumoase, asta depinde de cum vom avea parte de ajutorul lor. Garantat ca ne distram la evenimentele lui Robica ;) 

Link to comment
Share on other sites


Nick: biblia
Level: 69
Vârstă (reală): 22
Sex (real): masculin 
Vechime pe server: aproape 2 ani frumoși 
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/biblia

Ai mai avut aceasta functie? Pana acum nu. 
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar:Salutare tuturor si o sa încep prin a face o simpla si scurta auto descriere a mea, ma numesc Cristi si am 22 ani, locuiesc in București si sunt la seminar anul 3. Cu voia lui Dumnezeu si a voastră o sa va prezint motivele pentru care as dori sa aplic la funcția de mayor, in primul rand as dori sa Experimentez o astfel de facțiune pe acest server, mi as putea face timp pentru asta dacă as ieși mayor, imi placea sa cred ca un primar este respectat si păstorește o comunitate exact ca si viitoarea mea profesie de preot. Omul sfințește locul asa ca eu ma ofer aa sfințesc calea mea spre aceasta facțiune si sa ofer playeri lor un mayor credincios cu frica de Dumnezeu si super iertător. 
Ce intenționez să fac pentru jucători: O sa Intenționez sa fac tot ce este de putință sa ajut si sa mediez orice conflict intre playeri, totodata o sa fac evenimente cu premii in bani si masini ca am. destule si cum zice in biblie dar din dar se face rai asa ca o sa ma dedic trup si suflet aici, tot odată sa acord taxa cat se poate de bine si zilnic înspre ajutorarea playerilor la început de drum. Sper ca v am lămurit si aplicația mea sa fie convingătoare, Doamne ajuta si multă sănătate. 

Edited by Biblioteca sufletelor
Link to comment
Share on other sites

Nick: JuSsTyn
Level: 103
Vârstă (reală): 21 de ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Joc din 2016- - >prezent, 6 ani.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/JuSsTyn

Ai mai avut aceasta functie? : Nu, nu am mai avut-o.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Doresc sa ajut jucatorii care au nevoie de acest lucru si sa schimb ceva pe server, avand aceasta functie tot odata. Sunt o persoana activa, amuzanta si cu bun simt, dar si foarte prietenoasa, care are rabdare in toate situatiile si care e deschis la orice propunere ar venii de la fiecare jucator in parte.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

#1 M-am gandit sa fac niste evenimente putin mai speciale si mai complexe, cu premii pe masura dificultatii lor.

#2 Am sa fac si o tombola saptamanala in care voi fi unui jucator random un anumit premiu per fiecare saptamana, o sa fie unul diferit.

*Am sa fiu deschis la toate sugestiile pe care mi se vor oferii in legatura cu ce se vrea facut si ceea ce se poate face, pentru a schimba mult fata acestei functii pe mandatul meu.

Altele o sa le fac pe parcursul mandatului, o sa fie secret. PS: Taxa va ramane permanent setata pe 1$..

 

!!JuSsTyn primar pentru luna Ianuarie!!

Link to comment
Share on other sites

Cn5Yg18.gif

 

Nick: cowS 
Level: 120
Age (real): 24
Gender(real): Male.
How old are you on the server?: Joined in 2011. So 11 years.
RPG profile link: 

Link: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/cowS

RPG Bar:  cowS.png

Did you been Mayor in the past?: 6 times. This would be my 7th.
The reason you want to become a Mayor: To continue my work with Events for the server.
What I intend to do for other players.:  I will be making the following events:

 

- Use 200 gold events to help pump energy into the server.

- 1000 Gold events for some joyous occasions

- 2000+ Gold events for reserved dates, special occasions

 

 

During these activities mini-games worth gold and money will be given out freely also, so definitely come through to say hello.

Edited by cowS
Link to comment
Share on other sites

leader.png

-Aplicații închise-

 

Jucatori propusi pentru vot:

  • biblia
  • Jusstyn
  • Cows

 

 

Votul va incepe in seara aceasta la ora 22:00!

