Jump to content
everzor

Hitmen Agency - Blacklist

Recommended Posts

12.png.925f90bda6bfdead40eb12c87f177674.png

Regulament Blacklist

Orice membru Hitmen poate pune un alt player pe Blacklist, respectand modelul de mai jos.
Adăugarea unui jucător pe blacklist se va face de către membrii de rank 4+ și numai pe baza unei dovezi clare care va fi postată pe forum în topicul cu evidența dovezilor pentru blacklist. (sancțiuni:
Faction Warn, Rank Down)

înlăturarea unui jucător de pe blacklist se va face de către membrii de rank 4+ în cazul în care un jucător a fost adăugat greșit, înlăturarea jucătorilor fără motiv fiind sancționată. (sancțiuni: Faction Warn, Rank Down)

Orice membru care posteaza pe blacklist, si nu respecta modelul de reclamatie, va primii Faction Warn.
Nu reclamati persoane sub level 7

Regulament Assasini.

- Limbajul vulgar nu e permis,indiferent daca cei de pe Black List va insulta.In caz ca fac asta, ii raportati la Black List/complains (depinde de situatie).
- Nu-i ucideti in SAFE-ZONE-- Oricare Pay'n'Spray, Tunning , CNN LS/LV , Bank LS/LV, Rentcar LS/LV, Farmer, Trucker, Benzinarii, Gunshop LS/LV, GarbageMan, LSPD, City Hall, Civilian Spawn, Car Dealership, Materials Get/Deliver si interiorul Jail-ului, (SpawnKill - valabil si in casa, in caz de abuz).
- Drive-By este permis doar ca pasager.(cu SDPistol,MP5 si M4).
- Asasinii pot folosi cand merg pe cei de pe Black List sultanul sau heliul.(pentru a lua heli trebuie sa fie insotiti de un rank 4).
- Pentru cei de pe Black List care intreaba de ce au fost ucisi, explicati-le motivul scurt, nu stati prea mult de vorba cu ei deoarece

nu merita, odata ce sunt pe Black List.
-Jucătorii cu facțiune aflați pe blacklist au la dispoziție 72 de ore dacă nu au cerere de inactivitate să plătească blacklistul sau

vor fi demiși.

- Plata blacklistului se face pe website sau direct în joc prin comenzile specifice, fără a acorda respectivii bani unui membru din

acea facțiune.

- Odată ce plata a fost efectuată jucătorul va fi înlăturat automat de pe blacklist.
- Liderul/Subliderul nu are voie sa plece singur dupa Blacklist , trebuie sa fie insotiti de cel putin 1 membru.
- Membrii de facțiune care cer sau acceptă bani pentru blacklist în loc să informeze jucătorul să folosească comenzile

aferente va fi demis.

Membrii: Echipa va fi creata pe loc de catre Lider/Sublider cand va fi nevoie. Doar Rank 3+ merg dupa blacklist, impreuna cu Lider/Sublider.

pwPDqlV.png

[1/2]Avertismente:

• Jigniri ușoare sau luat la mișto membrul sau facțiunea.
  • Incurcarea membrului să-și facă datoria.
  • DM/DB aiurea.
  • Kamikaze

[2/2]Avertismente:

• Limbaj vulgar.
  • DM/DB excesiv.
  • deranj excesiv a membrului când și face datoria sau la activități.

bKUM0nY.png

Nickname:
Rank:
Reclam pe:
Bara mică RPG:

Deoarece:
Martori:
Dovezi:

6zFRAcM.png

1/2
Level 5-9 (1/2 avertismente) - 3.750$

Level 10-15 (1/2 avertismente) - 7.500$

Level 16+ (1/2 avertismente) - 15.000$

2/2
Level 5-9 (2/2 avertismente) - 7.500$

Level 10-15 (2/2 avertismente) - 15.000$

Level 16+ (2/2 avertismente) - 30.000$

English Version:

Blacklist Rules:

Any member Hitmen can put another player on the Blacklist, following the model below.
Adding a player on the blacklist can be done by rank 4+ members based on proofs that will be posted on the forum in the appropriate topic for the blacklist. (punishments: Faction Warn , Rank Down)
Removing a player from the blacklist can be done by rank 4+ members when the player was wrongly added, removing a player without proper reason will be punished. (punishments: Faction Warn , Rank Down)
Any member who posts on the blacklist topic, and do not obey the complaint Model, will receive Faction Warn.
Just Players with level 7+ can be putted on The Blacklist.

