Jump to content

La mulți ani România! Quest & Gift disponibil pe serverele de sa-mp, detalii aici

Jack

Mayor - Aplicaţii / Applications

Recommended Posts

Nick: Lia

Level: 40
Vârstă (reală): 18 ani.
Sex (real): Female.
Vechime pe server: 25.04.2015 (Aproximativ 1 an si 11 luni.)

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-z...ers/general/Lia

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa fiu Primar, pentru ca vreau sa ajut playeri cu nivel mic, playeri veniti noi pe comunitate cu benefici materiale si sa-i indrum spre un joc cat mai placut si mai linistit. De asemenea, mai doresc sa fiu Primar, pentru a organiza diferite evenimente in premii ce consta in masinii/case/bani, desigur fiecare la momentul lor. Mai doresc functia de Primar, deoarece vreau sa fiu un exemplu pentru un player sosit nou aici, care tocmai paseste pe acest server si sa-l indrum cu ajutorul evenimentelor ce le voi sustine, sa-i ajut cu benificile dorite de ei. Doresc sa fiu primar pentru a avea ocazia sa ma implic in dezvoltarea comunitatii B-ZONE, mai exact cea de pe serverul RPG2. Vreau sa ajut playerii incepatori pe acest server, avand deja o relatie mai speciala cu aceasta categorie de playeri, doresc sa-mi continui evenimentele clasice precum cele de tip SMS, Par / Impar, Trivia, LCS, LMS... etc evenimente de tip Poveste" si nu in ultimul rand evenimentele STUNT.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Voi ajuta toti jucatorii cu sfaturi si tot ce au nevoie, intentionez ca taxa sa fie una mica, intentionez ca in fiecare zi sa fac anumite activitati cu toti playerii (diverse evenimente), in fiecare weekend o sa organizez un meeting in care playerii sa isi spuna parerile/propunerile, restul veti vedea pe parcurs. Nu o sa dezamagesc pe nimeni. (Promit un event cu marele premiu de Infernus 56.000km+).

Promisiunile nu-si au rostul, pentru ca promisiuni poate face oricine.. daca ma veti vota, nu veti regreta!

Evenimente zilnice(la ora 20"00) cu premiu 300.000$(Trivia)

Sedinta cu Primarul odata la o saptamana (de obicei Duminica seara) in care imi veti spune toate supararile voastre

Premiu pentru "Cea mai frumoasa casa" (incluzand un minim de obiecte stabilit atunci) - 500.000$ (premii totale)

Multe altele, asta este ceea ce mi-am propus in mare si ceea ce sunt capabila sa fac. Nu sunt genul care promite si nu face, mai bine zici direct ceea ce o sa faci.

1) Setarea taxei la 1$.

2) Eventuri zilnice cu premii in bani, si nu numai.

3) Ajutarea cu bani a jucatorilor cu level cuprins intre 2 - 7.

4) Creearea unui mediu cat mai frumos, distractiv, amuzant.

5) Oferirea sfaturilor jucatorilor.

6) Pe parcurs voi organiza diferite concursuri, cu premii promitatoare.

• Ma voi straduii ca evenimentele mele sa fie pe palcul jucatoriilor in asa fel ca playerii sa se intoarca pe servele noastre, sa fie ca acum un an cand trebuia sa astepti 30min chiar si o ora sa intrii pe server deoarece pe atunci erau numai 1000/1000 playeri.
  • Multe alte lucruri care fac pariu ca vor fi pe placul jucatorilor de pe server.

Daca ma veti vota, nu veti regreta ! Succes tuturor.

- Nick: DariusIstodor

- Level: 14
- Vârstă (reală): 15 ani.
- Sex (real): Male / Masculin
- Vechime pe server: Aproape 4 luni
- Link profil RPG:
https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/DariusIstodor

- Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Mi-as dori sa fiu primar, deoarece, eu cred ca nu doar jucatorii mari pot, putem si noi, cei mici. Eu vreau sa fiu mayor deoarece, vreau sa ajut noi playeri sositi pe comunitate. Eu cred ca toti meritam o sansa, asa ca acesta este motivul pentru care imi doresc sa fiu primar.

- Ce intenționez să fac pentru jucători:

1.Voi face eventuri foarte mari si de care vor beneficia toti jucatorii.
2. Voi ajuta cu sfaturi / nelamuriri toti jucatorii care au nevoie. De asemenea as organiza odata la cateva zile un tur al oraselor cu autocarul ( tot pentru incepatori ) pentru a le arata exact unde se afla anumite locatii ( una e sa le spui unde este si sa-i lasi pe ei sa se descurce si alta este sa le arati ).
3. Am o multime de planuri pentru jucatori. Daca voi fi primar le voi dezvalui.
4. Ma gandesc sa fac eventuri de la 50-100k seara de seara pentru toti jucatorii.

