Jump to content

Advent Calendar începe din 1 Decembrie, detalii aici

Recrutăm designeri audio și video. Puteți aplica aici

Kelton

• LS Police Department - Discuţii / Discussions

Recommended Posts

18 hours ago, xXSmecTaXx said:

Din pacate, astept sa mi se accepte demisia.

Succes, domnul meu, ai fost un căpitan pe cinste! :*

Intreb de curiozitate doar, care a fost scopul prezentei obligatorii la activitate? In mijlocul saptamanii? :)) Nu zic asta ca am luat FW, ca aia e, nu e primu si nici ultimu cel mai probabil, cine stie, dar totusi sunt curios 

@CBN LittleBebe zi mersi ca nu facem 2 activitati pe saptamana si 1 sedinta la ore gen 12-13 :))

Scopul a fost de a mai interactiona unii cu alții, de a vă oferi premii și de a da FW-uri :)), glumesc cu ultima.

7 hours ago, zL Arhix said:

@CBN LittleBebe zi mersi ca nu facem 2 activitati pe saptamana si 1 sedinta la ore gen 12-13 :))

Scopul a fost de a mai interactiona unii cu alții, de a vă oferi premii și de a da FW-uri :)), glumesc cu ultima.

Multumesc de raspuns, apreciez :)) As fi preferat totusi sa vina din partea implicatului in cauza, dar inteleg.. Mna oricum nu as fi fost dispinibil, ca inca lucrez la ora aceea a romaniei, dar mna, a fost si greseala mea ce pot zice, am uitat sa dau follow la topic.. doar ca ma lause asa prin surprindere si cum am vazut ca restul au fost cu prezenta neobligatorie am zis sa intreb ce si cum mna.. 

In cazul ala eu zic pas la FW-uri si astept premiile stie lumea deja ca sunt cel mai bun, nu mai are rost sa dezbtatem atat =)) 

@alex23  Mai am putin :)) Dar nu stiu daca am timp de el astazi, cred ca il voi face maine 

@CBN LittleBebe Am pus prezență obligatorie deoarece în trecut am pus prezența opțională și veneau câte 2-3 membrii la activitate. Am anunțat și pe grupul de discord + fmotd și în plus eu zic că n-ar fii greu ca fiecare membrul să consulte website-ul/forumul măcar o dată pe zi seara. :)