Assassin Regulation.

- Insults are not allowed,Whenever anyone insults and In case you get insulted, you can report who insulted you in the Black List Or you complains them (depending on the situation).
- Do not DM in safe zones ''Pay'n'Spray, Tunning, CNN LS / LV, Bank LS / LV, rentcar LS / LV, Farmer, Trucker, Gas Stations, Gunshop LS / LV, GarbageMan, LSPD, City Hall, Civilian Spawn, Car Dealership, Materials Get, and jail interior (SpawnKill -in houses, in case of abuse).
- Drive-By is allowed only as a passenger. (With SDPistol, MP5 and M4).
- Assassins can use The sultan or the Heli when they go after the blacklist. (To take the heli you must be accompanied by a rank 4
member).
- For those were putten on the Black List, if they ask why they were killed, explain briefly why, don't talk too much with them
because they don't deserve it, once they are on the Black List.
- Faction members on the blacklist have 72 hours if they don't have an inactivity request to pay the blacklist or get dismissed.
- Paying the blacklist can be done on the website or directly in game with the correct commands, without having to pay a member
of that faction.
- Once the payment has been made the player will automatically get removed from the blacklist.
- Faction members that ask or accept money for the blacklist instead of informing the player to use the correct commands will get
dismissed.
- Leader / Subleader are not allowed to go alone after Blacklist, they must be accompanied by at least 1 member.

Members: The team of blacklist can be created on the spot by the leader / Sublider when needed. Just to go after The blacklist, Members with Rank 3+, with Leader / Sublider.

Cases in Which can be added players in Blacklist:

[1/2] Warning:

• Light offenses or mocking the member or the faction.
  • Disturbing the member when doing his duty.
  • DM/DB with no reason.
  • Kamikaze

[2/2] Warning:

• Vulgar language.
  • Excessive DM/DB.
  • Excessively disturbing the member when doing his duty or at activities.

Posting Model:

Nick:
Rank:
Complaint on:
The small RPG Bar:
Description:
Whitnesses:
Proofs:

The Blacklist Suck Payments:

1/2
Level 5-9 (1/2 Warning) - 3.750$
Level 10-15 (1/2 Warning) - 7.500$
Level 16+ (1/2 Warning) - 15.000$

2/2
Level 5-9 (2/2 Warning) - 7.500$
Level 10-15 (2/2 Warning) - 15.000$
Level 16+ (2/2 Warning) - 30.000$

OMyoFaG.png

Blacklist 1/2:

K.mRG.png

Tolea.png

sensei23.png

florinel14.png

Roger.png

MasterFight.png

CyberLink.png

222andrei.png

Alex_Ghinoiu.png

impala70.png

wolfthe12.png

Cristianu.png

Little.Man.png

xTiBy.png

Catalin01.png

Alexandru2005.pngeXXplosivve.png

claudiu333.png

%5BAIM%5DK1duTz..png

Tom.png

Panda_YT.png

OMyoFaG.png

Blacklist 2/2:

