Jump to content
Kelton

Discuții / Discussions

Recommended Posts

Just now, S i l v i u said:

BA NAB O ZICI DE PARCA TRAIESC INTR-UN JOC CA VOI, am venit mi-am salutat un prieten ce am zis rau?

@FT Vesca scrie ca membrii sunt primiti cu un salut prietenos

SI EvolutioN lider cumva actual sa imi dai warn?

Nu, dar exista Global Moderator, Forum Administrator, vezi-ti de treaba.

2 minutes ago, KenWooD EGIPTEANU said:

Nu, dar exista Global Moderator, Forum Administrator, vezi-ti de treaba.

Pai imi vad, salut membrii prietenos, pe cei care ii cunosc, nu fa figuri

Edited by S i l v i u

1 minute ago, S i l v i u said:

Pai imi vad, salut membrii prietenos, pe cei care ii cunosc, nu fa figuri

Nu fac figuri, dar nu faci parte din factiune sau nu esti pe lista VIP ca sa postezi aici, asa ca...

Nu fac figuri, dar nu faci parte din factiune sau nu esti pe lista VIP ca sa postezi aici, asa ca...

Kenwood sa iti aduc aminte ca si tu ai postat inainte de a intra aici? Daca e sa o luam asa pe prima pagina scrie ca pot posta DOAR membrii News Reporters, nu zice nimic de VIP List sau altceva, deci practic nici tu nu aveai ce cauta pana nu ai intrat in News Reporters. Nu inteleg ce ai cu el daca intra si saluta pe cineva, i-ai dat 3/3 s-a lasat de joc, te-a lasat pe tine sa traiesti pe el, dar poate vrea sa vorbeasca si el cu cineva pe care il stie, e un joc daca si aici ajungi sa te pui dupa niste reguli e clar

Dupa cum va comportati e clar, sa iau r4 si plec.

5 minutes ago, Clara said:

Kenwood sa iti aduc aminte ca si tu ai postat inainte de a intra aici? Daca e sa o luam asa pe prima pagina scrie ca pot posta DOAR membrii News Reporters, nu zice nimic de VIP List sau altceva, deci practic nici tu nu aveai ce cauta pana nu ai intrat in News Reporters. Nu inteleg ce ai cu el daca intra si saluta pe cineva, i-ai dat 3/3 s-a lasat de joc, te-a lasat pe tine sa traiesti pe el, dar poate vrea sa vorbeasca si el cu cineva pe care il stie, e un joc daca si aici ajungi sa te pui dupa niste reguli e clar

Si-a chemat Silviu gagica sa il apere? Fata mea, eu m-am reapucat la cererea prietenilor, cat despre postari, stai in legea ta.

Just now, KenWooD EGIPTEANU said:

Si-a chemat Silviu gagica sa il apere? Fata mea, eu m-am reapucat la cererea prietenilor, cat despre postari, stai in legea ta.

Nu m-a chemat, eu verific regulat topicul asta si am vazut ca a scris aici si voiam sa vad ce....dar ce sa vad cearta

Tu de ce nu stai in legea ta?

Nu iti trebuie IQ 140 sa deduci asta, atat timp cat ai ajutat factiunea cu ceva si esti pe lista VIP, ai dreptul de a posta aici.

Just now, KenWooD EGIPTEANU said:

Nu iti trebuie IQ 140 sa deduci asta, atat timp cat ai ajutat factiunea cu ceva si esti pe lista VIP, ai dreptul de a posta aici.

Nu trebuie, dar daca tot ii pui regulamentul in fata, respecta-l si tu frate, daca acolo nu scrie ca au voie cei cu Vip List nu au voi

Daca nu o luam ca tine, nu iti trebuie IQ 140 sa deduci ca daca a stat 150 zile in NR, a fost pe lista de lideri si a iesit cu 3/3 din cauza ta  nu are voie sa posteze aici

@Clara si ca sa intelegi, am patit chiar eu sa postez undeva fara a fi pe lista VIP sau membru al factiunii respective si am luat warn de la Kelton.

2 minutes ago, Clara said:

Nu trebuie, dar daca tot ii pui regulamentul in fata, respecta-l si tu frate, daca acolo nu scrie ca au voie cei cu Vip List nu au voi

Daca nu o luam ca tine, nu iti trebuie IQ 140 sa deduci ca daca a stat 150 zile in NR, a fost pe lista de lideri si a iesit cu 3/3 din cauza ta  nu are voie sa posteze aici

Stiu ca nu ma suporti, pentru ca Andra si-a dat demisia, nici Silviu si gasca lui de Mickey Mouse, dar asta nu inseamna ca esti mai presus, daca vrei, iti las niste poze sa vedem adevarata fata a prietenului tau "silviu", disperat ca eram pe lista.

2 minutes ago, DaNiElSaN123 said:

@Clara si @KenWooD EGIPTEANU gata, vorbesc serios. Va puteti certa in pm daca tot vreti cearta. Kiiara tie sa nu iti pese cu cine se cearta el, iar tie evo sa nu iti pese cine posteaza si unde. Gata.

A Da, salut @S i l v i u :)

Grasule

5 minutes ago, DaNiElSaN123 said:

@Clara si @KenWooD EGIPTEANU gata, vorbesc serios. Va puteti certa in pm daca tot vreti cearta. Kiiara tie sa nu iti pese cu cine se cearta el, iar tie evo sa nu iti pese cine posteaza si unde. Gata.

