Jump to content
Kelton

Las Venturas Taxi - Discutii / Discussions

Recommended Posts

Salut Waldo, uite stam ce sa facem, stam asa. :)) Tu?

9 hours ago, Kristi72 said:

Salut Waldo, uite stam ce sa facem, stam asa. :)) Tu?

Stau oleak 

Zippolinno eu unul lucrez, ajung seara la 20-21 ora romaniei, ora frantei 19-20... nu am cum sa ajung la activitati !

@VasyTheRealOne tu esti de inteles, stiam de tine ca esti la munca in Franta, dar sunt atatia la noi in factiune care sunt la scoala sau la liceu si care petrec atata timp pe samp dar le e greu sa vina la o activitate de 15 minute... Asta ma oftica pe mine

@Zippolino Ba frate cu drag as fi venit dar cred că știi că stau la cămin și nu am laptop momentan de aceea intru doar în weekend pe samp

Edited by KoppenIE

@KoppenIE si de tine stiam, deci nu se pune problema sa ma supar pe voi. Ba chiar va apreciez ca ati vrut sa imi explicati. 

On 9/18/2019 at 10:51 PM, Zippolino said:

@VasyTheRealOne tu esti de inteles, stiam de tine ca esti la munca in Franta, dar sunt atatia la noi in factiune care sunt la scoala sau la liceu si care petrec atata timp pe samp dar le e greu sa vina la o activitate de 15 minute... Asta ma oftica pe mine

eu cand am timp vin la orice,dar in zile de lucru n-am cum. Chestia e ca eu termin programu la 6 si fac 1-2-3 ore pana acasa, depinde de ce aglomeratie prindem, prind cateodata o aglomeratie de fac 3ore pana acasa..accidente si etc...daca faceai duminica cu cel mai mare drag eu veneam.

5 minutes ago, VasyTheRealOne said:

eu cand am timp vin la orice,dar in zile de lucru n-am cum. Chestia e ca eu termin programu la 6 si fac 1-2-3 ore pana acasa, depinde de ce aglomeratie prindem, prind cateodata o aglomeratie de fac 3ore pana acasa..accidente si etc...daca faceai duminica cu cel mai mare drag eu veneam.

La fel!

2 hours ago, AdrianYourSnowPet said:

Salutere, ce faceti?

saluare, uite bine stam, tu?

Instalare mapa pe M cu locatiile B-Zone ultima versiune.

1. Mapa pe M cu locatiile de pe B-Zone.
  2. Imagini: https://imgur.com/a/pToKJtQ
  3. Acest mod are nevoie de CLEO.
    Pentru a descarca CLEO si pentru a vedea cum se instaleaza acceseaza urmatorul link: moduri.ro/cleo
  4. Descarca arhiva cu modul de mapa pe M de mai jos si pune fisierele direct in folderul jocului GTA San Andreas.
  5. Link: https://mega.nz/#!3LAnlCIT!pYR2-Hm9xaJ6hPaTitIaZ3Cb4oguI2CsU4qjrYMg7dI
  6. Daca nu puteti descarca fisierul este din cauza la google. Va recomand sa folositi: Mozila, Opera, Internet Ex, etc orice inafara de Chrome.

Ajuta foarte mult rank 1, sper sa va ajute!

"Merge" comenzile?

Ce mai faceti mai? Liniste pe aici observ :) 

16 hours ago, Kristi72 said:

Ce mai faceti mai? Liniste pe aici observ :) 

Da ce sa facem, uite bine, tu? Da, cam liniste :D:D:D

Baietii m-am gandit sa fac o activitate pentru weekend, acum ca nu prea mai sunt nici nunti, nici majorate ca e scoala, nici nimic, sunt curios ce motive o sa mai am la invoiri. O fac doar pentru a mai elimina monotonia, nu ca vreau sa va sanctionez sau alte chestii, doar vreau sa ne mai distram si noi putin, va rog sa va dati interesul, la fel cum il dau si eu sa va "distrez".

Am ales sa o fac Duminica pentru ca stiu ca luni aveti scoala si nu mai puteti spune ca plecati in Anglia, Germania, etc. Duminica seara majoritatea sunteti acasa si va plictisiti sau iesiti pe afara cu prietenii sau va faceti temele. Nu va faceti griji, o sa se termine maxim pana la 22:00, chiar 21:30, nu o sa va tin pana noaptea tarziu.