Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Găseşte o melodie / Find a song


South Blue96
 Share

Recommended Posts

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Nu stiu absolut nimic , daca as stii , nu ar mai fi o problema

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : pe youtube

 

Melodia pe care o cauti este B.o.B - Bet I.

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Am mai auzit muzica dar nu stiu cum se numeste

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Youtube, o sapt in urma

Videoclip:

 

Muzica care canta acolo o caut !

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ):

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : azi, pe YT

Videoclip:http://www.youtube.com/watch?v=Q3naF67FOqQ

Melodia incepe la 00:35 si se opreste la 00:44, cu ajutorul la Winamp(recunoastere vocala) am aflat ca se numeste Y. F - Net R&B Remix - One, dar nu am gasit'o. Daca vreti sa'mi lasati link de download sau link de la un videoclip cu ea.

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ):

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : azi, pe YT

Videoclip:http://www.youtube.com/watch?v=Q3naF67FOqQ

Melodia incepe la 00:35 si se opreste la 00:44, cu ajutorul la Winamp(recunoastere vocala) am aflat ca se numeste Y. F - Net R&B Remix - One, dar nu am gasit'o. Daca vreti sa'mi lasati link de download sau link de la un videoclip cu ea.

 

Asta e:

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ):

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? :

Videoclip:

Melodia este pe tot parcusul videoclipului

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Nu stiu exact Stiu doar ca ianite sa apara gangamn style artistul era cel mai vizionat din lume pe locu 1.

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Aseara la Kiss Fm 23:42

Videoclip: -

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Nu stiu exact Stiu doar ca ianite sa apara gangamn style artistul era cel mai vizionat din lume pe locu 1.

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Aseara la Kiss Fm 23:42

Videoclip: -

 

Gotye - Somebody used to know

Rihanna - Diamonds

Adele - Someone like you

Eminem - Love the way lie

Carla - Call me maybe

Incearca..era voce de femeie sau barbat?

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Nu stiu exact Stiu doar ca ianite sa apara gangamn style artistul era cel mai vizionat din lume pe locu 1.

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Aseara la Kiss Fm 23:42

Videoclip: -

 

Ne poti spune si cateva versuri pe care le mai tii minte, pentru o mai buna sansa de a putea sa te ajutam ?

Link to comment
Share on other sites

Ne poti spune si cateva versuri pe care le mai tii minte, pentru o mai buna sansa de a putea sa te ajutam ?

Gotye - Somebody used to know

Rihanna - Diamonds

Adele - Someone like you

Eminem - Love the way lie

Carla - Call me maybe

Incearca..era voce de femeie sau barbat?

Nu e din astea

Nu prea am retinut stiu ca era un videoclip cu dansatoare cu o piscina si tinea el camera in mana si se filma

Era melodie englezeasca.

Link to comment
Share on other sites

Nu e din astea

Nu prea am retinut stiu ca era un videoclip cu dansatoare cu o piscina si tinea el camera in mana si se filma

Era melodie englezeasca.

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): E un remix dubstep de la Niggas in Paris , are dropul fix dupa ce zice " yes she crack " ( ceva de genu ... nu stiu exact) remixul e destul de asemanator cu knife party ... sper ca sunt destul de bune informatiile ... mai mult nu stiu ce pot sa zic

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : in fiecare vineri in underground

Videoclip: -

 

 

 

nu e asta ... ms oricum

 

 

 

Sigur la asta te referi:

 

http://www.youtube.com/watch?v=VR5A8tCTUkM

 

 

nici asta nu e.... la remixul la care ma refer eu e mai brutal dropu'

Edited by Letzgo
Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): E un remix dubstep de la Niggas in Paris , are dropul fix dupa ce zice " yes she crack " ( ceva de genu ... nu stiu exact) remixul e destul de asemanator cu knife party ... sper ca sunt destul de bune informatiile ... mai mult nu stiu ce pot sa zic

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : in fiecare vineri in underground

Videoclip: -

 

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): E un remix dubstep de la Niggas in Paris , are dropul fix dupa ce zice " yes she crack " ( ceva de genu ... nu stiu exact) remixul e destul de asemanator cu knife party ... sper ca sunt destul de bune informatiile ... mai mult nu stiu ce pot sa zic

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : in fiecare vineri in underground

Videoclip: -

 

 

 

 

nu e asta ... ms oricum

Sigur la asta te referi:

 

http://www.youtube.com/watch?v=VR5A8tCTUkM

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): -

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Am auzit-o la sala, si canta ceva de genul: Este o femeie care zice : Don't breake my heartttt, si apoi incepe unul si zice: So comin with me, comin with me sau ceva de genu, ala este refrenul.

Videoclip: -

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): -

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Am auzit-o la sala, si canta ceva de genul: Este o femeie care zice : Don't breake my heartttt, si apoi incepe unul si zice: So comin with me, comin with me sau ceva de genu, ala este refrenul.

Videoclip: -

 

Sunt mai multe variante,incerc sa te ajut,da-mi mai multe indicii.

Edited by Witsel
Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Muzica este un rap. Artistul la un moment dat (cred ca e refrenu') canta atat de repede incat abia poate sufla.

Când ai auzit-o ultima oară şi unde?: Nu stiu exact... doar mi-a venit in minte si doresc sa-l ascult inca odata.

Videoclip: -

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Muzica este un rap. Artistul la un moment dat (cred ca e refrenu') canta atat de repede incat abia poate sufla.

Când ai auzit-o ultima oară şi unde?: Nu stiu exact... doar mi-a venit in minte si doresc sa-l ascult inca odata.

Videoclip: -

 

 

De la 1:39 la 2:30 cred că e partea de care zici.

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Muzica este un hip-hop si este des folosita la filmele realiza pe SaMp

Când ai auzit-o ultima oară şi unde?: La filmuletele realizate pe SaMp. Mi se pare ca artisul foloseste des : In the hood ; All Niggaz.

Videoclip: -

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): cedry2k schimbari de valori

Când ai auzit-o ultima oară şi unde?: la un video( scrie mai sus cum se numeste am cautato peeste tot si nu o gasesc nu vreau video dar vreau sa ma ajutati sa o gasesc)

Videoclip: -

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): cedry2k schimbari de valori

Când ai auzit-o ultima oară şi unde?: la un video( scrie mai sus cum se numeste am cautato peeste tot si nu o gasesc nu vreau video dar vreau sa ma ajutati sa o gasesc)

Videoclip: -

 

Poftim:

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • BIS aka OldNab changed the title to Găseşte o melodie / Find a song

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.