Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Găseşte o melodie / Find a song


South Blue96
 Share

Recommended Posts

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): numele artistului începe cu litera "A"

Genul melodiei: electro

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Azi cand am venit de la scoala, la un baiat

Videoclip: nu are.

Edited by Arshavin
Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): numele artistului începe cu litera "A"

Genul melodiei: electro

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Azi cand am venit de la scoala, la un baiat

Videoclip: nu are.

 

Era fata, baiat ?

 

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Era o tipa care la inceputu clipului urca intr-un autobuz dar mai vechi de pe o strada si tot o filma pe fata aia in hamac si parca tot ea canta si despre un baiat care parca apare si el in clip atat stiu decat un pic din descrierea clipului melodia e in romana dar nu mai stiu niciun cuvant din ea ca e f veche

Genul melodiei: nu stiu cum se numeste genu ala de melodii delea de dragoste  din anii 99-2000-2001

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Acu vreo 15 ani, era prin 2002 cred

Videoclip: l-am descris mai sus.. oricum sansele ca cineva sa poata sa-mi gaseasca melodia sau sa o stie is foarte miiiiiiciiiiii dar incerc

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Singurul lucru care il stiu e la logare pe Mix.B-zone.ro

Genul melodiei: E ori trap ori bass, nush sigur

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Seara trecita chinuindu-ma sa o caut pe youtube.

Videoclip: Nu am videoclip.

Alte precizari: Ajutati-ma, va rog, si multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie: am impresia că Ionuţ Cercel, începutul era legat de ceva cu milionar, chiar nu mai ţin minte.

Genul melodiei: manea

Când ai auzit-o ultima oară şi unde?: la şcoală, vineri

Videoclip: -

Link to comment
Share on other sites

On 3/4/2019 at 6:44 PM, akyy said:

Detalii despre melodie: am impresia că Ionuţ Cercel, începutul era legat de ceva cu milionar, chiar nu mai ţin minte.

Genul melodiei: manea

Când ai auzit-o ultima oară şi unde?: la şcoală, vineri

Videoclip: -

 

incepe la 0:47

Edited by cedryk1337
Link to comment
Share on other sites

  • BIS aka OldNab changed the title to Găseşte o melodie / Find a song
On 11/15/2019 at 10:46 AM, Corina said:

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice : Retin ceva din melodie "plec pe Marte, plec departe"

Genul melodiei: pop

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Acum 3-4 ani

Videoclip: -

 

Uite, asta este melodia: 

 

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie: cred ca e in limba spaniolă si zice ceva de genul "te amo noche te amo noche" si apoi "para-pa-pa-ram x8" si este cântată de o femeie nu de un bărbat si are vreo câțiva ani vechime cred.. nu este cântată de rihanna

Genul melodiei: nu stiu foarte bine unde sar putea încadra, dar cred ca este genul ala de melodie de il găsesti in house club mixuri.

Cand ai auzit-o ultima oara si unde?: într-o cafenea, dar nu stiu daca la radio sau aveau ei un playlist.

Edited by 0nlycraiova
Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice : Era o melodie cu un instrumental la chitară, daca nu ma înșel era a artistului Azteca.

Genul melodiei: trap

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Acum 1 an

Videoclip: -

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Valentinos. said:

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice : Era o melodie cu un instrumental la chitară, daca nu ma înșel era a artistului Azteca.

Genul melodiei: trap

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Acum 1 an

Videoclip: -

 

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice : Avea un inceput mai trist si cu inteles, se trecea la ceva mai vesel iar la final trist.

Genul melodiei: trap/electro

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Acum cateva luni, 3-4 daca tin bine minte, mi-a intrat in playlist accidental.

Videoclip: O balerina dansand pe un fundal negru cu o lumina in spate.

Link to comment
Share on other sites

On 7/31/2020 at 8:34 PM, South Strugurel said:

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice : Avea un inceput mai trist si cu inteles, se trecea la ceva mai vesel iar la final trist.

Genul melodiei: trap/electro

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Acum cateva luni, 3-4 daca tin bine minte, mi-a intrat in playlist accidental.

Videoclip: O balerina dansand pe un fundal negru cu o lumina in spate.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname:YuukiKING
  • Ce îţi aminteşti din melodie:Era o melodie cu videoclip in care canta parca o zeitate in egipt sau ceva.
  • Alte precizări:Imi amintesc de asemenea ca era cantata de o cantareata Americana dar nu mai tin minte, era faina!
Link to comment
Share on other sites

On 12/5/2020 at 8:57 AM, Yuukiking said:
  • Nickname:YuukiKING
  • Ce îţi aminteşti din melodie:Era o melodie cu videoclip in care canta parca o zeitate in egipt sau ceva.
  • Alte precizări:Imi amintesc de asemenea ca era cantata de o cantareata Americana dar nu mai tin minte, era faina!

 

On 12/5/2020 at 8:53 AM, LuisVasile said:
  • Nickname:Remember.Luis
  • Ce îţi aminteşti din melodie:A fost o nebunie.
  • Alte precizări:Era cantata de o artista din romania dar am uitat cum se numeste.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.