Jump to content
Jack

Mayor - Aplicaţii / Applications

Recommended Posts

0HFov7A.png

- Nick: Konny
- Level: 55
- Vârstă (reală): Deţin vârsta de 16 ani.
- Sex (real): Male / Masculin
- Vechime pe server: Pe RPG2 joc din 2014, însă pe contul acesta de 891 zile, adică aproximativ 2 ani şi jumătate.
- Link profil RPG: Click here.
- Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să candidez la funcţia de primar pentru a ajuta jucătorii noi, care sunt începători şi au nevoie de un ajutor din sprinjinul unui jucător puţiin mai experimentat ca mine. Doresc să fac multe evenimente pentru jucătorii cuprinşi între nivel 2 şi 7 pentru ai sprijini financiar şi nu numai. Un alt motiv pentru care aplic ca primar ar fi prietenii care mă sprijină din toate punctele de vedere. Doresc să ajut la o bună desfăşurare a jocului pentru toţi jucătorii. Doresc multe momente amuzante lângă jucătorii acestui server minunat. Nu vreau să scriu aici romane voi lăsa mai jos o listă cu lucrurile pe care le voi face pe durata mandatului meu.

- Ce intenționez să fac pentru jucători:

• Evenimente clasice în zilele de Luni, Marţi şi Vineri. (Tipuri de evenimente: SMS/Trivia/Race Arena/Primul cu G/Find and Bring/etc) *Notă, aceste evenimente vor fi organizate după ora 19:00.
  • Evenimente de amploare și speciale, cu premii mari în zilele de Sâmbătă și Duminică. (Tipuri de evenimente: LCS/LMS/Protect The VIP/Ruleta Rusească/Simon Spune/Hide n Seek/Maze și multe altele). Precizez că aceste evenimente vor fi susținute de tot STAFF-ul RPG2. *Notă, aceste evenimente vor fi organizate după ora 20:00.
  • Îndrumarea jucătorilor cu nivel mic cu un sfat, nelămurire și dacă e nevoie și un mic pot financiar.
  • Planificarea unor evenimente speciale cu totul diferite de cele clasice B-Zone.
  • Doresc să setez taxa de 1$.
  • Am să ofer jucătorilor sprijin cu mașinile mele pentru a se transporta.
  • În fiecare seară după ora 21:00 voi anunța pe /gov că ajut jucătorii care au nelămuriri legate de server.
Edited by TLG Konny
// nou logo

UQls9hY.png

Nick: .ALONSO
Level: 54
Vârstă (reală): 16.
Sex (real): Masculin. 
Vechime pe server:  2 ani si vreo 2 luni.
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/.AlonSo
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Fiindca este o factiune speciala pe acest server, dupa cum spune si in regulament, este asemanator cu o functie, asa ca m-am abitionat  si am decis sa aplic.Totodata, am sa incerc sa fac cat mai bine pentru server si desigur, pentru playerii incepatori.
Vreau sa fiu amintit ca un om care a contribuit pentru server, vreau sa imi pun toata silinta si energia in aceasta functie sa ne distram impreuna in aceasta luna si sa traim momente de neuitat.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Incerc sa fiu realist, sa nu aberez, voi face cat mai multe eventuri cu diferite premii iar despre taxa si celelate surprize numai spun, ramane la aprecierea voastra.Multumesc. 

Retrag, mult succes tuturor.

Edited by alonzo

Nick: Tiger
Level: 50
Vârstă (reală): 15 ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Joc de 2 ani şi 3 luni
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/account/general
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:  Eu doresc să fiu primar pe acest server minunat ajutând comunitatea să continue pe cel puțin același drum foarte bun sau să o conduc către un drum mai înalt. 
Ce intenționez să fac pentru jucători:  Eu intenționez să ajut jucătorii prin a le aduce bucuria pe față pregătind evenimente uluitoare și distractive.  Vreau sa ajut toți jucătorii nevoiași dar în special pe cei începători pentru a se obișnuii cât mai ușor cu această comunitate.

Votul pentru funcţia de Primar al lunii Decembrie a fost pus: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/poll/138

Ceilalţi nu aţi îndeplinit cerinţele necesare ( prezente în primul post al acestui topic ) pentru a putea candida.

Aplicaţiile pentru funcţia de Primar al lunii Ianuarie au fost deschise.

Nick: Coniac

Level: 78
Vârstă (reală): 19 ani.
Sex (real): Male.
Vechime pe server: 25.04.2015 (Aproximativ 2 ani si 6 luni.)

