Jump to content
Jack

Mayor - Aplicaţii / Applications

Recommended Posts

WRL7e0i.png

Nick: .SeBi..
Level: 29.
Vârsta (reala): 16.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Joc de 4 ani pe B-zone, dar pe RPG1 mai mult aici am 2 ani aproape experienta.
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/.SeBi..

Motivul pentru care doresc sa fiu Primar: Doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători care activează pe acest server, nu doar prin evenimentele zilnice pe care le fac, doresc să fac asta şi prin oferirea taxelor, organizarea de evenimente pe /gov. Doresc să inițiez toți playeri noi pe server, deschizându-le un orizont către acest joc pentru a le face "munca" mai uşoară. Mai pe scurt, doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători şi nu numai. Doresc să devin primar deoarece cred că este cea mai potrivită facțiune pentru mine, fiind o persoana care se înțelege bine cu majoritatea playerilor.

Ce intenționez să fac pentru jucători:

1. Vreau ca taxa să fie setată la 1$ indiferent de ora sau zi.

2. Voi face un topic la secțiunea mayor numit "Cere şi vei primi", unde playeri cu level intre 2 si 7 vor fi sponsorizați de mine printr-o cerere aferentă facută în acel topic. In urma acestei cereri voi oferi o sumă modestă de 10.000$, puteți face această cerere o dată la o saptămână.

3. De luni până vineri la ora 20:30 voi imparți taxa playerilor cu level intre 2 şi 7. Iar sâmbată şi duminica o voi imparți odata la ora prânzului adică ora 14:00 şi odata seara la ora 20:00.

4. De luni până vineri de la ora 22:00 voi organiza câte un event clasic ( LMS, LCS, X/O, etc ) cu un premiu destul de ridicat. La aceste evenimente vor participa doar playeri cu level sub 50.

5. Vineri seara la ora 23:00 voi organiza un event nocturn, ceva mai special, cu un premiu măricel unde vor participa toți playeri.

6. Duminică dimineața şi seara voi organiza aşa zisă plimbare cu limuzina primarului, unde vom cutreiera harta în lung şi în lat.

7. În fiecare duminica voi pune la bătaie o maşina cu pretul intre 50.000$ si 100.000$, aceasta maşină va fi caştigată doar printr-un event.

LUNI - VINERI

15:00-17:00: Eventuri clasice.
19:00-21:00: Eventuri clasice.
20:00: Împărţirea taxei.

21:00-22:00: Event Special.

SÂMBĂTĂ
14:00: Evente Clasice.
16:00-17:00: Târg auto.

18:00: Evente Clasice.

20:30: Ajutor finaciar playerilor de level 2-9.

DUMINICĂ
15:00: Eventuri clasice

17:00-18:00: Ajutor financiar pentru jucătorii de nivel 2-9.

18:00-20:00: Eventuri clasice
20:30-21:30: Eventuri speciale.
21:30-22:00: Eventuri Speciale.

Ce înseamnă event clasic?
Eventul clasic este unul cu prize 50.000$, dintre cele comune: LMS, LCS, Ruleta Rusească, Par / Impar, Simon spune, SMS, Primul cu /w, Protect the V.I.P, Primul cu kill, Primul cu G, Primul cu F, Paintball, Find & Bring, Race Arena, Gungame Arena etc.

Ce înseamnă event special?

Eventul special este de obicei un eveniment nou, cu un premiu peste 50.000$, organizat special pentru jucători, la final de săptămână, pentru a se putea bucura cât mai mulţi jucători de distracţie şi de bani.

Ce înseamnă Fun Hour?

Fun Hour este acea oră în care toţi jucătorii sunt invitaţi să participe la o activitate distractivă, organizată de către primar.

În  cazul în care mă veţi susţine şi vreţi să fac şi altceva decât este prezentat mai sus, aştept câte un PM din partea voastră, iar ideile ce mi se vor părea cele mai interesante le voi aplica.

Daca ma veti vota, nu veti regreta ! Succes tuturor.

#.SeBi.. Mayor, voteaza cu cap.
Edited by TL SeBi

Nick: Lia

Level: 49
Vârstă (reală): 18 ani.
Sex (real): Female.
Vechime pe server: 25.04.2015 (Aproximativ 2 ani si 2 luni.)