Nick: Axel92
Level:37
Vârstă (reală):20
Sex (real): Male/Masculin
Vechime pe server:
22.01.2016 23:12
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Axel92
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Vreau sa fiu primar pentru a ajuta jucatorii acestui server,sa ii fac sa se simta bine pe server, si in viitorul apropiat as vrea sa fac parte din echipa de staff a comunitatii B-zone, asa ca ar trebuii sa incep cu functia de Lider.Consider ca pentru aceasta functie este nevoie de cineva capabil, activ, serios si cu multa experienta pentru a putea desfasura toate activitatile ce tin de primar.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Orice este nevoie pentru ai ajuta sa invete cat mai mult lucruri despe comunitatea B-zone.

Aplicaţiile pentru funcţia de primar sunt deschise!

Va rugam sa cititi regulile in primul post in acest topic.

Orice applicatia care incalca regulamente nu va fie luata in considerare.

Success!

RPG2 Administration Team

B-Zone staff

Retrag.

Edited by Lia97

Nick: Roberrrt
Level: 44
Vârstă (reală): 16

Sex (real): Barbat.
Vechime pe server: De pe 02.11.2015.

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Roberrrt
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa am functia de primar deoarece cred ca este una dintre cele mai speciale de pe server, sa fii primar cel putin o singura data pe un server ca RPG2 este un lucru foarte onorabil. Fiecare ne jucam sansa si sper ca voi fi ales in cei care trebuie votati.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Nu intetionez si chiar voi face, am de cand sa fac event-uri zilnice desigur cu bani de la mine dar si primiti din donatii.

Sa scad taxa la 1$ pentru ca nimanui nu-i place sa fie taxa asa de ridicata.

Sa impart taxa cat mai des posibil.

Prefer sa nu exagerez si sa propun tot felul de event-uri inainte sa ajung la adevaratul fapt.

Edited by Roberrrt

hNRJyDO.png

Nick: Denis.

Nivel: 72.
Varsta(Reala): 16 ani.
Sex(reala): Masculin.
V
echime pe server: 1 an si 3 luni.

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Denis..

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

Doresc sa ajung Primarul acestui server deoarece vreau sa ajut playerii incepatori, sa le ofer sprijin oricand si la orice ora. Aceasta functie de primar este una dintre cele mai importante functii de pe server, iar cel care detine aceasta functie trebuie sa aiba cunostinte despre joc, sa fie serios, sa stie sa vorbeasca cu cei de level mic, sa nu se enerveze usor si sa fie activ tot timpul. Eu cred ca sunt capabil de aceste lucruri si datorita faptului ca am detiunut functia de Helper si m-am obisnuit sa lucrez cu cei de level mic, cat si cu cei de level mare. Nu voi face diferente intre jucatorii de nivel mare si cei mai mici, un Primar adevarat trebuie sa fie corect din toate punctele de vedere.

Ce intenționez să fac pentru jucători:

1) In primu rand taxa o sa fie mereu setata la 1$!

2) O sa le ofer sfaturi celor care sunt la inceput si nu stiu cum sa intre intr-o factiune.

3 )Voi lucra pentru reducerea preturilor si voi realiza un program de distribuire al banilor,

voi gasi sponsori, jucatori bogati care o sa doneze pentru jucatorii incepatori.

4) Voi oferi orice tip de ajutor cat si suport moral oricarui jucator care are nevoie.

5) Ma voi asigura de bunastarea serverului, principala activitate fiind accea de a aduce cat mai multi playeri pe acesta, cat si mentinerea constanta al unui nivel inalt de calitate asupra tuturor.

6) Voi indruma jucatorii pe un drum corect si corespunzator, astfel incat sa asigur un joc cat mai placut tuturor.

Serie de evenimentente:

- La fiecare PayDay o sa fac 2-3 evenimente de tip Trivia.

- In fiecare seara dupa ora 20:00 o sa organizez evenimente de tip LCS/LMS/Ruleta Ruseasca/Simon Spune.

- O masina personala la sfarsit de saptamana in valorare de maxim 50.000$ - 100.000 din banii mei personali.

- Evenimente rapide cum ar fi primul cu "/Charity", primul cu "/sms" cu premii intre 10.000$ - 20.000$.

- Cand o sa incepa "/charity" o sa donez si eu o suma din buzunarul meu pentru jucatorii cu level cuprins intre 2-7.

