Jump to content

Paramedics - Anunțuri Importante | Important Announcements


Allen Django
 Share

Recommended Posts

ro32.png&key=0db5f501d63b173e8f24a8a5a71

ANUNT IMPORTANT

Salutare. Joi la ora 20:30 avem o activitate obligatorie impreuna cu factiunea SF Taxi.

Sunteti rugati sa aruncati un ochi AICI

 

uk32.png&key=06e53220742647860382af89318

IMPORTANT ANNOUNCEMENT
Howdy. Thursday at 8:30 pm we have a mandatory activity with the SF Taxi faction.
You are welcome to have a look HERE.

 

Edited by uV Pikovit
Link to comment
Share on other sites

?  Evidența activității de tip WAR  ?

?  03/10/2019 ora 20:30  ?

 

Membri prezenți (17)

[uV]Pikovit

[uV]ByKode

[uV]Marki

[AIM]Hawktor

Ionutm

LiKeE

[RW][Dr]baha.

[HQ]Fekete

Juvinho[ToV]

[uV]Ioana

[VF]BlackKING

Originero

[AIM]BEAST..

[uV]xShellz.BUCANU

Moon[Jr]

mafff[VODA]

[EkT]LilCarnu

[uS]MAff96

 

Membri absenți (5)

[VF]xSavi.Mondialu
VoLKanO
Gaucho[ZEW]
YqLmX[ToV]
[eS]DeagleTERMOPAN

 

Restul membrilor, ce nu se regasesc în aceste liste, sunt învoiți.

 

Multumiri Liderului [uV]Pikovit, Liderului [AIM][HaVaNa], Adminilor [AIM].IoNuTz. și Loody[ToV], cât și membrilor din facțiunea SF Taxi, nu în ultimul rând, mulțumesc colegilor mei din facțiunea Paramedics.

Link to comment
Share on other sites

?  Anunț 11.10.2019  ?


A fost refăcut topicul pentru informații, vă rog să vă conformați cu el. Puteți vizualiza topicul la următorul link Paramedics - Informații / Informations.

Conducerea facțiunii își propune să refacă complet modul de organizare, deci vor mai fi actualizări, vă rog să verificați zilnic forumul pentru a fi la zi cu noutățile.

Link to comment
Share on other sites

? Anunt 20.11.2019 ?

? Alegerea interiorului pentru HQ-ul factiunii ?

 

Dat fiind faptul ca in 72 ore de la anuntarea primului tur de alegeri al interiorului pe FMOTD, doar 16 persoane au votat, de data asta anunt si pe forum. 

Daca nici de aceasta data nu votati, conducerea factiunii va considera inactivi sau nepasatori, deoarece postam si pe forum si punem FMOTD.

 

Link-ul pentru formularul de vot este urmatorul: Formular Google

Daca intampinati probleme, va rog sa ma contactati in cel mai scut timp posibil.

 

Va multumesc pentru atentie!

Link to comment
Share on other sites

iarna.png&key=502862f45dce79b22e0128fbc4

   Afara a venit crivățul, ninge neîncetat, soarele mai mult râde decât să radieze, iar covorul de frunze ce altădată anunța venirea toamnei, acum este acoperit în totalitate de omăt. Anotimpul colindătorilor, al sărbătorilor, al familiei și al vinului fiert a sosit, iar odată cu el, și jocurile olimpice de iarnă ale facțiunilor B-Olympics Winter 2019.
   În acest topic membrii rank 5+ își pot înscrie facțiunile la 
B-Olympics Winter 2019 după modelul de mai jos. Odată înscrise, liderii vor primi responsabilitatea de a participa cu facțiunile la toate probele până la sfârșitul olimpiadei. Pe de altă parte, nu aveți voie să vă retrageți facțiunea odată înscrisă.

 

Model de înscriere

 

Nickname:
Rank:
Doresc / Nu doresc sa particip:
Am luat la cunoștință informațiile de mai sus:
Am citit regulamentul 

 

Va rog sa im datii un PM dupa modelul de mai sus. Astept PM-urile voastre pana in data de 5.12.2019 Dupa aceasta data, inscrierile se vor opri.

Edited by uS xSavi.Mondialu Cluj
Link to comment
Share on other sites

Pe data de 05.12/2019 Voi posta lista cu totii membrii care, vor participa. Astept in continuare inscrierile Dumneavoastra printr-un PM

Edited by uS xSavi.Mondialu Cluj
Link to comment
Share on other sites

                                                                                             iarna.png&key=502862f45dce79b22e0128fbc4  

 

 

*Pentru orce problema sau intrebare/nelamurire PM la `xSavi`

 

 

 

 

~ Lista membrii (Care participa la probe) ~

*Rank 5*

-xSavi.

 

 

*Rank 3*

-PuNcT

-MihaiNuRatez

-Dark4EveR

-MosDaniel

 

*Rank 2*

-AndreiM

 

*Rank 1*

-AlexNTZ

____________________________________________________________________

 

 

* Clasament probe/Punctaj *

Proba 1 / Bot War: Echipa formata din ``xSavi & Dark4Ever`` A castigat primul loc. Scor: 6 Puncte 

 

 

 

 

 

 

 

* Acest topic va primi `uppdate` in funcite de probele/punctajele acumulate pe parcursul probelor.

* Nu Exista nici o regula, de genul `Vom fi alesi , cine participa?` & ``Cand va avea loc probele?``

* Pur si simplu probele au loc de obicei seara, dupa ora 19:00 `Daca esti pe lista, de mai sus participii` din propia initiativa.

