Jump to content

Găseşte o melodie / Find a song


South Blue96
 Share

Recommended Posts

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Era mai veche..erau cativa adolescenti (16-18 ani ) in spatele unui camion ( in el ) si cantau..melodia e de prin 2002 cred.. era ceva gen alternative rock,

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Acum multi ani la TV..

Videoclip: nu am gasit :(

Hmm. asta?

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Era mai veche putin si parca canta shooby , era ``parodie `` traducea in romana smack that(artist : akon) , si avea un vers : Fetele-n curte si la scoala ma privesc cum mananc un sandwich cu salam sasesc.

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Pe youtube acum vreo 2-3 ani.

Videoclip: Era tradusa in romana parodie cu melodia asta :

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ):Cred ca sunt RHCP, versurile sunt cam asa, stiu ca suna stupid, dar atat imi aduc aminte, nu stiu daca o fi corect sau nu, dar doar atat imi aduc aminte: hum the bum you gotta hum the bum ( =)) )......

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Acum cateva zile la TV

Videoclip: -

Edited by MrYonutz
Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ):Cred ca sunt RHCP, versurile sunt cam asa, stiu ca suna stupid, dar atat imi aduc aminte, nu stiu daca o fi corect sau nu, dar doar atat imi aduc aminte: hum the bum you gotta hum the bum ( =)) )......

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Acum cateva zile la TV

Videoclip: -

Posibil asta? :

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Era mai veche putin si parca canta shooby , era ``parodie `` traducea in romana smack that(artist : akon) , si avea un vers : Fetele-n curte si la scoala ma privesc cum mananc un sandwich cu salam sasesc.

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Pe youtube acum vreo 2-3 ani.

Videoclip: Era tradusa in romana parodie cu melodia asta :

Asta? [/media]
[media]
Link to comment
Share on other sites

Asta? [/media]

[media]

Mersi mult pt efort dar nu e asta :| am zis ca zicea in piese fetele-n curte si la scoala ma privesc cum mananc un sandwich cu salam sasesc ai un + la post dar nu e asta... daca o gasesti pe aia e super :X

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ):E din American Pie : The book of love, e aia in care zice "get loooose", e la inceput atunci cand Lube o deseaneaza pe majoreta aia, sau cand se mai dezbraca cateuna.

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : In film...

Videoclip: -

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ):E din American Pie : The book of love, e aia in care zice "get loooose", e la inceput atunci cand Lube o deseaneaza pe majoreta aia, sau cand se mai dezbraca cateuna.

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : In film...

Videoclip: -

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Tupac Hologram Snoop Dogg and Dr. Dre Perform Coachella Live 2012

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Pe YouTube

Videoclip:

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Tupac Hologram Snoop Dogg and Dr. Dre Perform Coachella Live 2012

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Pe YouTube

Videoclip:

Deci tu cred ca nu ai inteles, rostul acestui topic...

Aici poti sa ne dai detalii despre o melodie care ai mai auzit-o si vrei sa o asculti din nou, nu sa ne dai tu videoclipul... vei primi o sanctionare verbala . Dar fii mai atent data viitoare.

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Nu stiu absolut nimic, stiu doar ca a fost intr-un club din braila in 2011.

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Mainainte pe YouTube.

Videoclip:

Edited by TonyCJ
Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Tupac Hologram Snoop Dogg and Dr. Dre Perform Coachella Live 2012

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Pe YouTube

Videoclip:

Deci tu cred ca nu ai inteles, rostul acestui topic...

Aici poti sa ne dai detalii despre o melodie care ai mai auzit-o si vrei sa o asculti din nou, nu sa ne dai tu videoclipul... vei primi o sanctionare verbala . Dar fii mai atent data viitoare.

@Rusur, cred ca tu nu ai inteles rostu' postului sau... In videoclipu' ala sunt doua melodii, iar el nu le stie numele.

 


Astea-s.

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): -

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Pe YouTube

vreau neaparat numele melodiei din acest video va rog :)

Multumesc .
Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): -

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Pe YouTube

vreau neaparat numele melodiei din acest video va rog :)Multumesc .

Uite
:)
Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie: Trupa : aerosmith , video-ul este pe o plaja , la final solistul trupei are un carlig in gura si este tras in apa :-??, atat imi amintesc, videoclipul pare cat decat nout, adica de acum cativa ani..

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Pe UTV

Videoclip: ...

 

 

Sper sa ma ajute cineva

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Cred ca e ceva cu 50 Cent dar nu stiu sigur sper sa ma ajutati :D

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Pe YouTube, ma uitam la DozaDeHas

Videoclip:

(Melodia incepe de la 6:12 pana la 6:43)
Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Cred ca e ceva cu 50 Cent dar nu stiu sigur sper sa ma ajutati :D

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Pe YouTube, ma uitam la DozaDeHas

Videoclip:

(Melodia incepe de la 6:12 pana la 6:43)

Poftim NaTLain, cred ca asta cauti:
Link to comment
Share on other sites

  • BIS aka OldNab changed the title to Găseşte o melodie / Find a song

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.