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Coniac

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa fiu Primar, pentru ca vreau sa ajut playeri cu nivel mic, playeri veniti noi pe comunitate cu benefici materiale si sa-i indrum spre un joc cat mai placut si mai linistit. De asemenea, mai doresc sa fiu Primar, pentru a organiza diferite evenimente in premii ce consta in masinii/case/bani, desigur fiecare la momentul lor. Mai doresc functia de Primar, deoarece vreau sa fiu un exemplu pentru un player sosit nou aici, care tocmai paseste pe acest server si sa-l indrum cu ajutorul evenimentelor ce le voi sustine, sa-i ajut cu benificile dorite de ei. Doresc sa fiu primar pentru a avea ocazia sa ma implic in dezvoltarea comunitatii B-ZONE, mai exact cea de pe serverul RPG2. Vreau sa ajut playerii incepatori pe acest server, avand deja o relatie mai speciala cu aceasta categorie de playeri, doresc sa-mi continui evenimentele clasice precum cele de tip SMS, Par / Impar, Trivia, LCS, LMS... etc evenimente de tip Poveste" si nu in ultimul rand evenimentele STUNT.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Voi ajuta toti jucatorii cu sfaturi si tot ce au nevoie, intentionez ca taxa sa fie una mica, intentionez ca in fiecare zi sa fac anumite activitati cu toti playerii (diverse evenimente), in fiecare weekend o sa organizez un meeting in care playerii sa isi spuna parerile/propunerile, restul veti vedea pe parcurs. Nu o sa dezamagesc pe nimeni. (Promit un event cu marele premiu de un Infernus ).

Promisiunile nu-si au rostul, pentru ca promisiuni poate face oricine.. daca ma veti vota, nu veti regreta!

Evenimente zilnice(la ora 20"00) cu premiu 300.000$(Trivia)

Sedinta cu Primarul odata la o saptamana (de obicei Duminica seara) in care imi veti spune toate supararile voastre

Premiu pentru "Cea mai frumoasa casa" (incluzand un minim de obiecte stabilit atunci) - 500.000$ (premii totale)

Multe altele, asta este ceea ce mi-am propus in mare si ceea ce sunt capabila sa fac. Nu sunt genul care promite si nu face, mai bine zici direct ceea ce o sa faci.

1) Setarea taxei la 1$.

2) Eventuri zilnice cu premii in bani, si nu numai.

3) Ajutarea cu bani a jucatorilor cu level cuprins intre 2 - 7.

4) Creearea unui mediu cat mai frumos, distractiv, amuzant.

5) Oferirea sfaturilor jucatorilor.

6) Pe parcurs voi organiza diferite concursuri, cu premii promitatoare.

• Ma voi straduii ca evenimentele mele sa fie pe placul jucatoriilor in asa fel ca playerii sa se intoarca pe servele noastre, sa fie ca acum un an cand trebuia sa astepti 30min chiar si o ora sa intrii pe server deoarece pe atunci erau numai 1000/1000 playeri.
  • Multe alte lucruri care fac pariu ca vor fi pe placul jucatorilor de pe server.

Daca ma veti vota, nu veti regreta ! Succes tuturor.

Edited by Coniac

• Nick: DDonny.

• Level: Nivel 97 (RP-uri de nivel 98)

• Vârstă (reală): 20 de ani

• Sex (real): Masculin

• Vechime pe server: Joc din data de 18.08.2014

• Link profil RPGClick

• Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Motivul principal pentru care îmi doresc să devin primar este ajutarea jucătorilor noi care au nevoie de îndrumare și de o persoană care să le ofere informațiile necesare pentru a putea avea un parcurs în cadrul jocului cât mai bun și din care să obțină rezultate de care se vor bucura și totodată vor fi mândri. Alt motiv, unul personal, este statutul pe care ți-l oferă funcșia de primar. Țin minte încă de când m-am apucat de RPG2 că voiam și eu să fiu persoana care seta taxa, care oferă banii jucătorilor, care îi ajută. Un motiv mai *moral*, dacă l-aș putea numi așa, este starea pe care ți-o oferă această funcție, prin mesajele de mulțumire, de încurajare primite după ce ai ajutat pe cineva, urmând ca după o perioadă să vezi că acea persoană a ajuns cineva și are o funcție, fie un rang mare într-o facțiune.

• Ce intenționez să fac pentru jucători:
  1. Evenimente de tip SMS, Trivia, O/X sponsorizate din banii mei sau din donații dacă va exista cineva dornic să ajute pentru cei de maximum nivel 7.
  2. Sesiuni în care voi discuta cu jucătorii, în special, până în nivel 7, dar și cu ceilalți dacă vor fi doritori, răspunzându-le la orice fel de întrebare și îndrumându-i, organizate în Primăria Los Santos.
  3. Evenimente *for all* de orice tip sponsorizate din banii mei.
  4. Voi seta taxa la $1.
  5. Sesiuni de donații în fiecare seară în principal în care orice jucător va putea dona o sumă de bani, donațiile mai mari de $50.000 fiind anunțate pe GOV pentru a mulțumi jucatorilor respectivi pentru gestul lor.
  6. Voi răspunde la orice fel de întrebare ce mi se va adresa pe [/sms] sau [/call].

