Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions

Kelton
 Share

Recommended Posts

@@Kama, eu am zis ca te ocupi tu si am zis sa nu ma pun peste tine. Dar daca ai nevoie de ajutor, te ajuta Reus. O sa mai iau si eu cateva. Cand intri in joc, dai si tu cateva, ok?

Fara posturi aiurea aici ca ne suparam.

Nu uitati, vineri sedinta!

#Ne auzim la 17 ani. :))

Edited by RW Nick

@@RW Nick, eu intrasem in NR doar de placerea de a da live-uri, de asta nici nu am facut raport pana acum. Nici acum nu voi face, doar cateva live-uri pe saptamana pe care o sa le solicit cand am nevoie de ele.

Probabil ai vazut primul meu live, este cu totul diferit fata de celelalte. Eu nu pun intrebarile doar, eu si vorbesc cu invitatul, un fel de talk-show, nu doar intrebari pe banda.

Edited by Kama

@, mai tineti minte acel Stallion zburator? A facut senzatie, era condus de unul pe nume Leonida daca nu ma insel:))

Mai tineti minte de ce m a scos reus cu 3/3 fw cand ii eram sublider? Mai bine v ar zice el.... :))

Buna ziua tuturor. Spor la anunturi!

Maine la ora 16:00 avem sedinta. Suntem 39 membrii in factiune, asa ca vreau 39 prezenti. Cine lipseste nemotivat are factionwarn.

Se va alege si al doiea sublider. Maine va voi explica foarte multe lucruri si cine se abate de la regulament, incepand cu ziua de vineri dupa sedinta, este sanctionat pana la demitere.

Maine la ora 16:00 avem sedinta. Suntem 39 membrii in factiune, asa ca vreau 39 prezenti. Cine lipseste nemotivat are factionwarn.

Se va alege si al doiea sublider. Maine va voi explica foarte multe lucruri si cine se abate de la regulament, incepand cu ziua de vineri dupa sedinta, este sanctionat pana la demitere.

Răspunde şi tu la inactivitățile alea. #pls #ms

@, sper sa ajungi la sedinta la ora 16.

Cât dai? :)) Vin bă, acum sunt în drum spre casă. Aştept rank-ul ăla, dacă vrei să nu fie stres cu interviurile. Pup sal

Da.

Fă posturi mai lungi că din cauza ta ne închide topicul. Dacă nu ești în stare să compui o propoziție din minim 3 cuvinte, te rog să nu mai postezi. Mulțumesc.

FARA CLAN CODFATHER ma tu ce ai? Ai baut prea multa apa? vad ca te crezi asa mare. Astept sa ma anunte Nick nu un.. de membru. si chiar de rog de acum in colo nici sa nu mai ma bagi in seama. Poti sa ma strigi pe /f un an de zile si nici nu o sa iti mai raspund.

Te crezi atât de important încât să te bag eu în seamă? Te înșeli. Iar când te voi băga eu în seamă, va fi o onoare pentru tine, puştiule. Şi stai liniștit că imediat îți va spune şi Nick ce şi cum. Copile!

EDIT: Apropo, warn plăcut! Salpa

Edited by FARA CLAN CODFATHER

FARA CLAN CODFATHER Nu bosule vad ca tu te crezi mare pe server. Daca esti mare pe server dc frate nu ai admin/lider/admin? vad ca te crezi mare dar esti nab.

Si app. Eu nu sunt ca tine in aplicatile de inactivitate sa bati apropo de rank. " Astept rank" eu zic ca daca mai continui asa nu este bine.

Edited by DDenis