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Lia

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa fiu Primar, pentru ca vreau sa ajut playeri cu nivel mic, playeri veniti noi pe comunitate cu benefici materiale si sa-i indrum spre un joc cat mai placut si mai linistit. De asemenea, mai doresc sa fiu Primar, pentru a organiza diferite evenimente in premii ce consta in masinii/case/bani, desigur fiecare la momentul lor. Mai doresc functia de Primar, deoarece vreau sa fiu un exemplu pentru un player sosit nou aici, care tocmai paseste pe acest server si sa-l indrum cu ajutorul evenimentelor ce le voi sustine, sa-i ajut cu benificile dorite de ei. Doresc sa fiu primar pentru a avea ocazia sa ma implic in dezvoltarea comunitatii B-ZONE, mai exact cea de pe serverul RPG2. Vreau sa ajut playerii incepatori pe acest server, avand deja o relatie mai speciala cu aceasta categorie de playeri, doresc sa-mi continui evenimentele clasice precum cele de tip SMS, Par / Impar, Trivia, LCS, LMS... etc evenimente de tip Poveste" si nu in ultimul rand evenimentele STUNT.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Voi ajuta toti jucatorii cu sfaturi si tot ce au nevoie, intentionez ca taxa sa fie una mica, intentionez ca in fiecare zi sa fac anumite activitati cu toti playerii (diverse evenimente), in fiecare weekend o sa organizez un meeting in care playerii sa isi spuna parerile/propunerile, restul veti vedea pe parcurs. Nu o sa dezamagesc pe nimeni. (Promit un event cu marele premiu de un Infernus ).

Promisiunile nu-si au rostul, pentru ca promisiuni poate face oricine.. daca ma veti vota, nu veti regreta!

Evenimente zilnice(la ora 20"00) cu premiu 300.000$(Trivia)

Sedinta cu Primarul odata la o saptamana (de obicei Duminica seara) in care imi veti spune toate supararile voastre

Premiu pentru "Cea mai frumoasa casa" (incluzand un minim de obiecte stabilit atunci) - 500.000$ (premii totale)

Multe altele, asta este ceea ce mi-am propus in mare si ceea ce sunt capabila sa fac. Nu sunt genul care promite si nu face, mai bine zici direct ceea ce o sa faci.

1) Setarea taxei la 1$.

2) Eventuri zilnice cu premii in bani, si nu numai.

3) Ajutarea cu bani a jucatorilor cu level cuprins intre 2 - 7.

4) Creearea unui mediu cat mai frumos, distractiv, amuzant.

5) Oferirea sfaturilor jucatorilor.

6) Pe parcurs voi organiza diferite concursuri, cu premii promitatoare.

• Ma voi straduii ca evenimentele mele sa fie pe placul jucatoriilor in asa fel ca playerii sa se intoarca pe servele noastre, sa fie ca acum un an cand trebuia sa astepti 30min chiar si o ora sa intrii pe server deoarece pe atunci erau numai 1000/1000 playeri.
  • Multe alte lucruri care fac pariu ca vor fi pe placul jucatorilor de pe server.

Nick: Eric.
Level: 61.
Vârsta (reala): 15
Sex (real): Masculin  ,
Vechime pe server: Aproape 3 ani de zile pe RPG2.
Link profil RPG:https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Eric.
Motivul pentru care doresc sa fiu Primar: 
:Imi doresc sa devin primar pe acest server, deoarece este una dintre cele mai respectate functii atat in joc cat si in realitate. Consider ca experienta mea o sa ma ajute in aceasta slujba. Totodata imi doresc sa devin primar sa ajut toti playerii cu bani, nu doar pe cei care sunt sus si nu mai au nevoie de ajutor, nu trebuie sa ii uitam pe cei mici. As vrea sa devin primar sa conduc orasul cu mana de fier. 
Ce intenționez să fac pentru jucători:Nu sunt genul de om care promite si dupa nu se tine de cuvant. O sa zic fix ceea ce am de gand sa fac fara alte abureli.

• Evenimente zilnice(la ora 20"00) cu premiu 30k(Trivia)
  • Sedinta cu Primarul odata la o saptamana(de obicei Duminica seara) in care imi veti spune toate supararile voastre
  • Premiu pentru "Cea mai frumoasa casa" (incluzand un minim de obiecte stabilit atunci) - 230k(premii totale)
  • Multe altele, asta este ceea ce mi-am propus in mare si ceea ce sunt capabil sa fac. Nu sunt genul care promite si nu face, mai bine zici direct ceea ce o sa faci.
  • Bafta multa la toti.
Edited by RW Skyline

Nick: Radu_39
Level: 56
Vârstă (reală): 17
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 2 ani
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/account/general
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Imi doresc sa fiu primar deoarece vreau sa ajut playerii de level 1-7 care sunt la inceput, deoarece stiu cum e sa fi la inceput fara sa ai vreo idee despre joc si cat de bine este sa ai parte de o mica donatie, vreau sa organizez evenimete si multe tombole si bineinteles, imi este dor de /lc :* Puteam sa scriu si eu romane, ca ma pricep la asta, dar nu vad rostul, deja colegii care au mai aplicat au facut-o si e inutil ca si eu sa repet dupa ei.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Multe evenimente, tombole si foarte multe donatii, cat mai multe in fiecare zi.

