Jump to content

Consideri că ai contribuit suficient față de comunitate pentru a fi VIP? Atunci citește aici

Kelton

National Guard - Discuţii / Discussions

Recommended Posts

Doamne, de ce toata lumea are asa mare pica pe PD? Nici 1 saptamana nu am in factiune si deja mi-a facut lumea post :(. Atatia post-hunteri n-am vazut. Oricum tinand cont ca am fost amenintat cu vreo 10 posturi, doar 1 a facut.

Just now, Dandu said:

Doamne, de ce toata lumea are asa mare pica pe PD? Nici 1 saptamana nu am in factiune si deja mi-a facut lumea post :(. Atatia post-hunteri n-am vazut. Oricum tinand cont ca am fost amenintat cu vreo 10 posturi, doar 1 a facut.

asta e abia inceputul

Intr-un an de cand m-am reapucat, n-am avut niciun post, intru PD, nu stau nici 1 saptamana si post :)) .

Just now, Dandu said:

Intr-un an de cand m-am reapucat, n-am avut niciun post, intru PD, nu stau nici 1 saptamana si post :)) .

oricum nu iei nimic la postul asta, stai linistit

Nu-mi fac griji ca iau ceva, dar cand stii ca ai gresit de ce sa faci post? Doar ca sa-si piarda celalalt timpul sa posteze dovada? A si zis "Iti fac post, sa vad dovada".

Just now, Dandu said:

Nu-mi fac griji ca iau ceva, dar cand stii ca ai gresit de ce sa faci post? Doar ca sa-si piarda celalalt timpul sa posteze dovada? A si zis "Iti fac post, sa vad dovada".

n-ai ce sa le faci, atat stiu sa faca

3 hours ago, eB Blue Ady said:

Neata si spor la scoala, tot mai bine e acasa.

cate restante ai?

1 hour ago, Dandu said:

multi fac asa ca poate poate nu ai dovada.

Edited by eB pixeldix

14 minutes ago, eB pixeldix said:

cate restante ai?

Da tu cate restante ai?

24 minutes ago, Serg said:

Da tu cate restante ai?

Absolut niciuna.

Lăsați restanțele, pregătiți-va ca mai e puțin si incepe sezonul de căpsune in spania

Am facut HOT-ul aici ? Bine baietii 

Pentru a 4 a oara in ultimele 5 zile cred 😂😂

O seara frumoasa sa aveti tuturor!

Salut,ma poate ajuta cineva un link de la un AutoLogin bun care merge ? Ca am descarcat multe si cand intru in note pad sa pun datele scrie in chineza si nush unde trb puse....

11 hours ago, Yamjul said:

Salut,ma poate ajuta cineva un link de la un AutoLogin bun care merge ? Ca am descarcat multe si cand intru in note pad sa pun datele scrie in chineza si nush unde trb puse....

Stii ca e ilegal nu? 

12 hours ago, Seether89 said:

Salut! Bafta la raport!

Nu mai posta aiurea daca nu faci parte. Din national guard. Primești report. 

Care ați adus ba vremea asta asa urâtă?

1 hour ago, eB pixeldix said:

Stii ca e ilegal nu? 

Nu mai posta aiurea daca nu faci parte. Din national guard. Primești report. 

Nu știam ca e ilegal așa ceva......

Adică e ceva în scop personal sa îmi facă viața mai ușoară din cauza ca eu am probleme mari cu samp ul.....Și îmi e foarte greu sa fac raportul și îmi trb așa ceva.

Ms ca ai zis csz,ăsta e

14 minutes ago, Seether89 said:

Salut baietii! Ce faceti?

Spune-mi ce nume ai in NG de tot postezi aici.

Spor la wanted sa aveți 

Succes tuturor in ceea ce v-ați propus. Cariera mea pe samp se sfârșește aici. Aveți grija de voi și ce faceți! Nu acordați jocului mai mult timp decât merita ca nu o sa va asigure viitorul! Remember Major (5) .Razvan! - Over

2 minutes ago, eB RaZvAn said:

Succes tuturor in ceea ce v-ați propus. Cariera mea pe samp se sfârșește aici. Aveți grija de voi și ce faceți! Nu acordați jocului mai mult timp decât merita ca nu o sa va asigure viitorul! Remember Major (5) .Razvan! - Over

Insfarsit ti-ai depus demisia !! Succes copile, in tot ce ti-ai propus, sa fie cu noroc la toate, numa bine !! - Te pupa tata, everlast !!

La revedere, Razvi :) .. Sper sa ne mai auzim.. Sa dea Dumnezeu sa ne vedem acolo, si sa continuam cariera de politist, dar in realitate :) (e fain ca amandoi suntem in clasa a 11-a:) ) ...  Si la mine este pe sfarsite :))) ... timpul se scurge...  

Edited by AgentFLY666