- In week-end o sa organizez mai multe evenimente și mai multe bonusuri pentru playerii cu level cuprins intre 2-7.

Edited by LORD Dennis

- Nick: PeTi.

- Level: 99

- Vârstă (reală): 17 ani.

- Sex (real): Male / Masculin

- Vechime pe server: 2 ani si 8 luni.

- Link profil RPGhttps://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/PeTi.

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa candidez la functia de primar pentru a ajuta jucatorii noi, care sunt începători şi au nevoie de un ajutor din sprinjinul unui jucător experimentat ca mine. Doresc să fac multe evenimente pentru jucătorii cuprinşi între nivel 2 şi 7 pentru ai sprijini financiar şi nu numai. Un alt motiv pentru care aplic ca primar ar fi prieteni care mă sprijină. Doresc să ajut la o bună desfăşurare a jocului pentru toţi jucătorii. Doresc multe momente amuzante lângă jucătorii acestui server minunat. Nu vreau să scriu aici romane voi lăsa mai jos o listă cu lucrurile pe care le voi face pe durata mandatului.

1) Setarea taxei la 1$.

Ma voi straduii ca evenimentele mele sa fie pe palcul jucatoriilor in asa fel ca playerii sa se intoarca pe servele noastre, sa fie ca acum un an cand trebuia sa astepti 30min chiar si o ora sa intrii pe server deoarece pe atunci erau numai 1000/1000 playeri.

Multe alte lucruri care fac pariu ca vor fi pe placul jucatorilor de pe server.

Edited by PeTi

Nick:EdyxD13
Level:31
Vârstă (reală):14 ani.
Sex (real):Masculin
Vechime pe server:Un an si 8 luni.

Link profil RPG:https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/EdyxD13
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc functia de primar pentru luna mai deoarece intentionez sa ajut playerii care au nevoie, intentionez sa fac eventuri in fiecare zi, vreau sa fac niste eventuri mai interesante si care nu se gasesc tot timpul pe server. Imi place cu ce se ocupa aceasta functie de primar.

- Ce intenționez să fac pentru jucători: Intentionez sa impart taxe in fiecare ora fixa cand sunt online, intentionez sa pun taxa la 1$, intentionez sa fac in fiecare zi cate un event special, sa le dau sfaturi la fiecare jucator incepator. Doresc sa fac evenimentele in asa fel incat sa fie si amuzante si distractive pentru jucatori si in acelasi timp sa castige si bani. In weekend planuiesc sa fac diferite activitati cu jucatori mai diferite si mai speciale in care sa vorbesc cu jucatori si sa isi spuna propunerile.

1)Eventuri zilnice cu premii si bani

2)Setarea taxa la 1$.

3)Voi oferi diferite sfaturi jucatorilor. 4)O sa ajut cu bani playerilor cu nivel cuprins intre 2-7.

5)Creearea eventelor amuzante.

Daca o sa ma votati nu o sa regretati! [+1].

Edited by Swau

Nick: .DuKe.
Level: 39
Vârstă (reală): 16 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Doi ani si 3 luni.
Link profil RPG:
https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/.DuKe.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Cred ca sunt potrivit sa detin aceasta functie,ma simt capabil sa indeplinesc cu brio ,,misiunea,,. Imi place sa organizez mediul in care "traiesc" pentru a fi ordonat si curat. Acest post imi poate oferi sansa sa fac acest lucru.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Pe durata mandatului meu intentionez :

--- sa conving jucatorii noi pe server sa ramana si sa descopere adevarata distractie in Sa-Mp(stiu cazuri in care s-au apucat foarte multi si din lipsa de distractie,ocupatie aceastia din pacate au parasit serverul,ce-i drept si eu la lvl mic ma plictiseam,dar stiam ce ma asteapta dupa lvl 5,ei bine acesti jucatori noi nu stiu.Consider ca aceasta este cauza cea mai mare a depopularii serverelor

--- Voi face tot posibilul ca jucatorii pana in level 7 sau de ce nu si cei ce detin level mai mare si nu prea stiu ,,cu ce se mananca,, sa-mp sa-i ajut cu tot ce le trebuie.

--- Voi incerca sa fac sa dispara toata ura si certurile intre civili din motive care le stim cu totii,furatul masinilor/combinelor,limbajul indecent,doresc sa fac din toti civilii o familie bine contopita,sa reprezinte acel ,,nucleu,, al server-ului.

