Jump to content

Găseşte o melodie / Find a song


South Blue96
 Share

Recommended Posts

kmyjPcr.png

ro32.png

 

MODEL POSTARE CERERE

 

  • Nickname:
  • Ce îţi aminteşti din melodie:
  • Alte precizări:

 

REGULAMENT POSTARE COMENTARII

  • Limbajul vulgar, atitudinea sfidătoare şi orice răspunsuri în bătaie de joc vor fi sancţionate cu avertisment verbalavertisment sau chiar warning points, în funcţie de gravitatea faptei.
  • Cei care comentează cererile sunt obligaţi să se asigure că nu a mai fost postat un răspuns identic. Încălcarea regulii duce la primirea unui avertisment verbal.
  • Posturile făcute aiurea/pentru +1/off topic (ex.: "sună cunoscut", "şi eu o căutam”) vor fi sancţionate cu avertisment verbalPostările vor fi apreciate prin ducerea cursorului peste butonul cu reacţii din colţul din dreapta-jos al postării, care arată astfel: aX9twVJ.png.

 

Nu uitaţi că repetarea abaterilor va duce la sancţiuni mai grave.

 

uk32.png

 

 

● MODEL FOR POSTING A REQUEST
Nickname:
What you remember from the song:
Other mentions:

● RULES ABOUT COMMENTS

  • Obscene language, defiant attitudes and any mocking answers will be punished with a verbal warning, warning or even warning points, depending on the severity of the act.
  • Those who comment on the requests must make sure that a similar response had not been posted yet. Violation of the rule leads to receiving a verbal warning.
  • Useless/off topic posts (ex.: "sounds familiar", "I was also searching for it”) will be punished with a verbal warningPosts will be appreciated by moving the cursor over the reaction button in the right-bottom corner of the post, which looks like this: aX9twVJ.png.

Do not forget that repeating mistakes will lead to more serious punishments.

 

Edited by Madalin
Update 26.06.2020 - Logo
Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): E un cantec pe youtube Spike - Adevarata fata, nu e cantat de spike dar imi place. Versurile le puteti gasi pe net, daca ele va pot ajuta. As dori sa aflu adevaratul titlu al cantecului.

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : -

Videoclip: http://www.youtube.com/watch?v=2gmoY_6qMiA

Edited by Kasper
Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): E un cantec pe youtube Spike - Adevarata fata, nu e cantat de spike dar imi place. Versurile le puteti gasi pe net, daca ele va pot ajuta. As dori sa aflu adevaratul titlu al cantecului.

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : -

Videoclip:

 

Din câte văd pe net, e cântată de el şi acesta e adevăratul titlu al cântecului.. Dacă ştie altă persoană, altceva, să posteze mai jos.

Link to comment
Share on other sites

Este bun topicul,dar mai usor ai gasi o melodie daca ai scrie pe google versurile :) .

Dar si mai usor ar fi sa nu mai faceti off-topic.

 

Referitor la melodie, e clar ca nu este Spike. Insa am tot cautat si n-am gasit artistul sau titlul original, imi pare rau. Am gasit doua comentarii cum ca ar fi M&G, insa mi-e greu sa cred.

Link to comment
Share on other sites

Este bun topicul,dar mai usor ai gasi o melodie daca ai scrie pe google versurile :) .

 

Avertisment verbal pentru OFF-Topic, data viitoare încearcă să te abţii şi nu pot să cred că nu e nicio melodie pe care ai auzit-o, cel puţin o dată, dar nu o găsesţi aşa uşor cum zici tu.

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): E cantata de snoop dog.

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : acum pe youtube

Videoclip

http://www.youtube.com/watch?v=X2T6QR6as2s

 

E stilul lui Snopp Dogg, nu ştiu cum se numeşte melodia.

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ):Habar nu am, sincer. Dar cred ca e din 2011/2012, pentru ca de cateva luni se da la radio.

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? :Acum 5 minute cand m-am dus la chiosc sa iau un bec.

Videoclip:Nu am.

 

#E house/dance... Se aude beat-ul, iar apoi cateva cuvinte ce par a fi in spaniola nu stiu. A fost acum cateva minute la ZU, deci era cam 20:15-17, poate a ascultat cineva si stie. Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Nu, asta are versuri, are multe... Si tineam si eu minte bara bere, eram in stare sa le zic. :))

Mersi ca-ti dai interesu', dar nu e aia. M-am uitat pe radio zu live, si nu era la ultimele piese, dar in magazin a zis "hiturile se asculta la zu". NMEZOOOOOOO

Link to comment
Share on other sites

Nu, asta are versuri, are multe... Si tineam si eu minte bara bere, eram in stare sa le zic. :))

Mersi ca-ti dai interesu', dar nu e aia. M-am uitat pe radio zu live, si nu era la ultimele piese, dar in magazin a zis "hiturile se asculta la zu". NMEZOOOOOOO

Poti sa-mi spui cateva versuri?
Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ):Habar nu am, sincer. Dar cred ca e din 2011/2012, pentru ca de cateva luni se da la radio.

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? :Acum 5 minute cand m-am dus la chiosc sa iau un bec.

Videoclip:Nu am.

 

#E house/dance... Se aude beat-ul, iar apoi cateva cuvinte ce par a fi in spaniola nu stiu. A fost acum cateva minute la ZU, deci era cam 20:15-17, poate a ascultat cineva si stie. Multumesc anticipat.

asta?
Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): -

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Am auzit-o astazi si mi-a placut mult

Videoclip:

http://www.youtube.com/watch?v=dnh-j2DZ8mc&feature=related

 

Tracklist:

 

1. (00:00-1:46) Bodybangers - Sirens 2012 (Radio Edit)

2. (1:46-4:35) Bingo Players - Rattle (Hanter Netiv Bootleg 2k12)

3. (4:35-6:46) Avicii - Levels (World Deejays Electro Remix)

4. (6:46-8:22) THE WANTED - GLAD YOU CAME ( PAUL JOHNS SUMMER REMIX ) FULL [HD]

5. (8:22-11:46) Mighty 44 - Turn It Loud (Greysound Bootleg Radio Edit)

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Nu stiu mare lucru, stiu doar ca a bubuit litoralul aceasta melodie, presupun ca a aparut in 2012 din moment ce nu am mai auzit-o pana acum. Nu prea are versuri si este mai mult muzica house. Cu siguranta canta un barbat, dar cu o voce mai ragusita. Mai mult nu stiu.

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Acum 1 ora cand trecea o masina in care duduiau geamurile de la melodie

Videoclip: -

Link to comment
Share on other sites

  • BIS aka OldNab changed the title to Găseşte o melodie / Find a song

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.