Jump to content

Consideri că ai contribuit suficient față de comunitate pentru a fi VIP? Atunci citește aici

Kelton

Discuții / Discussions

Recommended Posts

On 6/2/2019 at 1:53 AM, EA Vesca said:

Cum ești in joc?

Jawels.

Asa sunt in joc scumpule :D

👀👀👀👀👀👀

Interesant, vad ca toți se înțeleg bine, e bine, atât va spun, lăsați va dracu de jocul asta, nu se mai merita jucat, mai bine te distrezi cu prietenii. Țipați după femei trecute de 40 de ani ca le futeti în gura, apoi aveți probleme cu politia, dar măcar te distrezi, ai ce povesti, dar când stai non stop pe joc ce amintiri ai? Nimic. 

Posted (edited)
3 hours ago, ZakeNN said:

apropo nu toata lumea poate juca cum vreti voi sau cum aveti voi chef

Bine zici, de aia ai rank 6 acum, ca n-ai jucat dupa cum am vrut noi.

1 hour ago, Fernando Rotaru said:

👀👀👀👀👀👀

Interesant, vad ca toți se înțeleg bine, e bine, atât va spun, lăsați va dracu de jocul asta, nu se mai merita jucat, mai bine te distrezi cu prietenii. Țipați după femei trecute de 40 de ani ca le futeti în gura, apoi aveți probleme cu politia, dar măcar te distrezi, ai ce povesti, dar când stai non stop pe joc ce amintiri ai? Nimic. 

Ce sa le ceri? :)) Astia's ei, copii. Si noi eram asa Nelhule. Imi pare rau ca m-am reapucat dupa ceva timp de joc, tot mai bine e prin excursii pe la Paris, Venetia etc.

Dar na', sa treaca timpu' mai stai si cu prietenii virtual.

1 hour ago, Jawels said:

Jawels.

Asa sunt in joc scumpule :D

Jawels..png

Mi se pare mie sau nu esti in News Reporters?

4 hours ago, ZakeNN said:

Ce imi place de voi :) Ma distrez chiar @Deckard RPG2, activitatea se face cand ai timp fara griji ca pana la sfarsitul lunii avem ore destule ;) Daca nu stiti exista cereri de inactivitate pe care scria ZakeNN.JR 2 saptamani inactiv ;) Si oricum ne descurcam nu era problema ca si in inactivitatea asta am raspuns la evidente keep calm ;) In primul rand daca am facut ''favorizare'' cu ce ma descurajeaza pe mine? Ca pierd sublider? Ca pierd factiunea? Ca pierd stiu eu ce =)) E joc multa lume cred in jocurile de pe PC-uri in special jocurile video dar nu e asa si apropo nu toata lumea poate juca cum vreti voi sau cum aveti voi chef lumea mai si lucreaza pe acasa nu sta tot cu capul in ecran la PC. Hai ceaules.

Mi-a scazut IQ-ul doar citind mesajul, pe langa, mi-a scazut si ca am incercat sa descifrez. Vorbeste romana si dupa intra in News Reporters.

Edited by EA Vesca

@EA Vescavorbesc cum vreau nu e nevoie sa descifrezi ce scriu eu. Bafta!

Just now, ZakeNN said:

Atitudine tipica de copil, n-am ce zice.

Felicitari @Ejaka33 pentru sublider.

Posted (edited)

@EA Vescain primul rand cine imi zice sa fac ceva pe un joc? =)) Daca imi zici mie sa stau in cap eu stau? Logic ca nu :( Deci hai ca facem posts aiurea aici.

Edited by ZakeNN

Just now, ZakeNN said:

@EA Vescain primul rand cine imi zice sa fac ceva pe un joc? =)) Daca imi zici mie sa stau in cap eu stau? Logic ca nu :( Deci hai ca facem posts aiurea aici.

Tu faci posts aiurea pe aici. Eu in niciun caz, deci poti sa stai linistit cu atitudinea ta de copil care nu-si accepta greselile cu tot.

Reporterilor, vreau sa vad ziare mai frumoase de la voi, lasati modurile ca nu pe asta' se bazeaza factiunea.