Edited by RaduFCSB

Aplicaţiile pentru funcţia de Primar au fost deschise.

sK0FuYF.png

Nick: PandaHere
Level: 74.
Vârstă (reală): 17, fac 18 in toamna.
Sex (real): masculin.
Vechime pe server: 2 ani si 4 luni.
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/PandaHere
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa devin primar deoarece vreau sa ajut jucatorii de nivel mic cu intrarea in factiuni si cu afacerile lor, mai pe scurt sa le ofer sprijin in tot ceea ce fac. Este o functie importanta pe care nu am detinut-o, ar fi ceva nou pentru mine, o noua provocare. Consider ca sunt destul de pregatit deoarece in acesti 2 ani si 4 luni am acumulat foarte multa experienta si detin o activitate decenta.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Intentionez sa organizez evenimente zilnice, cu premii considerabile, sa organizez activitati prin intermediul carora voi dorii sa ajut jucatorii de nivel mic cu intrarea in factiuni si afacerile lor si multe altele.

Nick: Roberrrt
Level: 49
Vârstă (reală): 16

Sex (real): Barbat.
Vechime pe server: De pe 02.11.2015.

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Roberrrt
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa am functia de primar deoarece cred ca este una dintre cele mai speciale de pe server, sa fii primar cel putin o singura data pe un server ca RPG2 este un lucru foarte onorabil. Fiecare ne jucam sansa si sper ca voi fi ales in cei care trebuie votati.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Nu intetionez si chiar voi face, am de cand sa fac event-uri zilnice desigur cu bani de la mine dar si primiti din donatii.

Sa scad taxa la 1$ pentru ca nimanui nu-i place sa fie taxa asa de ridicata.

Sa impart taxa cat mai des posibil.

Prefer sa nu exagerez si sa propun tot felul de event-uri inainte sa ajung la adevaratul fapt.

Nick: FricaLuiKonny
Level: 26
Vârstă (reală): 15 ani impliniti acum o saptamana
Vechime pe server: Aproape 3 ani
Link profil RPG
https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/FricaLuiKonny
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

As dori sa fiu primar deoarece este o functie importanta si respectata pe acest server si as dori sa ajut jucatorii noi cat se poate de mult deoarece si eu am fost ajutat la randul meu. Chiar daca nu am multe sanse, eu le fortez deoarece stiu ca nu am nimic de pierdut.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Eu nu promit, eu fac. Si ce fac? O sa scad taxa la 1$ si o sa ajut orice jucator de nivel 2-7 cu donatii de caritate de minim 4-5 ori pe zi. Voi organiza event-uri saptamanale diverse cu premii mari si cel mai important, voi distra jucatorii!

Edited by FlaviusRpg3

Nick: FerretLegioner
Level: 29
Vârstă (reală): 15 ani.
Vechime pe server: Joc pe RPG2 din data de 20.05.2015. Am continuat pe alt cont din motive personale.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa obtin functia de Primar, deoarece este una din cele mai importante si respectate functii pe Server-ul RPG2. Doresc sa ajut toti jucatorii cu tot ce voi putea eu pana la sfarsitul mandatului. Stiu ca nu am foarte multe sanse, dar incercarea moarte n-are.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Intentiile mele vor fi sa ajut jucatorii de nivel cuprins intre 2-7 cu taxa de minim 5 ori pe zi. De asemeana voi organiza multe tipuri de evenimente pe Saptamana.

4 Evenimente Clasice de tip Trivia.

3 evenimente de tip X/O.

2 evenimente de  tip SMS

1 eveniment mare care, va fi o surpiza.

Noroc tuturor celor ce au aplicat!

Nick:Tonny.
Level:53
Vârstă (reală):17
Sex (real):Masculin
Vechime pe server:2 ani si ceva.
Link profil RPG:https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Tonny.
Doresc să ajung Primar-ul RPG2 deoarece vreau să-i ajut pe cei începători, să le ofer asistenţă oricând şi la orice oră. Un Primar trebuie să fie corect şi egal când vine vorba de jucători experimentaţi şi începători. Eu vreau să fac acest lucru şi să nu fac diferenţe între cetăţeni.

