Jump to content
Kelton

FBI - Discuții între membrii / Discussions amongst members

Recommended Posts

foM4dZV.png

După cum spune și titlul acestui topic aici pot posta doar membrii facțiunii FBI.

Nu vreau să văd o mie de saluturi in fiecare moment al zilei. Din acest punct de vedere se poate face doar un post cu "buna dimineata" / "neata" si unul cu "noapte buna". Fiecare post trebuie să aibă minim 3 cuvinte. Încercați pe cât posibil să evitați prescurtările. Este interzisă postarea cu un font și/sau culoare ce poate fi citită cu dificultate. Sunteți obligați să scrieți corect din punct de vedere gramatical.

Edited by PrimaL RPG2
Modificare logo.

Salutare tuturor, sunt noul "recrut". Sper sa ne intelegem bine si sa petrecem o perioada cat mai lunga impreuna in FBI. Pana atunci noapte buna si sa speram la mai mult wanted.

Good luck everybody and i think i arrest today 20 suspects :)

Good night everbody

Salutare colegi!

Inca o zi de scoala (:|

Nu auzim pe seara :>

salutări F.B.I.! welcome tuturor si celor care o sa faca pe viitor parte din aceasta frumoasa factiune. mult succes!

Good night everybody

Good luck to everyone who accepted today :)

neata

cum merge treaba ?

putin wanted, dimineata mai ales..

ia uite ce piesa misto

Salut agenti m-am dus si eu la somn . . .

Buna seara.

Va urez Welcome celor care au trecut testele, sper ca va veti tine de treaba.

Tin sa va anunt ca Subliderul factiunii este Pitiku, felicitari.

Si de asemenea, de maine pana duminica trebuie ca fiecare dintre voi sa posteze un raport obligatoriu, sau va fi dat afara din FBI cu fp maxim. Pentru detalii despre raport, cititi topicul respectiv.

Nu in cele din urma, sper ca nu vor fi aici doar posturi de genul "Salut, am venit acasa" "Pa, am plecat" "Noapte buna" etc. Incercati sa dezvoltati un subiect, o idee, o parere, etc.

Cam atat am vrut sa va anunt, noapte buna.

Buna seara , deci cum va spus si Black eu voi fi sub-liderul acestei factiuni , tin sa va mentionez orice problema ,orice nelamurire , orice orice , imi puteti da pm sau call / sms in joc .

Welcome celor noi , si sper sa ne intelegem cat mai bine !

O seara placuta !

Salut F.B.I . De astazi sunt oficial noul vostru coleg. Sper sa ne intelegem bine sa facem treaba buna impreuna. >:D<<'>

Salut F.B.I Sunt noul vostru coleg,vreau sa ne intelegem bine si sa petrecem o perioada cat mai lunga in F.B.I.

Z4JUJ.png celor noi!

mi-am postat si eu raportul sa stau linistit. dupa cate am vazut e o zi destul de plina de wanted, fata de celelalte zile, deci moment perfect sa faceti raport bogat. zi faina soldati!

băi si ce chef aveam de sa-mp.. am pierdut si sedinta, pacat!

careva Stelist p-aici? conducem cu 2-1 \ :D/ puteti sa vedeti meciul live aici http://lsh.lshunter..../1/lshtv29.html

cred ca e singurul stream care functioneaza pentru Digi Sport, ca e sopcast picat..

Edited by tyiby

Salutare Agentilor! Back si eu de afara.

Mda...se pare ca serverul este OFF.

Ma duc sa fac un dush iar daca nu revine serverul cred ca ma bag la somn. Va urez multa bafta maine la scoala :D .

Noapte Buna!

Good night,

good luck for everybody with school, i have vacation :)),

please say me tomorrow what will be close with meeting

Welcome celor noi :> :)) ... Tocmai ce am doborat 4 robberi, trebuie sa o intind la scoala ca deja am plecat de la prima ora :-" ... :)) ... Pacat ca nu a mers server-ul ca puteam ajunge la sedinta :( ....

buna dimineata , tin sa va mentionez din prima ca nu prea sunt mandru de activitatea voastra , deci , incercati sa fiti activi faceti rapoarte cat de mari.

cu ce o sa va afecteze asta : cu fwarn , si rank up la primavara :D

On : mai stau si eu un pic si ma duc la scoala , succes .!.

Am postat in topicul de Sedinte ca a fost amanata sedinta, si tot acolo voi anunta cand va fii reluata. Cel mai probabil in cursul acestei saptamni.

tyiby, te rog sa nu mai faci dublu post. Daca nu a postat nimeni dupa tine, dai edit, sau astepti, altfel vei fii sanctionat la urmatoarea abatere.

Pitikule, si de la tine vreau mai multa activitate :))

Nu uitati ca miercuri avem antrenament, la ora 21. Cine nu vine trebuie sa faca o cerere de invoire.

Am plecat si eu la scoala, succes.

Salutare Colegi ! Succes la wanted.

Salooot agenti ce faceti?:D

buna dimineata , tin sa va mentionez din prima ca nu prea sunt mandru de activitatea voastra , deci , incercati sa fiti activi faceti rapoarte cat de mari.

cu ce o sa va afecteze asta : cu fwarn , si rank up la primavara :D

On : mai stau si eu un pic si ma duc la scoala , succes .!.

eu am incercat sa fiu cat de activ am putut dar te-ai uitat in /wanted? e mai mereu gol, si cand e cate unu sar cate 5-6 din departamente.. practic acum nu prea ai cum si daca vrei, sa faci activitate calumea..

Ma lamureste si pe mine cineva de ce regenesis a luat admin 5 si Royce si Kelton au primit admin 0 pe rpg2 :)) ? ...