Jump to content
Jack

Mayor - Aplicaţii / Applications

Recommended Posts

Nick: Retriver

Level: 6 +

Vârstă (reală): 12

Sex (real): Masculin

Vechime pe server: 3 saptmanii

Poză cu /stats:

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Imi place sa ajut oamenii

Ce intenționez să fac pentru jucători: Intentionez sa le ofer ajutor celor noi , sa le dau repair/refill gratis etc.

Edited by Retriver

Nick:TheFlood

Level:9

Vârstă (reală):15

Sex (real):m

Vechime pe server:PE rpg2 de cand sa deschis dar cu niste pauze din cauza unor probleme din viata reala.

Poză cu /stats: http://postimage.org/image/4piemwbf5/

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Deoarece imi place aceasta functie.Si imi place sa ascult playeri daca au nevine de ceva.

Ce intenționez să fac pentru jucători:Eventuri,seriozitate si bani care vor veni prin tax/charity

De acum incolo voi alege eu personal ,,Primarul'' serverului!

Topic Closed

Edited by Jack k k

Alegerile pentru primarie sunt acum deschise. Topicul v-a fi deschis pana maine la ora 18:00. Daca nu respectati cerintele aplicatia dumneavoastra v-a fi respinsa din start. Cautam seriozitate!

Nick:

Level:

Vârstă (reală):

Sex (real):

Vechime pe server:

Poză cu /stats:

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

Ce intenționez să fac pentru jucători

Descrie-te in minim 50 de cuvinte:

Edited by Nicu16

Nick:Ezio.Auditore

Level: 14 (aproape 15)

Vârstă (reală): 15

Sex (real): M

Vechime pe server: 3 luni

Poză cu /stats: http://i48.tinypic.com/34pb4nk.png

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Deoarece cred ca sunt pregatit pentru acest post al serverului,si cunosc o buna parte din playerii care joaca pe rpg 2.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Sa fac evenimente/ Sa ii ajut cu sfaturi(sau intrebari)/ Sa ii ajut cu bani .

Nick:Ezio.Auditore

Level: 14 (aproape 15)

Vârstă (reală): 15

Vechime pe server: 3 luni

Poză cu /stats: http://i48.tinypic.com/34pb4nk.png

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Deoarece cred ca sunt pregatit pentru acest post al serverului,si cunosc o buna parte din playerii care joaca pe rpg 2.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Sa fac evenimente/ Sa ii ajut cu sfaturi(sau intrebari)/ Sa ii ajut cu bani .

Apartii deja unei factiuni, aplicatie respinsa.

Nick: LegolasGi

Level: 19

Vârstă (reală): 14

Sex (real): Masculin.

Vechime pe server: Joc de la deschidere pe rpg2, si pe rpg1 de 1 an.

Poză cu /stats: http://i48.tinypic.com/2yyvyap.png

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa primesc aceasta functie deoarece vreau sa ajut playeri de level mic, sa incerc sa le explic tot ce tine de acest joc, si sa ne dezvoltam tot mai mult. Si pentru ca am experienta, aceasta functie mi se potriveste si stiu sa ma impun in fata playerilor, cred ca asta este foarte important.

Ce inten?ionez să fac pentru jucători:

-- Sa arat playerilor mici calea buna, sa le explic ce este bine sa faca si ce nu.

-- Sa ii sfatuiesc cum sa castige si ei bani mai bine, sa le explic regulamentul pe intelesul lor, sa le dau dovezi concrete ce se intampla daca incalci regulamentul.

-- Sa ii conving pe playeri ca acest server este foarte ok si merita sa ramana.

-- Sa ii ajut cu bani din propriul buzunar, iar taxa o sa fie mica.

-- Sa fac un program iar la anumite ore sa primesc playerii la primarie pentru a le asculta cele mai mari probleme si sa ii ajut in rezolvarea lor.

-- Sa fac event-uri in fiecare zi cand sunt multi jucatori mici pe server, pentru a castiga si ei un banut cinstit.