Imi pasa pentru ca ne stim personal, suntem rude.

11 minutes ago, KenWooD EGIPTEANU said:

@Clara si ca sa intelegi, am patit chiar eu sa postez undeva fara a fi pe lista VIP sau membru al factiunii respective si am luat warn de la Kelton.

Stiu ca nu ma suporti, pentru ca Andra si-a dat demisia, nici Silviu si gasca lui de Mickey Mouse, dar asta nu inseamna ca esti mai presus, daca vrei, iti las niste poze sa vedem adevarata fata a prietenului tau "silviu", disperat ca eram pe lista.

Stiu totul, absolut totul, am stat o perioada de pe PC-ul lui si mi-a aratat toate chestiile :P

2 minutes ago, Clara said:

Imi pasa pentru ca ne stim personal, suntem rude.

Stiu totul, absolut totul, am stat o perioada de pe PC-ul lui si mi-a aratat toate chestiile :P

Atunci stii si tu cat de frustrat e, era disperat sa ma scoata cu 3/3, insa roata se intoarce uneori.

51 minutes ago, S i l v i u said:

BA NAB O ZICI DE PARCA TRAIESC INTR-UN JOC CA VOI, am venit mi-am salutat un prieten ce am zis rau?

@FT Vesca scrie ca membrii sunt primiti cu un salut prietenos

SI EvolutioN lider cumva actual sa imi dai warn?

Uite  ma sane dupa atat timp petrecut in NR ce zic astia...

Un salut, dar nu faci posturi cu grămada aici.

Nu trebuie sa fie leaderul cel care raporteaza să primești warn, stai liniștit. Btw, nu traim intr'un joc, nu știu cum ai ajuns la această concluzie, dacă afirmi ceva, susține punctul de vedere, nu fi lache. Nu noi suntem cei care plâng când sunt demiși cu 3/3 pentru greseli. (Nici tu, dar cred că îți dai seama de cine e vorba).

44 minutes ago, Clara said:

"dar poate vrea sa vorbeasca si el cu cineva pe care il stie"

Ai perfecta dreptate. S'a inventat PM, messenger, fb. 

30 minutes ago, Clara said:

Dacă el nu îl respectă e problema lui. Își asumă riscul că va fi sancționat. Nu merge logica "a postat ăla, postez și eu".

5 minutes ago, FT Vesca said:

Un salut, dar nu faci posturi cu grămada aici.

Nu trebuie sa fie leaderul cel care raporteaza să primești warn, stai liniștit. Btw, nu traim intr'un joc, nu știu cum ai ajuns la această concluzie, dacă afirmi ceva, susține punctul de vedere, nu fi lache. Nu noi suntem cei care plâng când sunt demiși cu 3/3 pentru greseli. (Nici tu, dar cred că îți dai seama de cine e vorba).

Aduc o completare lu Vesca legat de "trairea in jocuri", nu noi eram cei care erau disperati sa na scoata pe mine, v-ati facut grup pe mess si puneati la cale tot. Am aflat si cate PM-uri i-ati dat lui Nale / Auras, pe bune?

#MoRDeCiJuRmIeFrIcArAuDeToTDeCeDeMiSa

Edited by KenWooD EGIPTEANU

24 minutes ago, DaNiElSaN123 said:

De ce sa nu ii pese cine postează? Poate s'a simțit deranjat că postează și nu e membru. Are tot dreptul.

5 minutes ago, FT Vesca said:

De ce sa nu ii pese cine postează? Poate s'a simțit deranjat că postează și nu e membru. Are tot dreptul.

As opri topicu dar nam acces, off

#CuMdEmIsAjUrMiEfRiCaRaUdEtOt

Ok atunci, va las sa continuati. Până la urma, cearta stârnește intr-un sfarsit mai multa iubire. IUBITI-VA!!!!

1 minute ago, KenWooD EGIPTEANU said:

As opri topicu dar nam acces, off

#CuMdEmIsAjUrMiEfRiCaRaUdEtOt

Vezi asta e problema, că trebuie oprit topicul din cauza unora care nu respecta și postează aiurea. De aia scrie că numai NR postează aici, pentru a nu apărea certuri și altele. 

Just now, LiviuLEGEND said:

Am venit si eu aici sa spun ceva, Danielsan e nab, pa.

Cât adevăr :)))

26 minutes ago, LiviuLEGEND said:

Am venit si eu aici sa spun ceva, Danielsan e nab, pa.

Si nab si gras

Ba cum naibii deci jur că mi frică rău de tot

Cum demis? :((

Trebuia sa iau clear la unu, acum mă făceam cu un leader warn, cum 3/3? :((((

1 minute ago, FT Vesca said:

Ba cum naibii deci jur că mi frică rău de tot

Cum demis? :((

Trebuia sa iau clear la unu, acum mă făceam cu un leader warn, cum 3/3? :((((

Mor ba =))))))))))))))))))))))))))))

Mor ba =))))))))))))))))))))))))))))

Razi tu razi dar eu am făcut greșeli prea multe și mi frică rău de tot. M'a dat afară că am făcut greșeli și nu sunt demn de leader, dar nu cred că un admin 5 e in stare să decidă asta. O să merg la Kelton sa plâng că un om cu atâta experiența ca Nale mă da afară pe un motiv bine întemeiat

Edited by FT Vesca