Cum am spus şi mai sus, doresc în primul şi în primul rând să ajut începătorii. Nu promovez ajutarea acestora cu sume imense de bani, deoarece nu mi se pare normal. Sfaturile şi îndrumările sunt remediul de care aceştia au nevoie. Voi organiza evenimente importante pe server pentru toţi cetăţenii server-ului şi unele fie doar pentru începători sau un anumit nivel. Server-ul RPG2 are nevoie de un Primar serios, activ şi demn de o asemenea funcţie. Un jucător va beneficia de tot sprijinul meu şi de toată asistenţa de care acesta are nevoie oricând dacă şi numai dacă acesta este serios şi cu bun simţ. Voi încerca să rezolv toate problemele cetăţenilor prin organizarea unor întâlniri cu aceştia şi vor putea să-şi spună oful şi ce au pe suflet. Toate problemele, nelămuririle, conflictele şi multe altele vor fi rezolvate de către mine şi respectivii pe o cale amiabilă şi cu o decizie luată cu cap. Toate situaţiile neplăcute şi de prost gust, gen limbajul vulgar şi multe alte acţiuni care pe noi, cetăţenii, ne deranjează vor dispărea pe parcursul mandatului meu şi va fi armonie şi înţelegere.

Un Primar trebuie să aibe un buget stabil pentru a satisface nevoile cetăţenilor, însă, cel mai important este să aibe cap şi raţiune pentru a putea rezolva toate problemele cetăţenilor.

Nu este nevoie de o campanie plină cu evenimente şi bani pentru a fura ochii cetăţenilor! Decizia cetăţeanului legată de soarta sa, nu trebuie influenţată prin bani şi avere!

Edited by Tonny

Nick:CRLSTL

Level:74

Vârstă (reală):18

Vechime pe server: De când s-a deschis. Pe comunitate , de 5 ani.

Link profil RPG:https://www.rpg2.b-zone.ro/account/general

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să fiu primar deoarece consider că sunt pregătit pt. acest lucru.Îmi place foarte mult să ajut playerii din banii mei personali , dar dacă aş mai avea şi o resursă , în cazul nostru , banii strânşi pe taxe , aş oferi tutoror bani. Chiar doresc să vă deovedesc că pot să deţin această funcţie. Vă voi da dovadă de maxim respect şi seriozitate.

• În primul rând , voi ajuta jucătorii nevoiaşi.
  • Voi impune un regulament nou.
  • Voi micşora taxele , cât de mult se poate.
  • Voi ajuta playerii care nu cunosc serverul.
  • Voi organiza evenimente şi festivităţi , cu premii care variză de la unul la altul.
  • Voi oferi bani tuturor care nu îşi permit ceva din 24/7 , sau să dea /buylevel.
  • Opinia playerilor va fi foarte importantă pt. mine , după ei voi decide.
  • Voi organiza meetinguri , în care playerii propun lucruri noi.
  • Multe alte lucruri , pe care le voi pune cu siguranţă în aplicare dacă primesc funcţia de Mayor.

Eu.CRLSTL , promit solemn că nu îmi voi încălca promisiunea făcută mai sus şi mă voi implica cu tot ce îmi stă în putinţă!

Multumesc

WRL7e0i.png

Nick: .SeBi..
Level: 30
Vârsta (reala): 16.
Vechime pe server: Joc de 4 ani pe B-zone, dar pe RPG1 mai mult aici am 2 ani aproape experienta.
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/.SeBi..

Motivul pentru care doresc sa fiu Primar: Doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători care activează pe acest server, nu doar prin evenimentele zilnice pe care le fac, doresc să fac asta şi prin oferirea taxelor, organizarea de evenimente pe /gov. Doresc să inițiez toți playeri noi pe server, deschizându-le un orizont către acest joc pentru a le face "munca" mai uşoară. Mai pe scurt, doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători şi nu numai. Doresc să devin primar deoarece cred că este cea mai potrivită facțiune pentru mine, fiind o persoana care se înțelege bine cu majoritatea playerilor.

1. Vreau ca taxa să fie setată la 1$ indiferent de ora sau zi.

2. Voi face un topic la secțiunea mayor numit "Cere şi vei primi", unde playeri cu level intre 2 si 7 vor fi sponsorizați de mine printr-o cerere aferentă facută în acel topic. In urma acestei cereri voi oferi o sumă modestă de 10.000$, puteți face această cerere o dată la o saptămână.

3. De luni până vineri la ora 20:30 voi imparți taxa playerilor cu level intre 2 şi 7. Iar sâmbată şi duminica o voi imparți odata la ora prânzului adică ora 14:00 şi odata seara la ora 20:00.

