Jump to content
Jack

Mayor - Aplicaţii / Applications

Recommended Posts

Aplicatiile pentru functia de primar al lunii Martie sunt deschise.

FPDyEzG.png

Nick:NoStress.
Level:82
Vârstă (reală): 15 ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: M-am inscris pe 17.12.2015
, cam undeva la 2 ani si 2 luni.
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/NoStress.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa devin Mayor, fiindca este o functie importanta pe server, si daca voi detine aceasta functie, voi putea ajuta mult jucatorii, care nu au bani/sunt incepatori. De accea imi doresc sa devin Mayor, ca sa ajut playerii, deoarece, cand m-am alturat serverului RPG 2 B-Zone, ca orice incepator, am parcurs tutorialul, am facut niste banuti, dar bine-inteles, ca nu aveam multi bani, pot spune ca aveam suficienti bani sa imi cumpar un Glendale. Stiu cum este sa stai prost cu banii. Imi doream multi bani, un Infernus si o casa. Si stiu cand se imparteau banii de la caritate, ma bucuram foarte mult. Cum eu ma bucuram de banii de la caritate, vreau ca si eu sa le fac bucurii altora, sa-i ajut: financiar,cu tot ce au ei nevoie.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Multe evenimente : Primul cu /w, Primul la mine, Find&Kill, Ruleta Ruseasca, Par/Impar, Simon Spune, cu premii intre 30.000$ si 50.000$. Si o data la 2 saptamani sa se organizeze un event de tip LMS/LCS,Maraton, cu acordul unui admin 4+, cu teleport unde premiul sa fie cuprins intre 100.000$ si 500.000$, iar la sfarsit de mandat, la al doilea event special, cu premiu mare, fiind ultimul event din mandatul meu de MAyor, premiul sa fie 500k+,  sau o masina de tip Infernus, NRG, Sultan.
-O data pe saptamana, la ora 18.00 voi avea o conferinta la Primarie cu jucatorii intre level 2-7, pentru a ii indruma spre o factiune, sa ii invat ce trebuie sa faca/sa invete pentru a trece testul la o factiune, daca vrei sa devi taximetrist, trebuie sa inveti bine locatiile, daca vrei sa fi politist sau mecanic, fa skill 5 la detectiv/mecanic, dar nu fa skill ilegal, fii corect!Sa le explic regulamentul mai bine, sa aiba un comportament decent, nu sa faca DM sau sa foloseasca un limbaj vulgar.
-Sa le ofer playerilor cu nivel 2-7 o taxa cat mai mica.
-Sa-i ajut cu orice nelamurire, daca ai vreo nelamurire, sau nu iti amintesti o comanda, poti folosi /n, sau ma poti contacta pe mine printr-un sms sau ma poti suna, oricand!

SIwewAg.png

Edited by eS NoStress

this.jpg

Nick: Ivan99
Level: 98+
Vârstă (reală): 18 ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: De la 07.02.2015 pana in prezent, deci aproximativ 3 ani.
Link profil RPG:
https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Ivan99
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Nu pot spune ca am doar un singur motiv, sunt mai multe. Le voi prezenta mai jos.

• Doresc sa detin functia de primar pentru simplul fapt ca este respectat de multi jucatori ceea ce inseamna ca pot sa comunic cu cati mai multi jucatori, fapt pe care mi-l doresc deoarece sunt o fire prietenoasa.
  • Vreau sa detin aceasta functie deoarece doresc sa organizez cat mai multe evenimente, atat pentru jucatorii incepatori, cat si pentru veteranii serverului.
  • Vreau sa detin functia pentru a-mi ajuta anumiti prieteni ce detin functii prin factiuni pentru a organiza pentru server cat mai multe activitati si a diminua monotonia la care multi au ajuns.
  • Vreau ca jucatorii sa isi formeze o imagine cat mai clara despre toate lucrurile ce se petrec pe server, de la cariera lor personala pana la economia generala si altele.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Pentru jucatori doresc sa fac foarte multe activitati pentru a le oferi sansa de a castiga diverse premii. Pentru luna ce va urma, doresc sa organizez urmatoarele activitati.