Vă mulțumesc frumos! >:D<

Edited by CBN DDonny

Nick:Squerills
Level:14
Vârstă (reală):16 ani.
Sex (real):Masculin
Vechime pe server:7 luni.
Link profil RPG:https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Squerills
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Doresc sa fiu primar deoarece imi place sa conduc orasul. sa il pot face cat mai mare sa fiu alaturi de toti playerii.
Ce intenționez să fac pentru jucători:sa scad preturile si prin comanda /charity sa strangem cati mai multi bani pentru a putea dona celor abia intrati pe server.

Nick: Alise
Level: 44
Vârstă (reală): 16 ani
Sex (real): Feminin
Vechime pe server: Joc de 1 an și câteva luni.
Link profil RPG:  
https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Alise
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:  Îmi doresc să fiu primar deoarece cred că pot ajuta playerii care au nevoie de ajutor, prin eventuri, îndrumare, etc. Doresc să ajut la o bună desfășurare a jocului, doresc să fac o dispoziție mai bună playeriilor, un motiv în plus să joace pe comunitatea noastră. De asemenea aș organiza la câteva zile un tur al orașelor pentru cei începători dar nu numai, pentru toată lumea pentru a ne distra, eventuri zilnice (Primul la mine, primul în limuzină, etc). O să încerc să fac atmosferă mai bună pe server prin diverse eventuri, activități, plimbări. 
Ce intenționez să fac pentru jucători:  Păi să-i înveselesc, să le aduc la cunoștiință unele informații pe care nu le înteleg sau pe care nu le știu, să fac eventuri zilnice cu scopul de a face playerii mai bucuroși și să se simtă pe placul lor.

ppgood001.thumb.gif.204d832e934c09577704a871116e2ce9.gif

Taxa o să fie setată la 1$.

O să fac eventuri zilnice precum SMS, Primul la mine, etc, organizate din proprii mei bani.

O să îndrum playerii începători, oferindu le sfaturi și învățătură. 

În fiecare seară orice player poate dona pentru playerii cu level mai mic, donațiile de 10.000$ o să fie anunțate pe /gov pentru a le oferii plăcere playeriilor respectivi. 

La câteva zile o să organizez un tur al orașelor pentru playerii începători sau pentru toată lumea prezentă momentan pe server, bineînțeles cine vrea să vină în momentul respectiv, o să ne plimbăm prin toate orașele, o să organizez diferite partide de PaintBall/GunGame. 

Mulțam, respectele mele! 

Edited by CBN Alis

Nick:Opak.
Level:57
Vârsta (reala):Am varsta de 16 ani.
Vechime pe server:Joc pe acest server de 3 ani si cateva zile.
Link profil RPG:https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Opak.
Motivul pentru care doresc sa fiu Primar:Doresc să ajut la o buna desfasurare a jocului pentru toti jucătorii. Doresc multe momente amuzante lângă jucătorii acestui server minunat.Cum altii m-au ajutat pe mine şi eu la randul meu să ajut pe altii.Vreau sa ajut jucatorii cu sfaturi, sa le raspun la intrebari sau ii scot din ceata cand au nelamuriri.Deasemenea doresc sa ajut jucatorii b-zone rpg2 sa duca o viata mai buna.
Ce intentionez sa fac pentru jucatori:

Doresc sa setez taxa 1.
--Zi de zi:
  -Impartire taxa.
  -Intrebari si nelamuriri.

--Luni-Vineri:
  -Evenimente clasice:
    -SMS
    -Trivia
    -Wisper
    -Random winner
    -etc.

--Sambata-Duminica:
  -Evenimente clasice:
    -SMS
    -Trivia
    -Wisper
    -Random winner
    -etc.

-Evenimente speciale:
    -Last Man Standing
    -Last Car Standing
    -Hide and Seek
    -Kill
    -Protect the vip
    -Race
    -Simon spune

-Targ Auto

Edited by HM Opak

Nick: Vidiric.
Level: 22
Vârstă (reală): 13
Vechime pe server:3 luni si ceva
Link profil RPG:https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Vidiric.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Ca primar as vrea sa ajut jucatori ci nu s-a le dau tepe cum alti ptimari au facut in trecut. Eu vreau sa devin primar fiindca vreau s-a ajut comunitatea si s-a dovedesc ca pot s-a devin primar si pentru ca s-a am acces la [/lc], si [/givetax] sper s-a ma acceptati, multumesc anticipat!
Ce intenționez să fac pentru jucători:

-Events.