Ba da mai incetati ma ca deja eu m-am saturat, incontinuu numai cearta vad pe aici.

@EA Vesca, toti folosesc primul mod facut de tine in care aveai si sistem de ziare.

Just now, ZorK said:

Ba da mai incetati ma ca deja eu m-am saturat, incontinuu numai cearta vad pe aici.

@EA Vesca, toti folosesc primul mod facut de tine in care aveai si sistem de ziare.

N-am facut in viata mea sistem de ziare tocmai din acest motiv ;) Imi pare rau sa aud ca esti prost informat.

Ei nu, de asta toti zic ca e modul tau.

1 minute ago, ZorK said:

Ei nu, de asta toti zic ca e modul tau.

Nu conteaza ce zice lumea, conteaza ce zice modul. Eu in toate modurile am la inceput un mesaj cum ca e modul meu ;) Si acela poate fi pus in orice mod. Depinde cat de bine e scris codul dinauntru. Totodata, intreaba-i ce mod au, .cs sau .sf. Eu fac moduri .sf, ai sa vezi ca ei au .cs ;)

13 minutes ago, ZakeNN said:

Ba da mai termina odată cu figurile astea de lingau, ca ma si enervezi. Te crezi vreun important acum sau care e treaba? Zi mersi ca nu ai iesit de tot si ai luat doar Down. 

Felicitari @Ejaka33 pentru sublier, am incredere in tine. 

Posted (edited)

@Deckard RPG2alo ce e cu limbajul asta.. ;) Vad ca deja incepeti cu limbajul vulgar.. Sa mor eu ba dar asa disperat ma credeti? =))))) Apropo tu crezi ca plang acum ca plec? =)) Hai sa vedem daca sunteti tari sa ma scoateti din NR se observa ca traiti dintr-un joc... Salutic!

Edit -

Aici inchei totul daca mai aveti treaba cu mine PM! 

Edited by ZakeNN

5 minutes ago, ZakeNN said:

@Deckard RPG2alo ce e cu limbajul asta.. ;) Vad ca deja incepeti cu limbajul vulgar.. Sa mor eu ba dar asa disperat ma credeti? =))))) Apropo tu crezi ca plang acum ca plec? =)) Hai sa vedem daca sunteti tari sa ma scoateti din NR se observa ca traiti dintr-un joc... Salutic!

Edit -

N-are nimeni treaba cu tine, nu te mai crede asa important ;)

@EA Sports QuaKe cum e sa fi tester?

19 minutes ago, ZakeNN said:

Edit -

Cand nu o sa iti mai dai aere de astea de diva, atunci discutam, pana atunci, ai grija ce faci. 🤫😏💓

Mai aveti sa va certati pe aici ma?

43 minutes ago, B4L Nick99 said:

Mai aveti sa va certati pe aici ma?

Cei care se cearta se cearta singuri :))) noi nu ne certăm, noi dăm adevărul pe fata ;) cum ești in joc by the way?

23 hours ago, EA Vesca said:

Cei care se cearta se cearta singuri :))) noi nu ne certăm, noi dăm adevărul pe fata ;) cum ești in joc by the way?

Inteleg, dar acest topic nu este creat pentru asa ceva “A da adevarul pe fata”

Nick99 sunt pe joc!

4 hours ago, B4L Nick99 said:

Inteleg, dar acest topic nu este creat pentru asa ceva “A da adevarul pe fata”

Nick99 sunt pe joc!

Pai si daca nu esti in News Reporters de ce postezi aici?

Nick99.png

Te rog sa nu mai postezi.

In acest topic pot posta doar membrii News Reporter!

Hmm, bine. :D

Ce faceți baaaaa viețile meleeee

La vara revin aici la ziariști:)

O buna D[a]n! Da bine, pe aici prin NR, tu? 
Te asteptam cu mare darg
:) 

34 minutes ago, D a n said:

Ce faceți baaaaa viețile meleeee

La vara revin aici la ziariști:)

Doamne ajuta. Esti bine venit :D

Nu mai zice nimeni nimic pe aici?