4. De luni până vineri de la ora 22:00 voi organiza câte un event clasic ( LMS, LCS, X/O, etc ) cu un premiu destul de ridicat. La aceste evenimente vor participa doar playeri cu level sub 50.

5. Vineri seara la ora 23:00 voi organiza un event nocturn, ceva mai special, cu un premiu măricel unde vor participa toți playeri.

6. Duminică dimineața şi seara voi organiza aşa zisă plimbare cu limuzina primarului, unde vom cutreiera harta în lung şi în lat.

7. În fiecare duminica voi pune la bătaie o maşina cu pretul intre 50.000$ si 100.000$, aceasta maşină va fi caştigată doar printr-un event.

LUNI - VINERI

15:00-17:00: Eventuri clasice.
19:00-21:00: Eventuri clasice.

21:00-22:00: Event Special.

SÂMBĂTĂ
14:00: Evente Clasice.
16:00-17:00: Târg auto.

18:00: Evente Clasice.

20:30: Ajutor finaciar playerilor de level 2-9.

DUMINICĂ
15:00: Eventuri clasice

17:00-18:00: Ajutor financiar pentru jucătorii de nivel 2-9.

18:00-20:00: Eventuri clasice
20:30-21:30: Eventuri speciale.
21:30-22:00: Eventuri Speciale.

Ce înseamnă event clasic?
Eventul clasic este unul cu prize 50.000$, dintre cele comune: LMS, LCS, Ruleta Rusească, Par / Impar, Simon spune, SMS, Primul cu /w, Protect the V.I.P, Primul cu kill, Primul cu G, Primul cu F, Paintball, Find & Bring, Race Arena, Gungame Arena etc.

Ce înseamnă event special?

Eventul special este de obicei un eveniment nou, cu un premiu peste 50.000$, organizat special pentru jucători, la final de săptămână, pentru a se putea bucura cât mai mulţi jucători de distracţie şi de bani.

Ce înseamnă Fun Hour?

Fun Hour este acea oră în care toţi jucătorii sunt invitaţi să participe la o activitate distractivă, organizată de către primar.

În  cazul în care mă veţi susţine şi vreţi să fac şi altceva decât este prezentat mai sus, aştept câte un PM din partea voastră, iar ideile ce mi se vor părea cele mai interesante le voi aplica.

#.SeBi.. Mayor, voteaza cu cap.

Nick: MaxiBD
Level: 67
Vârstă (reală): 19 ani și jumătate.
Vechime pe server: 5 ani, cu tot cu, conturile anterioare.
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/MaxiBD
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să fiu Primar al lunii august pe RPG2, deoarece consider că am calitățile și abilitățile necesare pentru a deține această funcție, doresc să ajut jucătorii noi cu ce pot, și intenționez să ajut la dezvoltarea comunității.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Să organizez evenimente speciale, cu premii remarcabile, să îi ajut cu ce au nevoie, să îi îndrum pe „drumul cel bun”, să îi învăț să nu fie post-hunteri sau exemple negative ale serverului, să îi ajut cu suport financiar și moral. Plus de asta, în momentul de față, „lucrez” împreună cu Kelton la ceva interesant pentru serverele RPG ale comunității (nu vă pot spune mai mult de atât, sorry).

Nick:frumosulxl
Level:15
Vârstă (reală):17 ani.
Vechime pe server:Aproximativ 2 ani pe RPG2.
Link profil RPG:https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/frumosulxl
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Doresc sa fiu primar deoarece este o functie si o responsabilitate foarte mare.Sunt sociabil si glumet si ajut pe oricine cand are un necaz sau o problema.Dupa parerea mea sa fiu primar chiar este o functie care mi se potriveste deoarece pot sa inteleg si sa simnt ce au pe suflet ceilalti jucatori si sa rezolv probleme importantede pe server.Astfel pot sa intalnesc persoane care nu credeam ca o sa le pot cunoaste vreodata.SI de asemenea vreau sa fac din acest server  un mod de joc placut.

1.Voi organiza cate o sedinta cu toti playerii de pe server in care imi vor spune toate necazurile si problemele lor.

2.Voi imparti taxa jucatorilor cu level 2-7 la ora 20:00 doar duminica si la ora 19:00 in restul zilelor.

3.Voi pune taxa la toti jucatorii 1$.

4.O sa organizez plimbari cu barca si cu masina.Plimbarile cu barca se vor face doar sambata la ora 14:00 iar plimbarile cu masina se vor face seara la 19:00 si se vor face in toate zilele ale saptamanii dar nu se vor face sambata si duminica.

