Jump to content
Kelton

The Tsar Bratva - Discutii | Discussion

Recommended Posts

Felicitari tuturor care au contribuit pentru cucerirea acestiu oras.

Update la lista membri: Uitasem cativa 

gxdMB48.png

Poftiti, scuzati greseala de prima data

Doresc sa va multumesc si pe aceasta cale tutror celor care va aflati in acest moment in sanul Mafiei Ruse dar si celor care au sprijinit la ascensiunea acestei Mafii si au plecat din diferite motive, lipsa de timp, ajutarea altor prieteni, detalii care pentru mine nu conteaza. Tin sa va felicit pentru munca si efortul depus in aceasta organizatie tin sa va anunt ca va astept la sedinta maine in data de 24/11/2018 la orele 14:00. Unde va voi avorda si niste PRIME in functie de vechime si sprijinul acordat in toata aceasta perioada. Ca sa inchid orice gura care vorbeste in necunostinta de cauza, NU VOI RENUNTA la LIDER. Deja am auzit anumite voci speculand aceasta informatie, nu, nu renunt la functie. Va multumesc inca odata tuturor.

9 hours ago, KeyZ Magic said:

Salut. Sper sa ne intelegem bine si sa luam LS-ul impreuna.

Re re, bine ai venit

veniti ba la war daca vreti ls u

On 11/26/2018 at 11:40 PM, South cTr said:

re cf

taci ca mirosi, pfuu

luati cu paine

cum dadeam ba hide la ceva pe forum, care era comanda

Cu ocazia aniversarii unui An de zile de cand detin functia de Lider al The Tsar Bratva, si cu ocazia cuceririi orasului pentru a doua oara in acest an, pana pe data de04.01.2019 sunteti liberi de la activitatile zilnice adica war-uri. Tinand cont ca este si luna sarbatorilor nu doresc sa va stric aceasta perioada frumoasa denumita de multe persoane, cel mai frumos si asteptat moment din an. De aceea va doresc depe acum - Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi dumneavoastra!! 

@BestialuSi tie numai noroc, bine gandit asta, oricum sunt degeaba war-urile, acum ca nu mai e uninvite la 3 zile, sa vad cine-i smecher si intra pe 4.1.2019 :)) 

@eB Robert R Ohoo, saluut, uite bine, mi-am facut si eu raportul in taxi si astept sa ies diseara la o fifa cu baietii :)) 

Tu, ce mai faci? Demisia de la admin sau?

Haide-ti cu totii, Mos Craciun BESTIAL ( Lider TTB RPG2 ) Poate intra si in casa ta. 3.000 GOLD la GIVEAWAY, tu poti Castiga !!! 

astept 1.500 gold, sal 

On 12/8/2018 at 3:57 PM, Reding said:

@eB Robert R Ohoo, saluut, uite bine, mi-am facut si eu raportul in taxi si astept sa ies diseara la o fifa cu baietii :)) 

Tu, ce mai faci? Demisia de la admin sau?

Demisia. N-am chef de SA:MP. Vreau sa am mai mult timp liber pentru femei, petreceri, erc. Poate o sa revin in TTb, dar nu știu.

Salut, hai ca am primit si eu rank u de donator, pwp.