Jump to content
Kelton

Hitmen Agency - Discussions

Recommended Posts

Bună seara,

am observat că unii dintre voi v-ați speriat, pentru că [RW]Meow și [RW]SanD14 au părăsit facțiunea. Acest lucru este adevărat, dar nu din cauza mea sau a altcuiva s-a ajuns la acest lucru, vina a fost doar a lor.

După 3 zile de inactivitate neanunțată, au revenit cu motivul "a fost rollback, noi am fost online".

Din păcate pentru ei...

• Am vazut ca foarte multi inca n-au aflat. M-am gandit sa public aceasta informatie.

Am o veste foarte buna, si anume, o noua versiune de SA-MP isi face aparitia( 0.3.7) ! Ea a aparut in decursul zilei de 1 Mai.

Aceasta are o multime de update-uri. Precum scripturi noi, skin-uri noi, se pot deschide geamurile la unele vehicule, peste 500 de obiecte adaugate, o gramada de crash-uri reolvate, scripturi noi si fiabile !

O puteti gasi pe site, unde aveti si mai multe inforatii.

Multumesc de atentie o zi placuta in continuare!

GamerX - sa-mp.com staff team.

Noul avatar va place ? :)

Bine v-am regăsit! Vă salută noul "Freelancer" cică :))

Mă bucur că m-am întors unde-mi era locul și într-un fel îmi pare rău ca puteam să rămân rank 5, asta e. Ne auzim pe /F de azi înainte! Spor la contracte.

@, Bine ai revenit Seth, chiar ca aici iti e locul.

"Spcial Agent DennisAsr" :X :> Multumesc pentru incredere @@bZDrag0s, :*

@, Bine ai revenit.

@, Felicitari Pentru rank-ul primit si multa bafta cu cei care ii Testezi!

Edited by CN CaTaLiN2000

Salut si bine v-am gasit, se pare ca am reusit sa intru si eu aici, sper sa ne intelegem cat mai bine ! :)

@, Bun venit alaturi de Assasinii Serverului.Sper sa iti placa aici alaturi de noi si sa ai mare grija la fiecare contract ce il faci.Mult noroc alaturi de Hitmen Agency!

Bine v-am gasit agenti, sunt fericit ca fac parte din Hitmen Agency !

O seara buna .

N'seara, dragi colegi! Eu sunt noul vostru coleg de azi, sper sa ne intelegem de minune!

EDIT: Cap de pagina :D

Edited by aveKa 25

Bună ziua,

noul lider al asasinilor este Radu. În scurt timp vom știi cine este subliderul!

@, Neata buna Colegi. Ce faci ce nu Faci ca nu te-ai lasat pana nu ti-ai atins Telul de 400 :).

Felicitari pentru aceel contrat.

O Duminca placuta sa aveti !!!

| Cand am vazut ca ai pus demisia, am ramas umpic socat. Imi pare sincer foarte rau ca ai plecat,

erau un amic pe cinste, si atunci in vremurile cand eram helperi, ai fost un coleg foarte bun. Sper sa ne trimiti o vedere de acolo, unde ai plecat tu.

@RW SanD14 Cu rollback-u` asta, numai ghinion. Si eu era sa patesc la fel pe RGP3. Acum, toata munca ta in factiune......

Imi pare foarte rau ca s-a intamplat asta. Tinem legatura pe skype. Sau daca te hotarasti sa mai joci, ne auzim in joc.

Ambii, aveti respectul meu.

@, Multumesc si tu ai fost un coleg de treaba si esti un prieten bun, si poate o sa mai revin in lumea SA:MP-ului.

Dragi agenti, imi cer scuze ca postez aici, dar vreau sa va urez la toti tot binele din lume si sa aveti grija de voi.Mi-a facut mare placere sa va am ca, colegi si nu o sa va uit, aveti cuvantul meu si daca aveti nevoie de ajutor si eu foi fi online va rog sa ma contactati si eu o sa va ajut cu tot ce pot.

Drag0s cum ti-am spus si in demisia mea, stiu ca o sa ai mare grija de aceasta factiune si stiu ca o sa te descurci fara nici un fel de probleme. O sa ne mai vedem, mult succes in continuare agenti, sa ajungeti cat mai sus si mult succes in ceea ce va-ti propus.

Imi cer scuze ca am postat aici! O zi buna!

Edited by RW V I P P 3 R

Din partea mea, mult noroc in viata, pe drumul pe care ti l-ai ales sa-l urmezi.

Ai grije cu cine "te inhaitezi". Sa fii iubit, si toate cele bune !

Edited by BallowZTR

@,Multa bafta in continuare in real life, esti un baiat de nota 10 si iti urez noroc si sa ai grija de tine, poate intr-o zii te vei intoarce aici :)

Salut baietii ! De astaazi sunt noul vostru coleg, sper sa facem o treaba buna impreuna ! :D

Salutare tuturor, de astazi suntem iar colegi, sper sa ne intelegem bine, ca pe vremuri :)

@, am scapat de tine dupa [/lc] si dau pe [/f] ? :)) Welcome!

Welcome tuturor care au intrat, sedere placuta!

@, Bun venit

@, Bun venit

Si bun venit si lui Vixen

Welcome celor noi !

Multumim frumos de intampinare!

Eu am iesit, vorbim maine.

Noapte buna tuturor!

Salut .

Vreau sa le urez bun venit celor noi,si sa speram ca ne ve-ti ramane alaturi cat mai mult.Sa aveti grija la cererile de leavehit si gethit,vad ca le mai incurcati,in rest ce sa mai zic...spor la killarit.

@, Misto avatar :))

Edited by CN CrystyaN