Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Las Venturas Taxi - Legende | Legends


JuliaSweeT
 Share

Recommended Posts

Nick:Cr0wLeY

Factiune:Civil

Mesaj:Felicitari tuturor care ati ajuns pe aceast alista.Am reusit sa fac parte din aceast afactiune,cu unii dintre voi si am petrecut un timp frumos.Sanatate si bafta in continuare,tineti-o tot asa.

Link to comment
Share on other sites

Nume : Cranky

Level : 30+

Factiune : Verdant Family

Ce doresti sa transmiti : Felicitări tuturor ce se află pe această listă, meritati !

Link to comment
Share on other sites

Nume: [rTn]Pecos

Level: 15

Factiune: Civilians Family/Nu am.

Mesaj: Felicitari tuturor membrilor din aceasta lista. In special, bunului meu prieten Kaddylack.

Link to comment
Share on other sites

Nick: PadE88

Factiune: Federal Bureau of Investigation

Mesaj: Felicitari tuturor care se afla pe aceasta lista si care au contribuit la ridicarea acestei factiuni. Respect!

Link to comment
Share on other sites

Nick: 3n3rgY

Level: 37

Mesaj: Tin sa ii felicit din tot sufletul pe acesti membrii de onoare ca sa ii numesc asa. Ii stimez pe toti ce se afla pe aceasta lista, va meritati locul, ati ridicat aceasta factiune foarte mult. Din partea mea aveti tot respectul, fara voi "Taxi Cab Company" nu ar fi ajuns unde este astazi.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: ChevyWoods
  • Factiune: Taxi Cab Las Venturas
  • Mesaj: Felicitari tuturor care se afla pe aceasta lista ! Nu ii cunosc pe toti prea bine, pe unii ii stiu cat de cat iar pe alti ii stiu deoarece sunt alaturi de ei si depun o munca extraordinara ! Felicitari inca odata !

Link to comment
Share on other sites

Nickname-ul tau: S.Cristi

Factiune: Civil

Mesaj : Felicitari celor care au reusit performanta de a avea numele pe aceasta lista. Succes.[/color]

Edited by Cristi17
Link to comment
Share on other sites

Nick: Silent96

Factiune: Las Venturas Taxi

Mesaj : Felicitari tuturor nu e usor sa apari pe aceasta lista!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: XxRsV11xX
  • Factiune: Taxi Cab Las Venturas
  • Mesaj: Felicitari tuturor care se afla pe aceasta lista ! Nu ii cunosc pe toti prea bine, pe unii ii stiu cat de cat iar pe alti ii stiu deoarece sunt alaturi de ei si depun o munca extraordinara ! Felicitari inca odata !

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:Tyci
  • Factiune:Green Street Blood.
  • Mesaj:Felicitări tuturor ce se află pe această listă, nu se ajunge chair atât de uşor aici.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.