Jump to content

Sezonul 3 de Maraton a început. Detalii aici
Fuziunea serverelor de SA-MP. Detalii aici

Kelton

• LS Police Department - Discuţii / Discussions

Recommended Posts

La mulţi ani Tymonela !

Neaţa,ma pregătesc să plec la liceu,ne vedem după-masă,o zi buna.

Edited by Pedroo

În acest topic pot posta doar membrii Police Department.

Jucătorii ce nu fac parte din această facţiune sunt primiţi cu un salut, o urare, însă cu critici nu sunt deloc acceptaţi.

Dupa cum zice si Kelton in primul post, cei ce nu fac parte din aceasta factiune sunt bine veniti cu un salut, o urare, asa ca nu va asteptati sa postez de 2 ori.

Bafta la dat amenzi ( Cat mai multe) la confiscat licente, la facut bani ( Si dujmani )

Si nu uitati....

R.I.P Tupac...

Dupa cum zice si Kelton in primul post, cei ce nu fac parte din aceasta factiune sunt bine veniti cu un salut, o urare, asa ca nu va asteptati sa postez de 2 ori.

Bafta la dat amenzi ( Cat mai multe) la confiscat licente, la facut bani ( Si dujmani )

Si nu uitati....

R.I.P Tupac...

Copilu, vezi-ti de jucariile tale si nu m-ai posta aici!

Copilu, vezi-ti de jucariile tale si nu m-ai posta aici!

E plina lumea de retarzi, gen tu si alalalt jonathan :)) sa iti explic si tie:

Ba cacatule:

1. dupa cum zice si kelton in primul post facut am voie sa postez cu o urare, asa ca nu te mai baga tu sa pari important, sa pari cineva ca pentru mine esti un nimic, tu si toti ceilalti care ma critica, ma doare la briceag de cine ma critica pentru ca incerc si io sa fac o fapta buna.

2. Fuck You And Have A Nice Day

E plina lumea de retarzi, gen tu si alalalt jonathan :)) sa iti explic si tie:

Ba cacatule:

1. dupa cum zice si kelton in primul post facut am voie sa postez cu o urare, asa ca nu te mai baga tu sa pari important, sa pari cineva ca pentru mine esti un nimic, tu si toti ceilalti care ma critica, ma doare la briceag de cine ma critica pentru ca incerc si io sa fac o fapta buna.

2. Fuck You And Have A Nice Day

Exemplu, ce poate sa faca un computer dintr-un copil de 13 ani... tz tz tz. Daca m-as pune la mintea ta, as da de petrol, chiar n-are rost. Invata sa tastezi corect gramatical si dupa vorbim... Chiar imi pare bine ca am scapat de tine.

cine e retardu asta? ala de postase cu 2pac? =))

Doamne ce poate sa faca un calculator dintr`un copil si obsesia de a avea mai multe posturi.In fine din pacate acest forum nu accept astfel de specimene.Pana la urma dac iti place 2pac intelegem ca e mort si`a facut treaba pe acest pamant si a facut`o bine , a fost un om bun si etc cu toti stim asta fara sa ne mai aduci tu aminte.Iti multumim oricum ca ai factu`o.Asa cum te`au atentionat si colegi mei nu mai posta aici.Hai sa nu ne mai suparam.Oricum noapte buna PD , eu ma duc sa dorm.

Nu ati mai trecut pe aici de ceva timp, ce faceti ? , eu ma pregatesc sa plec la liceu.

Salut baietii. E bine, vad ca nu faceti prea mult spam aici ...

Ce putin intra pe aici :)))

P.S. Ce naspa cu noua regula nu ai lider / sublider on si nu poti merge la war :) O vrut sa scape de noi rege :)

Ce putin intra pe aici :)))

P.S. Ce naspa cu noua regula nu ai lider / sublider on si nu poti merge la war :) O vrut sa scape de noi rege :)

Nu asta a fost intentia lui Regenesis cand ne-a propus aceasta regula.. s-a gandit ca daca mergeti fara lider / sub-lider la war o sa fie o mare harababura..

eu unul, nu sunt deloc de acord sa mearga politia la war...

Edited by Tymonelu

Duminica, 21.10.2012 la ora 18:00 va avea loc o sedinta. Prezenta obligatorie, cei care considera ca nu pot ajunge sa faca cerere de invoire!