Jump to content
Kelton

National Guard - Discuţii / Discussions

Recommended Posts

discutii.png

ro32.png

În acest topic, membrii facțiunii National Guard de pe serverul RPG2 pot discuta.

Nu este permis spamul, glumele de prost gust și batjocura.

Jucătorii care postează aici și nu fac parte din facțiunea National Guard, riscă să fie sancționați pe forum.

uk32.png

In this topic, RPG2 National Guard members can discuss.

Is not allowed spam or bad jokes.

Players which post here and they are not members of National Guard, can be punished on forum.

Edited by eB Shaun
Actualizare. Aspect, informații cu privire la topic & variantă EN.
  • Upvote 3

Salutare tuturor, eu voi fi liderul National Guard, sper ca pe o perioada cat mai lunga.

Aveti grija cum va comportati, vreau sa fiti cat mai activi.

Ca sublider l-am ales pe CristiaNnN, deci ascultati de el, iar cand aveti nevoie de un sfat, puteti apela atat la el, cat si la mine.

Sa nu uitati ca in prima saptamana aveti de facut un raport obligatoriu, ca sa nu fiu nevoit sa va dau /uninvite cu FP.

Edited by RoxoR

Salutare! Dupa cum a spus si Adrian, eu sunt subliderul acestui departament .

Sper sa ne imprietenim cu totii si sa nu ne lasam la greu .

Edited by cristi112233

Salut baieti!eu sunt noul vostru coleg,spre sa ne intelegem cat mai bine

ATENTIE mare toata lumea!

Aveti mare grija la dovezi! Nu acordati niciodata wanted pentru Runner, fara sa faceti poza la somatii, si in poza sa se vada ca sunteti cat de cat aproape de suspect, sa se vada ca a vazut somatiile. Sau cand omorati pe cineva, daca nu se preda, tot asa. Faceti poza la somatii si abia apoi il omorati, iar daca e AFK asteptati cateva minute, intre timp il somati de cateva ori, iar daca nu revine il omorati. Nu vreau sa apara plangeri pe forum, iar voi sa fiti sanctionati chiar daca ati procedat corect, din lipsa de dovezi din partea voastra. Nu vreau sa va vad ca va certati pe un wanted, cu membrii celorlalte departamente, sau cu colegii din NG. Chiar daca aveti un raport de activitate de facut, faceti-l cat puteti, dar sa se vada ca v-ati straduit, si ca ati fost activi.

Edited by RoxoR

ok...eu asta o sa fac.ms de mesaj

ATENTIE mare toata lumea!

Aveti mare grija la dovezi! Nu acordati niciodata wanted pentru Runner, fara sa faceti poza la somatii, si in poza sa se vada ca sunteti cat de cat aproape de suspect, sa se vada ca a vazut somatiile. Sau cand omorati pe cineva, daca nu se preda, tot asa. Faceti poza la somatii si abia apoi il omorati, iar daca e AFK asteptati cateva minute, intre timp il somati de cateva ori, iar daca nu revine il omorati. Nu vreau sa apara plangeri pe forum, iar voi sa fiti sanctionati chiar daca ati procedat corect, din lipsa de dovezi din partea voastra. Nu vreau sa va vad ca va certati pe un wanted, cu membrii celorlalte departamente, sau cu colegii din NG. Chiar daca aveti un raport de activitate de facut, faceti-l cat puteti, dar sa se vada ca v-ati straduit, si ca ati fost activi.

Pentru poze va indic sa folositi un program pentru poze gen : Fraps , deoarece F8-ul e mult prea lent si mai ales daca fugiti dupa runneri o sa va fie greu sa aveti dovezi .

Si , in legatura cu RAPORTUL : Daca aveti mai mult de 10 poze cu suspecti arestati / omorati va rog frumos sa le arhivati si sa le uploadati pe un site de genul fileshare ! [ Adrian te rog sa mentionezi acest lucru in topicul aferent ]

Nu e bine pe site-uri de genu, se pot pune keyloger si etc.. Site-uri simple.

Rey , multumesc pentru grija purtata fata de mine si a calculatorului meu dar sa stii ca eu am sa verific toate rapoartele de activitate si sa stii ca o sa imi fie destul de greu sa dar click pe fiecare poza si sa o verific .