5.Se vor putea face nuntile si in restaurante dupa ce playerii s-au logodit la biserica.Cuplul va alege invitatii.Aceasta regula este optionala.

6.Voi face eventuri zilnice de tip (LCS,LMS,X/O,SMS).

7.Se vor organiza targuri auto pe Aeroportul din Los Santos.Targurile auto se vor face in intervalul orar 17:00-18:00 doar lunea.In timpul unui targ auto nu se va mai permite accesul cu avioane pe aeroport.Targul va fi supravegheat de primar si de un admin.

8.Voi ajuta factiunile pasnice cu tot ce este necesar.

9.Jucatorii cu nivelul mai mare de 50 nu vor putea organiza cu o suma mica de bani.Se face doar o exeptie atunci cand organizeaza un event de tip SMS.

10.Voi incerca sa reduc numarul de post-hunteri de pe server si sa fim cu totii uniti.

Votul pentru functia de Primar a fost pus: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/poll/90

Ceilalţi nu aţi îndeplinit cerinţele necesare ( prezente în primul post al acestui topic ) pentru a putea candida.

Aplicaţiile pentru funcţia de Primar a lunii Septembrie au fost deschise.

WRL7e0i.png

- Nick: Joue
- Level: 84
- Vârstă (reală): 17 ani.
- Sex (real): Male / Masculin
- Vechime pe server: 2 ani si 11 luni.
- Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Joue
- Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa candidez la functia de primar pentru a ajuta jucatorii noi, care sunt începători şi au nevoie de un ajutor din sprinjinul unui jucător experimentat ca mine. Doresc să fac multe evenimente pentru jucătorii cuprinşi între nivel 2 şi 7 pentru ai sprijini financiar şi nu numai. Un alt motiv pentru care aplic ca primar ar fi prieteni care mă sprijină. Doresc să ajut la o bună desfăşurare a jocului pentru toţi jucătorii. Doresc multe momente amuzante lângă jucătorii acestui server minunat. Nu vreau să scriu aici romane voi lăsa mai jos o listă cu lucrurile pe care le voi face pe durata mandatului.

- Ce intenționez să fac pentru jucători:

• Evenimente clasice în zilele de Luni, Marţi şi Vineri. (Tipuri de evenimente: SMS/Trivia/Race Arena/Primul cu G/Find and Bring/etc) *Notă, aceste evenimente vor fi organizate după ora 19:00.
  • Evenimente de amploare și speciale, cu premii mari în zilele de Sâmbătă și Duminică. (Tipuri de evenimente: LCS/LMS/Protect The VIP/Ruleta Rusească/Simon Spune/Hide n Seek/Maze și multe altele). Precizez că aceste evenimente vor fi susținute de tot STAFF-ul RPG2. *Notă, aceste evenimente vor fi organizate după ora 20:00.
  • Îndrumarea jucătorilor cu nivel mic cu un sfat, nelămurire și dacă e nevoie și un mic pot financiar.
  • Planificarea unor evenimente speciale cu totul diferite de cele clasice B-Zone.
  • Doresc să setez taxa de 1$.
  • Am să ofer jucătorilor sprijin cu mașinile mele pentru a se transporta.
  • În fiecare seară după ora 21:00 voi anunța pe /gov că ajut jucătorii care au nelămuriri legate de server.

Nick: SoLegEnd.SILENT
Level: Detin nivel 24, aproape 25.
Vârstă (reală): Am frumoasa varsta de 16 ani.
Vechime pe server: Pe acest cont joc de aproximativ 4 luni si cateva zile. Dar am conturi mai vechi de 2 ani.
Link profil RPG:
Acesta este link-ul.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Este o functie importanta. Si vreau sa playerii de nivel 2-7 dar si pe cei de nivel mai mare prin multe eventuri.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Sa organizez multe evenimente si cine stie multe lucruri noi, gen:
1. Sa acord cat mai multe taxe zilnice.

2. Taxa sa fie setata la 1$.

3. Sa ii ajut pe toti cu ce pot si cum pot cand au o problema sau un necaz si nu stiu ce sa faca.

4. Diferite concursuri etc.

5. Sa fac cate un live sau doua pe zi in care sa vina cate un player random ales printr-un mini event de tip [/sms], live-ul sa fie platit de catre mine. Si in acel live sa ne cunoastem.

6. Voi pune la dispozitie 2 autobuze ( si fiecare sofer sa fie platit din banii mei ) pentru a face un tur al LS-LV aratandu-le jucatorilor HQ-urile si locurile importante de pe server (cum ar fi: Gun shop LS-LV, Banca LS-LV, Headquarters(HQ) si multe altele ).