SMS - premiu: 100.000, o s-a fie doar un text! - Luni.

Protect the VIP - premiu: 150.000, daca ma omoara pe mine direct primeste premiu, daca el omoara 2 helperi va primi premiul. - Marti.

Last Man Standing - premiu: 50.000, vor fii 3 de-a lungul zilei Una de diminata una la amiaza si cealat seara. - Miercuri.

Last Car Standing - premiu: 200.000, se va organiza - Joi.

X/O - premiu: 100.000, vor fii intrebari din FH sau de pe joc. - Vineri.

Race - premiu: 400.000, va fii din Bayside pana la News Reporters dupaia RDT si finishul este la 69 Pier Mobs. - Sambata.

Whisper - premiu: 10.000, premiul este asa de mic ca sa am bani pentru eventurile din zilele urmatoare!

- Chiesti zilnice.

S-a ajut fiecare player care are nevoie.

Un giveaway de fiecare data cand intru pe server. Cand intru pe server primul care imi da SmS cu orice vrea el primeste 10.000!

Impartirea taxei cand seiful este full da full de tot sa se dea 5.000 la fiecare!

Mai multe nu vreau sa spun acum si sa credeti ca sunt mincinos, in cazul in care functia va ajunge in "mainile mele", am sa demonstrez ce pot face. 

Edited by TGC VidiricGOLD

qztJ76S.png

Nick: SejwaL

Level: 141

Age (real): 17

Gender(real): Male

How old are you on the server?: 2 years

RPG profile link: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/SEJWAL

The reason you want to become a Mayor: Because from my experience on this server and the time spent on it, i became a popular person respected from the most of this community players and famous with my comportment, activity, Seriousness, so i believe that i'm capable to do a good work and improve the faction to be better. and i'm always helping people so this position will increase my Possibilities to keep helping them.

What I intend to do for other players.:

• I'll organise regular events which previous mayor's couldn't.
  • I'll give tips to players on how to earn money.
  • I'll organise special giveaway for RPG2 players.
  • I'll keep 1$ tax but i'll try to get max charity from players who that new players can be given money.
  • I'll be avaiable at 18:30 - 19:00 at mayor's office, so if anyone wants to talk to me, can pay me a visit.

• Nick: CRLSTL

• Level: Nivel 82 

• Vârstă (reală): 19 de ani

• Vechime pe server: 6 ani de zile

• Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/account/general
  • Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Motivul principal pentru care îmi doresc să devin primar este ajutarea jucătorilor noi care au nevoie de îndrumare și de o persoană care să le ofere informațiile necesare pentru a putea avea un parcurs în cadrul jocului cât mai bun și din care să obțină rezultate de care se vor bucura și totodată vor fi mândri. Alt motiv, unul personal, este statutul pe care ți-l oferă funcșia de primar. Țin minte încă de când m-am apucat de RPG2 că voiam și eu să fiu persoana care seta taxa, care oferă banii jucătorilor, care îi ajută. Un motiv mai *moral*, dacă l-aș putea numi așa, este starea pe care ți-o oferă această funcție, prin mesajele de mulțumire, de încurajare primite după ce ai ajutat pe cineva, urmând ca după o perioadă să vezi că acea persoană a ajuns cineva și are o funcție, fie un rang mare într-o facțiune.

1. Evenimente de tip SMS, Trivia, O/X sponsorizate din banii mei sau din donații dacă va exista cineva dornic să ajute pentru cei de maximum nivel 7.
  2. Sesiuni în care voi discuta cu jucătorii, în special, până în nivel 7, dar și cu ceilalți dacă vor fi doritori, răspunzându-le la orice fel de întrebare și îndrumându-i, organizate în Primăria Los Santos.
  3. Evenimente *for all* de orice tip sponsorizate din banii mei.
  4. Voi seta taxa la $1.
  5. Sesiuni de donații în fiecare seară în principal în care orice jucător va putea dona o sumă de bani, donațiile mai mari de $50.000 fiind anunțate pe GOV pentru a mulțumi jucatorilor respectivi pentru gestul lor.
  6. Voi răspunde la orice fel de întrebare ce mi se va adresa pe [/sms] sau [/call].

Vă mulțumesc frumos! >:D< Multumesc pentru timpul acordat va pup

4 minutes ago, mihai123456789 said:

• Nick: Bilo.Warmachine

• Level: 30

• Vârstă (reală): 15 ani

• Vechime pe server: Cu toate conturile de pe server am peste 2 ani.

• Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Bilo.WARMACHINE
  • Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Motivul pentru care vreu sa ma alatur acestei minunate factiuni este ca moyor-ul este diferit de toate factiunile, aici interactionezi cu anumiti jucatori, incerci sa faci tot ceea ce e bun pentru acest server. Devi foarte cunoscut pe acest server, difera de toate factiuniile, pesnice, departamente si ganguri. Cand cineva iti ofera o functie te simti mandru de tine si de toata cariera ta pe server.