 

 

Do not forget about // Nu uitati de:

‼️Cererea de bani jucatorilor pentru evenimente (/transfer) duce la Faction Warn (prima abatere) - demitere daca continua.‼️

‼️The player's request for money for events (/ transfer) leads to Faction Warn (first offense) - dismissal if he continues.‼️

Link to comment
Share on other sites

  • Jackus locked this topic

leader.png

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Februarie 2023 au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for February 2023 are now open.

You can start the campaign from now on.

Link to comment
Share on other sites

  • Johnny unlocked this topic

Nick: [AIM]JuSsTyn

Level: 103
Vârstă (reală): 21 de ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Joc din 2016- - >prezent, 6 ani.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/JuSsTyn

Ai mai avut aceasta functie? : Da si doresc sa o continui.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Doresc sa ajut jucatorii care au nevoie de acest lucru si sa schimb ceva pe server, avand aceasta functie tot odata. Sunt o persoana activa, amuzanta si cu bun simt, dar si foarte prietenoasa, care are rabdare in toate situatiile si care e deschis la orice propunere ar venii de la fiecare jucator in parte.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

#1 M-am gandit sa fac niste evenimente putin mai speciale si mai complexe, cu premii pe masura dificultatii lor.

#2 Am sa fac si o tombola saptamanala in care voi fi unui jucator random un anumit premiu per fiecare saptamana, o sa fie unul diferit.

*Am sa fiu deschis la toate sugestiile pe care mi se vor oferii in legatura cu ce se vrea facut si ceea ce se poate face, pentru a schimba mult fata acestei functii pe mandatul meu.

  Chiar daca nu am facut tot ce mi-am propus in mandatul ce a trecut, am sa le fac in mandatul care va urma, daca se doreste sa fiu reales in a functia de primar pe luna Februarie si voi baga alte castiguri pentru jucatorii. Votati JuSsTyn cu incredere!

 PS: Taxa va ramane permanent setata pe 1$..

 

!!JuSsTyn primar pentru luna Februarie!!

Link to comment
Share on other sites

Nick: biblia
Level: 69
Vârstă (reală): 21
Sex (real):  masculin
Vechime pe server: 2 ani si jumatate
RPG profil LinK: 
biblia.png

Ai mai avut aceasta functie?  Pana acum nu
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primarani Vreau sa incep prin a ma prezenta din nou pe aici in caz ca a ti uitat de mine , ma numesc Cristi Dionisie , am 22 ani si locuiesc in Bucuresti, bun acum ca am facut cunostinta sa specific de ce vreau mayor. Pai e simplu in principiu, eu sincer m am plictisit sa vad mayori care iau aceasta functie cu voturi din colegi si conturi de la referral , nu joaca aproape deloc , nu vad nicio activitate si la sfarsit de luna de pe 25 sa zic incep sa faca 3 event uri si 2 ad uri si alea la misto ca votati mayor activ , pe bune? Eu vreau mayor activ , sa faca evenimente nu unul care aproape nu l vezi pe server. Daca iau mayor , o sa fiu activ suficient si o incerc sa ofer multe evenimente , nu stiu ideile sunt multe dar trebuie putina vointa de la jucatori sau daca e o sa o tinem asa pana se scoate factiunea asta mixta eventual.
Ce intenționez să fac pentru jucători: aCum am si spus , in primul rand activitate , nu la sfarsit de luna , taxa sa fie mereu acordata , nu zic ca trebuie de 7 ori pe zi , de 2 ori e suficient , evenimente macar 1-2 pe zi , tombole , concursuri cu premii in bani /masini etc cu ajutorul staff ului putem face ceva fain . Cam atat am avut de spus , cred ca domnii simpatizanti o sa faca spume dar asta e adevarul , multa sanatatesi votati cu cap.

Link to comment
Share on other sites

  • Johnny locked this topic
  • Johnny unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.