Jump to content

Consideri că ai contribuit suficient față de comunitate pentru a fi VIP? Atunci citește aici

Kelton

[MAYOR] - Sugestii pentru primar / Suggestions for the mayor

Recommended Posts

Propun sa faci un turneu al clanurilor, sa fie din mai multe probe, sa se organizeze sambata si duminca, iar la sfarsitul lunii sa se declare cel mai bun Clan.

Daca ai nevoie de detalii iti pot da PM.

@, cunosc detaliile dar nu stiu daca timpul imi permite pentru un eveniment asa mare, o sa ma gandesc la asta.

Fai si tu evenimente, esti de 1 zi primar si nu ai facut 1 event...

O alta propunere ar fi, sa faci evenimente mai distracitve, nu paintbal cum facea M4MS unde, mai mult de enervai...

@, am facut vreo 5 sau 6 in prima zi, daca nu esti tu on cand le fac nu inseamna ca nu fac.

1. Să se schimbe primarul, e prea nab ( glumesc ).

2. Să faci şi tu o dată pe săptămână la tine în birou şedinte cu playerii 1-7.

3. Eventuri pentru toţi.

Iti sugerez sa-l scoti pe xdrive de pe lista de onoare al primarilor. Nu a reusit sa duca nici macar jumate din mandat.

Propun sa fie un topic de genuk "Munceste si vei fi rasplatit dublu" cum era pe Rpg2 inainte, dar numai la job legal, si cat castiga primarul ii va mai da acea suma, si astfel se va dubla (logic).

@, Te rog ca data viitoare când doreşti să faci o propunere la această secţiunea să respecţi pentru început modelul de postare!

@, Te rog ca data viitoare când doreşti să faci o propunere la această secţiunea să respecţi pentru început modelul de postare!

Imi pare rau, eu m-am uitat peste toate replyes si n-am vazut niciun modelP.S.: Sa revenim la subiect, adica propunerea, inca astept un raspuns!

@, Nu, aici nu este aşa, nu este cum a fost pe RPG 2 sau încă mai este, nu vom face aşa.

Pe la 14:00-16:00 sa faci si tu un event te rog pentru cei care nu pot sta seara, eventul sa fie race cu masini nepersonale si pe aeroport, o sa vezi ca osa fie distractiv.

@, Te rog să nu mai postezi sugestii de genul acesta, chestiile acestea mi le poţi spune direct în GAME sau printr-un simplu PM.

Redeschiderea topicului facut de [GF]Vlad. cu munca, cine munceste cel mai mult sa faca poza iar acesta posteaza si este rasplatit in functie de munca lui.

@, Nu este nevoie de acel topic, poate pe viitor o să fie redeschis un topic mai îmbunătăţit.

Sugestie : Sa se faca un topic cu preotii serverului/primariei deoarece am vazut vreo 2-3 playeri ce tot spun rugaciuni.

Si e si un fel Role-Play, cei 3 "preoti" au o gramada de rugaciuni/slujbe tot felul, si e foarte frumos sa fie un astfel de topic.

Nu prea vad cine ar fi interesat sa tina slujbe intr-un joc, avand in vedere ca multi sunt pusi pe glume si daca vor veni la Biserica vor face spam, vor injura etc.

Daca vrei sa fi un primar bun nu mai da free cu 8 k...

Prefer sa se scoata acea regula cu rank 3 anterior intr-o factiune pasnica , ca sa poti sa intri intr-un gang .

UR Sparros - Asta tinea de BIRDII.

axi123 - Regret, dar nu tine de primarie.

Sa faci un event dupamasa pentru cei care nu sunt online seara

AdryaN PoP - Interesanta propunere, cred ca o voi pune in aplicare.

Pe saptamana eu propun sa faceti un event cu premii intre 30.000$$-50.000$$ pe langa cele cu premii de 10.000 etc.

@@Tovarasa BeeTee, Laura ce zici sa faci in seara asta o mica parada in cinstea carierei tale de primarita :)

PacK Imparatu - Din moment ce mandatul meu nu mai este valabil foarte mult timp, cred ca nu voi apuca sa mai fac decat un eveniment de acest tip, dar, sa spunem ca o accept.

Stonely - Propunere respinsa. Nu am cum sa fac o parada, cel putin, nu cred, e destul de greu si mi-ar trebuii toate departamentele pentru una reusita.