Jump to content

Consideri că ai contribuit suficient față de comunitate pentru a fi VIP? Atunci citește aici

Kelton

Discuții / Discussions

Recommended Posts

Al meu e optional, deci pot sa il consider gata :) 

Posted (edited)

Ba, lasa-ti-o mai usor cu PM-urile, bucurati-va toti de aceasta factiune ori vreti sa ramana doar San si Coliderii? Nu are nici un rost sa face-ti Pm-uri. Odata si odata o sa ajungeti si voi cu 3/3 FW.

Ma adresez tuturor Post-Hunter-ilor. Nu ma refer la cine anume. 

Edited by A8KID

Din moment ce tu scrii "raport-ul" si "face-ti", consider că iti cam meriți sancțiunile. 🙄🤦‍♂️

Salut!

2 hours ago, A8KID said:

Ba, lasa-ti-o mai usor cu PM-urile, bucurati-va toti de aceasta factiune ori vreti sa ramana doar San si Coliderii? Nu are nici un rost sa face-ti Pm-uri. Odata si odata o sa ajungeti si voi cu 3/3 FW.

Ma adresez tuturor Post-Hunter-ilor. Nu ma refer la cine anume. 

Ce ai pățit frate? Fi corect. Ti'am zis că dacă ai Rank 4 nu înseamnă că ești superior unui Rank 3. Bojan ți'a demonstrat. Puteam sa îți demonstrez și eu de multe ori, dar am zis sa îți mai dau o sansa. Se pare că n'ai învățat din greseli, deci meriti ce primești.

2 minutes ago, Nasu' said:

Salut!

Fa și tu postări de 3+ cuvinte că se consideră că postezi pentru +1 altfel și poate îți dau adminii warn:)))

1 hour ago, eB DaNiElSaN said:

Din moment ce tu scrii "raport-ul" si "face-ti", consider că iti cam meriți sancțiunile. 🙄🤦‍♂️

La news cum scrii? :O daca vezi că nu știe lumea regula, crezi că ar strica o sedinta, sau de ce nu faci? :O

sal, sal

Posted (edited)

Hai salutare lume inca cateva zile si revin in forta pe SA:MP :D Dupa 14 zile de inactivitate sa mai jucam si noi ceva ca m-am plictisit rau in zilele astea =)) Hai vorbim pe duminica seara ceau! Weekend placut!

Edited by ZakeNN

Salut! Bine ai revenit.

Seara buna

Ce faceti mai?

2 hours ago, Jawels said:

Seara buna

Ce faceti mai?

Cum ești in joc?

Salutare News Reporters! Probabil ati observat ca nu mai sunt rang 6 in News Repoters din mai multe motive.. in primul rand vreau sa spun ca ZakeNN si daca este rang 5 4 sau chiar 1 tot rang 6 pot sa zic ca sunt pentru ca am o vechime aici si stiu cum sta treaba una cu alta in fine... Daca v-am suparat / gresit  si probabil si chiar sigur este atunci asta este se mai intampla! :D Vreau sa ii multumesc lui @eB DaNiElSaN pentru functia acordata :*❤️ Si oricand cand are nevoie se poate baza pe mine si pot spune ca si de  @Oanaxz am fost ajutat si chiar ii multumesc ;)❤️ :* Idem cand ai nevoie ma contactezi! Iar membrilor factiunii ce sa zic grija la rapoarte! Oricum eu nu voi pleca de aici! 

#ZAKENN NU MOARE NICIODATA! 

Hai salut. Ce mai fac reporterii mei adevărați?

Dar corupții ce fac?

15 minutes ago, EA Vesca said:

Hai salut. Ce mai fac reporterii mei adevărați?

Dar corupții ce fac?

incerc sa termin pachetul lui Tendoi, tu?

Posted (edited)

Bine v-am regăsit dragilor. Am venit in vizita ca am auzit ca avem corputi pe aici, si am zis sa vin sa vad ce e aici. @ZakeNNnu ma lua cu de astea, ca tot rank 6 si chestii de astea, atat timp cat esti rank 5 esti rank 5, nu rank 6. Si cu linguseala de asta is obisnuit, crede-ma, te credeam altfel. Eu vreau #NRFaraGreseli si #NRFaraCorupti. Va pupa Evo, ne auzim. Daca aveti ceva de obiectat ca Zakenn si Oana sunt rank 5, astept. 