--- Voi incerca sa fac sa dispara acea ,,sete,, de bani,sa conving jucatorii ca moto-ului din realitate ,,Bani nu aduc fericirea,, se potriveste si in acest joc,mediul ON-Line.Mi-as dori sa reusesc sa diminuez numarul inselatoriilor cu masini,conturi s.a.m.d.

--- Voi incerca sa fac ca jucatorii sa joace acest joc de placere,un mod de relaxare,nu sa-si faca un mod de viata din el ( sa nu mai existe atatea plangeri din orice motiv si orice actiune gresita ).

Voi ajuta jucatorii de fiecare data cand vor avea nevoie de o informatie sau un ajutor social, chiar daca nu sunt bogat. Voi organiza event-uri pentru a distra jucatorii, si in acelasi timp sa le dau o mana de ajutor. Pentru mine fiecare player este egal si merita acelasi tratament si acelasi respect. Voi fi prezent la momentele importante ale serverului pentru a le sustine si pentru a le face reclama.

Edited by DuKeFCSB

Nick: Lia

Level: 46
Vârstă (reală): 18 ani.
Sex (real): Female.
Vechime pe server: 25.04.2015 (Aproximativ 2 ani si 6 zile.)

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Lia

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa fiu Primar, pentru ca vreau sa ajut playeri cu nivel mic, playeri veniti noi pe comunitate cu benefici materiale si sa-i indrum spre un joc cat mai placut si mai linistit. De asemenea, mai doresc sa fiu Primar, pentru a organiza diferite evenimente in premii ce consta in masinii/case/bani, desigur fiecare la momentul lor. Mai doresc functia de Primar, deoarece vreau sa fiu un exemplu pentru un player sosit nou aici, care tocmai paseste pe acest server si sa-l indrum cu ajutorul evenimentelor ce le voi sustine, sa-i ajut cu benificile dorite de ei. Doresc sa fiu primar pentru a avea ocazia sa ma implic in dezvoltarea comunitatii B-ZONE, mai exact cea de pe serverul RPG2. Vreau sa ajut playerii incepatori pe acest server, avand deja o relatie mai speciala cu aceasta categorie de playeri, doresc sa-mi continui evenimentele clasice precum cele de tip SMS, Par / Impar, Trivia, LCS, LMS... etc evenimente de tip Poveste" si nu in ultimul rand evenimentele STUNT.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Voi ajuta toti jucatorii cu sfaturi si tot ce au nevoie, intentionez ca taxa sa fie una mica, intentionez ca in fiecare zi sa fac anumite activitati cu toti playerii (diverse evenimente), in fiecare weekend o sa organizez un meeting in care playerii sa isi spuna parerile/propunerile, restul veti vedea pe parcurs. Nu o sa dezamagesc pe nimeni. (Promit un event cu marele premiu de Infernus 56.000km+).

Promisiunile nu-si au rostul, pentru ca promisiuni poate face oricine.. daca ma veti vota, nu veti regreta!

Sedinta cu Primarul odata la o saptamana (de obicei Duminica seara) in care imi veti spune toate supararile voastre

Premiu pentru "Cea mai frumoasa casa" (incluzand un minim de obiecte stabilit atunci) - 500.000$ (premii totale)

Multe altele, asta este ceea ce mi-am propus in mare si ceea ce sunt capabila sa fac. Nu sunt genul care promite si nu face, mai bine zici direct ceea ce o sa faci.

1) Setarea taxei la 1$.

• Ma voi straduii ca evenimentele mele sa fie pe placul jucatoriilor in asa fel ca playerii sa se intoarca pe servele noastre, sa fie ca acum un an cand trebuia sa astepti 30min chiar si o ora sa intrii pe server deoarece pe atunci erau numai 1000/1000 playeri.
  • Multe alte lucruri care fac pariu ca vor fi pe placul jucatorilor de pe server.

Edited by Lia97

Nick: Hayden.WARMACHINE
Level:36
Vârstă (reală):14
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Pe server am o vechime de peste 2 ani, dar pe cont de circa 1 an si 6 luni.
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Hayden.WARMACHINE
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: 1.Pai, doresc sa fiu primar deoarece serverul, in luna aprilie, a suferit o luna fara
mayor, si eu as dori sa recuperez luna in cauza + luna in care eu voi fi primar.