1. Sa fac evelimente pe [/gov] cu [/sms] sau Primul la mine.

2. Voi raspunde la tot ce ma intreaba jucatorii despre aceasta factiune si motivul pentru care ar fi bine sa ajute jucatori.

3. In fiecare zi, mai ales seara la ora 20:00 cand toti intra pe server sa fac sesiuni de donatii si sa impart taxa pentru jucatorii de nivel 2-7.

4. Sa setez taxa la 1$.

5. Sa imi cheltui toti banii pentru cei de nivel mic sau mare!

On 12/29/2017 at 7:45 PM, CBN DDonny said:
  • Nick: DDonny.

• Level: Nivel 97 (RP-uri de nivel 98)

• Vârstă (reală): 20 de ani

• Vechime pe server: Joc din data de 18.08.2014

• Link profil RPGClick

1. Evenimente de tip SMS, Trivia, O/X sponsorizate din banii mei sau din donații dacă va exista cineva dornic să ajute pentru cei de maximum nivel 7.
  2. Sesiuni în care voi discuta cu jucătorii, în special, până în nivel 7, dar și cu ceilalți dacă vor fi doritori, răspunzându-le la orice fel de întrebare și îndrumându-i, organizate în Primăria Los Santos.
  3. Evenimente *for all* de orice tip sponsorizate din banii mei.
  4. Voi seta taxa la $1.
  5. Sesiuni de donații în fiecare seară în principal în care orice jucător va putea dona o sumă de bani, donațiile mai mari de $50.000 fiind anunțate pe GOV pentru a mulțumi jucatorilor respectivi pentru gestul lor.

Vă mulțumesc frumos! >:D<

@CBN Nale retrag aplicația. :) (nu puteam da edit, din această cauză am dat quote)

On 12/30/2017 at 0:49 AM, TGC VidiricGOLD said:

Nick: Vidiric.
Level: 22
Vârstă (reală): 13
Vechime pe server:3 luni si ceva
Link profil RPG:https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Vidiric.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Ca primar as vrea sa ajut jucatori ci nu s-a le dau tepe cum alti ptimari au facut in trecut. Eu vreau sa devin primar fiindca vreau s-a ajut comunitatea si s-a dovedesc ca pot s-a devin primar si pentru ca s-a am acces la [/lc], si [/givetax] sper s-a ma acceptati, multumesc anticipat!

-Events.

SMS - premiu: 100.000, o s-a fie doar un text! - Luni.

Protect the VIP - premiu: 150.000, daca ma omoara pe mine direct primeste premiu, daca el omoara 2 helperi va primi premiul. - Marti.

Last Man Standing - premiu: 50.000, vor fii 3 de-a lungul zilei Una de diminata una la amiaza si cealat seara. - Miercuri.

Last Car Standing - premiu: 200.000, se va organiza - Joi.

X/O - premiu: 100.000, vor fii intrebari din FH sau de pe joc. - Vineri.

Race - premiu: 400.000, va fii din Bayside pana la News Reporters dupaia RDT si finishul este la 69 Pier Mobs. - Sambata.

Whisper - premiu: 10.000, premiul este asa de mic ca sa am bani pentru eventurile din zilele urmatoare!

- Chiesti zilnice.

S-a ajut fiecare player care are nevoie.

Un giveaway de fiecare data cand intru pe server. Cand intru pe server primul care imi da SmS cu orice vrea el primeste 10.000!

Impartirea taxei cand seiful este full da full de tot sa se dea 5.000 la fiecare!

Mai multe nu vreau sa spun acum si sa credeti ca sunt mincinos, in cazul in care functia va ajunge in "mainile mele", am sa demonstrez ce pot face. 

M-am razgandit. Nu mai aplic.

Nick: [Mr]AlinSimion
Level: 45 
Vârstă (reală): Am 19 ani.
Vechime pe server: Pe acest cont am 1 an si doua luni vechime.
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/[Mr]AlinSimion
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Imi doresc sa devin primar pentru a putea aduce o imbunatatire a jocului pentru ,,tineri'' dar si pentru ,,batrani''. Cred ca impreuna putem aduce foarte multe imbunatatiri modului de joc si nu numai.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Activitatea mea ar urma sa se desfasoare in felul urmator: 

1 Timp de 4 saptamani, toti batranii sa primeasca pensie din seiful factiunii. 

2 Inceperea unui proiect numit ,, Prima casa''. In cadrul acestui proiect urmeaza ca primaria sa cumpere pe rand mai multe case in si acestea sa fie date jucatorilor prin intermediul unei tombole. Tin sa precizez ca toti jucatorii trebuie sa aiba lvl intre 15 si 46. 