• Evenimente de tip Last Man Standing
  • Evenimente de tip Escape the Labirint (eveniment in premiera pe serverul nostru)
  • Evenimente de tip Rescue the V.I.P
  • Evenimente de tip Hide And Seek (foarte vechi pe server, dar nu se mai ocupa nimeni de un astfel de eveniment frumos de mult timp)
  • Evenimente de tip Race
  • Evenimente de tip Random Winners
  • Evenimente de tip Trivia
  • Multe alte tipuri de evenimente care ar face ca aceasta pagina sa fie foarte mare in continut

• Activitati cu factiunea News Reporters in legatura cu promovarea jucatoriilor, bunurilor lor si a factiuniilor (pentru a informa cat mai bine serverul despre toate serviciile disponibile)
  • Activitati cu mafiile, pentru doritorii de actiune, precum Street Fighting sau Street Wars
  • Activitati cu factiuniile pasnice pentru a va arata cu ce se ocupa acestea

• Activitati pentru jucatori precum Q&A despre factiuni, cariera, economie, joburi si multe altele
  • Activitati pentru jucatorii incepatori oferindu-le sansa de a interactiona cat mai bine cu factiuniile si a vedea unde doresc sa activeze in viitor pe server
  • Activitati pentru jucatorii veterani pentru a le rasplati seriozitatea, munca, respectul si ambitia de care au dat dovada de-a lungul timpului petrecut pe server

Nick: Nicolae.

Level: 172+

Vârstă (reală): 22

Vechime pe server: De pe 27.01.2015 pana in prezent. (3 ani si 2 luni)

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Nicolae.

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa devin primar deoarece vreau sa ajut incepatorii deoarece ei sunt viitorul serverului nostru, trebuie sa-i ajutam, sa-i ''pregatim'', sa le cream un mediu de joc placut. Cum am spus, trebuie sa ii ajutam cu tot ce putem, probabil unii dintre voi ati fost ajutat cand ati inceput sa activtati pe acest server sau mai putin. Voi incerca sa ofer sfaturi tuturor jucatorilor noi, sa ii ajut sa le gasesc factiunea potrivita pentru ei, diferite evenimente si alte lucruri. In opinia mea, consider ca sunt pregatit pentru aceasta functie deoarece in acesti 3 ani si 2 luni de cand activez am acumulat destula experienta. Mayor este o functie destul de importanta pe server, pe care n-am mai detinut-o, dar mie, in general, imi plac provocarile.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Dupa cum am spus si mai sus, am sa incerc sa-i ajut cu orice posibil.

• Taxa va fi 1$ pe tot parcrusul lunii Martie.
  • Pe langa ajutat, voi organiza o multime de evenimente, imi voi face un program special de organizat evenimente.
  • Evenimente se vor organiza cel putin unul pe ora, atunci cand sunt online pe server.
  • Mai multe nu vreau sa spun acum si sa credeti ca sunt mincinos, in cazul in care functia va ajunge in "mainile mele", am sa demonstrez ce pot face.

Aplicaţiile pentru funcţia de Primar al lunii Aprilie au fost deschise.

Înainte de a aplica, vizitaţi primul post al acestui topic pentru a vedea cerinţele minime necesare.

H7yR96B.png&key=c6447bb8f9d536ceffa48194

Nick: Killah
Level: 55 (138/218)
Vârstă (reală): 24 de ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Activez de pe data de 24.09.2012 pe contul .Killah iar in prezent joc pe un cont creat mai de curand adica pe contul Killah creat cu 1 an si putin mai tarziu mai exact pe 15.01.2014.
Link profil RPG: click aici
Motivul pentru care doresc să fiu primar: Doresc să fiu primar în primul rând pentru a ajuta jucătorii de pe server cu bani făcând evenimente zilnice, dar și cu sfaturi. În plus consider că am experiența necesară pentru această funcție având în vedere că am mai deținut funcția de Mayor pe serverul RPG4, consider că mi-am făcut treaba bine având în vedere că am deținut această funcție de 2 ori. Însă mereu este loc de mai bine, și de această dată dacă jucătorii îmi vor acorda a 3-a șansă promit că mă voi descurca mult mai bine decât prima dată și le voie oferii o lună plină de evenimente și distracție. Și să nu mai spun că această funcție mi se pare una dintre cele mai importante funcții de pe server.
Ce intenționez să fac pentru jucători: În primul rând am să setez taxa la 1$ toată luna. Promit că evenimentele nu vor lipsii în nicio zi și am să mă dedic foarte mult acestei funcți. Taxa va fi împărțită cât mai des posibil și în cazul în care seiful nu se umple în timpul unei sesiuni de caritate îl voi umple eu. Am să încerc să organizez în fiecare weekend evenimente speciale și de amploare, dar asta nu însemnă că ele vor lipsii și din cursul săptămânii. Așadar, dacă doriți un Mayor activ cu peste 135 de ore pe lună votați K I L L A H cu încredere!
Sunt conștient că promisiuni fac toți candidații, însă eu mă voi ține 100% de ele și nu vă voi dezamăgi
Dacă mă susții nu uita să reacționezi cu orice la acest post, pentru că mă ajută foarte mult!

