Jump to content
Kelton

Verdant Family - Discutii intre Membrii | Discussions

Recommended Posts

@,Noapte Buna , te iubesc , Sper si eu sa luam si noi LS , Noapte Buna, am iesit si eu , over!

Edit: ce are tipu? http://imgur.com/c1ocZhM, csf n-ai csf

Edited by AIM KINGAlexFTW

Felicitari pentru warurile de azi si mai ales pentru al 3-lea war, am reusit sa revenim si sa batem. Era pacat sa pierdem tocmai acum.. Maine cu putin noroc si ajutor din partea tuturor poate luam tot LS

Felicitari pentru warurile de azi si mai ales pentru al 3-lea war, am reusit sa revenim si sa batem. Era pacat sa pierdem tocmai acum.. Maine cu putin noroc si ajutor din partea tuturor poate luam tot LS

Azi luam ls venim 31/31 pe turf :))

Salutare tuturor!

Diseară sunteți așteptați în număr cât mai mare în HQ, #roadtoLSBLACK.

Welcome celor noi \ =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ne vedem la waruri baetii sper sa luam 4/4azi e usor daca ascultati si veniti multi.!

E a 3oara cand sunt primu pe pagina ce naibaa maaa mai dau multe edituri?!

Edited by Shyphter

A fost bine cât de cât. Puteam lua si HQ GSB numa' ca n-o demoralizat Kahrun ca mi-a zis că împușc o bancă. Asta e, mâine e o nouă zi :).

Si aici se incheie cariera mea in verdant , va multumesc tuturor si va urez bafta la waruri si sa castigati toate orasele , oricum eram degeaba si nu ma voia nimeni ca faceam doar - , sa aveti grija de voi ne auzim pe lol/cs:go daca vrei sa mai vb ne auzim pe skype : zepelxxx.who , bafta , va pwp :)>-

Si aici se incheie cariera mea in verdant , va multumesc tuturor si va urez bafta la waruri si sa castigati toate orasele , oricum eram degeaba si nu ma voia nimeni ca faceam doar - , sa aveti grija de voi ne auzim pe lol/cs:go daca vrei sa mai vb ne auzim pe skype : zepelxxx.who , bafta , va pwp :)>-

Bafta boy, eu te voiam aici :( ne mai auzim noi :D

Ne auzim mâine la wăruri băieți. Sper ca mâine să luăm HQ GSB

@@LORD FLORYN, codat rau :)) sa facem ceva frate, pierdem turfuri ca sunt codatii astia :-W

@@CBN MurrDock, Succes, si sa stii ca nu mereu trebuie sa faci pe + ca sa-ti ajuti echipa o poti face si cu un scor mai mic.

@@CBN MurrDock, dădeai bine și cu cod, erai băiat bun. Baftă șefule.

@, Bai coae mai joci samp ?:))) Poate iti aduci aminte de unu AND65, pe vremea lui Alves din VTB, cand rupeam turufile!

imi pare rau ca postez aici, daca doriti dati report! Aici Sublideru' verdant de pe RPG1

@,nu te descurcai aici, ai bagat aimu, ai luat ban si te-ai dus la slabii de pe rpg1, am inteles :)

@@CBN KAHRUN,Ma faci sa rad :)) Te cunosc si pe tine fratioare, eu joc din 2012 pe b-zone, pe RPG1 am avut primu' cont level 50, dupa am dat contu' unui prieten, m-am dus pe 2, acolo am vazut ca admini sunt cam slabani rau, de ce sa nu profit ? Alves era un prieten bun si a zis, sa cucerim Los Santosu' am jucat o luna cu cod pe 2, dar alea in 2014, dupa am fost lider pe serveru' rival de 2x, m-am lasat si acolo si am revenit pe 1, unde am fost sublider a 3 a oara deja, te pwp :*

@@CBN MurrDock, nu te cunosc, dar vad ca membrii te indragesc. Ce sa zic, bafta si sper sa te mai intorci ca din cate am auzit faceai treaba buna.

@@CBN KAHRUN, ba nobea, sa-l postezi pe ala la interdictii, vrei sa luam LS-ul da nu ai face nimic.

@, si-a dat demisia Tiny

Salut bai codatiilor eu is Galaxyboy :)) O sa revin in verdant promit, e factiunea mea de suflet.. Salut si bafta inca un turf #VERDANT FTW <333

Daca vreti o tinta noua : http://forum.b-zone.ro/topic/338059-hud-by-mario-best-of-all-ghiuleaua/

@,nu te descurcai aici, ai bagat aimu, ai luat ban si te-ai dus la slabii de pe rpg1, am inteles :)

Nu mai fi rau, ba, Edi. :))

Salut, l-am aranjat pe tiny ala chiar daca si-a dat demisia nu iert pt chestii de genul asta. Banned :)

Nu-mi merge serverul, sunt singuru caruia i sa intamplat asta ? :|