Jump to content
Kelton

Discuții / Discussions

Recommended Posts

Va salut de la Tg.Ocna..mama ce plictiseala e pe aici, numa' batrani..totusi ma gandeam ca va fii plictisitor dar nici chiar asa...9 zile :))) michael, multumesc pentru acceptarea cererii..voi compensa cand ma intorc, la raport nu am avut prea mult timp si am pus la news-uri rp..voi ce mai faceti? va urez multa bafta la raportul de maine si la live-uri pentru cei ce vor lua rank up >:D<<'>

Ba esti ? :O

Esti in TG Ocna ? :))

Eu stau in Onesti, la 5km. :)) Iesim la un suc ?

Salutare, News Reporter ! Cam multe sanctiuni intr-un timp atat de scurt....

Vreau sa va anunt ca a fost deschis topicul "Peisaje", detalii aici.

salut tuturor.Da ba iesim ..is la ceva pensiune sau hotel '' craiasca '' sau ceva in genu :))) bai deci numar zilele..atata plictiseala, numa oameni batrani , copii nimic:))) succes la scoala / liceeu..doamne ce nab e rich..cum sa isi dea demisia :|

salut tuturor.Da ba iesim ..is la ceva pensiune sau hotel '' craiasca '' sau ceva in genu :))) bai deci numar zilele..atata plictiseala, numa oameni batrani , copii nimic:))) succes la scoala / liceeu..doamne ce nab e rich..cum sa isi dea demisia :|

Trimite-mi un PM cu numarul tau de telefon si vin eu cu masina in Tg. Ocna.

Facem o plimbare cu masina, un suc, cautam gagici, vedem noi. :))

Baa, ce masina ai? :))) poi..la gagici sa vezi ce bunaciuni..numa babe =]]]] bine iti merge, nu ai scoala..

Te duc eu in centru, ca acolo-s gagici ce cauti. :))

Tu creca esti cazat pe la vreun azil de batrani. :))

Am o skoda, dar acum sunt in Bucuresti.

Salutare tuturor, sunt noul coleg. Sper sa avem o relatie destul de buna, daca intervin probleme sper sa le solutionam foarte repede.

Salut baieti :) ba deci ce net am pe telefonu asta...cosule, de ce nu ai mai stat ma in Bucuresti, nu era bine? :)))) hehe peste 2-3 zile vin acasa..mai bine scoala decat sa stau aici...ba jon, pacat ca nu am apucat sa fim din nou colegi. Oricum, iti urez mult noroc in viata reala >:D<<'> Michael, ai dat live-urile? m-am gandit la un live calumea pentru stefan si meghy, daca il vrei..iti dau PM :>

Salutare ! Welcome back, c0s !

Da, PopCorn, am luat live. Da-mi un PM cu ideea ta.

Edited by Michael Scofield

Salutare all, back de la liceu.

Salut !

Mai caut niste intrebari..ca mi se par putine :))) am doar 4, tu cate ai pus?

Eu am pregatit 8, dar astept idei si din partea voastra.

Edited by Michael Scofield

Bine ai venit Dis, ma voi mai gandii...daca e ti le trimit maine sau poimaine, daca nu..cand ajung acasa :-??

Buna seara !

Urez succes tuturor la simulare ( rank2 ).

Bineinteles, imi urez succes si mie. :))

Bine ai venit Dis, ma voi mai gandii...daca e ti le trimit maine sau poimaine, daca nu..cand ajung acasa :-??

Nu mai este nevoie, am luat deja interviul.

Buna dimineata..poi ai zis ca ai dat live-urile dar oricum ..voiam sa faci o comparatie si na..daca vor mai fii live-uri despre mafii sa nu il pui tot pe acelasi..baa si eu vreau sa fiu la simulare :| aiurea, vin duminica si voi face minimul de puncte, succes la scoala / liceeu.

P.S: Michael, nu poti amana simularea pe duminica?..sa am si eu o sansa.

Scuze pentru dublu post dar nu merge EDIT

PopCorn, nu-i dezastru. Michael a specificat, dandu-ma exemplu pe mine, eu daca astazi nu reusesc sa trec proba la simulare, raman tot rank 2 si voi avea o noua sansa de a avansa la o noua simulare. Deci sanse sunt, dar important sa fii pregatit atunci cand ti se ofera sansa.

Adevarat..dar stii cum e, incercarea moarte n-are, chiar daca nu iau rank :-J vreau ssa vad cum e, sunt curios :P acuma, cum decide michael

Salutare !

Buna dimineata..poi ai zis ca ai dat live-urile dar oricum ..voiam sa faci o comparatie si na..daca vor mai fii live-uri despre mafii sa nu il pui tot pe acelasi..baa si eu vreau sa fiu la simulare :| aiurea, vin duminica si voi face minimul de puncte, succes la scoala / liceeu.

P.S: Michael, nu poti amana simularea pe duminica?..sa am si eu o sansa.

Scuze pentru dublu post dar nu merge EDIT

O sa mai avem simulari, nu e asta ultima. Totul depinde de voi, cat de activi sunteti pentru a participa la fiecare.

Ok atunci, va urez succes la simulare, fie ca cel mai bun sa primeasca rank 3 si de ce nu si la live-uri.:D

Ok atunci, va urez succes la simulare, fie ca cel mai bun sa primeasca rank 3 si de ce nu si la live-uri.:D

Simularea a fost amanata pentru ziua de maine.

Prea putina lume, maine sper sa fiti mai multi.