Jump to content

La mulți ani România! Quest & Gift disponibil pe serverele de sa-mp, detalii aici

Kelton

Discuții / Discussions

Recommended Posts

Nu am luat inca, dar multumesc de incredere.

3 minutes ago, Akyy said:

Nu am luat inca, dar multumesc de incredere.

Stai calm sefule ca o sa iei, asculta pe sefu si o sa vezi.

Deja nu mai e concurenta. Rogi oamenii sa te voteze, cand ei habar n-au ce poti face ca un reporter calificat, inafara de Daniel, fiindca am dat toti simularile cu el.

Consider ca te-am lamurit ingame, Cosmin. Vom gasii alta solutie, stai linistit.
Daca nici dupa solutia cealalta nu iei tu, gasim alta ca nu o sa fie buna nici aia, da?

59 minutes ago, Akyy said:

Traiesti in trecut, "sefule". Vesca nu mai e nici macar reporter, sunt alte vremuri acum. Si testul nu prea e un test, practic, ci este o simulare. Din punctul de vedere al lui Daniel toti am avut aptitudini egale, nu e vina nimanui. :)

Sunt in prezent, cand ai intrat, ai dat testul meu. Nu l-am suportat pe ala niciodata. Nu e niciun fel de simulare, test, trebuie sa fii prost sa zici asta, ala mai smecher te instruieste ce sa faci s.a.m.d, oricum toti veti fii calificati daca pupati putin in cur, spun din proprie experienta, am vazut, nu am facut, ca nu-s de rasa inferioara ca altii, nu dau nume ca se simte o moderatoare

1 hour ago, Akyy said:

Traiesti in trecut, "sefule". Vesca nu mai e nici macar reporter, sunt alte vremuri acum. Si testul nu prea e un test, practic, ci este o simulare. Din punctul de vedere al lui Daniel toti am avut aptitudini egale, nu e vina nimanui. :)

Bossule usor ziceam doar

Edited by zL Andrei
Scrii cu bold si culoare :))))) fml

9 minutes ago, zL Andrei said:

Bossule usor ziceam doar

asa eram si noi :))) ne-am desteptat, mai cumperi cont steam si dai avere?

6 hours ago, DVOWN said:

asa eram si noi :))) ne-am desteptat, mai cumperi cont steam si dai avere?

Mi am luat numai trb

Tot samp ma? No, uite ma, exista alte pixeluri, mai bine pixelati, înțelegeți voi. Sau mai bine, lăsa ți va de tot și de toate, mergeți pe un câmp și spânzura ți va, e mai bine. Glumesc ma, lăsa ți va de jocuri, dar totuși mergeți și spanzura ți va. 

3 hours ago, Fernando Rotaru said:

Tot samp ma? No, uite ma, exista alte pixeluri, mai bine pixelati, înțelegeți voi. Sau mai bine, lăsa ți va de tot și de toate, mergeți pe un câmp și spânzura ți va, e mai bine. Glumesc ma, lăsa ți va de jocuri, dar totuși mergeți și spanzura ți va. 

Tu de ce n-ai facut-o?

2 hours ago, DVOWN said:

Tu de ce n-ai facut-o?

Hmm, poate pentru ca, nu am o funie, trăiesc în munți, nu prea am acces la nimic. 

Salutare si welcome celor noi intrati in factiune! ❤️

Ce mai faceti?

Welcome celor noi, nu stiu cat mai dureaza mica mea inactivitate, dar clar ne vedem curand ingame! :)

Salutare! Ce mai faceti?

Buna dimineața, reporteri! (comm pentru posturi, nu luati in seama)

As dori sa fac un anunt pentru cei noi intrati in factiune, atunci cand un player va face spam(3+ randuri) cand dati A.G., faceti cerere de adaugare pe Blacklist in topicul "Blacklist/ Lista neagra, in acest fel acel player adaugat pe Blacklist nu va mai beneficia de tot ce tine de News Reporters, o zi faina la toata lumea.

LOGONR.png.a0fdd8734c0ababb5c8023e712cfcca0.png

Salut! După cum a spus și subliderul nostru, @ZorK, puteți adauga anumite persoane pe lista neagră pentru spam în timpul sesiunii de A.G., sau mișto-uri/batjocură, minciuni, nerespectarea regulilor impuse de reporter în timpul sesiunii de live. Mai multe detalii și modelul de postare îl găsiți în topicul "Lista neagră/Blacklist".