Nick: zZCata

Level: 36

Vârstă (reală): 17

Vechime pe server: De pe 09.07.2015 pana in prezent (2 ani si 8 luni) 

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/account/general

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa devin primar pentru a ajuta cat mai mult playerii incepatori care activeaza pe server, nu doar prin evenimente zilnice pe care le fac,doresc sa fac asta si prin oferirea taxelor, organizarea de evenimente pe /gov. Doresc sa initiez toti playerii noi pe server, deschizandu-le un orizont catre acest joc pentru a le face "munca" mai usoara. De asemenea sunt disponibil oricand pentru a raspunde intrebarilor juniorilor, fie ele legate de joburi/website/forum, cat si intrebari legate de regulamentul serverului si multe altele. Doresc sa creez playerilor incepatori un ambient cat mai placut pe acest server, plin de premii, evenimente, taxe si multe altele. Imi doresc foarte mult aceasta functie deoarece este cea mai respectata de pe acest server. Mai scurt , doresc sa devin primar pentru a ajuta cat mai mult playerii incepatori si nu numai. Doresc sa devin primar deoarece cred ca este cea mai potrivita pentru mine.

Ce intenționez să fac pentru jucători:

1.Vreau ca taxa sa fie setata la 1$ indiferent de ora sau zi.

2.De luni pana vineri de la ora 20:30 voi imparti taxa playerilor cu nivel intre 2-7. Iar sambata si duminica o voi imparti o data la ora pranzului, adica ora 14:00 si o data seara la ora 20:00.

4.De luni pana vineri de la ora 22:00 voi organiza cate un event clasic(LMS,LCS,X/O ,etc) cu un premiu destul de ridicat. La aceste evenimente vor participa doar playerii cu nivel sub 50.

5.Vineri seara de la ora 23:00 voi organiza un event nocturn, ceva mai special, cu un premiu maricel unde vor participa toti playerii.

6.In fiecare sambata seara la ora 20:00 voi organiza "la sfat cu primarul" unde veti adresa diferite intrebari despre joc.

7.Duminica dimineata si seara voi organiza asa zisa plimbare cu limuzina primarului unde vom cutreiera harta in lung si in lat.

8.In fiecare duminica voi pune la bataie o masina cu pretul intre 50.000$-100.000$, aceasta masina va fi castigata doar printr-un event.

9.Din saptamana in saptamana, voi incerca sa ofer cate un ajutor financiar tuturor playerilor, cu nivel sub 50.

In cazul in care ma veti sustine si vreti sa fac si altceva decat este prezentat mai sus, astept cateun pm din partea voastra, iar ideile ce mi se voi parea cele mai interesante le voi aplica.

Nick: NarcisKNZ

Level: 46

Vârstă (reală): 16

Vechime pe server: De pe 08.10.2015

Link profil RPG2: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/NarcisKNZ

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa devin primar a ajuta jucatori de level mic sa devina cat mai activi sa ii pot ajuta cu o anumita suma de bani facand evenimente pentru acestia . Desigur asi dori ca taxa sa fie 1$. In timpul liber voi organiza "N"  evenimente de orice tip. 

1vkp9Ys.png

Nick: .AndYCosmin
Level: 117
Vârstă (reală): 19.
Vechime pe server: Activez pe acest cont de pe data de 01/06/2013.

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/.AndYCosmin
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: În primul rând, doresc această funcţie pentru a ajuta în dezvoltarea server-ului, pentru a ajuta un player newbie când are nelămuriri, pentru a-i ajuta pe toţi când au nevoie. Vreau să arăt că sunt o persoană matură care merită o şansă de care nu-şi bate joc de ea, vreau să ajut pe toţi cum pot şi cu ce pot. Îmi place să fiu printre acei oameni care la orice oră da o mână de ajutor cu plăcere şi cel mai important e că o face din dragoste şi nu o face din obligaţie, pot să vă promit că dacă voi fii acceptat pentru acestă funcţie o să vă daţi seama ce pot şi cât de mult mi-am dorit-o. Această funcție de Primar este una dintre cele mai importante funcții de pe server, iar cel care deține aceasta funcție trebuie sa aibă cunostințe despre joc, să fie serios, să știe să vorbească cu cei de level mic, să nu se enerveze ușor și să fie activ tot timpul. Nu voi face diferențe intre jucatorii de nivel mare și cei mai mici, un Primar adevărat trebuie să fie corect din toate punctele de vedere.