2. Serverul este in cautare de un Mayor capabil si eu o sa promit ca imi fac treaba cat de bine pot.

3. Am destula activitate si pot zice ca voi asigura taxa pentru jucatori din 2 in 2 ore.

4. Voi ajuta cu sprijin de orice tip playeri de pe server.
Ce intentionez să fac pentru jucători:

Evente :
Ora 09:00 - Event trivia(10.000$ - 30.000$)
Orele 19:00 - 22:00 - Diferite evenimente cu sume cuprinse intre 20.000$ - 100.000$
In week-end, la fiecare 4 ore va o serie de evenimente de tip "Trivia For All" pana la ora 20:00 cu premii cuprinse intre 5.000$ - 15.000$, iar de la ora 20:00 vor fi evenimente de peste 20.000$. Aici vor fi puse anumite intrebari din orice domeniu.
Ziua de 24 mai : My Birthday, event de 1.000.000$ de tip [/join] cu ajutorul staff-ului(daca acesta este deacord). Eventul o sa fie de tip Protect The Vip.
Oferirea banilor din [/charity] si organizarea de evenimente din bani din [/transfer].

Primarie :

- Setarea taxei dupa cum doresc jucatori(voi face un topic).

- Anuntarea oferiri banilor cu 10 minute inainte.

- Ajutarea playerilor cu diferite chestii(ajutor financiar, comenzi, etc).

- Am sa organizez o plimbare cu limuzina pentru doritori.

- Am sa socializez cu toti jucatori si o sa ii ajut cu problemele lor.

Activitati :

- Un Q&A cu ajutorul liderului News Reporters. O sa fie un live doar cu intrebari, fara altceva.

- Un convoi cu orice tip de masina.

- O plimbare cu limuzina alaturi de jucatori.

Special :

Daca serverul va atinge numarul de 1000/1000, persoanele cu ID-urile : 999, 69 si 500 vor primi cate 50.000$.

Edited by FireInHoleRENUL

Nick: [email protected]
Level: 44
Vârstă (reală): 15
Vechime pe server: 3 ani, am mai avut si alte conturi.
RPG Profil Link: M@ri..png

Ai mai avut această funcţie?: Nu, nu a mai avut aceasta funcite.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Am observat in ultima vreme ca unii nu prea si-au dat interesul cu bani multi, cum o sa fac eu, probabil fiindcă m-am plictisit de alte jocuri şi fiindcă încă am 10 milioane "la rece" şi pot face rost lejer de alte zeci, să-mi continui munca întreruptă acum un an şi jumătate. Lăsând la o parte această modestie ironică, îmi e dor de momentele amuzante petrecute alături de voi, iar noul sistem de evenimente îmi sare foarte mult în ajutor pentru a pune în practică noi evenimente! Am o minte foarte inventivă şi promit să vă distraţi. Ca să dovedesc că eu nu dau doar din gură, o să fac 20 de evenimente care vor valora în total 1.500.000$-2.000.000$ până la alegeri. Sper să ne distrăm împreună şi după alegeri!
Ce intenționez să fac pentru jucători: Cu siguranţă jucătorii imi cunosc activitatea, seriozitatea şi modul în care mă implic şi desfăşor activităţile de pe server. (evenimente/waruri/special events). Totuşi, pentru cei care nu au apucat acele vremuri frumoase, aveţi mai jos un program oficial, pe care voi încerca să-l respect cu mare stricteţe:

LUNI - VINERI

20:00-21:00: Eventuri clasice

21:00-21:30: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7
21:30-22:30: Fun Hour

22:30-02:00: Eventuri clasice

SÂMBĂTĂ
16:00: Olimpiadă între clanurile cu 50 sloturi (săptămâna 1), 25 sloturi (săptămâna 2), 15 sloturi (săptămâna 3), câştigătoare (săptămâna 4)
19:00-20:00: Târg auto

20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7
20:30-02:00: Eventuri speciale

DUMINICĂ
13:00: Olimpiadă între facţiunile paşnice (săptămâna 1), ganguri (săptămâna 2), departamente + Hitmen (săptămâna 3), facţiunile câştigătoare (săptămâna 4)

17:00-18:00: Sprijin financiar pentru jucătorii de nivel 2-7

18:00-20:00: Eventuri clasice
20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7
20:30-21:00: Discuţii libere cu primarul la Primărie, jucătorii îşi vor spune nemulţumirile şi vor pune întrebări primarului, vor face sugestii şi alte chestiuni de acest gen. Nemulţumirile vor fi analizate şi se va încerca eliminarea lor pe cât posibil.

21:00-02:00: Eventuri speciale

Ce înseamnă event clasic?
Eventul clasic este unul cu prize 50.000$, dintre cele comune: LMS, LCS, Ruleta Rusească, Par / Impar, Simon spune, SMS, Primul cu /w, Protect the V.I.P, Primul cu kill, Primul cu G, Primul cu F, Paintball, Find & Bring, Race Arena, Gungame Arena etc.