PS : Bine ai venit ! :)

Salutare băietzi, ce spuneti, astăzi o sa fie multi robberi ? :>

Salut , am ajuns si eu de la scoala ...

Speram Rayan sa fie cat mai multi ca sa aveti destule poze pentru raport !

Repet si aici, pentru membrii care nu au fost in joc acum 30 de minute si care nu au participat la disputa iscata intre membrii departamentelor. Nu mai raspundeti provocarilor din partea membrilor celorlalte departamente. Daca ei va insulta sau va provoaca, nu le ziceti nimic. Faceti doar SS si trimiteti PM liderului factiunii din care face parte respectivul. Din pacate RayaN. a fost demis, tocmai din aceasta cauza, ca le-a raspuns provocarilor. Oricine greseste va fi sanctionat. Nu ma intereseaza daca incep ceilalti, sau voi. Atat timp cat sunt responsabil de faptele voastre, sunt obligat sa va sanctionez corespunzator. Iar daca voi nu faceti SS cu comportamentul celorlalti membrii ai departamentelor si nu le dati liderului, degeaba imi spuneti mie, ca eu nu am in grija decat NG si nu am ce sa le fac.

Salutare baieti . De astazi , voi fi noul vostru coleg. Sper ca totul sa fie bine si sa avem o colaborare fericita.

Si eu sa fie la fel Whiskey si sper ca nu o sa ne deazamagesti ! :)

Speram ca de astazi sa nu mai fie atatea certuri intre membrii departamentelor avand in vedere faptul ca s-au luat unele masuri !

Deasemea welcome si tie , TomB !

Neata baieti ! :)

Azi sper sa fie mai multe actiuni , ceva robberi , runneri :))

Succes tuturor ;)

Repet si aici, pentru membrii care nu au fost in joc acum 30 de minute si care nu au participat la disputa iscata intre membrii departamentelor. Nu mai raspundeti provocarilor din partea membrilor celorlalte departamente. Daca ei va insulta sau va provoaca, nu le ziceti nimic. Faceti doar SS si trimiteti PM liderului factiunii din care face parte respectivul. Din pacate RayaN. a fost demis, tocmai din aceasta cauza, ca le-a raspuns provocarilor. Oricine greseste va fi sanctionat. Nu ma intereseaza daca incep ceilalti, sau voi. Atat timp cat sunt responsabil de faptele voastre, sunt obligat sa va sanctionez corespunzator. Iar daca voi nu faceti SS cu comportamentul celorlalti membrii ai departamentelor si nu le dati liderului, degeaba imi spuneti mie, ca eu nu am in grija decat NG si nu am ce sa le fac.

Mai urmaresc si eu /d-ul chill :)).

neatza baietii!ce faceti?

Aici postezi daca ai ceva de discutat, un subiect de dezbatut. Nu doar "Salut, ce faceti?" Va rog sa nu faceti posturi pentru +1 aici.

Aici postezi daca ai ceva de discutat, un subiect de dezbatut. Nu doar "Salut, ce faceti?" Va rog sa nu faceti posturi pentru +1 aici.

Cand e sedinta?

Cand e sedinta?

Sedinta v-a fii anuntata in topicul "Sedinte" !

Sedinta o voi tine cel mai probabil duminica viitoare, pana cand speram ca se va umple factiunea, iar astfel am ocazia sa vorbesc cu o mai mare parte din membri.

Oricum, voi anunta in topicul cu sedinte.

Antrenamentul va fi la fel, saptamana viitoare, probabil miercuri, oricum o sa postez cu 2-3 zile inainte.

Salut, welcome back . Treaba-i buna pana acum , tu ce faci?

În acest topic pot posta doar membrii Police Department.

Jucătorii ce nu fac parte din această facţiune sunt primiţi cu un salut, o urare, însă cu critici nu sunt deloc acceptaţi.

Dupa cum zice si Kelton in primul post, cei ce nu fac parte din aceasta factiune sunt bine veniti cu un salut, o urare, asa ca nu va asteptati sa postez de 2 ori.

Bafta la prins Robberi ( cat mai putini spera robberi) si la facut bani ( Si dujmani )

Si nu uitati....

R.I.P Tupac...

Nu ar strica putina activitate pe forum.. In game nu prea miscati..