Descrie-te in minim 50 de cuvinte: Ma numesc Sergiu, sunt din Secusigiu, Judetul Arad, nu pot spune ca duc o viata perfecta nici ca sunt bogat. Imi plac jocurile multiplayer, cel mai mult ma pasioneaza SAMP-ul. Sunt un baiat de treaba cu un caracter puternic, serios, glumet cand este nevoie, imi place distractia, dar si munca. Nu imi plac prefacutii, mincinosi, nesimntiti.

Sunt o fire calma, imi place sa vad oamenii fericiti, muncind, si incercand sa obtina cea ce doresc.

Nick: Mr.Bobec

Level: 12

Vârstă (reală): 16 Ani.

Vechime pe server: Pe RPG 1 aproape 4 ani, iar pe RPG2 joc de vreo 2 luni.

Poză cu /stats:

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Singurul motiv pentru care doresc această funcție este de a ajuta playerii care chiar au nevoie de ajutor financiar pentru a rămîne alături de B-Zone, playerii care nu au bani pe clienți pentru a se îmbogăți momentan.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Orice apel către primar va fi luat în considerare și evaluat într-un termen cît mai scurt. Sunt dispus să ajut începătorii cît în plan financiar atît și moral, informîndu-i despre orice ce ține de server la nevoia acestora. Întrucît Staff-ul serverului are probleme mult mai importante de rezolvat și de unul singur nu mă voi descurca, voi organiza și o campanie la care începătorii deasemenea vor putea apela pentru a primi un ajutor.

Descrie-te in minim 50 de cuvinte: Salut, numele meu este Dani, sunt din Sighetu Marmatiei, judetul Maramures, timpul liber mi-l petrec cu prietenii prin oras, sa ma plimb cu bicicleta, cateodata mai merg cu ansamblul orasului Sighetu Marmatiei in diferite turnee, imi place muzica, o practic cantand la vioara, imi fac foarte repede prieteni si ofer respect cu-i trebuie, sunt la liceul ,,Teoretic Marmatia'' profil Electro-Mechanica si servicii, cam atat despre mine.

Primarul Rpg2 pe durata 20.1.2013-1.02.2013 este Legolas.

Flay nu ai level necesar pentru a fi primar.

Alegerile pentru primarie sunt acum deschise. Topicul v-a fi deschis pana Sambata la ora 20:00. Daca nu respectati cerintele, aplicatia dumneavoastra v-a fi respinsa din start. Cautam seriozitate!

Nick:

Level:

Vârstă (reală):

Sex (real):

Vechime pe server:

Poză cu /stats:

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

Ce intenționez să fac pentru jucători

Descrie-te in minim 50 de cuvinte:

Nick:xAlinx

Level:13

Vârstă (reală):15 ani

Sex (real):Masculin

Vechime pe server:RPG 1 - 6 luni, RPG 2 - De la inceput cu pauze

Poză cu /stats:http://imgur.com/rRDyXLx

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Doresc sa ajung primar deoarece vreau sa ajut incepatorii cu sfaturi, bani si sa ramane mereu pe RPG 2.

Ce intenționez să fac pentru jucători:

1.Sa ofer o sansa la toti jucatorii.

2.Sa ii ajut cu bani pentru licente, level.

3.Sa fac eventuri folositoare.

4.In fiecare seara sa organizez o intalnire ( level 1-7 ) la primarie pentru intrebari s.a.m.d.

Descrie-te in minim 50 de cuvinte:Ma numesc Alin am 15 ani si sunt din Pitesti judetul Arges. Sunt glumet si foarte comunicativ. Imi place sa fac glume cu toti si sa ma inteleg ca fratii cu toti. Sunt o fire calma si pot avea rabdare sa explic orice imi este in masura.

Edited by Slimex

Nick:Norbert14

Level:9

Vârstă (reală):17

Sex (real):masculin

Vechime pe server:Pe rpg2 de cand sa deschis

Poză cu /stats:http://i.imgur.com/P1zXyP6.png

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Intotdeauna am vrut sa ajut playeri cu level mai mic.Imi place foarte mult sa ajut playeri cu level mic chiar daca uneori cersesc prea mult.Si as vrea sa am si eu primul meu mandat adevarat de primar si cu un pic ajutor se poate indeplini