Ce înseamnă event special?

Eventul special este de obicei un eveniment nou, cu un premiu peste 50.000$, organizat special pentru jucători, la final de săptămână, pentru a se putea bucura cât mai mulţi jucători de distracţie şi de bani.

Ce înseamnă Fun Hour?

Fun Hour este acea oră în care toţi jucătorii sunt invitaţi să participe la o activitate distractivă, organizată de către primar.

Acest program nu este fix. Se pot adăuga activităţi / evenimente spontane şi, dacă este cazul, se pot amâna anumite activităţi. În timpul vacanţei programul va fi şi mai încărcat, însă în timpul şcolii (sper să nu fie cazul) s-ar putea ca unele activităţi să trebuiască replanificate. Staţi liniştiţi, veţi primi până la ultimul bănuţ!

Ca să nu mai stau să vă fac muncă de convingere, vă invit să intraţi pe profilul meu la "Reputation recieved", şi luaţi de acolo topicurile legate de Primărie, pentru a vedea cam cum stătea treaba pe vremea mea: activitate în joc, pe forum, multe evenimente, distracţie şi o relaţie foarte strânsă între jucători şi primar.

Dacă v-a plăcut de mine în trecut sau dacă v-am convins prin această aplicaţie şi prin munca pe care am depus-o, vă rog să mă votaţi! Promit că nu veţi regreta acest vot. Haideţi să începem luna mai într-o manieră favorabilă tuturor! Votaţi seriozitatea şi activitatea, nu levelul şi funcţiile anterioare sau varsta.

Dacă mă susţii în această campanie electorală te rog să apeşi butonul de mai jos (rep_up.png), ca să ştiu câţi susţinători am de această dată.

Dacă ai alte întrebări mă poţi contacta printr-un PM şi voi răspunde la toate întrebările pe care le-am primit.

SI ALTE ACTIVITATI/EVENIMENTE MAI JOS:

Doresc să readuc niște proiecte noi / care au fost cum ar fi: Zombie Attack/ B-zone are Talent să adaug din nou Târgul Auto + O să pun taxa de 1$ mai vreau să premiez jucători din fiecare lună care a oferit un ajutor la un player mic sau la cineva cu sfat-uri/ bani.

Evenimente clasice/ Trivia cum am făcut luna asta si să premiez cel mai activ jucator + playerii cu o vechime mare pe server care au realizat ceva.

M-am mai gandit să adaug evenimente cu gold gen LMS 200 gold din bani mei proprii sau dacă ma ajută kelton dar cred că voi da de la mine.

Cam atât mă gândesc pe moment o să vedeți mai multe dacă voi iesi primar.

• Ce mai intenționez să fac pentru jucători:
  1. Taxa sa fie tinuta impermanenta la 1$.
  2. In fiecare zii voi impartii taxa de cel putin 4 ori jucatorilor online cu level cuprins intre 2 - 7.
  3. Voi face eventuri speciale pentru jucatori de lvl 2 - 15 precum: /SMS , Trivia.
  4. Eventuri speciale in mapele cu interior unic (Last Car Standing, Last Man Standing, X/O, Paintball, Race, GunGame, WarArena si etc).
  5. Eventuri zilnice precum: Find & Bring , Primul cu /cw , Primul la mine, Stunt cu diferite vehicule/autovehicule, /SMS, Trivia.
  6. In fiecare Duminica doresc sa organizez un Sprijin Financiar pentru toti jucatori cu nivele cuprinse intre 2 - 25.
  7. In fiecare Sambata si Duminica seara dupa ora 20:00 (ora server-ului) voi invita toti jucatori in fata primariei pentru a discuta despre problemele lor si ce isi doresc ei sa schimbam.
  8. Cu ajutorul celor din Staff, voi dona pentru a face eventuri ce vor consta in GOLD, Hidden, Change Nickname, Clear FP, ClearWarn, si cam tot ce gasiti in shop.

Edited by A L E C S 6 9

Aplicatiile pentru functia de primar sunt deschise.

Aveti 24h pentru a aplica. Succes!

Nick: Lia

Level: 48
Vârstă (reală): 18 ani.
Sex (real): Female.
Vechime pe server: 25.04.2015 (Aproximativ 2 ani si o luna.)

