Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Bug " the call cost "


DdS REY

Recommended Posts

Eşti sigur că nu a fost doar un bug vizual ? Ţi-a luat acei bani ? Spun asta pentru că şi mie mi s-a întâmplat ceva de genul dar nu am notat nicio diferenţă în suma de bani pe care-o deţineam în acel moment.

 

Nu stiu daca mi-au luat bani ca atunci cand te loghezi tii se incarca sa zic asa bani si imi creste-au aveam 500.000$+ in mana nu mi-am dat seama.

 

lol ? mie mereu imi ia 300$ ... poate nu ai vazut tu bine :))

 

Nu pot zice exact cat mi-a luat sau daca mi-a luat.

 

Probabil, cineva vorbea la telefon si tu cand ai intrat pe server i-ai luat ID-ul.

 

Asta ar fii o varianta buna, sa vedem ce zice Kelton/Master.

 

Nu ai luat crash inainte sa te loghezi ?

 

Nu.

 

_________

 

Va rog nu mai postati, facem spam pentru un amarat de bug, sau ce o fi.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca mi-au luat bani ca atunci cand te loghezi tii se incarca sa zic asa bani si imi creste-au aveam 500.000$+ in mana nu mi-am dat seama.

 

 

 

Nu pot zice exact cat mi-a luat sau daca mi-a luat.

 

 

 

Asta ar fii o varianta buna, sa vedem ce zice Kelton/Master.

 

 

 

Nu.

 

_________

 

Va rog nu mai postati, facem spam pentru un amarat de bug, sau ce o fi.

Va spun la toti

Biz-ul Phone Company avea fee 25 $ acum are 100$ si daia va ia asa mult.

Link to comment
Share on other sites

Va spun la toti

Biz-ul Phone Company avea fee 25 $ acum are 100$ si daia va ia asa mult.

Tu ori esti prost, ori vrei sa faci +1, el se referea cum a pierdut 2.900$ cand abia intrase pe server.

Link to comment
Share on other sites

Da... am patit si eu asta ... da, iti ia banii cand apare. Mie imi aparea aproape la fiecare payday chestia cu "Passager left the taxi, you earned 500$-2500$" si chiar primeam banii :)) sau chestia cu Heal - 300. Nu stiu de ce apare, nu e bug vizual pentru ca imi ia din bani/primesc.

Link to comment
Share on other sites

Da... am patit si eu asta ... da, iti ia banii cand apare. Mie imi aparea aproape la fiecare payday chestia cu "Passager left the taxi, you earned 500$-2500$" si chiar primeam banii :)) sau chestia cu Heal - 300. Nu stiu de ce apare, nu e bug vizual pentru ca imi ia din bani/primesc.

Citeste chestia asta, te rog:

Tu ori esti prost, ori vrei sa faci +1, el se referea cum a pierdut 2.900$ cand abia intrase pe server.

 

 

Ca sa intelegi, mesajul ala nu este bug vizual, ci este un mesaj necesar, sa stii cand primesti/pierzi bani. Initiatorul acestui topic se referea ca pe el il taxa compania de telefon imediat dupa ce a intrat pe server. Adica, eu ma trezesc de dimineata, intru pe server, ma loghez frumos si imi dispar 2k dolari, sau cat poate sa-ti vina, doar pentru simplul fapt ca mi-am scris parola. Nu e mare problema, cum a zis si el, dar e deranjant pentru cei de nivel mic.

Link to comment
Share on other sites

Cel pentru care tu ai platit convorbirea a parasit serverul intr-un mod neobisnuit iar convorbirea nu s-a incheiat. Ai preluat tu convorbirea dupa ce te-ai logat. Deocamdata nu am o solutie pentru aceasta problema.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.