-  Doresc sa stabilesc taxa de 1$.

-  Doresc sa impart taxa de cat mai multe ori zilnic.

-   Organizarea de evenimente zilnice, in special pentru cei de level mic.

-  Sa ii ajut in alegerea unei factiuni, dar si sa ii ajut sa intre in aceea factiune.

-  O să le răspund la fiecare nelămurire sau întrebare.

-  La fiecare oră fixă o să organizez eventuri distractive si foarte interesante.

-  Doresc sa organizez anumite evenimente rar intalnite pe server precum: Deagle Master, Marathon

-  Sa organizez evenimente mai cunoscute precum " SMS " , " PaintBall " , " Primul cu /W ", evenimentele de tip " Par / Impar " , " Simon Spune ", " Ruleta Ruseasca ". " Find & Bring " , " Primul la mine " , " Race " ( in Racing Arena ).

Votul pentru funcţia de Primar al lunii Aprilie a fost pus: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/poll/188/

Ceilalţi care nu aţi ajuns pe listă nu aţi îndeplinit cerinţele minime pentru a putea candida. ( cerinţele pot fii văzute pe prima pagină a acestui topic )

Aplicaţiile pentru funcţia de Primar al lunii Mai au fost deschise.

Înainte de a aplica, vizitaţi primul post al acestui topic pentru a vedea cerinţele minime necesare.

^ED705FC42964153695752B575B0D48C8017860EDEBAC1566FC^pimgpsh_thumbnail_win_distr.jpg

Nick: Alexandru

Level: 95

Vârstă (reală): 18.

Vechime pe server: Am acest cont din data de 26.01.2016.

Link profil RPGhttps://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Alexandru

Motivul pentru care doresc să fiu Primar

Doresc sa obtin aceasta functie, deoarece vreau sa am o interactiune mai apropiata cu jucatorii de level mic ce vor sa se dezvolte pe aceasta comunitate si in acelasi timp sa ii ajut financiar. Consider ca prin experienta ca Admin, am suficiente cunostiinte despre Server pe care le pot dovedii daca voi primii aceasta sansa. Voi fii activ in perioada mandatului si voi incerca pe tot posibilul sa nu fac diferente intre cei de nivel mai ridicat si cei cu un nivel ,,in proces''.
Voi acorda taxele la timp pentru a nu exista probleme in acest sens, voi oferii sfaturi celor ce doresc sa cunoasca mai multe despre acest joc.
O sa fiu disponibil sa fac Evenimente care sa starneasca interesul jucatorilor pentru a face atmosfera mai placuta.

1. Voi organiza evenimente cu diferite premii pentru toti jucatorii, desigur ma voi axa pe cei de nivel mic ce au nevoie de un ,,start''.
  2. Doresc sa indrum pe oricine are o intrebare in legatura cu situatia jocului.
  3. Taxa o sa fie setata la 1$. O sa fie impartita de cat mai multe ori.
  4. Voi oferii sfaturi despre ,,Cum sa ajungi intr-o factiune'' ,,Cum pot face bani'' ,,Cum pot obtine o functie''.

Edited by eB Alexandru

Nick: MarvinZEW

Level: 69

Age (real): 18

Gender(real): Male

__

How old are you on the server?: i'm on server from 26.02.2014

____

RPG profile linkhttps://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/MarvinZEW

The reason you want to become a Mayor: So firstly, i want to be mayor for the first of my live, and i want be closer then everyone else with players with low (level 2-7) and know there problems, happinnes things, what they really want to become on server, what they want to know more about our server, what they want to get...

otherways, i want to make them happy, and feel that someone think of them with events and prodive money for them to help them in wich things that they need to. everyone of us was newbie in the first, and he feel sadly when he don't have money to buy a car or house, and everyone ignore him...i feel it, but i will support them in what they want, i will not be ingnoring them, never and ever cauze i know what that make in future, it will make them do the some the newbie players etc... 

it's my first opinion to help the newbie players, other things it comes later of this, that is my Rules.

What I intend to do for other players.:

# The fee will be set to $1 It will be divided as many times as possible.

# I wil do my best to make so much events for these players, one event in the week with highter prize, and other events will be normally prizes

# I want to guide anyone who has a question about the situation of the game.

# I'm gonna help them to know what is in need to join factions and how to provide money to be rich in future, and to get job and work hard on it to make the money

# I will make a topic at the Mayor section called "Ask and You'll Get" where players with levels between 2 and 7 will be sponsored by me through a corresponding request made in that topic. Following this request, I will offer a modest $ 10,000, you can make this request once a week.