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Lia

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa fiu Primar, pentru ca vreau sa ajut playeri cu nivel mic, playeri veniti noi pe comunitate cu benefici materiale si sa-i indrum spre un joc cat mai placut si mai linistit. De asemenea, mai doresc sa fiu Primar, pentru a organiza diferite evenimente in premii ce consta in masinii/case/bani, desigur fiecare la momentul lor. Mai doresc functia de Primar, deoarece vreau sa fiu un exemplu pentru un player sosit nou aici, care tocmai paseste pe acest server si sa-l indrum cu ajutorul evenimentelor ce le voi sustine, sa-i ajut cu benificile dorite de ei. Doresc sa fiu primar pentru a avea ocazia sa ma implic in dezvoltarea comunitatii B-ZONE, mai exact cea de pe serverul RPG2. Vreau sa ajut playerii incepatori pe acest server, avand deja o relatie mai speciala cu aceasta categorie de playeri, doresc sa-mi continui evenimentele clasice precum cele de tip SMS, Par / Impar, Trivia, LCS, LMS... etc evenimente de tip Poveste" si nu in ultimul rand evenimentele STUNT.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Voi ajuta toti jucatorii cu sfaturi si tot ce au nevoie, intentionez ca taxa sa fie una mica, intentionez ca in fiecare zi sa fac anumite activitati cu toti playerii (diverse evenimente), in fiecare weekend o sa organizez un meeting in care playerii sa isi spuna parerile/propunerile, restul veti vedea pe parcurs. Nu o sa dezamagesc pe nimeni. (Promit un event cu marele premiu de un Infernus ).

1) Setarea taxei la 1$.

• Ma voi straduii ca evenimentele mele sa fie pe placul jucatoriilor in asa fel ca playerii sa se intoarca pe servele noastre, sa fie ca acum un an cand trebuia sa astepti 30min chiar si o ora sa intrii pe server deoarece pe atunci erau numai 1000/1000 playeri.

Daca ma veti vota, nu veti regreta ! Succes tuturor.

1vkp9Ys.png

Nick: Texicano
Level: 34
Vârstă (reală): 15 ani!
Sex (real): Male!
Vechime pe server: 1 an si 4 luni

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/account/general
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Vreau sa aduc o serie de reforme, sa ajut cat de mult posibil jucatorii incepatori si sa-i motivez pe cei vechi sa ramana pe server.

• În primul rând , voi ajuta jucătorii nevoiaşi.
  • Voi micşora taxele , cât de mult se poate.
  • Voi ajuta playerii care nu cunosc serverul.
  • Voi organiza evenimente şi festivităţi , cu premii care variză de la unul la altul.
  • Voi oferi bani tuturor care nu îşi permit ceva din 24/7 , sau să dea /buylevel.
  • Opinia playerilor va fi foarte importantă pt. mine , după ei voi decide.
  • La mai multe distractii ma voi gandi pe parcurs.

Olr9xWp.png

Nick: Loren

Level: 52

Vârstă (reală): 16 ani

Vechime pe server: 1 an si 3 luni

Link profil RPG:

Loren.png

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

Doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători care activează pe acest server, nu doar prin evenimentele zilnice pe care le fac, doresc să fac asta şi prin oferirea taxelor, organizarea de evenimente pe /gov. Doresc să inițiez toți playeri noi pe server, deschizându-le un orizont către acest joc pentru a le face "munca" mai uşoară. De asemenea sunt disponibil oricand pentru a raspunde întrebărilor juniorilor, fie ele legate de joburi/website/forum, cât şi întrebări legate de regulamentul serverului şi multe altele. Doresc să creez playerilor începători un ambient cât mai plăcut pe acest server, plin de premii, evenimente, taxe şi multe altele. Îmi doresc foarte mult această funcție deoarece este cea mai dorită şi cea mai respectată de pe acest server. Mai pe scurt, doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători şi nu numai. Doresc să devin primar deoarece cred că este cea mai potrivită facțiune pentru mine, fiind un fost lider care se înțelege bine cu majoritatea playerilor.

1. Vreau ca taxa să fie setată la 1$ indiferent de ora sau zi.

2. Voi face un topic la secțiunea mayor numit "Cere şi vei primi", unde playeri cu level intre 2 si 7 vor fi sponsorizați de mine printr-o cerere aferentă facută în acel topic. In urma acestei cereri voi oferi o sumă modestă de 10.000$, puteți face această cerere o dată la o saptămână.

3. De luni până vineri la ora 20:30 voi imparți taxa playerilor cu level intre 2 şi 7. Iar sâmbată şi duminica o voi imparți odata la ora prânzului adică ora 14:00 şi odata seara la ora 20:00.

4. De luni până vineri de la ora 22:00 voi organiza câte un event clasic ( LMS, LCS, X/O, etc ) cu un premiu destul de ridicat. La aceste evenimente vor participa doar playeri cu level sub 50.