7. Sa incerc ca la fiecare sedinta din cadrul unei factiunii, fie ea pasnica, departament, gang sau mixta si sa incerc sa ii ajut cu toate problemele lor.

8. Playerii de nivel 1-5 care au nevoie de o suma de banii si imi cer, o sa  ii ajut, playerii de nivel 7+ care vor sa aplice intr-o factiune si nu sunt decisi care sa fie prima lor factiune, o sa incerc sa ii indrum catre o factiune pe placul lor.

9. Playerii de nivel 1-7 care vor licente si ma contactea-za o sa le primeasca gratis(adica sa fie platite de catre mine).

Nu uitati votati cu cap ! Multi promit dar nu se tin de cuvant.

Edited by SoLegEnd SILENT

Nick:KiWi.Jr.
Level:17.
Vârstă (reală):12 ani.
Sex (real):Masculin.
Vechime pe server:Pe acest cont joc de un an, însă mai am un cont din 2014.
Link profil RPG:https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/KiWi.Jr
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Doresc să fiu primarul lunei Septembrie deoarece: Mayor-ul se obține doar prin muncă, spun că am muncit destul pentru a mă afla in pielea unuia, să ajut playerii cu diferite întrebări & cu banii primiți din donații. Să facem RPG2 1000/1000 iar pentru aceasta trebuie să fie și un staff prietenos, capabil și care să aleagă viitorul serverului în spre bine.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Să dau taxa seara, deoarece sunt mai mulți jucatori de nivel 2-7 ONLINE, să organizez FAST-EVENT-uri cât și evenimente normale.

Voi seta taxa după dorința playerilor. Voi face diferite plimbări cu limuzina primăriei pentru a le arăta playerilor cum este să fii respectat. Seară faină!

Nick: .NeymarOwn
Level: 30
Vârstă (reală): 15
Vechime pe server: 4.
Principalul motiv, pentru care eu doresc să fiu primar, este ajutorarea jucătorilor de nivel mic, cu evenimente și nu doar atât. Mi-am propus să încerc să comunic cât mai mult cu jucătorii, indiferent de nivelul pe care îl au, să-i ajut cu niște sfaturi, că până la urmă cine mă alege, are și un scop. O să încerc să ofer ajutor, nu doar cu [/charity], ci și din banii mei proprii.
-O să organizez evenimente unice (idei unice), unde toți jucătorii au șanse egale de câștig.
-O să aștept propunerile playerilor, și o să facem cât mai multe evenimente posibile, pentru a se putea bucura fiecare, și totodată să dorească să participe.

Ce intenționez să fac pentru jucători: După cum am menționat și mai sus, o să ajut jucătorii făcând cât mai multe evenimente, activități, o să împart banii adunați în seiful primăriei de cât mai multe ori posibil, iar premiile evenimentelor o să fie pe măsură, pentru a atrage playerii, și de a participa în continuare la astfel de evenimente, organizate în cadrul primăriei, desigur de către primar, cu scopul de a ajuta playerii. Fiindcă am observat că mulți se plâng că nu au case, nu au mașini, nu au bani, desigur, așa este începutul oricărui player pe acest server, așa că evenimentele organizate nu o să conste doar în bani, ci și în masini, case, biz-uri(acum depinde si de ce buget o sa am si eu).O să doresc să mă implic cât mai mult, să fiu un primar activ, de care playerii să nu se plângă! Funcția de Mayor este o muncă grea, dar serioasă. Eu mă consider un om serios, care poate să schimbe ceva, să facă ceva diferit în luna iunie!
-Desigur, și playerii de nivel mai mare o să aibă șansa de a participa la evenimente, o să încerc să fac în felul următor: O să specific de fiecare dată, care este nivelul maxim de participare la acel eveniment, pentru a nu exista conflicte, și pentru a avea toti șanse egale de câștig!

Edited by NeymarOwn si Arrow

Nick:[ESU]ToNy
Level: 32
Vârstă (reală): 17 ani
Vechime pe server: 4 ani
Link profil RPG:https://forum.b-zone.ro/profile/60497-esutony/
Motivul pentru care dore sc să fiu Primar: 
 Doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători care activează pe acest server, nu doar prin evenimentele zilnice pe care le fac, doresc să fac asta şi prin oferirea taxelor, organizarea de evenimente pe /gov. Doresc să inițiez toți playeri noi pe server, deschizându-le un orizont către acest joc pentru a le face "munca" mai uşoară. Mai pe scurt, doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători şi nu numai. Doresc să devin primar deoarece cred că este cea mai potrivită facțiune pentru mine, fiind o persoana care se înțelege bine cu majoritatea playerilor.