# Every Sunday I'm going to put a car at $ 50,000- $ 100,000, this car will only be won by an event.

Edited by RW MaRvinZEW

Nick: Emre.RT
Level: 75
Vârstă (reală): 17.
Vechime pe server: Prima oara cand m-am conectat pe RPG2: 24/10/2014

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Emre.RT
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: In primul rand, consider ca as putea aduce un plus comunitatii prin activitatile pe care le voi desfasura, cat si evenimentele. In al doilea rand, n-am mai detinut niciodata aceasta functie pana acum, in 3 ani de joc, desi am reusit sa obtin de doua ori functia de lider.

-  Doresc sa stabilesc taxa de 1$.

-  Doresc sa impart taxa de cat mai multe ori zilnic.

-   Organizarea de evenimente zilnice, in special pentru cei de level mic.

-  Sa ii ajut in alegerea unei factiuni, dar si sa ii ajut sa intre in aceea factiune.

-  Sa ii ajut in legatura cu nelamuririle despre joc, cat si din afara jocului.

-  Doresc sa organizez anumite evenimente rar intalnite pe server precum: Find The Car / Last Bike Standing

Edited by Emre zis URGO

Aplicaţiile pentru funcţia de Primar al lunii Iunie au fost deschise.

1ATbS0k.png

Nick: Konny
Level: 67 (250/266)
Vârstă (reală): 16 ani, în curând 17.
Vechime pe server: Pe server activez din 2014, prima conectare pe server a fost în 2013, dar am început să joc oarecum din 2014, pentru a nu devia de la subiect, joc din 21.06.2015 pe cont.
RPG profil LinK: Apăsați 
aici.

Ai mai avut aceasta functie? Din păcate, nu, deși joc de câțiva ani. Ori nu am respectate cerințele, ori nu am avut curajul să aplic.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc funcţia de Primar pentru a putea ajuta jucătorii de nivel mic cu bani, maşini, sfaturi şi multe altele! Voi încerca sa scap de monotonia de pe server, prin evenimente zilnice şi multe altele. Doresc să avansez în cariera mea de primar, pe acest server, făcând jucatorii mulţumiţi prin corectitudinea de care dau dovadă, faţă de restul jucătorilor. Consider că am experienta necesară pentru a obţine această functie si pentru a face jucătorii multumiţi.

Mai jos aveţi mai jos un program oficial, pe care voi încerca să-l respect cu mare stricteţe daca o sa obtin functia de lider.

LUNI - VINERI

20:00-21:00: Evenimente clasice.

21:00-21:30: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7.
21:30-22:30: Fun Hour.

22:30-02:00: Evenimente clasice.

SÂMBĂTĂ
16:00: Olimpiadă între clanurile cu 50 sloturi (săptămâna 1), 25 sloturi (săptămâna 2), 15 sloturi (săptămâna 3), câştigătoare (săptămâna 4).
19:00-20:00: Târg auto.

20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7.
20:30-02:00: Evenimente speciale.

DUMINICĂ
13:00: Olimpiadă între facţiunile paşnice (săptămâna 1), ganguri (săptămâna 2), departamente + Hitmen (săptămâna 3), facţiunile câştigătoare (săptămâna 4).

17:00-18:00: Sprijin financiar pentru jucătorii de nivel 2-7.

18:00-20:00: Evenimente clasice.
20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7.
20:30-21:00: Discuţii libere cu primarul la Primărie, jucătorii îşi vor spune nemulţumirile şi vor pune întrebări primarului, vor face sugestii şi alte chestiuni de acest gen. Nemulţumirile vor fi analizate şi se va încerca eliminarea lor pe cât posibil.

21:00-02:00: Evenimente speciale.

Ce înseamnă event clasic?
Eventul clasic este unul cu prize 50.000$, dintre cele comune: LMS, LCS, Ruleta Rusească, Par / Impar, Simon spune, SMS, Primul cu /w, Protect the V.I.P, Primul cu kill, Primul cu G, Primul cu F, Paintball, Find & Bring, Race Arena, Gungame Arena etc.

Ce înseamnă eveniment special?

Eventul special este de obicei un eveniment nou, cu un premiu peste 50.000$, organizat special pentru jucători, la final de săptămână, pentru a se putea bucura cât mai mulţi jucători de distracţie şi de bani.

Ce înseamnă Fun Hour?

Fun Hour este acea oră în care toţi jucătorii sunt invitaţi să participe la o activitate distractivă, organizată de către primar.