5. Vineri seara la ora 23:00 voi organiza un event nocturn, ceva mai special, cu un premiu măricel unde vor participa toți playeri.

6. În fiecare sâmbătă seara la ora 20:00 voi organiza " La sfat cu primarul ", unde îmi veți adresa diferite întrebării despre joc, despre viaţa de lider, în ce constă această funcţie, ce trebuie să faci ca să fi un lider bun. Toate acestea le voi spune din propria experienţă, datorită faptului că am fost liderul facţiunii Los Santos School Instructors.

7. Duminică dimineața şi seara voi organiza aşa zisă plimbare cu limuzina primarului, unde vom cutreiera harta în lung şi în lat.

8. În fiecare duminica voi pune la bătaie o maşina cu pretul intre 50.000$ si 100.000$, aceasta maşină va fi caştigată doar printr-un event.

9. Voi pune la bătaie o casa sau un vehicul cu prețul estimativ la 1.000.000$, acest premiu il veți putea caştiga doar prin acumularea a 25 de puncte pe care le veți primi atunci când veți caştiga un event. Aceste puncte vor fi trecute într-un topic.

10. Când vor începe donațiile prin [/charity], primul şi ultimul player care va dona, va primi o sumă de bani.

11. Din săptămână în săptămână, voi încerca să ofer câte un ajutor financiar tuturor playerilor, cu level sub 50.

În cazul în care mă veţi susţine şi vreţi să fac şi altceva decât este prezentat mai sus, aştept câte un PM din partea voastră, iar ideile ce mi se vor părea cele mai interesante le voi aplica.

Nick: Bandytu.

Level: 57

Vârstă (reală): 16

Sex (real): Masculin

Vechime pe server: 2 ani si ceva.

Poză cu /stats:  

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Deoarece am simtit recent pe propria piele problemele actuale cu care se confrunta aproape fiecare player cu un level mai mic. Scopul meu este aceala de a veni cu o inovatie care consta in alocarea unor sume mai mari playeriilor cu level cuprins intre 2 si 7. Doresc sa ii ajut cu cat posibilul pot.

* In primul rand voi incerca sa motivez mai multi jucatori cu un buget nu neaparat mare sa doneze pentru cei cu level mic. Ca sa ii motivez voi incerca sa fiu un model pentru ei -din putinul care il am voi dona si eu-.

* In al doilea rand pentru eventuri voi folosi doar o mica parte din taxe si charity, voi incerca sa caut sponsori pentru eventuri si voi pune bani chiar din propriul buzunar, ca urmare "incepatori" vor primi mai multi bani de pe taxe si charity. Sunt de parere ca de acesti bani trebuie sa se bucure toti playerii cu level 2-7, nu doar cativa norocosi care castiga aproape toti banii la event.

Votul pentru primar a fost acuma pus pe website: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/poll/54/statistics

Multumesc Andriipopa pentru ajutor,

RPG2 Administration Team,

B-Zone Staff

Aplicatiile pentru functia de Primar au fost deschise.

DviVlxA.png

Nick: Luka
Level: 74
Vârsta (reala): 16
Sex (real): Masculin  ♂,
Vechime pe server: Aproape 3 ani de zile pe RPG2.
Link profil RPG: CLICK
Motivul pentru care doresc sa fiu Primar: Urmaresc aceasta functie de ceva timp insa am asteptat momentul potrivit in care sa incerc obtinerea acesteia. Functiile detinute in trecut precum functia de lider FBI si cele din prezent precum functia de admin 3 si cea de organizator de evenimente speciale nu fac altceva decat sa demonstreze faptul ca sunt capabil sa am grija de functii  si se pare ca stiu sa-mi folosesc calitatile in mod eficient. Consider ca in momentul de fata dispun de timp liber  pentru a exercita diferite actiuni in folosul jucatorilor, cred ca sunt capabil sa muncesc "cu cap" in cantitati rezonabile pentru jucatori intrucat voi satisface nevoile majoritatii. Este evident si nu ascunde nimeni faptul ca exista alti jucatori mai activi insa eu as alege calitatea in fata cantitatii
Ce intentionez sa fac pentru jucatori: Nu are rost sa enumar o lista penibila de " o sa...". Cred ca mai degraba trebuie sa ne focusam pe fapte reale si sa lasam promisiunile pentru arivisti. Cateva cuvinte-cheie despre ce va urma. "concursuri, tombole, evenimente speciale/normale" si multe alte lucruri pe care prefer sa le pastrez drept surpriza.

Edited by CBN Luka

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.