Jump to content
Kelton

Discuții / Discussions

Recommended Posts

fEd3CTS.png

In acest topic pot posta doar membrii News Reporter!

In this topic can post only NR members.

Edited by RW Matryko

Salutare, News Reporter ! Sunt liderul acestei factiuni, ales cu 2 zile in urma.

Mesajul meu pentru cei care fac si vor face parte din aceasta factiune este urmatorul: Vreau sa fac o treaba cat mai buna cu aceasta factiune, sa o duc pe primele locuri, sau de ce nu, pe primul loc. Dar, pentru acest lucru, am nevoie de membri capabili si dornici sa imi dea o mana de ajutor. Cine intra cu alte ganduri in News Reporter nu va avea viata lunga aici. Va urez sedere placuta, si multa bafta tuturor membrilor care ii am, si care urmeaza sa mi se alature !

Bine v-am gasit ! Multumesc Michael pentru sansa acordata si promit sa nu dezamagesc. Promit si colegilor ca nu-i voi dezamagii si voi avea un comportament bun fata de ei si-i voi respecta. Sper sa fim cu totii muncitori si sa fim bine vazuti de catre toti.

Bine v-am gasit! Iti multumesc Michael pentru sansa acordata si o sa incerc sa nu fac greseli.

Salutare, sa fie cum spui tu Michael.

Buna seara News Reporter, eu sunt sub-liderul acestei factiuni. Nu am avut timp sa postez, in acest topic pana acum, cu aceasta ocazie tin sa va urez bun venit celor care au intrat in cursul zilei de azi, in acelasi timp tin sa va multumesc ca ati decis, sa va alaturati acestei factiunii si sa ne ajutati pe mine si pe Michael, la ridicarea acestei factiunii. Cum spunea si el in postul de mai sus, ca avem planuri de viitor sa ducem factiunea, cat mai dus pe server. Si daca se poate sa o ducem si pe locul 1 dar pentru a ajunge acolo, este nevoie de membrii acctivi, seriosi si nu in ultimul rand respectul reciproc, este o cheie catre acest drum. Si acest drum este unul lung si greu, cu nenumarati pasii care trebuiesc urmati. Chiar daca acum faceti o greseala si sunteti sanctionati, pe viitor greseala poate fi indreptata si din greseli invatati cat mai multe lucruri noi.

Tin sa va mai spun ca in acest topic nu as vrea sa vad din partea voastra, posturi gen: Salut ce mai faceti?, Back de la scoala ce faceti? Daca vreti sa postati ceva in acest topic, dezvoltati ideea cat mai mult, si va dau un exemplu: Salutare Colegii! Ce faceti? Eu tocmai ce am revenit de la scoala, ne vedem in game bafta la raport. s.a.m.d .

Edited by Lincoln Burrows

Felicitari Lincoln pentru rank si sper sa se respecte aceasta regula impusa de tine.Daca o vor respecta toti, nu va mai fi post-uri pentru +1 si vom fi mai creativi in ce o sa postam.

Edited by S4G Raul

Guest Red1x

Nu mai joc SA-MP, probleme personale.

Succes cu factiunea in continuare.

Bine v-am gasit si eu pe voi fratii mei, colegii mei, prietenii mei. Sper sa ne distram si sa dam un randament cat mai bun.

Ne mai strangem in acest weekend pentru o mini sedinta ?

Ar fii bine sa ne strangem sa ne dai anumite informatii pentru viitorul nostru in News Reporter.

Multi si-ar dorii sa faca parte din News Reporter fara greseli si de aceea spuneam ca ar fii mai bine.

Diseara vreau sa fiti toti on pentru ca o sa aiba loc o mini sedinta. Check

Daca exista cineva care chiar nu poate sa ajunga, sa faca o cerere de invoire. Check

Edited by Michael Scofield

Salutare colegi ! Imi pare rau ca v-am deranjat la sedinta si sper ca nu v-am deranjat asa de rau incat sa va fii facut o imagine proasta.

Sedinta a decurs bine, a fost bine si daca tot e duminca, va urez spor la raport pentru saptamana viitoare !

Buna dimineata reporterilor! Se pare ca eu dau trezirea azi :> . Eu am plecat la liceu, vorbim pe la 14:30.

C0s nu e nimic cum ziceam din greseli se invata, sper ca pe viitor sa nu se mai repete.

Multa bafta la scoala / liceu tuturor. :)>-

Buna dimineata !

Bafta tututor saptamana asta la scoli / licee !

Cum a fost aseara la festival ? :))

Cum a fost aseara la festival ? :))

Concert, multa lume, bautura si ciorba de praz ( a fost festivalul ciorbei de praz, ceva de genu :))) ) .

Ai terminat cu scoala sau esti la vreo ora de informatica ?

Salut News Reporter, acum am venit de la liceeu, stau putin prin game si ma bag la invatat, cum a fost la scoala?:))

Ai terminat cu scoala sau esti la vreo ora de informatica ?

Am terminat. Acum o sa plec in oras ca am ceva treaba, nu stiu cand o sa ajung din nou acasa.

Rich vezi ca ti-am dat un pachet de anunturi.( Check ). Il poti intreba pe c0s ce ai de facut daca cumva nu stii.

Edited by Michael Scofield

Back si eu de la liceu, am dat o sesiune de A.G cu PopCorn iar acum imi pierd timpul pe Facebook :))) . Voi ce faceti? :>

Salut News Reporter, acum am venit de la liceeu, stau putin prin game si ma bag la invatat, cum a fost la scoala? :))

Tu esti Rich sau PopCorn ?

Rich daca ai probleme, vorbim in joc sau iti dau un PM cu detalii despre acel pachet.

Salutare ! Eu acum am terminat temele pentru maine si acum pot sa ma joc SA:MP fara nici o intrerupere.

În acest topic pot posta doar membrii Police Department.

Jucătorii ce nu fac parte din această facţiune sunt primiţi cu un salut, o urare, însă cu critici nu sunt deloc acceptaţi.

Dupa cum zice si Kelton in primul post, cei ce nu fac parte din aceasta factiune sunt bine veniti cu un salut, o urare, asa ca nu va asteptati sa postez de 2 ori.

Bafta la cat mai multe live'uri si News'uri

Si nu uitati....

R.I.P Tupac...

Ce nu face omu` pentru post 1. :))

Nici macar n-ai mai modificat "Police Departament".

In fine, nu conteaza ce faci tu... Apropo, Raul ai zis ca ma suni si nu m-ai mai sunat. :-W

Imi cer scuze c0s, dar plecasem la un prieten.

Eu ma duc la somn, maine ma scol la 7 sa ma duc la liceu.Va urez noapte buna!