Ce intenționez să fac pentru jucători:Mai multe eventuri pentru playeri cu level intrea 2-7.Ajut playeri care au nevoie de o licenta sau bani de amenda level up.Nu ma zgarcesc la bani daca am ofer la cei ce imi cer deci fiecare player cu level care vine la mine il ajut cu placere.Ii ajut pe cei noi sa cunoasca regulile serverului cat si sa invete unde sunt pozitionate joburile si hq-urile.Intotdeauna fiecarui player care vine la mine pentru sfaturi ii voi da cele mai bune sfaturi chiar si in privinta joburilor.Mai mult incerc sa adun cat mai multi bani cu care sper ca le v-a fi de folos pentru ei.Nu vreau sa folosesc bani pe care ii doneaza playeri pentru mine vreau ca bani sa ii ajute pe cei noi pe server.Toata lumea merita o sansa.Si vreau sa opresc cersitul sunt prea mult care nu muncesc numa cersesc altceva nu fac.

Nick: Alistair

Level: 14

Vârstă (reală): 17 ani.

Vechime pe server: De la inceput ( o pauza de 1 luna ).

Poză cu /stats: http://adult.postima...mage/4cv0c1cvd/

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Mi se potriveste acesta functie si o doresc mult.

- Sa arat playerilor mici calea buna, sa le explic ce este bine sa faca si ce nu.

- Sa organizez diferite eventuri cu bani din propriul buzunar.

- Sa stabilesc un program unde se poate vorbi cu primarul si sa le ascult problemele.

- O taxa cat mai bine pentru un trai mai bun !

- Ajutor cu licente pentru playeri de level 1-5.

Descrie-te in minim 50 de cuvinte: Ma numesc Robert, am 17 ani, locuiesc in Bucuresti, imi place sa-mi fac prieteni noi oricand, sunt un tip istet, glumet dar si serios cand este cazul, hobby-urile mele sunt : fotbalul, iesirile in oras etc.

P.S: Cu putin noroc, daca voi fi acceptat, pana cand se va incheia votarea voi face level 15.

Edited by Alistair

Nick: Zucchero

Level: 20

Vârstă (reală): 19

Vechime pe server: Rpg2 2 luni ,rpg1 de 3 ani

Poză cu /stats: http://postimage.org/image/g4eiiyo17/

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Pentru a contribui cat mai mult in folosul comunitati si a ajuta acest server

Ce intenționez să fac pentru jucători: sa ii indrept spre bine sa ii ajut pe fiecare cu ceva bani si cate un loc de munca sigur si bine platit,sa se simta bine pe RPG2 alaturi de noi

Am depus cerere de demisionare

Descrie-te in minim 50 de cuvinte: Sunt un baiat Serios,dar si glumet cand este cazul,imi place sa ajut oameni si in realitate sunt un baiat calculat nu doar pe samp imi petrec timpul cu prietenii mei si pe samp ,imi doresc mult sa fiu primarul acestui Server sa dau banii mei toti la playeri de level 2-7 ! Multumesc!

:*

Edited by Zucchero2

Nick: Lincoln_Burrows.

Level: 19.

Vârstă (reală): Masculin.

Vechime pe server: Joc de cand s-a deschis.

Poză cu /stats: http://postimage.org/image/fb7qlzvvt/

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Imi doresc sa ajung Primar pentru a dovedi ca sunt in stare sa ocup aceasta functie. Si pentru a ajuta playeri dupa server.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Sa pun o Taxa de care totii sa fie multumiti, organizarea multor event-uri, sfaturi. Event-uri cu Mega Premii - Saptamanale!

Descrie-te in minim 50 de cuvinte: Ma numesc Ionut, am 16 ani sunt din Slatina(OLT), sunt un tip glumet, sociabil si serios. Imi place sa tratez aproape orice lucru cu seriozitate maxima. Nu imi plac persoanele care incep sa Abereze, si care sunt copilaroase. Accept orice gluma de bun gust, hobby-urile mele sunt: Fotbalul, Muzica si Gamming-ul. Majoritatea timpului liber imi place sa il petrec in compania prieteniilor mei.

Edited by Burrows

Primarul pe luna Februarie v-a fi Lincoln_Burrows.