500honden.png

qEm1L.png

Adrianhero.png

Edited by Xavii
Îmbunătățire logo

Nickname: RunNer

Rank: 1

Reclam pe: MiLLioner si BoGDaNeL

Level-ul celui reclamat: 8 respectiv 10

Deoarece: /w unui Hitman cu undercover ON

Martori: SS

Dovezi: http://imgur.com/a/pjnWJ

Nickname: RunNer

Reclam pe: MiLLioner si BoGDaNeL

Level-ul celui reclamat: 8 respectiv 10

Deoarece: /w unui Hitman cu undercover ON

Martori: SS

Dovezi: http://imgur.com/a/INmX4 (http://i.imgur.com/si9C8.jpg)

Nickname:GODlikeX5

Rank:1

Reclam pe:Snix

Level-ul celui reclamat:4

Deoarece:DM

Martori:

Dovezi:http://imgur.com/NWeAF,OOZbL,fAGLl,0U7W3,3pI0I,EVSN9,Kdwwl

GodlikeX5: SniX va fi pus pe Blacklist cu un avertisment pentru DM fără motiv pe un membru din Hitmen Agency.

@RunNer A trecut prea mult timp de la întâmplare, aşadar cei doi nu pot fi sancţionaţi.

Bratu, SniX nu primeşte nimic deoarece a fost deja sancţionat pentru fapta sa de către un admin. (Link)

Nickname: Krishanu

Rank: vice-director

Reclam pe: Wyorel

Level-ul celui reclamat: 13

Deoarece: Drive-by on me at hitman HQ

Martori: Screenshot

Dovezi:

-----

Wyorel primeste 1/2 pentru drive-by

Wyorel recieved 1/2 for doing drive-by

Nickname: NokS

Reclam pe: Razvanz_

Level-ul celui reclamat: 3

Deoarece: Vine la HQ cu aere de mare Bo$$, il rog sa plece, iar copilu' ce face? Incepe sa impinga masinile de la HQ si sa faca DM la noi la HQ.

Martori: Andrey

Dovezi: http://imgur.com/a/xPxRB

Edited by NokS

Razvanz_ nu primeste nimic. Cu toate ca fapta sa este indecenta, acesta are level 2, este la inceput, nu stie exact cum se joaca pe astfel de server. Insa, in viitor, daca va continua asa, va fi sanctionat.

Reclam pe: Nolife

Level-ul celui reclamat: 14

Deoarece: Aveam contract pe cineva, care era in Restaurant LS. Am intrat pentru a verifica tinta, iar acest individ, ma urmareste facand spam pe chat, apoi, s-a gandit sa dea /w la fiecare hitman, pana cand ma nimerise pe mine. Repet, acest lucru l-a facut intentionat, pentru a-mi dezvaluii identitatea.

Martori: ScreenShot.

Dovezi:

Reclam pe: Nolife

Level-ul celui reclamat: 14

Deoarece: Aveam contract pe cineva, care era in Restaurant LS. Am intrat pentru a verifica tinta, iar acest individ, ma urmareste facand spam pe chat, apoi, s-a gandit sa dea /w la fiecare hitman, pana cand ma nimerise pe mine. Repet, acest lucru l-a facut intentionat, pentru a-mi dezvaluii identitatea.

Martori: ScreenShot.

Dovezi: http://imgur.com/Nuk3jt8

Din pacate nu aveai undercover On si fugeai de nebun dupa BoBBert ,ca sa faci contractul,RTFM striga sa dai undercover ON ,dar tu dupa ce ca nu stiu ce cauti in hitman mai imi faci si post la Black List Ok,lasa ca iti fac si eu post.

P.S:Am scris doar a fiindca vruiam sa'ti spun sa dai undercover ON,adica sa te ajut dar nu mai conteaza nu o sa mai fii priten cu mine si asa o sa'i pierzi pe toti.

Imi faci sila.

1. Am analizat situatia din SS si am ajuns la concluzia ca NoLiFeE va fi pus pe Blacklist cu un avertisment pentru ca a dat /w unui Hitman cu undercover. In cazul in care se dovedeste ca NokS nu avea undercover on, acesta va fi scos de pe Blacklist. (Daca ai poze prin care poti dovedi acest lucru, da-mi un PM)

2. Trebuia neaparat sa postezi in acest topic? Ii puteai trimite un PM lui NokS sau / si mie si discutam problema acolo, nu facem discutii aici.