Acest program nu este fix. Se pot adăuga activităţi / evenimente spontane şi, dacă este cazul, se pot amâna anumite activităţi. În timpul weekend-ului, programul va fi şi mai încărcat, însă în timpul şcolii (sper să nu fie cazul) s-ar putea ca unele activităţi să trebuiască replanificate. Staţi liniştiţi, veţi primi până la ultimul bănuţ!

Edited by StaLKeRRR
Adăugare RP-uri la level.

Nick: MarvinZEW

Level: 70

Age (real): 18

Gender(real): Male

How old are you on the server?: i'm on server from 26.02.2014

RPG profile link:  Here

The reason you want to become a Mayor: So firstly, i want to be mayor for the first of my live, and i want be closer then everyone else with players with low (level 2-7) and know there problems, happinnes things, what they really want to become on server, what they want to know more about our server, what they want to get...

otherways, i want to make them happy, and feel that someone think of them with events and prodive money for them to help them in wich things that they need to. everyone of us was newbie in the first, and he feel sadly when he don't have money to buy a car or house, and everyone ignore him...i feel it, but i will support them in what they want, i will not be ingnoring them, never and ever cauze i know what that make in future, it will make them do the some the newbie players etc... 

it's my first opinion to help the newbie players, other things it comes later of this, that is my Rules.

What I intend to do for other players:

# The fee will be set to $1 It will be divided as many times as possible.

# I wil do my best to make so much events for these players, one event in the week with highter prize, and other events will be normally prizes

# I want to guide anyone who has a question about the situation of the game.

# I'm gonna help them to know what is in need to join factions and how to provide money to be rich in future, and to get job and work hard on it to make the money

# I will make a topic at the Mayor section called "Ask and You'll Get" where players with levels between 2 and 7 will be sponsored by me through a corresponding request made in that topic. Following this request, I will offer a modest $ 10,000, you can make this request once a week.

# Every Sunday I'm going to put a car at $ 50,000- $ 100,000, this car will only be won by an event.

Another thing i want to say:

I'm already make the same application cauze i have the same system and same ideas about what i want to do, don't see that i'm making same application that means i copie it for nothing...Same opinnion and same reasons i don't make much changes in my life, and also for my houres played in month i was inactive 2weeks you can check helper inactivity and FBI inactivitys too!

Edited by RW MaRvinZEW

- Nick: Franko.

- Level: 106

- Vârsta (reala): 19 ani.

- Sex (real): Masculin.

- Vechime pe server: 3 ani si 2 luni.

Motivul pentru care doresc sa fiu Primar: Toata lumea a plecat de jos, iar eu stiu ce inseamna sa te descurci singur, iar initiativa mea pentru playerii noi pe server este sa ii ajut cu tot ce imi sta in putinta. Avand in vedere ca toti cei de level 2-7 se plang de situatia lor financiara, voi sustine in fiecare zi diverse evenimente pentru a face playerii sa simta spiritul B-Zone ului de acum cativa de cand jucam pe RPG1 cand am prins cateva persoane care in momentul de fata sunt legende pentru B-Zone. Nu mai vreau sa vad playeri, care stau si cersesc in fata la CNN sa primeasca bani, vreau sa schimb comportamentul civililor.Stiu cum este sa te zbati pe 50-60k sa iti cumperi o casuta,o masina, ceva in care sa te distrezi. Nu prea am castigat evenimente pe acest server dar jucatorilor le voi oferii sansa prin mai multe evenimente adunand puncte sa obtina de exemplu 15 puncte in topicul pe care il voi creea la momentul potrivit, iar la minimul de puncte vor avea sansa sa castige masina sau 500.000$. Pe de alta parte, le voi explica ce inseamna munca, respectul, devotamentul si vechimea intr-o factiune, deoarece daca vor sa ajunga respectati, o pot face prin factiunea lor, rank-ul lor si nu in ultimul rand prin sanctiunile primite de la admini.

Ce intentionezi sa faci pentru jucatori:

1. La fiecare payday sa le ofer 2-3 evenimente cat mai dezvoltate cu premii pe masura.

2. Le voi oferi informatii despre joburile cele mai bine platite si usoare evident.

3. Ii voi ajuta sa invete sa creeze o aplicatie pe website cat si pe forum pentru a intra intr-o factiune.

4. Iar prin activitatea mea ii voi convinge sa lupte pentru ceea ce isi doresc in viata reala cat si in viata virtuala.

5. Voi incerca sa ii invat sa isi controleze comportamentul inadecvat(dupa fapta si rasplata).

6. Masinile pe care le detin vor fi la dispozitia jucatorilor.

7. La fiecare final de saptamana, voi organiza un meeting ca fiecare in parte sa isi exprime dorinta (de a intra intr-o factiune, nelamuririle intre afaceri si multe altele).

