Jump to content

Au început evenimentele de iarnă. Detalii aici

Kelton

Vietnamese Boys ~ Discutii | Discussions

Recommended Posts

Academia Schutzstaffel Team a fost redeschisa, daca vreti sa fiti propuși, imi puteti lasa un video intr un PM pe forum, sau pe discord KevLaR#1620 

Nu dati report pentru asa ceva, scuzati deranjul ca postez aici, daca sunteti interesati contactati-ma

Cu parere de rau, anunt ca acesta este ultimul meu post in acest topic. Daca v-am deranjat vreodata sa stiti ca imi pare rau, poate au fost reactii la nervi sau ceva de genul. Sper sa ne mai auzim curand, bafta in joc cat si in viata, v-am pupat

PS: Zanu si ceilalti membrii, sper sa ma iertati pentru iesirea nervoasa de azi, nu stiu ce a fost cu mine.

#RememberRightHandMisuOwn

Edited by MisuOwn

5 minutes ago, MisuOwn said:

Cu parere de rau, anunt ca acesta este ultimul meu post in acest topic. Daca v-am deranjat vreodata sa stiti ca imi pare rau, poate au fost reactii la nervi sau ceva de genul. Sper sa ne mai auzim curand, bafta in joc cat si in viata, v-am pupat

PS: Zanu si ceilalti membrii, sper sa ma iertati pentru iesirea nervoasa de azi, nu stiu ce a fost cu mine.

#RememberRightHandMisuOwn

N-are nimeni de ce sa te ierte,toti avem iesiri din acestea, succes in tot ceea ce-ti propui, daca te decizi si vrei sa vii inapoi, esti binevenit oricand.

serios frate? chiar asa? :)))))) scuzati ca postez aici, da mi s-a parut prea amuzant

https://imgur.com/a/tM1Fz1W

Edited by KevLaR

Băieții, in 3-4 zile revin.Sper că v ați făcut de cap in zilele acestea în care nu am fost, revin și ne punem pe treabă!

Fetele din factiune sunt: Zanu, Catalin, Justlike, Kiiara si euu ;;)

9 hours ago, Coriina said:

Fetele din factiune sunt: Zanu, Catalin, Justlike, Kiiara si euu ;;)

de tine nu stiu %-(

On 02.09.2018 at 12:38 PM, South cTr said:

de tine nu stiu %-(

+1 pentru Coriina >:D<o:-)

43 minutes ago, South cTr said:

plin de fete, tentant

Cum adica tentant? :)):D