Nickname: Rumble

Rank: 1 (Freelancer)

Reclam pe: Rayos,Marius.bz(In special Marius.bz)

Level-ul celui reclamat: 17, respectiv 5

Deoarece: Pai ce fac baietii din S.I. ? Pun contracte unii pe altii si asteapta ca Hitman-ul sa vina sa il omoare, apoi il urmaresc cu Maverick.Nu am si poza cand Marius.bz a pus contractul pe Pikachu(tinta mea) pentru ca nu am crezut ca va fi necesara.In poze se vede cum au venit(avand find pe mine) cu Maverick langa si au inceput sa debiteze niste ineptii( care nici nu m-am straduit sa le citesc deoarece aveam nevoie de o translatie in limba romana ), sa ma dea jos din Sparrow si sa ma loveasca cu pumnii.Iar in legatura cu Rayos, care mai este si lider-ul, mi se pare ceva foarte josnic si lipsit de profesionalism.

Martori: Nimeni

Dovezi: http://imgur.com/a/1bCiW

Edited by R u m b l e

In urma unei analize amanuntite a situatiei, am decis ca Marius.bz sa fie pus pe Blacklist cu 1/2 avertismente pentru comportamentul indecent fata de un hitman ce isi facea treaba.

Wyorel a fost scos de pe Blacklist in urma achitarii sumei de bani de $320.000. (Dovada: http://postimage.org/image/o538s6bkl/)

Nolifee a fost scos de pe Blacklist, achitand suma de $250.000. (Dovada: http://postimage.org/image/bvrnyy9tn/)

Marius.bz a fost scos de pe Blacklist, platind suma de $150.000. (Dovada: http://postimage.org/image/btxnxa4tj/)

Edited by Sawyerr

VictorMure va fi pus pe Blacklist cu un avertisment pentru DM fara motiv pe un membru Hitmen.

Nickname: Flash

Rank: 2

Reclam pe: $uryka

Level-ul celui reclamat: 24

Deoarece: /w unui hitman cu undercover on.

Martori: -

Dovezi: Click

Am analizat situatia din screenshot si am ajuns la concluzia ca $uryka va fi pus pe Blacklist cu un avertisment pentru ca a dat /w unui Hitman cu undercover on.

$uryka a fost scos de pe Blacklist, achitand suma de $480.000.

Edited by NokS

Nickname:GODlikeX5

Rank:2

Reclam pe:Ch0sen

Level-ul celui reclamat:8

Deoarece: DB, DM , video este facut la a 2a feliere cu heli :)), ma urmareau in timpul unui contract cu undercover on, ps pare rau ca iti sta bine cu banii in buzunar eu am incercat sa iti zic ca nu e bine ce faci dar daca esti incapatanat treaba ta

Martori: -

Dovezi: http://i.imgur.com/Qvg0I4G.jpg ,

, http://i.imgur.com/NsRoGUJ.jpg Edited by GODlikeX5

Godlike- Chosen va fi pus pe Blacklist cu un Avertisment deoarece a facut DB asupra unui membru H.A.

@David22 va fi pus pe Blacklist cu un avertisment datorita limbajului sau: http://imgur.com/hbIBkv

EDIT: David22 a platit suma de 320.000$ pentru a fi scos de pe blacklist.

Edited by NokS

Eduard va fi pus pe Blacklist pentru /w unui hitman, acesta avand Undercover On. Dovada :

Eduard a fost scos de pe Blacklist, platind suma de 480.000$

Sp3c1al va fi adaugat pe blacklist H.A pentru insistenta si pentru comportament fata de lider. Dovezi:

sp3c1al_bl.png

sp3c1al_bl_2.png

sp_bl_3.png

Sp3c1al a fost scos de pe Blacklist H.A