8. Voi incerca sa ii invat sa dea un rob, pentru a face bani mai usor.

9. Cei care ma vor cauta pentru banii de licente, le voi asigura licentele din plin, iar majoritatea instructorilor vor beneficia de puncte la raport mult mai repede.
Edited by RW Franko

Nick: Mark
Level: 97
Vârstă (reală): 18.
Vechime pe server: 4 ani.

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Mark
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa ajut si sa fac lumea sa se simta bine. ''Distractie si voie buna''. Nu cred ca e nevoie de mai mult.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Tot ce am facut si in celelalte doua mandate pe care le-am avut, sa ofer ajutor si distractie.

Nick: .AureL
Level: 80
Vârstă (reală): 23 de ani.
Vechime pe server: 19.11.2015 Aproximativ 3 ani cu acest cont.

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/.AureL
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: 
In primul rand, este o experienta unica sa ai functia de primar, iar in al doilea rand, as dori sa-i ajut pe cei care au nevoie de ajutor, atat moral cat si financiar, dar fara sa incurajez cersetoria. Functia de primar este una dintre cele mai importante functii de pe server, iar cel care detine aceasta functie trebuie sa aiba cunostinte despre joc, sa fie serios, sa stie sa vorbeasca cu cei de level mic, sa nu se enerveze usor si sa fie activ tot timpul. Doresc să obţin această funcţie pentru a ajuta jucatorii de de nivel mic cu bani proprii, pentru a organiza evenimente speciale cu premii pe măsură, activităţi pentru absolut toate facţiunile paşnice, gangurile, departamentele şi nu în ultimul rând pentru clanuri, să organizez olimpiade între facţiuni, între clanuri şi multe altele, mereu pe primul loc trebuie să fie activitatea, distracţia, seriozitatea şi nu în ultimul rând ca jucatorii să aibă un ambient cât mai plăcut pentru ei. Desigur că şi premiile de la evenimente, activităţi contează şi vor fii unele pe măsură, dar totul este ca jucatorii serverului să se bucure de ele şi să participe la ele. Cine mă cunoaşte ştie ce fel de persoană sunt şi are încredere în mine, funcţia de Mayor este foarte importantă dedicată serverului şi nu cred că a fii Mayor trebuie să împarţi taxe şi să faci câteva evenimente pe zii, a fii Mayor înseamnă a merita această funcţie, a face un ambient plăcut tuturor jucatorilor, vreau ca toate facţiunile să fie un colectiv cât mai apropiat una de cealaltă şi a bucura jucatorii cu taxele împărţite, cu evenimentele şi activităţile creeate, cu olimpiadele pentru a le oferii tuturor jucatorilor dornici de un loc de muncă în a se angaja la primărie şi a le oferii un job cu un salariu pe măsură, ca toată lumea să fie şi să se simtă perfect şi că joacă cu cel mai mare drag.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Dupa cum am mentionat mai sus, o sa ajut jucatorii facand cat mai multe evenimente , activitati, o sa impart banii adunati in seiful primariei de cat mai multe ori posibi, iar premiile evenimentelor o sa fie pe masura pentru a atrage jucatorii si de a participa in continuare la astfel de evenimente organizate in cadrul primariei de catre primar cu scopul de ajutor. Doresc sa fiu un primar exemplu pentru jucatorii care au incredere in mine si care ma vor vota. Nu promit multe deoarece nu imi place sa spun ceea ce nu voi face.
Principalele miscari ca primar sunt: 
1. Voi seta taxa la 1$.
2. Voi organiza minim 3/4 evenimente pe zi.
3. Voi acorda banii stransi la /charity de minim 5/6 ori pe zi.
4. Premile evenimentelor vor fi pe masura.
5. Voi ajuta jucatorii cu sfaturi, sugestii si bani in limita bunului simt.
Sunt sigur ca vor fi mult mai multe dar repet. Nu vreau sa promit mai multe pentru a nu  dezamagii jucatorii daca nu voi putea face.
Doresc sa mentionez ca majoritatea liderilor ma sustin in tot ceea ce fac si sper sa demonstrez jucatorilor ce fel de persoana sunt.
Respect!

Edited by eS AureL

Votul pentru functia de Primar al lunii Iunie a fost pus: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/poll/216

Ceilalti care nu ati ajuns pe lista nu ati îndeplinit cerintele minime pentru a putea candida. ( cerintele pot fii vazute pe prima pagina a acestui topic )

Aplicaţiile pentru funcţia de Primar al lunii Iulie sunt deschise.