Edited by Deckard RPG2

Posted (edited)

Salut ba baieti, tin sa va anunt ca eu m-am retras de pe RPG2, mi-am făcut treaba in nici 7 zile, asa ca de acum preia Evo comanda, zic sa aveti grija cu el, nu ii plac serpii. Aveti grija de voi si aveti grija cum calcati. Va pup.

Edited by Shawee

Bine zici @Deckard RPG2. Rank 6 dacă e după vechime sunt mai toți cei de Rank 5 și alții care au jucat de pe mai multe conturi. Degeaba avem arfe că suntem Rank 6 când de fapt nu suntem :))

2 hours ago, EA Vesca said:

Bine zici @Deckard RPG2. Rank 6 dacă e după vechime sunt mai toți cei de Rank 5 și alții care au jucat de pe mai multe conturi. Degeaba avem arfe că suntem Rank 6 când de fapt nu suntem :))

Zi tu vesca sa nu ii zic eu, ca stii ca nu imi plac ăștia de isi dau figuri de astea, is satul.. Nu conteaza ca ai vechime, si eu am avut 320 zile ca membru pe RPG1, fara sub-lider, prin 2015 si nu imi dau arfe de astea si nu incep sa fiu lingau, sa stau sa le zic de dulce membrilor, sa tina cu mine. Daca chiar voiai asta, o demonstrai cat ai fost sublider, nu dupa ce te-am scos, sa fim seriosi.. 

Adevarat. Degeaba vorbești dacă pe lângă inactivitate mai și corectezi greșit ziarele si in plus faci favorizari când distribui pachetele. Asta' nu e sublider. In schimb sa ne concentram pe membrii care dau un exemplu bun în facțiunea aceasta, gen QuaKe. sau ejaka.

58 minutes ago, EA Vesca said:

Adevarat. Degeaba vorbești dacă pe lângă inactivitate mai și corectezi greșit ziarele si in plus faci favorizari când distribui pachetele. Asta' nu e sublider. In schimb sa ne concentram pe membrii care dau un exemplu bun în facțiunea aceasta, gen QuaKe. sau ejaka.

Corect, unde e activitatea ta ca sublider? I-ai dus cu zaharelul si tu si Oana pe membri, le-ai zis cate cuvinte si aia o fost, dar fapte cand? Nu suntem atenti ce ziare scriu oamenii, ca le scriu cu mod, ba facem favorizari dupa bunul plac, nu e ok.. Oana e pe langa total, 20min seara, aia e activitate de sublider? Membrii au nevoie de sublideri activi, nu ca as bate apropo ca vreau eu sau ceva, gen Quake, Ejaka... Degeaba, daca stiai regulamentele ba @ZakeNN asa cum zici tu, nu faceai nici favorizarea asta, nu corectai nici asa la plesneala ziarele.. 

Posted (edited)

Ce imi place de voi :) Ma distrez chiar @Deckard RPG2, activitatea se face cand ai timp fara griji ca pana la sfarsitul lunii avem ore destule ;) Daca nu stiti exista cereri de inactivitate pe care scria ZakeNN.JR 2 saptamani inactiv ;) Si oricum ne descurcam nu era problema ca si in inactivitatea asta am raspuns la evidente keep calm ;) In primul rand daca am facut ''favorizare'' cu ce ma descurajeaza pe mine? Ca pierd sublider? Ca pierd factiunea? Ca pierd stiu eu ce =)) E joc multa lume cred in jocurile de pe PC-uri in special jocurile video dar nu e asa si apropo nu toata lumea poate juca cum vreti voi sau cum aveti voi chef lumea mai si lucreaza pe acasa nu sta tot cu capul in ecran la PC. Hai ceaules.

Edited by ZakeNN

Posted (edited)
11 minutes ago, ZakeNN said:

Ce imi place de voi :) Ma distrez chiar @Deckard RPG2, activitatea se face cand ai timp fara griji ca pana la sfarsitul lunii avem ore destule ;) Daca nu stiti exista cereri de inactivitate pe care scria ZakeNN.JR 2 saptamani inactiv ;) Si oricum ne descurcam nu era problema ca si in inactivitatea asta am raspuns la evidente keep calm ;) In primul rand daca am facut ''favorizare'' cu ce ma descurajeaza pe mine? Ca pierd sublider? Ca pierd factiunea? Ca pierd stiu eu ce =)) E joc multa lume cred in jocurile de pe PC-uri in special jocurile video dar nu e asa si apropo nu toata lumea poate juca cum vreti voi sau cum aveti voi chef lumea mai si lucreaza pe acasa nu sta tot cu capul in ecran la PC. Hai ceaules.