3 Inceperea unui nou proiect numit ,, Rabla cea noua''. In cadrul acestui proiect, primaria cumpara mai multe vehicule du pret mai mare de 300.000$ si acestea vor fi schimbate aleatoriu cu masini mai ieftine detinute de jucatorii de pe server. Acestea drebuie sa aiba lvl intre 15 si 45. 

4 Ca primar o sa am un punct de vedere mult mai important si putem continua proiectul de propunere a noii factiuni ,,Fire Department'' si in timp aceasta sa fie introdusa pe server. 

5 Evenimente zilnice sustinute de catre primarie cu premii in valoare de 75.000$.

6 Reintroducerea pensiei pentru veteranii serverului.

7 Evenimente organizate de catre primarie intre Factiunile serverului si civili pentru ca acestia sa aiba o mai buna comunicare. 

8 Taxa este micsorata la 1 $. 

9 Concursul ,, Cea mai frumoasa casa''  in cadrul caruia o sa fie premiate casele cu cel mai frumos interior. 

10 Cel mai activ jucator de pe server urmeaza sa primeasca un premiu din partea Primariei.

O sa fie multe alte evenimente si concursuri surpriza! 

Votul pentru funcţia de Primar al lunii Ianuarie a fost pus: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/poll/160

Ceilalţi nu aţi îndeplinit cerinţele necesare ( prezente în primul post al acestui topic ) pentru a putea candida.

Edited by CBN Nale

Acest vot pentru primar https://www.rpg2.b-zone.ro/players/poll/160/statistics a fost anulat iar candidatul SEJWAL înlăturat din vot pentru că s-a folosit de funcția de helper pentru a accepta multiple evenimente care îi făceau lui campanie, lucru pe care noi adminii nu l-am considerat ca fiind corect. Am făcut această postare ca să știți și voi de ce s-a reluat votul și a fost exclus respectivul jucător din el.

Aplicaţiile pentru funcţia de Primar al lunii Februarie au fost deschise.

Înainte de a aplica, vizitaţi primul post al acestui topic pentru a vedea cerinţele minime necesare.

Edited by CBN Nale

Nick:Opak.
Level:57
Vârsta (reala):Am varsta de 16 ani.
Vechime pe server:Joc pe acest server de 3 ani si cateva zile.
Link profil RPG:https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Opak.
Motivul pentru care doresc sa fiu Primar:Doresc să ajut la o buna desfasurare a jocului pentru toti jucătorii. Doresc multe momente amuzante lângă jucătorii acestui server minunat.Cum altii m-au ajutat pe mine şi eu la randul meu să ajut pe altii.Vreau sa ajut jucatorii cu sfaturi, sa le raspun la intrebari sau ii scot din ceata cand au nelamuriri.Deasemenea doresc sa ajut jucatorii b-zone rpg2 sa duca o viata mai buna.
Ce intentionez sa fac pentru jucatori:

Doresc sa setez taxa 1.
--Zi de zi:
  -Impartire taxa.
  -Intrebari si nelamuriri.

--Luni-Vineri:
  -Evenimente clasice:
    -SMS
    -Trivia
    -Wisper
    -Random winner
    -etc.

--Sambata-Duminica:
  -Evenimente clasice:
    -SMS
    -Trivia
    -Wisper
    -Random winner
    -etc.

-Evenimente speciale:
    -Last Man Standing
    -Last Car Standing
    -Hide and Seek
    -Kill
    -Protect the vip
    -Race
    -Simon spune

-Targ Auto

P629SQJ.png

Nick: Refresh.
Level: 89
Vârsta (reala): 16 ani
Vechime pe server: Joc din data de 03.12.2015
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Refresh.
Motivul pentru care doresc sa fiu Primar: Imi doresc aceasta functie de foarte mult timp, insa am asteptat momentul oportun pentru a putea aplica. Pot spune ca cea mai mare calitatea mea este aceea ca imi place sa ajut lumea, nu conteaza persoana, daca pot si am cu ce tot timpul mi-a placut sa ofer o mana de ajutor. Asadar, doresc functia de primar pentru a ajuta jucatorii, in special cei incepatori, iubesc acest server si vreau sa creez prin intermediul acestei functii o atmosfera cat mai placuta pe server, jucatorii sa se simta bine, sa eliminam monotonia, deoarece multa lume nu prea are ce face pe server. Vreau sa ma implic in dezvoltarea acestui server, si orice jucator nou care intra pe server, sa ia decizia de a ramane cu noi sa ne distram impreuna. Pana la urma este un joc, in care trebuie sa ne simtim bine. Consider ca am timpul si bugetul necesar sa ma ocup cum trebuie de aceasta functie. Vreausa ajut jucatorii cu orice fel de informatie, ajutor financiar, multiple evenimente, plimbari, si alte activitati distractive. Prin intermediul acestei functii pot comunica mai bine cu jucatorii, intentionez sa comunic cu orice fel de jucator, de la nivel 1 pana la nivel 100, oricine are nevoie de ajutor, primarul trebuie sa fie la dispozitia lor. Am o multime de lucruri in cap pe care vreau sa le pun in practica daca reusesc sa obtin aceasta functie. Primarul trebuie sa fie un jucator experimentat, sa stie sa abordeze o situatie, sa fie activ, sa stie cum sa se comportecu jucatorii si nu in ultimul rand, sa aiba "dare de mana". Consider ca am acumulat experienta necesara pe acest server pentru a putea primi functia de primar. Cred ca aceasta estecea mai potrivita functie pentru mine. 