* Nick: Towwy

* Level: 82

* Varsta (reala): 19 ani.

* Sex (real): Masculin

* Vechime pe server: Am o vechime de 5 ani pe acest server. Pe acest cont joc doar de pe data de 07.09.2014 insa am mai avut un cont din 2013. Pe acest cont, joc de numai 4 ani.

* Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Towwy

* Motivul pentru care doresc sa fiu Primar:

In primul rand consider ca acesta este o functie foarte frumoasa, acesta ar fi un prim motiv. Ca si primar, activitatea mea va fi una crescuta si voi acorda o mana de ajutor tuturor playerilor de nivel mic cat si de nivel mare daca acestia vor avea nevoie de mine. Pe langa asta, stiu cat de binevenite sunt niste sfaturi la nivel mic. Un sfat, o idee mica, pentru inceput este indeajuns pentru a creste. Chiar si acei 5.000$ pe care va trebui sa ii impart jucatorilor sunt foarte bineveniti deoarece jucatorilor cu nivel mare nu li se pare nu stiu ce, insa cei mici, apreaciaza acesti bani. Un alt motiv pentru care doresc sa aplic la aceasta functie este alungarea monotoniei de pe server, dupa cum vedeti, monotonia se instaureaza pe server din ce in ce mai des, playerii sunt tot mai putini, iar noi trebuie sa facem ceva, sa ii ajutam sa se distreze, iau eu vreau sa fac asta. 

* Ce intentionez sa fac pentru jucatori:

- In primul rand imi doresc sa fac evenimente zilnice, cu premii cat mai mari deoarece jucatorii mici au nevoie de aceste premii. 

- Doresc sa fac cat mai multe activitati, targuri de masini la care sa fie invitati atat playerii de nivel mic cat si cei de nivel mare pentru a putea comunica, pentru a putea playerii de nivel mic sa primeasca sfaturi bune. 

- Doresc sa fac tombole pentru jucatorii acestui server, mereu cand au fost aceste tombole pe server jucatorii erau intr-un numar foarte mare pentru a participa.

- Am cateva harti facute de mine pentru evenimente, cu ajutorul lui Adi o sa putem sa facem evenimente in ele!

- Sfaturile pentru inceput sunt esentiale insa si cele de viitor sunt necesare iar eu vreau sa ajut jucatorii si cu sfaturi de viitor, pentru a putea intra intr-o factiune, deaorece acesta este un prim lucru important pe care il poti face.

- Doresc sa fac evenimente zilnice, cat mai multe deoare este vara, activitatea pe server va creste.

- O sa fac momente in care vom rade cu playerii, deoarece este nevoie si de distractie pe server.

Va multumesc! 

Edited by Towwy

Nick: EdyTzzu
Level: 85
Vârsta (reala): 16 ani.
Vechime pe server: Contul il am din data 23.03.2015, dar m-am apucat serios in 12.04.2016
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/EdyTzzu
Motivul pentru care doresc sa fiu Primar: Doresc sa fiu primar pentru a ajuta si a indruma orice jucator care are nevoie, deoarece prin experienta pe care am acumulat-o in toata aventura mea din acest joc, pot oferii cele mai bune sfaturi. Doresc sa fac jucatorii fericiti, sa le fac un joc cat mai placut si mult mai distractiv. Consider ca primarul trebuie sa fie unul capabil, activ, glumet, serios, sa aiba "dare de mana" si sa fie unul cu experienta pentru a isi putea desfasura activitatile ce tin de aceasta functie.

Ce intentionez sa fac pentru jucatori:
1. Evenimente/activitati diferite cat si clasice zilnice. - Vor fii anuntate la momentul potrivit pe forum sau in joc prin comanda [/gov].
2. Voi organiza  concursi de tip trivia zilnice  la diferite ore cu intrebari din regulament cu premii diverse.
3. O sa anunt toate donatiile pe [/gov] indiferent de suma doanata, nu fac discriminari.
4. Voi pune la bataie o masina in fiecare weekend intre 50.000$-200.000$, aceasta urmand fiind castiga printr-un eveniment special.
5. Voi seta taxa la 1$.
6. Voi acorda sfaturi si voi raspunde la toate intrebarile voastre, intr-o ora stabilita si anuntata cu ceva timp inainte. O sa raspund la toate intrebarile legate de regulament, de factiuni. Voi acorda sfaturi cum puteti devinii politisti, prin munca si respect, deoarece am mult experienta in spate.

Edited by eB EdyTzzu

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.