Jump to content

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

leader.png

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Martie 2023 au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for March 2023 are now open.

You can start the campaign from now on.

Link to comment
Share on other sites

  • Johnny unlocked this topic

Nick: Costi.PRV

RPG profil link: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/costi.prv

Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
Level: 99
Vârstă (reală): 20 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: joc după data de: 29:11.2015 18:17

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa fiu primar deoarece consider ca aceasta experienta este o experienta unica. Este o functie care necesita munca si dedicatie. Consider ca postul de primar nu este un post oarecare si care sa fie detiun de o persoana incapabila . Acest post necesita mult timp liber, si sa fii foarte activ. Eu stau minim 2/3 ore pe zi pe servar si doresc ca munca mea sa fie recunoscuta prin acest post de primar. Inca de cand m-am apucat de servarul RPG si am aflat ca poti deveni primar mi-am propus sa ajung la aceasta functie . Consider ca in tot acest timp de 2 ani si cate va luni am acumulat atatea informatii incat pot tine cu succes aceasta functie . Pot ajuta orce player care imi va cere ajutorul . O sa fiu mult mai activ decat primarul anterior daca obtin acesta funtie onorabila .
Ce intenționez să fac pentru jucători:

1) Sa fac evenimente zilnic.

2) Sa fac si evenimente speciale doar pentru playeri cuprinsi intre level 2-7.

3) Sa ajut orce player care imi cere sfatul sau ajutorul.

4) Sa fiu activ minim 5 ore pe zi, pentru a avea un mandat curat.

5) Sa donez din proprii mei bani pentru evenimente si sa creez o atmosfera cat mai placuta in functia de primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bray
Level: 129
Vârstă (reală): 22 de ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 24.03.2018 17:46 || Intr-o luna se fac 5 ani de RPG 1.
RPG profil LinK: Click

Ai mai avut aceasta functie?: Nu am mai avut această funcție.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Primarul este o funcție pe care mi-o doresc de mult timp așa că am decis să-mi părăsesc facțiunea și să-mi încerc norocul. Funcția de Primar fiind o funcție destul de importantă pe care nu o poate avea orice jucător, funcție care necesită seriozitate/activitate și implicare. Mă consider un jucător cu experiență și vreau să aduc schimbări pe server, ajutând și ascultând playerii.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Intenționez să-mi aduc la viață planul următor pentru toți jucătorii:

- organizarea săptămânală a evenimentelor cu un premiu cu totul special;

- giveaway cu o sumă de bani și/sau gold oferit(ă) random unui player (oferind dovada că playerul respectiv a câștigat);

- bineînțeles, evenimente (aproape) zilnic pentru a alunga plictiseala care a năpustit asupra playerilor, iar aici nu mă refer la tipicele LMS în arene plictisitoare, SMS sau Trivia;

- banii din seiful primăriei vor merge către jucătorii cu nivel cuprins între 2 și 7 de minim 5 ori/zi;

- pe toată durata mandatului meu taxa va fi setată la $1;

- primarul îsi va dedica timpul liber întâlnirilor cu playerii care doresc să-și spună ideile, plimbări/excursii & activități, chiar și organizarea unui Târg Auto și nu numai.

Sunt de părere că un Mayor(Primar) activ și serios care-și dorește să ajute la evoluarea și îmbunătățirea serverului este strict necesar pentru mentalitatea/ambiționarea/motivarea jucătorilor.

Dacă ajung pe lista candidaților vreau să vă cer un singur lucru: votați playerul/jucatorul Bray, votați încrederea, loialitatea și seriozitatea jucătorului, nu votați Bray din ToV sau Bray fostul lider Red Dragon Triad sau Bray "Helper-ul" ș.a.m.d. Vreau să vă demonstrez cu adevărat ceea ce mi-am propus și să fiu Primarul vostru activ. Vreau să arăt FAPTE nu VORBE#BrayPrimariePentruBogăție 

Link to comment
Share on other sites

Nick: [AIM]JuSsTyn

Level: 103
Vârstă (reală): 21 de ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Joc din 2016- - >prezent, 6 ani.
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/JuSsTyn

Ai mai avut aceasta functie? : Da si doresc sa o continui.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Doresc sa ajut jucatorii care au nevoie de acest lucru si sa schimb ceva pe server, avand aceasta functie tot odata. Sunt o persoana activa, amuzanta si cu bun simt, dar si foarte prietenoasa, care are rabdare in toate situatiile si care e deschis la orice propunere ar venii de la fiecare jucator in parte.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

#1 M-am gandit sa fac niste evenimente putin mai speciale si mai complexe, cu premii pe masura dificultatii lor.

#2 Am in gand sa fac 300 de evenimente in aceasta luna, cu diferite premii.

*3 Voi face un nou topic pentru toti jucatorii, numit 'Misiunea Saptamanii'.

*4 O sa fac si un concurs, cu premii pe masura.

