Jump to content

[MAYOR] - Sugestii pentru primar / Suggestions for the mayor


Kelton
 Share

Recommended Posts

I suggest you to make a big party on the dancefloor in front of City Hall until Mastertrap21 deletes it. Think about that ;)

Edited by Consigliere Magnum
Link to comment
Share on other sites

I suggest you to make a big party on the dancefloor in front of City Hall until Mastertrap21 deletes it. Think about that ;)

 

Thanks for the suggestion, I'll probably do that tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Ar trebui facut un consilui format din toti liderii factiunilor in care sa discutati despte noile taxe,eventuri etc.

De exemplu vine primarul Moartea cu ideea da a scumpi o taxa si zice: Vreau sa scupesc X.

Si sa zicem sa face o sedinta cu liderii factiunilor.Daca toti sunt de acord se va pune in vigoare ,iar suma va fi aleasa tot de voi de exemplu: 200$,500$ si 2000$.Dupa ce stabiliti un numar de cel putin 3 sume puneti pe forum si playerii o sa aleaga.

Castigatoarea va fi suma de 500$ sa zicem ,iar aceasta va fi pusa in vigoare pana cand primarul se gandeste sa schimbe suma ...etc si la fel va face si atunci.

Edited by SpeedyGonzales22700
Link to comment
Share on other sites

Do /gov in English too, that will help the English members know too what kind of event is going on and where is it.

Link to comment
Share on other sites

Sa se faca un grup de oameni care sa protejeze presedintele .In acesta sa fie : 2 soferi personali,6 bodyguarzi si altele...Acesta sa se numeasca: PP(Personalul Presedintelui)...Sau ceva de genu...Daca esti de acord cu aceasta idee atunci sa faci o preselectie :D.Sunt dispus oricand

Nu o sa fie mereu on, e total aiurea.

Do /gov in English too, that will help the English members know too what kind of event is going on and where is it.

Ok, ill try to.

Pe la 14:00-16:00 sa faci si tu un event te rog pentru cei care nu pot sta seara, eventul sa fie race cu masini nepersonale si pe aeroport, o sa vezi ca osa fie distractiv.

Nu pot in intervalul acesta.

Ar trebui facut un consilui format din toti liderii factiunilor in care sa discutati despte noile taxe,eventuri etc.

De exemplu vine primarul Moartea cu ideea da a scumpi o taxa si zice: Vreau sa scupesc X.

Si sa zicem sa face o sedinta cu liderii factiunilor.Daca toti sunt de acord se va pune in vigoare ,iar suma va fi aleasa tot de voi de exemplu: 200$,500$ si 2000$.Dupa ce stabiliti un numar de cel putin 3 sume puneti pe forum si playerii o sa aleaga.

Castigatoarea va fi suma de 500$ sa zicem ,iar aceasta va fi pusa in vigoare pana cand primarul se gandeste sa schimbe suma ...etc si la fel va face si atunci.

Nu.
Link to comment
Share on other sites

Salut, am o nelamurire la jobul mecanic. De ce toata lumea ofera repair/refill cu skill 5 doar cu 1 dolar?

La benzinarie te costa plinul in mediu 3-4k, la playeri 1$. La spray primesti repair cu 500$, la playeri cu 1$(si esti in avantaj ca repari oriunde). Uneori vine si la tine si tot cu 1$ iti da.

Propun sa se organizeze cumva sa nu mai primim asa ieftin si sa castige si ei ceva din asta. De ex. un simplu mesaj pe /gov in fiecare zi:

"Pretul recomandat pentru un refill pentru mecanici: 1000$, pt. repair: 400$" Daca nu se face din script, macar atat.

Link to comment
Share on other sites

Propun ca primarul sa ajute playerii financiar cuprinsi intre lvl 1-4

 

Ii ajut deja cu bani de licente buylevel sau alte necesitati,nu pentru achizitionarea unei masini.

 

Salut, am o nelamurire la jobul mecanic. De ce toata lumea ofera repair/refill cu skill 5 doar cu 1 dolar?

La benzinarie te costa plinul in mediu 3-4k, la playeri 1$. La spray primesti repair cu 500$, la playeri cu 1$(si esti in avantaj ca repari oriunde). Uneori vine si la tine si tot cu 1$ iti da.

Propun sa se organizeze cumva sa nu mai primim asa ieftin si sa castige si ei ceva din asta. De ex. un simplu mesaj pe /gov in fiecare zi:

"Pretul recomandat pentru un refill pentru mecanici: 1000$, pt. repair: 400$" Daca nu se face din script, macar atat.

 

Aceasta propunere nu tine de primarie.

Link to comment
Share on other sites

Domnule,Primar Ma numesc st3l1an si vreau sa va propun ceva, care nu cred ca va permite bugetului,dar incerc sami exprim dorinta.eu si alti playeri ne-am dori un premiu lunar :care consta in donati,sau din bugetul primarului>>>>daca nu se supara..as spune ca premiul consta intrun payday ,BANI $,masini case ,in job,... asa ca as vrea sami aprobati aceasta propunere si sa o ascultati cu drag Cu drag,St3l1an

Link to comment
Share on other sites

Mai multe eventuri Race si Deagle, dar race nu in modul clasic curse pana la finish, ci sa trebuiasca sa fie 2 in masina si cel din dreapta sa aiba arma si sa stea pe H, a mai fost organizat mai de mult un event de tipul acest si a fost foarte misto. Cursele sa fie 2v2 adica sofer+coechipier [cel ce sta cu arma pe H] si sa trebuiasca sa impuste adversarul pana la finish, iar cel care ajunge primu sau il pusca pe celalalt sa castiga cursa.

Link to comment
Share on other sites

Domnule Oprescu as dori sa organizati si dumneavoastra pentru sufletele noastre o excursie la mare ca nu am mai fost la mare din vara lu 54`. As dori ca locatia sa fie Techirghiol datorita namolului care imi face bine la Osteoporoza. Si daca ati putea sa selectati un autobuz echipat cu perne si incalzire (fara aer conditionat pentru ca ma trage la ceafa) ar fi perfect. Va multumesc si as dorii sa luati in considerare propunerea mea (v-am votat). Sanatate domnule Oprescu

Edited by Nety
Link to comment
Share on other sites

  • Kelton unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.