Jump to content

Curând încep evenimentele lunii Decembrie. Detalii aici

Recrutăm designeri audio și video. Aplicați aici

Kelton

Tow Truck Co. - Discuţii intre membri / Discussions amongst members

Recommended Posts

Urmeaza cateva fw-uri si in ttc, imi aduc aminte de vremurile mele bune ca lider, poftiti si va bucurati ca nu m-ati prins ca lider :))http://imgur.com/GdE0gOn

Baieti! Va multumesc frumos ca ati participat si la a 2 - a editie de Vanatoare, de data asta am si sanctionat, imi pare rau si ma stiti ca nu sunt genul dar se pare ca am fost luat de prost din cate vad. Multumesc!

Pacat de cei ce au primit FW, poate asa nu va mai absenta nimeni.Daca cineva incearca sa faca ceva, ceva benefic pentru noi, iar noi lipsim, ce parere va avea despre noi?In fine.

Ce mai faceti?Nu prea mai vorbeste nimeni pe aici.

Ba frate, ce se intampla cu staffu asta, OM3GA a lasat admin, Towwy la fel a lasat si liderul, Bobo ban...wtf, nu mai inteleg nmc

Sollown, sunt de 1 aprilie cel mai probabil, băieții vad ca cei care nu au avut puterea sa pună o amărâtă de inactivitate și au luat FW pun demisia, ce sa zic, îmi pare rău după ei dar puteau sa rezolve totul cu o inactivitate dacă bani nu poți intra însă doar prin simplul motiv ca unii nu pot ajunge asta nu înseamnă că activitățile astea nu au rost, va oferă sănsa la un raport jumătățit și + ne unește ca facțiune entertainment, aici vreau sa fac un apel plăcerilor care au intrat pentru Rank și atat, nu, nu vreau doar sa fac raportu și atât vreau sa facem lucruri distractive.

@CBN AndreW, în topicul ”Vânătarea de Comori” unde ai postat câștigătorii, l-ai uitat pe Allow, care a fost prezent și în echipa mea. Te rog să editezi acolo pentru că s-ar putea să nu ții cont de el. Mersi.

@@BiRi Jr, Ne uitam pe poze inca o data, daca apare si in poza de la final cand ati ajuns la mine va primii premiul, daca nu, nu,

, uite aici la tata pozele cu echipa mea imediat după activitate, în care e și el -> here.

@@BiRi Jr, Ne uitam pe poze inca o data, daca apare si in poza de la final cand ati ajuns la mine va primii premiul, daca nu, nu,

Uite Luka, eu am facut niste poze in care era prezent Andrew Tow Tuck-ul echipei noastre atunci cand BiRi a tractat elicopterul TTC in care eram prezent si eu, de asemenea am facut si la lista echipelor pe linkul ce urmeaza: http://imgur.com/a/cUE7G

Edited by A L L O W

@@A L L O W, Imi cer scuze, m-am uitat si eu peste dovezile mele si te-am vazut, m-am incurcat, acum esti trecut. Succes!

Salut!
Nu mai este nimic.
Vreau, odata,
SA VINA VARA!

salut ba baieti, de ieri sunt coleg cu voi da eu is mai laguit pe forum :)))

Salut! Acesta este contul meu, Hankss. Deoarece, din cauza unor probleme, l-am pierdut, asa ca acesta este noul meu cont si viitor cont principal pe forum.

Salut! Acesta este contul meu, Hankss. Deoarece, din cauza unor probleme, l-am pierdut, asa ca acesta este noul meu cont si viitor cont principal pe forum.

Salut! Succes hanks in continuare si multumim de tot ajutorul acordat, te asteptam inapoi pe viitor.

Ce mai ziceti mecanicilor voi ca ziceti? Eu doar ce m-am pus in pat ca am o durere de ureche cam.vreo 3 zile si mai slabut prin game am dat.