Macar de aveai si tu vreo 18, sa fi de o varsta cu mine sa spui asta, dar cand vad ca ai 15 ani ce sa mai zic. La activitate ma refer ce faci tu ca sublider, nu câte ore lunare ai, dar ce sa stie omu'. In primul rand si eu joc de placere, dar cand vad cate un specimen ca tine mi se ia tot cheful. Si eu lucrez, insa part-time daca ai auzit, si tot imi rup putin din timp sa ma fac util im factiunea asta. 

Si faza cu sublideru, e ca inca esti mare lingau si te dai bine pe langa membri si toate astea, doar sa il iei inapoi, ca tu si ca rank 5 esti rank 6 si chestii de astea, ai uitat ce ai scris? =))

Esti amuzant frate, cand vad ca iti dai aere de astea, doar sa ajungi si tu undeva, dar nu prea itj iese. Poate cu unii membri iti iese pentru ca nu știu care e treaba, insa cu mine mai greu, le zici cateva vorbe si aia e. Mai mult de atat poți? 

Nu te mai da ce nu esti, atat spun. 

Edited by Deckard RPG2

Posted (edited)

@Deckard RPG2vai chiar deja mor aici :)) In primul rand sti de ce ma dau pe langa membri? Pentru ca odata ce esti intr-o comunitate spre exemplu News Reporters cu toti trebuie sa te intelegi bine si sa nu iti faci PM-uri pentru greseli ceea ce vad in NR ca nu exista ;) Cine se simte ala e.. nu toti membrii sunt la fel ca unele persoane. Si vad ca ai mai zis ceva de ore jucate total in primul rand asta e cont secundar nu e principal si am venit in NR sa ajut factiunea cu ce mai pot si keep calm crezi ca mor pentru r6? :(( :)) Si te rog frumos cand te fac eu ''specimen'' atunci sa ma faci si pe mine pana cand nu va jignesc eu sa nu jigniti alta lume se vad cei 7 ani de acasa si apropo facem posts-uri aiurea aici ce nu au locul.. multa bafta!

Edited by ZakeNN
edit - ultimul rand.

Nu va mai legati aiurea de vietile oamenilor, nu toti stau sa "vaneze" copii pe samp. Si legat de activitatea mea de "20 de minute seara", am o viata si mai dau si eu pe la scoala. De la 11:00 pana la 20:00 sunt plecata si totusi asta nu m-a oprit sa fiu de ajutor. Macar nu mai comentati daca nu stiti.

9 minutes ago, ZakeNN said:

@Deckard RPG2vai chiar deja mor aici :)) In primul rand sti de ce ma dau pe langa membri? Pentru ca odata ce esti intr-o comunitate spre exemplu News Reporters cu toti trebuie sa te intelegi bine si sa nu iti faci PM-uri pentru greseli ceea ce vad in NR ca nu exista ;) Cine se simte ala e.. nu toti membrii sunt la fel ca unele persoane. Si vad ca ai mai zis ceva de ore jucate total in primul rand asta e cont secundar nu e principal si am venit in NR sa ajut factiunea cu ce mai pot si keep calm crezi ca mor pentru r6? :(( :)) Si te rog frumos cand te fac eu ''specimen'' atunci sa ma faci si pe mine pana cand nu va jignesc eu sa nu jigniti alta lume se vad cei 7 ani de acasa si apropo facem posts-uri aiurea aici ce nu au locul.. multa bafta!

Se vede ca n-am cu cine vorbi. 

2 minutes ago, Oanaxz said:

Nu va mai legati aiurea de vietile oamenilor, nu toti stau sa "vaneze" copii pe samp. Si legat de activitatea mea de "20 de minute seara", am o viata si mai dau si eu pe la scoala. De la 11:00 pana la 20:00 sunt plecata si totusi asta nu m-a oprit sa fiu de ajutor. Macar nu mai comentati daca nu stiti.

Si tu vezi-ti de treaba, ca nu agresez copii cum spui tu pe /f. Te call you mai tarziu.

Acum amândoi imi sariti in cap, ca mna, adevarul doare. Daca aveti ceva de reprosat, in PM, astept.