Jump to content

Ediția 7 de Miss & Mister B-Zone a început. Înscrierile se fac aici

Kelton

• LS Police Department - Discuţii / Discussions

Recommended Posts

Neata buna! Inca vreo 5 licente si ma arunc de la etaj... Ne mai auzim.

Salut LSPD, ce mai faceti? Eu sunt bine si bucuros, am avut o zi buna pana acum. Ma bucur de timpul liber si nu stiu de ce, dar am mai mult chef de joc ca pana acum. Sper ca si voi la fel. Apropo, cum stati cu raportul? Cred ca am facut beeeeest :)>-. Mai vedem cand vor fi postate toate. P.S.: Logan, de ce ai inchis aplicatiile? :((. Oricum, decizia ta, o respect. Bafta in game si in viata. Ne vedem in game.

Salut baieti.

Vreau sa va anunt ca Logan va fi inactiv pentru o saptamana din probleme de sanatate.

Daca aveti vreo problema sau vreo nelamurire vreau sa imi trimiteti un PM cu problema. Inactivitatea lui nu ii va afecta pe cei care trebuie sa primeasca rank-up, deoarece un admin va intra in factiune.

O seara buna!

Salut baieti.

Vreau sa va anunt ca Logan va fi inactiv pentru o saptamana din probleme de sanatate.

Daca aveti vreo problema sau vreo nelamurire vreau sa imi trimiteti un PM cu problema. Inactivitatea lui nu ii va afecta pe cei care trebuie sa primeasca rank-up, deoarece un admin va intra in factiune.

O seara buna!

De acum raportul se face automat sau trebuie sa facem poze noi?Am vazut ca s-au facut updateuri la butonul de Faction Activity de pe website si de asta intreb.

@, Nu stiu nimic. Probabil va anunta un admin sau ceva, eu nu am de unde sa aflu.

@, Nu trebuie sa faci raport daca ai intrat joi, de noul raport de apuci Sambata si il postezi vinerea viitoare.Salut colegi ce mai faceti?

Va astept cu cat mai multe BY LSPD astept PM pe forum daca nu sunt on pe game.

Hey guys and salut LSPD, I like the new Activity posting rules that we'll post it from Friday but the meeting still on Saturday & Sunday ?

Postati-va toti rapoartele pana la 23:59.

Salutare, polițiști ai acestui Departament minunat. Cu riscul de a primi un report sau mai multe îndrăznesc să postez prin acest topic. Sunt și eu un civil care n-are istorie și vreau sa mă fac cunoscut :))

Ce mai faceți? :D

Bine @@Robby99, eu chiar ma bucur ca nu ai uitat de LSPD, daca prind pe cineva ca da report il tai :)))

@@Robby99, foarte bine!!! <3 Poate ma mai stii si tu... Cand ne intalnim prin Pitesti (din ce vad la locatia ta) :))

Robyyyyy, de cand nu te-am vazut tata. Mi-a fost dor de tine.Cum e viata de civil? Uite unde am ajuns, si asta o datorez tie ca mi-ai dat sansa si mai acceptat. Daca vrei te asteptam inapoi cu drag, si cred ca pot spune asta in numele multora daca nu in numele tuturor din LSPD. Bafta in viata baiete, bine ca ai comentat. P.S.: Daca cineva iti da report iltai, il voi scoate din LSPD.

Logan!!! Asteptam anuntul. In caz ca nu stiti rapoartele au fost automatizate, de luni nu mai trebuie poza (teoretic). Logan va anunta acest lucru cat de curand daca nu ma insel. Isfarsit, fara poza :D/ .

Scuzati ca postez aici, sper sa nu primesc report. Nu stiu daca ati fost anuntati, dar logan e internat in spital si are cerere de inactivitate. De voi o sa se ocupe Noks cel mai probabil. Apropo, rapoartele le incepeti de luni si aveti timp pana duminica. O zi buna.

Eşti în urmă prietene :)).

Am anuntat mai sus ca are inactivitate, iar Noks a intrat in factiune.

Va urez succes eu m-am retras!

@, o să revin la vară, acum nu prea am timp. Sper să ne mai găsim pe aici.

@, când o să am și eu timp, poate :))

Ce a patit Logan de e internat in spital? Sper ca nu e grav si va reveni cat de curand. Eu voi fi cam inactiv in zilele urmatoare, adica sambata si duminica, deoarece am cateva treburi si eu, dar cand revin o bag la rapoarte si daca am noroc si la teste ma bag. La teste numai daca Noks deschide aplicatiile. Pana atunci, bafta.

Mai alex, sper ca vei tine activitatea la ora care ai zis....Noapte buna colegi!

@@Robby99, saluuuuuuut mosule! Aloha LSPD. Vin dupa o inactivitate scurta, dar foarte benefica. Ce mai faceti, ce s-a mai intamplat? @, saptamana asta vreau sa.ti fac concurenta la raport :))

Edited by LORD Beny

Neata buna! Ce faceti, copilasi?

Azi iau si eu rank 2, cica...