*Am sa fiu deschis la toate sugestiile pe care mi se vor oferii in legatura cu ce se vrea facut si ceea ce se poate face, pentru a schimba mult fata acestei functii pe mandatul meu.

   Votati JuSsTyn cu incredere, daca vreti sa raman la primarie!

 PS: Taxa va ramane permanent setata pe 1$..

 

!!JuSsTyn primar pentru luna Martie!!

Link to comment
Share on other sites

  • Johnny locked this topic

leader.png

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Aprilie 2023 au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for April 2023 are now open.

You can start the campaign from now on.

Link to comment
Share on other sites

Nick: cnd
Level: 109
Vârstă (reală): 21
Sex (real): masculin
Vechime pe server: 3 ani aproximativ
RPG profil LinK: 
cnd.png

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Am zis ca vreau sa incerc din nou sa candidez , poate de data asta primesc mai multe voturi , in general as vrea sa fiu mayor pentru ca nu am incercat aceasta factiune pana acum si sunt curios cum e viata de primar pe b-zone , mai mult asta ar fi eventual daca o sa fiu ales nu o sa mai candidez pentru un nou mandat ca nu vreau sa raman lipit de o factiune , cam astea ar fi motivele principale pentru care doresc sa candidez.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Pai ma gandesc ca mayor ul se ocupa cu virarea banilor proveniti din donatii catre jucatorii la inceput de drum , asta va fi practica principala plus ca eu de ceva timp fac 1-2 event uri pe zi cu sume bunicicele zic eu cu mape random facute de mine ( cateodata cu ajutoare) , asta as vrea sa continui daca o sa devin mayor si eventual premii cu masini mai rare si asa mai departe .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bray
Level: 133
Vârstă (reală): 22 de ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 24.03.2018 17:46 || Intr-o luna se fac 5 ani de RPG 1.
RPG profil LinK: Click

Ai mai avut aceasta functie?: Da, sunt actualul Primar din Los Santos.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Primarul este funcția care mă caracterizează, mi-a captat atenția și interesul pentru joc și am devenit mai puțin plictisit atât eu cât și playerii (așa cum am promis). 
Funcția de Primar fiind o funcție destul de importantă pe care nu o poate avea orice jucător, funcție care necesită seriozitate/activitate și implicare. Mă consider un jucător cu experiență și vreau să aduc schimbări pe server, ajutând și ascultând playerii.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Intenționez să-mi aduc la viață planul următor pentru toți jucătorii:

- organizarea săptămânală a evenimentelor cu un premiu cu totul special; ✔️

- giveaway cu o sumă de bani și/sau gold oferit(ă) random unui player (oferind dovada că playerul respectiv a câștigat); ✔️

- bineînțeles, evenimente (aproape) zilnic pentru a alunga plictiseala care a năpustit asupra playerilor, iar aici nu mă refer la tipicele LMS în arene plictisitoare, SMS sau Trivia; ✔️

- banii din seiful primăriei vor merge către jucătorii cu nivel cuprins între 2 și 7 de minim 5 ori/zi; ✔️

- pe toată durata mandatului meu taxa va fi setată la $1; ✔️

- primarul îsi va dedica timpul liber întâlnirilor cu playerii care doresc să-și spună ideile, plimbări/excursii & activități, chiar și organizarea unui Târg Auto și nu numai. - parțial împlinit, am vorbit pentru târguri care se vor întâmpla în următorul mandat;

- ajutoare financiare în interiorul Primăriei ( pentru cei cu nivel 7+ ) în fiecare weekend.

Sunt de părere că un Mayor(Primar) activ și serios care-și dorește să ajute la evoluarea și îmbunătățirea serverului este strict necesar pentru mentalitatea/ambiționarea/motivarea jucătorilor.

Dacă ajung pe lista candidaților vreau să vă cer un singur lucru: votați playerul/jucatorul Bray, votați încrederea, loialitatea și seriozitatea jucătorului, nu votați Bray din ToV sau Bray fostul lider Red Dragon Triad sau Bray "Helper-ul" ș.a.m.d. Așa că, dacă mă vreți Primarul vostru și pe luna Aprilie, votați FAPTELE dovedite până acum.

Vreau să arăt FAPTE nu VORBE#BrayPrimariePentruBogăție 

Link to comment
Share on other sites

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Mai 2023 au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for May 2023 are now open.

You can start the campaign from now on.