Nick:maceoo

Level:7+

Sex (real):masculin

Vechime pe server: 1 luna

Poză cu /stats: http://img835.imageshack.us/img835/5475/samp170yp.png

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa fiu si eu ceva important pe acest server si dodesc sa ajut mult mai mult playeri incepatori.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Sa fac cat mai mule eventuri cu masini ca oricine sa aiba sansa sa castige (doar masini de oras). Vreau sa licitez mai multe case si sa fiu mai generos.

Nick: AnGeL.

Level: 23

Vârstă (reală): 16 Ani

Vechime pe server: Joc pe server de cand s-a deschis.

Poză cu /stats:

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să fiu primar deoarece consider că sunt pregătit pentru acest lucru. Si pentru a ajuta playeri dupa server.

- Sa organizez diferite eventuri cu bani din propriul buzunar.

- Sa stabilesc un program unde se poate vorbi cu primarul si sa le ascult problemele.

- Sa pun taxa 50$ or 100$ ( in fiecare seara fiecare player cu level 2-7 sa primeaca 50k ! )

- Ajutor cu Bani pentru playeri de level 2-6.

Si multe altele !

Nick: Rey

Level: 13

Vârstă (reală): 18

Vechime pe server: De cand e deschis

Poză cu /stats: Revin cu edit

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Sa ajut playeri cu lvl mic.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Eventuri / Conferinte / Sa le ofer ajutor.

Mda trebe lvl 15 :)) retrag.

Edited by Mr Rey

Nick:[MR]Agentx

Level:15+

Sex (real):Masculin

Vechime pe server:De la inceput de cand s-a deschis dar cu cateva pauze

Poză cu /stats: http://postimg.org/image/q0ss64xn3/

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Doresc sa ajung primar ca sa pot ajuta playerii cu bani si sfaturi

1.Sa setez taxa 50$

2.Sa fac numeroase eventuri la fiecare 3-4 ore pentru playerii

3.Sa dau cate 50k la playerii in fiecare zi

4.Sa ajut playerii de level mai micut cu sfaturi

P.S:Contul meu de pe forum este T.A Agentx dar nu pot da reply de pe el

Edited by TA TomaHawk

Nick: CipriaN

Level: 42

Vârstă (reală): 19 ani

Vechime pe server: De cand sa deshis

Poză cu /stats: Click !

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Sa ajut playeri cu level mic

Ce intenționez să fac pentru jucători: Cat mai multe benefice pentru cei cu level mic !

Aplicaţiile au luat sfârşit. Cei doi candidaţi sunt: [Mr]Angetx şi CipriaN.

Aplicaţiile pentru postul de primar B-Zone RPG2 au fost deschise. Vă aşteptăm să candidaţi!

Nick: Jmeck1

Level: 32

Vârstă (reală 17 ani.

Sex (real:( Masculin.

Vechime pe server: 5 luni

Poză cu /stats: http://postimg.org/image/d4v0ksc71/

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: In primul rand daca as ocupa aceasta functie, as trata-o cu seriozitate . As incerca sa port o discutie serioasa cu fiecare player in parte.

Promit ca angajatii mei vor fii capabili, seriosi, activi.

Promit ca niciun player ce imi va solicita ajutorul, nu va fi omis.

Promit ca voi ajuta Departamentele oraselor Los Santos si Las Venturas.

Promit ca voi ajuta playeri pentru level 1-7..

Nick: [F3M]Matryko.Manson

Level: 19

Vârstă (reală): 15 ani.

Vechime pe server: De la deschidere, dar m-am lasat la scurt timp.

Poză cu /stats: http://i.imgur.com/G65Ih6r.png

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Imi doresc sa ocup functia de primar pentru a ajuta playerii cu level mic, sau pe cei ce necesita ajutor financiar. De asemenea, in caz ca voi fi ales am sa incerc sa fiu din ce in ce mai activ, pentru a reprezenta cu brio aceasta indatorire.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Sa-i ajut cu ce voi putea, sa le dau sfaturi si sa-i fac sa fie multumiti de munca mea, incercand sa-i fac sa se simta cat mai bine pe acest server. Am sa incerc sa organizez cat mai multe event-uri, deoarece stiu ca aceste concursuri reprezinta o atractie pentru toti.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.