1.Voi organiza cate o sedinta cu toti playerii de pe server in care imi vor spune toate necazurile si problemele lor.

2.Voi imparti taxa jucatorilor cu level 2-7 la ora 20:00 doar duminica si la ora 19:00 in restul zilelor.

3.Voi pune taxa la toti jucatorii 1$.

4.O sa organizez plimbari cu barca si cu masina.Plimbarile cu barca se vor face doar sambata la ora 14:00 iar plimbarile cu masina se vor face seara la 19:00 si se vor face in toate zilele ale saptamanii dar nu se vor face sambata si duminica.

5.Se vor putea face nuntile si in restaurante dupa ce playerii s-au logodit la biserica.Cuplul va alege invitatii.Aceasta regula este optionala.

6.Voi face eventuri zilnice de tip (LCS,LMS,X/O,SMS).

7.Se vor organiza targuri auto pe Aeroportul din Los Santos.Targurile auto se vor face in intervalul orar 17:00-18:00 doar lunea.In timpul unui targ auto nu se va mai permite accesul cu avioane pe aeroport.Targul va fi supravegheat de primar si de un admin.

8.Voi ajuta factiunile pasnice cu tot ce este necesar.

9.Jucatorii cu nivelul mai mare de 50 nu vor putea organiza cu o suma mica de bani.Se face doar o exeptie atunci cand organizeaza un event de tip SMS.

10.Voi incerca sa reduc numarul de post-hunteri de pe server si sa fim cu totii uniti.

Nick: [ec]Maniak
Level: 61
Vârstă (reală): 21
Vechime pe server: 4 ani
Link profil RPG:  https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/[eC]Maniak
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:  In primul rand, vreau sa fiu primar deoarece am vazut ca primarii care au fost in functie pana acum nu prea stiu sa se implice in dezvoltarea serverului, in aplanarea conflictelor si problemele roleplay. Primarul trebuie sa fie exemplul serverului, cel care ii ajuta pe toti si cel mai intelegator dintre toti. Vreau sa ii fac pe toti jucatorii cu levelul cuprins intre 2-7 sa se integreze mai usor si sa fie integrizati mult mai usor in lumea RPG a acestui server.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Vreau sa fiu altfel, sa fiu mai aproape de ei, sa le rezolv problemele roleplay, sa ii ajut, pe langa toate evenimentele de ultima ora si ideile noi pe care le am si vreau sa le dezvolt impreuna cu playerii acestui server.

Nick: RatoNN
Level: Dețin level 40.
Vârstă (reală): Am vârsta de 14 ani.
Vechime pe server: Sunt un membru al acestui server încă din anul 2015, am 2 ani pe acest server.
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/RatonN
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Funcția aceasta ar fi o nouă experiență pentru mine, având în vedere că am mai fost un lider, care după părerea mea, mi-am făcut foarte bine treaba cât timp am fost, și cred că m-aș descurca. Sunt dornic să ajut playerii de level mic de pe serverul RPG2.B-ZONE.RO, doresc să-i susțin financiar din banii mei, să le dau din averea mea, un fel de populare a acestui server, având un primar stabil și foarte bun. Consider funcția de primar de pe acest server una care necesită multe responsabilități, puține sancțiuni, multă gândire și mult timp, și eu consider că le am pe acestea! 
Ce intenționez să fac pentru jucători: Doresc să bag în trend evenimentele făcute cu sume modeste - sume mari, ce înseamnă asta? 

Înseamnă că, pe săptămână, voi face un event mare cu o mașină, cu o casă, sau fie cu niște bani cu care pot ajuta persoanele „nevoiașe”, care au nevoie de ele.

Intenționez să ajut playerii dornici de a se reapuca de un joc vechi, de a îi susține cu tot ce este nevoie (bani, suport etc).

Voi face parteneriat (bine înțeles dacă și facțiuniile sunt de acord) cu un departament de poliție pentru a ocolii accidentele, pentru a se circula cât mai bine și-n mod liniștit, voi angaja câțiva medici care să fie în locații publice (CNN-uri, bănci etc) la ore fixe, și intenționez să aduc o persoană care să fie activă cât nu sunt eu (nu chiar tot timpul).

Vom face întâlniri cu playerii serverului, multe evenimente și cât mai mulți bani, respectiv taxa = 1$!

#echipaRATONN - (restul sunt fani)

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.