Ce intentionez sa fac pentru jucatori: Sunt multe lucruri pe care vreau sa le fac pentru jucatori daca o sa iau primar, o sa enumar cateva dintre ele, o sa mai vina pe parcurs idei:

• Vreau sa setez taxa 1$ indiferent de ora.
  • Voi imparti taxa jucatorilor cu nivel intre 2-7, si voi anunta toate donatiile considerabile pe /gov, nu voi face discriminari.
  • Intentionez sa fac multiple evenimente pe parcursul zilei, in special pentru jucatorii cu nivel mai mic de 50, niste evenimente cu premii mari(bani, masini) in care playerii se vor simti bine, iar seara vreau sa fac un eveniment mai mare, deoarece atunci sunt mai multi jucatori online.
  • Vreau sa organizez plimbari cu limuzina primarului.
  • Intentionez sa ofer ajutor financiar oricarui jucator de nivel mic care imi va da un /sms pe joc, sau o sa creez un topic "Bani gratis" pe forum. O sa vad.
  • Vreau sa organizez diferite concursuri si tombole cu premii considerabile.
  • Vreau sa ajut jucatorii cu orice fel de sfaturi, fie prin /sms, fie o sa organizez o intalnire la primarie o data pe saptamana.
  • Am sa las masinile mele la dispozitia jucatorilor, in fata primariei.
  • Voi ajuta jucatorii incepatori sa intre in factiunile dorite.
  • Multe altele care nu imi vin acum in minte, va asigur ca pe timpul mandatului meu jucatorii se vor simti bine si se vor distra.

#makerpg2greatagain

Edited by eB Refresh

3ZlRBhx.png

Nick: N1cholas
Level: 96+
Vârstă (reală): 16 ani.

Vechime pe server: Aproape 3 ani.

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/N1cholas

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: 

Doresc să fiu Primar, deoarece cred că am ajuns într-un anumit punct pe acest joc. Și aici nu mă refer prin funcții sau prin level, ore sau financiar. Consider că am căpătat destulă experientă pentru această funcție. După părerea mea sunt destul de activ pentru toți jucători de level mic, dar și cei de level mare. Sunt capabil să ajut orice jucător. Consider că activitatea este un punct important, deoarece nu cred că cineva vrea un Primar inactiv, care să fie doar de dragul de a fi, și să nu facă nimic timp de o lună. Pe de altă parte cred că și experiența pe care o am pe server, mă ajută foarte mult deoarece, și eu la rândul meu pot ajuta jucători de level mic. Aceștia sunt viitorul serverului. Odată ce un jucător nou apare, iar acesta cere ajutorul consider că sunt o persoană destul de capabil pentru a îl ajuta cu sfaturi bune. Cu toți am plecat de jos și am ajuns fiecare unde a putut, cu puțin ajutor când erau jos, poate mai mult, sau poate chiar deloc, fiecare după munca lui și după cât a încercat să facă. Consider că sunt destul de capabil să ajut jucătorii, deoarece știu și eu cum e să ceri ajutor și e bine ca să fi ajutat, aici vorbesc prin sfaturi, idei sau uneori chiar financiar. Nu contează cât de mult cântărește acea părere sau acel ajutor contează că a fost dat de un om în care poți avea încrede și de un om cu o experiență pe acest server. Îmi place foarte mult să lucrez în echipă, iar dacă voi dobândi această funcție, sau nu, îmi voi da silința cât de mult pot să pot ajuta jucătorii, să îi îndrum, deoarece cum spuneam și mai sus, ei sunt viitorul, iar dacă aceștia nu sunt îndrumați corect, se vor lăsa rapid de server și vor avea o părere negativă despre acesta și nu cred că ne dorim asta. 