* Incercatiii cei care , va regasitii pe lista sa va organizatii `Daca suntetii onnline` cel putin 2 pentru a participa la probe.

*Daca vor fi zile in care `xSavi`& `Pikovit`, nu vor fi on la momentul probelor, cei care se regasesc pe lista sunt rugatiii, sa participe (Minim 2 membrii)

 

!IMPORTANT!*Probele au loc dupa regula asta (Exeplu: Ziua de Luni:Proba CLAN Ziua de Marti:Proba FACTIUNE ) Si tot asa o zi Clan o zi Factiune. 

* Daca vor intervenii modificarii in modul de desfasurare a probelor, voi anunta!

*Probele nu au o ora fixata, la care se tin. am explicat mai sus.

Edited by uV Pikovit
uppdate
Link to comment
Share on other sites

? Anunt 17.12.2019 ?

In urma castigarii titlului de cea mai activa factiune pasnica, Factiunea Paramedics beneficiaza

de raport OPTIONAL in perioada 16.12.2019-22.12.2019.

Felicitari tuturor membrilor Paramedics.

Mai multe detalii Aici

Edited by uV Pikovit
Link to comment
Share on other sites

? Anunt 23.12.2019 ?

De astazi, 23.12.2019 factiunea Pasnica Paramedics este aliat cu  Los Santos Police Departament

LSPD le va oferi membrilor Paramedics mandate cu $4.000, protectie si ajutor la viitoarele activitati

Paramedics le va oferi membrilor LSPD heal la $1, rehab la $1.000 si ajutor cu heal la viitoare activitati

Sunt strict INTERZISE reclamtiile intre membri aliantei.

1479437679_lvswnN7-Imgur.png.987e2092ee7b1d9cac7489e0c757951c.png

Link to comment
Share on other sites

? Anunt 03.01.2020 ?

CMD Pentru membrii Factiunii Paramedic

Salutare. Cu ajutorul lui @TheTom am reusit sa avem si noi un CMD al nostru.

Acesta o sa va ajute foarte mult, aveti totul mult mai simplificat.

In caz de mai aveti alte propuneri puteti sa-l contactati pe @TheTom.

Multumiri specialelui: @TheTom

Link de descarcare:

 

Link to comment
Share on other sites

? Anunt 27.01.2020 ?

De astazi, 27.01.2020 factiunea Pasnica Paramedics este aliat in continuare cu  Los Santos Police Departament

LSPD le va oferi membrilor Paramedics mandate cu $4.000, protectie si ajutor la viitoarele activitati

Paramedics le va oferi membrilor LSPD heal la $50, rehab la $3.000 si le dati banii inapoi + ajutor cu heal la viitoare activitati

Sunt strict INTERZISE reclamtiile intre membri aliantei.

Edited by South MAff96
Link to comment
Share on other sites

? Activitate speciala ?

 

Cu ocazia zilei de astazi, ziua liderului nostru @MAff96 ZEW

am zis sa organizam un eveniment special. O mica parada cu membrii nostri furmosi.

https://imgur.com/ockxwJN

Organizator:

@North Mocancea.

 

Ajutoare la parada:

@North ByKode

@Andrei micu

 

Participanti la parada:

Mr.Rolex

Kesarion

MaryoHATZ

AlexVSN.SMECHERU

unpcnnivd

Narcis2000

Danieeel

kalph

Bulle7

 

Avem si cateva dovezi de la minunata parada:

https://imgur.com/a/hfUqkAQ

 

Parada noastra s-a desfasurat in ordinea urmatoare:

Am plecat de la HQ Paramedic.

Ne-am indreptat spre CNN SF.

Am ajuns la CNN SF, si am acordat serviciile noastre heal/rehab.

La CNN LS am dat artificii in cinstea liderul Maff.

Am ajuns inapoi la HQ Paramedic, iar parada noastra a luat sfarsit.

 

 -  Daca am uitat sa precizez pe cineva, ma scuzati.  -

 

?La multi ani @MAff96 ZEW, un adevarat lider pentru Paramedic.?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ro32.png&key=0db5f501d63b173e8f24a8a5a71      uk32.png&key=06e53220742647860382af89318

ANUNT IMPORTANT / IMPORTANT ANNOUNCEMENT

Raportul de activitate a fost modificat / The activity report has been modified

Rank 1 - 100

Rank 2 - 90

Rank 3 - 80

Rank 4 - 70

Rank 5 - 60

Link to comment
Share on other sites

ro32.png&key=0db5f501d63b173e8f24a8a5a71      uk32.png&key=06e53220742647860382af89318

ANUNT IMPORTANT / IMPORTANT ANNOUNCEMENT

17. Jucatorilor de factiuni nu li se permite detinerea a mai multor conturi simultan in aceeasi factiune. In cazul in care impartiti contul cu alti membrii din factiune urmeaza sa fiti demisi in urma mai multor loguri comuneIn cazul in care jucatorii impartasesc acelasi ip, dar nu sunt aceeasi persoana (ex: 2 frati, un cuplu) trebuie sa faceti un ticket ca sa primiti permisiunea de la un admin 4+ care o sa fie martor in joc ca nu va apartin cele 2 conturi la aceeasi persoana.

 

17. Faction players are not allowed to share multiple accounts simultaneously in one faction. If you share the account with other members of the faction, you will be kicked from the faction based on continuous logins from the same IP. In cases where the players share the same ip, but are not the same player (eg: 2 brothers, a couple) they need to make a ticket in order to get the permission from an admin 4+ who will witness in game that their accounts don’t belong to the same person.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Anunțuri Importante | Important Announcements

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.