Jump to content

Media de varsta a jucatorilor de sa-mp


tyiby

Recommended Posts

Am cautat un topic de genu' si am vazut ca nu exista. Care e media de varsta a jucatorilor de sa-mp pe cel mai mare server din Romania? mi se pare un subiect destul de interesant.. eu as paria pe 16 ..

 

Ideea topicului e sa va spuneti varsta nu doar cat credeti voi ca e media..

ex.:

Salut, am 19 ani, si consider ca varsta media a jucatorilor de pe serverul nostru este de 13-15 ani.

Link to comment
Share on other sites

15 Maxim te poti juca aproape in fiecare zi minim 5-6 Ore. Deoarece esti mai matur [nu este cazul la toti] iesi la un suc, iesi cu fetele nu stai sa te joci SA:MP.

 

Va recomand sa nu faceti asta :

Roxana : Andrei nu vi cu mine sa imi cumpar un sutien si o fusta ?

Andrei : Nu ma joc SA:MP si CS. PA !!

Andrei - Prost

Dau un exemplu care l-a facut un prieten ... Ma rog

Link to comment
Share on other sites

Mă acolo e varsta la forumisti, aici e varsta medie a playerilor de sa-mp, te prinzi greu de fel, asa-i? nici macar nu e din categoria SA-MP.

Topicul e foarte util, tu esti inutil in el. Te-ai prins? (nu mai raspunde)

 

Pană la urma daca tot aveam un topic în care aflam media vârstei intregii comunitați, hai sa facem un topic și aici, poate cine știe, o fi o diferență majora de vârstă. Măcar de bagai un poll sau ceva.

Fugi fă unu topic și la Minecraft, și la CS :))

Link to comment
Share on other sites

Pană la urma daca tot aveam un topic în care aflam media vârstei intregii comunitați, hai sa facem un topic și aici, poate cine știe, o fi o diferență majora de vârstă. Măcar de bagai un poll sau ceva.

Fugi fă unu topic și la Minecraft, și la CS :))

Am impresia ca unii din voi sunteti stresati rau detot de viata.. cu ce te incurca acest topic?

cu ce incurca un topic cat de cat interesant intr-o categorie unde-si are rostul si care n-a mai fost facut?

Uite ca pe mine si probabil pe multi altii NE INTERESEAZA ce varste au cei mai multi playeri din SA-MP, si nu CS sau alceva.. pentru ca vrem sa vedem cu ce majoritate jucam. (te-ai prins?) N-are rost sa continuam ca am face-o degeaba, tu tot pe-a ta o sa o tii.. pentru ca deh, e normal sa-ti aperi parerea, si eu as fi facut la fel.

Link to comment
Share on other sites

Tupeul, aroganta si nesimtitrea voastra creste odata cu trecerea timpului. Tu vorbesti asa cu sKillz care joaca de 2-3 ani? Pe langa ca e mai mare ca tine si are mai multa experienta, el ti-a adus la cunostinta ca exista deja un topic cu acelasi subiect, pentru toata comunitatea. 90% dintre cei care au raspuns acolo, joaca SA:MP, asa ca nu va fi mare diferenta intre raspunsurile de acolo si cele de aici.

 

O medie ar fi intre 12 si 14 ani (cei care au mai mult de 16 ani au inceput sa se lase/se vor lasa, iar veteranii aia de care pomenea cineva mai sus intra doar pentru distractie, nu mai joaca propriu zis). Eu am 17 ani.

Link to comment
Share on other sites

O medie ar fi intre 12 si 14 ani (cei care au mai mult de 16 ani au inceput sa se lase/se vor lasa, iar veteranii aia de care pomenea cineva mai sus intra doar pentru distractie, nu mai joaca propriu zis).

 

Nu mai e server`ul ca altă dată. Eu am 20 şi am jucat samp fix juma` de an şi mi s`o făcut scârbă de pupincurismul şi de prostia ăstora care fac media vârstei de 12-14-16 ani.

Link to comment
Share on other sites

Salut, eu am 13 ani, intr-o luna 14, si cred ca media de varsta este de 12-15 ani. Presupun ca sunt si playeri de 10-11 ani, dupa felul cum se comporta, si dupa felul cum scriu din punct de vedere gramatical.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.