Jump to content

Consideri că ai contribuit suficient față de comunitate pentru a fi VIP? Atunci citește aici

Kelton

Hitmen Agency - Discussions

Recommended Posts

7.png.92e6c13bb8efbf0916d82a4e036ab967.png

Dupa cum spune si titlul acestui topic aici pot posta doar membrii factiunii Hitmen Agency.
Iar pt cei care nu fac parte din aceasta factiune am cateva cuvinte:
Nu aici va exprimati parerile contra acestei factiuni... cu un salut, o urare sunteti mereu bineveniti sa postati insa cu critici nu sunteti deloc acceptati.

English Version:

As the title says this topic is only for Hitmen Agency members Discussions.

And for those who doesn't make a part of this faction have few words:
Not here express your opinions against the factions ... with a greeting, but you are always welcome to post, without fake post which are not accepted at all.

Edited by Xavii
Îmbunătățire logo

Salutare! Bine v-am gasit, sunt sigur ca o sa ne intelegem bine si o sa decurga totul bine. :)

Salut baieti, de azi suntem colegi, sper sa ne intelegem BINE.

Bafta la contracte.

Buna ziua lumeee, sunt noul Freelencer, multumesc everzor ca m-ai primit in aceasta agentie. Succes baieti la contracte!!

Neataaa! De astazi suntem cu totii in acelasi colectiv, sper sa nu fie probleme, multa bafta la contracte si mai vorbim in game.

Salut baieti, incepand de astazi suntem colegi, sper sa ne intelegem bine.

Buna dimineata baieti!

Incepand de ieri m-am alaturat si eu acestui colectiv. Sper sa ne intelegem foarte bine si sa ne putem face treaba ca la carte.

De asemenea tin sa il felicit pe everzor pentru functia de lider si sa ii multumesc pentru faptul ca mi-a acordat o sansa in aceasta factiune.

Mult succes la contracte, intru si eu in curand.

Salutare! Bine v-am gasit. Sunt Kevin si de azi suntem colegi in Hitmen Agency. Sper sa ne intelegem bine. Ne vedem in-game.

Salutare agenti. De astazi sunt noul vostru coleg. Sper sa ne intelegem bine si sa fac o treaba buna .

Buna seara, agenti! Si bun venit primilor 10 care v-ati alaturat acestei factiuni, fiti mandri de faptul ca sunteti prima generatie de hitmani, insa totodata aveti grija ce faceti, sa nu care cumva sa calcati stramb. Dupa cum v-am spus si la teste, am asteptari mari de la voi.

Nu stiu cat voi mai sta online, asa ca va urez de pe-acum un inceput de saptamana cat mai bun si spor la contracte!

Salutare agenti !! Bine v-am gasit !! De astăzi sunt noul vostru coleg şi sper să ne întelegem cat mai bine.

Buna seara agenti!

M-am gandit ca ar fi bine sa trec si pe aici, nu numai in joc.

In primul rand as vrea sa le urez 'Bun venit' celor ce au intrat astazi in factiune.

Pe de alta parte, asa cum a zis si everzor, sunt mandru ca fac parte din prima generatie de asasini si sper sa reusim impreuna sa ducem succesul mai departe, transmitandu-l si viitoarelor generatii.

Mult succes, mai vorbim in joc!

PS: Cine vrea o tinta mai fina la sniper(punctul ala rosu e cam mare), PM me.

Edited by FBI TheKillerFish

În acest topic pot posta doar membrii Police Department.

Jucătorii ce nu fac parte din această facţiune sunt primiţi cu un salut, o urare, însă cu critici nu sunt deloc acceptaţi.

Dupa cum zice si Kelton in primul post, cei ce nu fac parte din aceasta factiune sunt bine veniti cu un salut, o urare, asa ca nu va asteptati sa postez de 2 ori.

Bafta la facut contracte ( Cat mai multe ) si la facut bani ( cat mai multi )

Si nu uitati....

R.I.P Tupac...

Bun venit noilor agenti . Mult succes la contracte.

Edited by RobertFCSB

Va las si eu cu o melodie care de curand m-a captivat pe deplin. Eu am iesit la o tigara, mi-am mai terminat si eu din teme, cu testele am rezolvat, totul e bine. Vreau sa va spun ca din ce am observat, momentan suntem cea mai activa factiune de pe server :). Bravo voua! Tineti-o tot asa si spor la contracte!

Neata agenti eu am plecat la munca ne auzim mai incolo pe server.Succes la contracte si aveti grija la undercover sa nu o muscati ca mine :))

Salutare agenti, am ajuns si eu acasa dupa o zi nasoala de scoala. Ne auzim la joc, bafta la contracte .

Salutare agenti, acum am ajuns si eu acasă, sper să fie astăzi o ziuă plină de contracte :X

Buna seara colegii mei , si tin sa le urez bun venit celor noi ce au intrat astazi in factiune .

Acuma eu stau in jail (6000 sec ... Fail la rob :( ) si am vrut sa va zic si noapte buna .. ca nu mai stau mult timp on .

Noapte buna !

Buna seara agenti!

M-am gandit ca nu ar strica sa mai postez aici, de obicei nu prea postez in topicul de discutii al factiunii mele desi ar trebui.

Pentru inceput, tin sa le urez un calduros 'Bun venit' celor doi noi colegi ai nostri, WeezeL si RamireS.

Au fost ceva contracte azi, unele chiar destul de interesante.

Astazi seara am avut ceva treaba pe RPG1, nu am putut fi online/activ si nici maine nu stiu cat de activ voi fi(macar voi fi online) pentru ca am ceva teme de facut si nu sunt chiar usoare.

Pacat ca ai ratat rob-ul, faL.ow, dar ce sa-i faci, se mai intampla. Maine seara sper sa dau si eu, sa vedem ce iese >:) .

Acestea fiind zise, noapte buna si succes, ne vedem maine!

Buna Seara in primul rand si bine v-am gasit pe toti ! Official de astazi sunt noul vostru coleg si sper sa facem o treaba cat mai buna !

La cat mai multe contracte si GG Hitman !

O seara buna in continuare colegii mei , sper ca maine ca va fi o zi plina de contracte :D . Vorbim maine , va las sa visati furmos :)).

Salutare Agenti. Am ajuns si eu de la liceu , vad ca serverul este offline , stiti care sunt motivele ?

Robert , serverul a fost offline din cauza la un update . Noapte buna Hitmen Agency , si sper ca maine sa fie o zi plina de contracte :D.

Salut Agenti, ce mai faceti?, se pare că săptămâna asta stam cam prost cu contractele, să speram că nu o sa fie tot asa :|