Link to comment
Share on other sites

  • Jackus unlocked this topic

Nick: Bray
Level: 133
Vârstă (reală): 22 de ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 24.03.2018 17:46
RPG profil LinK: Click

Ai mai avut aceasta functie?: Da, sunt actualul Primar din Los Santos.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Primarul este funcția care mă caracterizează, mi-a captat atenția și interesul pentru joc și am devenit mai puțin plictisit atât eu cât și playerii (așa cum am promis). 
Funcția de Primar fiind o funcție destul de importantă pe care nu o poate avea orice jucător, funcție care necesită seriozitate/activitate și implicare. Mă consider un jucător cu experiență și vreau să aduc schimbări pe server, ajutând și ascultând playerii.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Intenționez să-mi aduc la viață planul următor pentru toți jucătorii:

- organizarea săptămânală a evenimentelor cu un premiu cu totul special; ✔️

- giveaway cu o sumă de bani și/sau gold oferit(ă) random unui player (oferind dovada că playerul respectiv a câștigat); ✔️

- bineînțeles, evenimente (aproape) zilnic pentru a alunga plictiseala care a năpustit asupra playerilor, iar aici nu mă refer la tipicele LMS în arene plictisitoare, SMS sau Trivia; ✔️

- banii din seiful primăriei vor merge către jucătorii cu nivel cuprins între 2 și 7 de minim 5 ori/zi; ✔️

- pe toată durata mandatului meu taxa va fi setată la $1; ✔️

- primarul îsi va dedica timpul liber întâlnirilor cu playerii care doresc să-și spună ideile, plimbări/excursii & activități, chiar și organizarea unui Târg Auto și nu numai. ✔️

- ajutoare financiare în interiorul Primăriei ( pentru cei cu nivel 7+ ) în fiecare weekend; ✔️

- Evenimente gold (200+), (pe lângă gold-ul oferit în fiecare weekend), de cel puțin 2/3 ori/săptămână;

- Spoiler: Evenimente speciale cu premii foarte speciale și neașteptate.

Sunt de părere că un Mayor(Primar) activ și serios care-și dorește să ajute la evoluarea și îmbunătățirea serverului este strict necesar pentru mentalitatea/ambiționarea/motivarea jucătorilor.

Dacă ajung pe lista candidaților vreau să vă cer un singur lucru: votați playerul/jucatorul Bray, votați încrederea, loialitatea și seriozitatea jucătorului, nu votați Bray din ToV sau Bray fostul lider Red Dragon Triad sau Bray "Helper-ul" ș.a.m.d. Așa că, dacă mă vreți Primarul vostru și pe luna Mai, votați FAPTELE dovedite până acum.

Off The Record: Sunt pregătite evenimente care vă vor surprinde, evenimente care nu s-au mai facut din postura de Mayor.
Așa cum v-am obișnuit -> -> 

Vreau să arăt FAPTE nu VORBE#BrayPrimariePentruBogăție

Link to comment
Share on other sites

Nick: cowS
Level: 119
Age (real): 25
Gender(real): Male
How old are you on the server?: Since 2011, almost 13 years
RPG profile link: 
cowS.png

https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/cowS

Did you been Mayor in the past?: Yes
The reason you want to become a
 Mayor: To continue my work with Gold Events for the whole server. I will be active for the players and provide daily entertainment in the form of Events with collaboration with factions and other clans.
What I intend to do for other players.: Daily tax, events, gold activites etc. I look forward to a great month with all!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Speedy
Level: 129
Vârstă (reală): Am 23 de ani.
Sex (real): Masculin, m-as putea numi masculul alpha.
Vechime pe server: Mă joc din 2012, dar actualmente pe acest cont de pe care aplic, din 2016.
RPG profil LinK: WrcR6QY.png

Ai mai avut aceasta functie? Sigur că da.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: Imi doresc să mai incerc si această factiune, din moment ce mafiile nu ma mai atrag, imi place sa interactionez cu jucatorii.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Să continui treaba bună de ''Primar'' pe care am început-o acum doi ani. 

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

  • Jackus locked this topic

-Aplicații funcție Mayor-

 

Aplicațiile pentru luna Iunie 2023 au fost deschise.

Puteți începe campania din acest moment.

 

 Applications for June 2023 are now open.

You can start the campaign from now on.

Link to comment
Share on other sites

  • Johnny unlocked this topic

Nick: Ne[X]uS
Level: 151
Vârstă (reală): 18
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: din 2018
RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Ne[X]uS

Ai mai avut aceasta functie? Nu. Ar fi o premieră, asta dac-aș obține funcția
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar: în primul rând aș dori să creez diferite activități alături de jucători, unde să ne simțim bine. Nu am mai avut această funcție, deci aș fi curios să văd cum este. 
Ce intenționez să fac pentru jucători:
- organizarea de convoaye și activități interesante; 
- organizarea de evenimente cu teme diferite, PE CARE SĂ NU LE FI VĂZUT PÂNĂ ACUM; 
- taxa PayDay-ului va fi mereu pe 1$; 
- taxele de caritate vor fi împărțite mereu la timp; 
- colectarea de taxe caritabile va fi făcută frecvent; 
- voi încerca să fac o chestie, așa-zisul maraton. Am câteva idei în cap, dar să văd dacă le pot pune în aplicare.

alte lucruri minore, deși esențiale, care nu au fost menționate aici.

Link to comment
Share on other sites

  • Johnny locked this topic
  • Johnny unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.