Intenționez să fac tot ce e mai bun. Asta imiplică: Foarte multe evenimente cu premii pe măsură, activități zilnice. O să încerc să fie seiful cât mai plin pentru a putea împărții bani jucătorilor de level 2-7, când serverul se află la un număr mare de player, dar și când acesta este la un număr medium de jucători. Doresc să ajut foarte mult, cum spuneam și mai sus jucători, prin foarte multe sfaturi, să discut cu ei, să îi îndrum cât mai bine și aceștia nu vor fi dezamăgiți. O să fac de toate tipurile, race, LMS, LCS și toate evenimentele frumoase pe care jucători le doresc. O să fac ce vă place vouă, deoarece fără voi nu o să pot ajunge să dobândesc această funcție. Dacă voi îmi oferiți oportinuitatea de a fi Primar, nu vă voi dezamăgi și va fi o lună plină de activitate pe server, o lună plină de surprize, de multă bucurie și de foarte mult entuziasm. Dacă mă votați, nu veți regret!

Edited by RW Nicolas
Adăugare Logo + Modificări la text (culoare, poziție)

- Nick: WhiskeyJr

- Level: 26- Vârstă (reală): Aproape 17 ani.

- Sex (real): Masculin

- Vechime pe server: Pe RPG2 din 2014 dar pe acest cont de cateva luni.

- Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/account/general

- Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa devin primar deoarece este, dupa parerea mea cea mai dorita functie de pe server si imi doresc sa ajut foarte mult jucatorii mai mici care sunt noi pe server. Jucand din 2014 am ceva experienta si stiu cu ce se mananca serverul asta si tot ce este de stiut despre el. Motivul pentru care imi doresc sa devin primar este acela pentru ca doresc sa ajut in continuare cat mai multa lume, implicandu-ma in cat mai multe lucruri, fie ca vine vorba de evenimente, finantarea lor sau organizarea lor pentru a aduce o bunastare cat mai buna a serverului si a jucatorilor pe care el il are, fie prin simplul fapt ca sunt prezent pentru a imi face datoria atunci cand este nevoie si sa fiu devotad 24/7 pentru functia propusa. Dispun chiar si de prieteni cu functii si cu relatii care ma pot ajuta atunci cand am nevoie, la evenimente, meeting-uri etc. Mai jos puteti vedea lista cu cateva din activitatile pe care le voi face sub mandatul meu:

- Ce intenționez să fac pentru jucători:

-Evenimente normale in ziua de Luni, Miercuri si Vineri (Tipuri de evenimente: Race Arena/Primul cu G/SMS/Trivia/Find and Bring/etc) ^P.S.: Aceste evenimente se vor tine la ora 19:00.

-Evenimente cu premii mari sustinute Sambata si Duminica (Tipuri de evenimente: LCS/LMS/Protect The VIP/Ruleta Rusească/Simon Spune/Hide n Seek/Maze, etc) ^P.S: Aceste evenimente vor fii tinute la ora 20:00 cu ajutorul staff-ului RPG2.

-Oferirea de ajutor jucatorilor ce inca sunt in perioada de acomodare cu serverul si trebuie indrumati inspre a realiza ceva pe server, oricand au nevoie voi da de cateva ori pe zi [/GOV] pentru a ii anunt ca sunt deschis la orice fel de intrebare legata atat de joc, cat si in viata reala pentru ca, vorba aia, trebuie toti sa stim cine lucram :) 

-Voi incerca sa creez chiar si evenimente noi, ce nu au mai fost folosite pe server.

-Taxa va fii setata la 1$

P.S.: Votati-ma si nu veti regreta!

Nick: [Bembo]
Level: 39
Vârstă (reală): 14
Sex (real): M
Vechime pe server: 2 ani
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/[Bembo]
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:
Doresc sa fiu primar pentru a avea ocazia sa ma implic in dezvoltarea comunitatii B-ZONE, mai exact cea de pe serverul RPG2. Vreau sa ajut playerii incepatori pe acest server, avand deja o relatie mai speciala cu aceasta categorie de playeri, din cauza canalului de Youtube pe care intentionez sa postez din nou regulat.
Ce intenționez să fac pentru jucători:  Voi ajuta toti jucatorii cu sfaturi si tot ce au nevoie, intentionez ca taxa sa fie una mica, intentionez ca in fiecare zi sa fac anumite activitati cu toti playerii (diverse evenimente), in fiecare weekend o sa organizez un meeting in care playerii sa isi spuna parerile/propunerile, restul veti vedea pe parcurs. Pe langa acestea, voi reveni cu videoclipuri din seria de pe acest server pe canalul meu, continuand ce am inceput la primul meu mandat de primar de acum cateva luni. Nu o sa dezamagesc pe nimeni. Promisiunile nu-si au rostul, pentru ca promisiuni poate face oricine.. daca ma veti vota, nu veti regreta!

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.