Jump to content

Green Street Bloods - Anunturi importante | Important announcements


 Share

Recommended Posts

Din data de 17 Februarie 2013, familia Stracci protejeaza factiunea pasnica:

 

- Taxi Cab Company:

Indatoriri Taxi Cab Company:

1. Ne vor duce cu Taxi`ul la destinatie pe gratis.

Indatoriri Stracci:

1. Liderul de la Taxi Cab Company ( Freddy. ) vreau sa posteze la topicul Black List Stracci Family o lista cu toti playerii de pe black-listul lor ( 1 avertisment / 2 avertismente ) iar asasinii familiei Stracci se vor duce dupa ei.

2 . Daca cineva de pe BlackList Taxi Cab Company vrea sa plateasca, banii ii va lua liderul asasini iar dupa ii va inapoia liderului Taxi Cab Company - Freddy. (cu dovezi)

 

Deasemenea daca vedeti ca un membru Taxi are probleme cu cineva, vreau sa interveniti rapid, nu neaparat prin arme ci si verbal.

Daca un membru Taxi va cere ajutorul, anuntati pe /f si dupa aceea plecati grupati spre acel membru care are nevoie.

Link to comment
Share on other sites

In data de 19.4.2013 am incheiat tratat de pace cu 69 Pier Mobs.

Ne vom respecta si ajuta reciproc, iar totodata o sa organizam activitati impreuna.

Link to comment
Share on other sites

Atentie:

 

Antrenamentul din data de 30.4.2013 a fost anulat.

In zilele de 1.5.2013; 3.5.2013; 6.5.2013, nu vom ataca, dar sper sa nu fim atacati. Daca vom fi atacati, va rog sa mergem la war-uri si nu conteaza daca pierdem sau castigam.

Link to comment
Share on other sites

Am facut urmatoarele modificari:

 

1.Am sters topicul antrenamente si am modificat numele topicului "Prezenta sedinte" in "Prezente sedinte / antrenamente",de acest topic se vor ocupa pe langa mine si TheEmperor,antrenorii Speedy si Cranky care vor posta dupa fiecare antrenament prezenta la acesta.

 

2.Am modificat skin-urile pe rank si masinile pe rank,check "Informatii".

 

3.Am adugat salarii pe rank,check "Informatii",nu ve-ti mai fi nevoiti sa adugati 50k in seif pentru a primii salariul.

 

 

Maine vreau sa fiti ON incepand cu ora 18:00 la war-uri,deoarece de maine revenim la normal cu activitatile !

Link to comment
Share on other sites

Astazi la ora 20:00 avem sedinta,vreau sa fiti prezenti in numar cat mai mare deoarece am mult sa va comunic,cine nu poate ajunge sa faca cerere de invoire in topicul "Invoiri sedinte" cu un motiv BINE INTEMEIAT altfel va fi sanctionat cu FW.

Link to comment
Share on other sites

Astazi la ora 20:00 avem sedinta,vreau sa fiti prezenti in numar cat mai mare,cine nu poate ajunge sa faca cerere de invoire in topicul "Invoiri sedinte" cu un motiv BINE INTEMEIAT altfel va fi sanctionat cu FW.

Link to comment
Share on other sites

Astazi, 02.06.2013 va avea loc o sedinta foarte importanta pentru viitorul acestui gang, prezenta este obligatorie ca de fiecare data.

Pentru invoiri sunteti rugati sa vizitati urmatorul topic: Click! (as prefera totusi sa nu fie prea multe).

Subliderul cel mai probabil va fi anuntat atunci.

Link to comment
Share on other sites

Tinand cont ca de cand am iesit din Stracci au iesit foarte multe persoane care le cunoasteam si eram constient ca pot ajuta gangul foarte mult, am decis sa dau wipe din cauza ca nu cunosc majoritatea persoanelor. Prefer sa imi aleg singur membrii, cei care au iesit prin wipe au o sansa in plus de a fi acceptati acum. Multumesc pentru intelegere!

Link to comment
Share on other sites

Duminica, 07.06.2013 de la ora 19:00 avem ANTRENAMENT, iar de la 20:00 SEDINTA, cine nu poate sa vina sa faca cerere de invoire altfel va fi sanctionat.

Link to comment
Share on other sites

Maine, 10.06.2013 intre orele 18:00-22:00 vreau sa fiti ONLINE pentru waruri, cine nu poate sa vina sa faca cerere de invoire altfel va fi sanctionat cu FactionWarn.

Link to comment
Share on other sites

Astazi, 12.06.2013 intre orele 18:00-22:00 vreau sa fiti ONLINE pentru waruri, cine nu poate sa vina sa faca cerere de invoire altfel va fi sanctionat cu FactionWarn.

Link to comment
Share on other sites

Astazi, 14.06.2013 intre orele 18:00-22:00 vreau sa fiti ONLINE pentru waruri, cine nu poate sa vina sa faca cerere de invoire altfel va fi sanctionat cu FactionWarn.

Edited by OC Shooter
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Green Street Bloods - Anunturi importante | Important announcements
  • TiG3R locked this topic
  • X1oR unlocked and locked this topic
  • X1oR unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.