Jump to content

Green Street Bloods - Discuții / Discussions

Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare băieţi , ce faceţi?

Vreau să vă felicit pentru warurile de astăzi , dacă o ţinem aşa în continuare putem ajunge să cucerim tot Los Santos'ul.

Şi nu în ultimul rând vreau să îi felicit pe cei care au intrat recent în facţiune , pentru scorurile deţinute astăzi la waruri.

Luni sper să fie la fel ca astăzi , un weekend frumos să aveţi !

Noapte buna GSB, azi v-ati comportat si ati ascultat foarte mult, ce e drept am fost si superiori numeric dar am fost si foarte organizati si asta e foarte bine, sper ca de luni sa fim la fel de uniti si sa stam toti intr-un loc sa putem sa castigam cat mai multe turf-uri.

Hai salut eu sunt nou' vostru coleg.

Numele in joc .ThoR.

Nu cred ca ma stiti,inafara de Bacstaber,Zoly si Helper.

Sunt SmooK[ZEW] de pe RPG1.

Aici aveti canalul meu de Youtube,daca va place cum ma descurc la war-uri nu uiati sa dati like+subscribe.

Vizionare placuta!.

https://www.youtube.com/channel/UCBuZjWFsMyUbUIWseLARjYA/videos

Edited by SmooK Z E W

Bună dimineața băieți, ce faceți?

Eu acum m-am trezit, ne auzim în game. Astăzi LA PRIMUL WAR VREAU SA FIM MULȚI ONLINE , PE CINE VĂD CA INTRĂ DUPA ORA 20:00 PRIMEȘTE AMENDĂ 3000$ , SA FIE DE ÎNȚELES! ;)

Frate totusi e vara nu suntem no-liferi sa fim in casa la ora 8! Trebuie sa se schimbe cat mai repede ora war-urilor sau eu cu parere de rau va parasesc , nu-mi doresc sa plec de aici , dar nici in fiecare seara la 8 in casa. Mai am si eu viata sociala. Si tu Helper sper sa nu te superi pe mine , dar cred ca si tu ai aceasi parere ca mine. Si nu numai tu , toata mafia.

Ba frate, parca erau waruri de la 12 de saptamana asta, nu sunt no-lifer sa intru de la 20:00. Eu credeam ca o sa fie waruri de la 12, d-asta am intrat in gang, eu am viata sociala si nu pot sa intru de la 20:00 in casa ca sa stau la war.

In primul rand nu este vina mea ca nu s-au schimbat orele de war. In al doilea rand, credeti ca eu nu m-am plictisit sa stau in fiecare zi in casa? Si eu as vrea sa ies pe afara, sa ma distrez. Pe voi va invoiesc eu, dar pe mine cine ma invoieste? Daca lipsesc o zi de la war aud vorbe : " E un lider incompetent, de aia nu avem zone ca nu vine la war ". Nu vreau sa mai aud comentarii. Toti avem viata, toti vrem sa ne distram, dar odata ce ati ales sa fiti membrii ai acestei factiuni trebuie sa aveti niste responsabilitati si sa va asumati greselile si treburile.

Neata GSB,frumos aseara la war-uri.

Am filmat si eu non-stop,in caz de ceva.

Vad ca sunt cam banuit ca folosesc cod =));)

Abia astept war-urile din seara asta,sa mai sparg adversarii.

Aici pentru toti fanii mei din Verdant,VTB,69 PM si GSB uni colegii.Vizionare placuta,daca va place nu uitati sa dati like+sbuscribe. :D

@Smook Zew Imi place cum te descurci. Tine-o tot asa si am eu grija sa ajungi cat mai sus. Si voi, ceilalti. Vreti sa deveniti legende? Vreti sa vedeti LS verde? Atunci exersati si FITI PREZENTI LA WARURI, ca asta conteaza cel mai mult si va promit eu ca vom deveni cu totii legende.

@CN Sorinn E na,e al 2 lea video care pun manele.Pana acum n-am mai facut-o.Uita-te si la alte video-uri de ale mele.

Dar na,mi se cam potriveau melodiile =)) .

Urmatoru' video n-am sa mai pun manele.

@HeLpErr =)):* Ma enerveaza cine ma face codat.Adica nu stiu ar trebuii sa fiu mandru' ca dau bine si sunt facut codat.Dar mie nu-mi place,deja pe RPG1 ma cunosteau cam toti.Si nu mai eram acuzat,dar am sa le dovedesc si celor de pe RPG2 ca n-am cod.

Edited by SmooK Z E W

Noapte buna GSB,azi am dat cam slabut la war-uri.

Mai ales la ultimele nu mai aveam chef deloc.

Nasol ca aveam doar 3 war-uri :(.

Ne auzim maine ciau.