Jump to content
Jack

Mayor - Aplicaţii / Applications

Recommended Posts

Aplicaţiile pentru funcţia de Primar al lunii Noiembrie au fost deschise.

Înainte de a aplica, vizitaţi primul post al acestui topic pentru a vedea cerinţele minime necesare.

Edited by Nicolae

Nick: RVD
Level: 81
Vârstă (reală): 23
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Acest cont il am din data de 25.05.2013 17:39
Link profil RPG: Link
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Deorece cred ca in ultima luna am facut o treaba exceptionala si playerii au fost multumiti.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Nu o sa incep cu tot felul de propuneri si de promisiuni. Stiti foarte bine ceea ce am facut in ultima luna. Asa va fi si mai departe.

Dar ca sa fie vorba si despre viitor, am sa las o lista mai jos despre ceea ce o sa fac daca o sa reies primar:

Am sa fac eventuri zilnice( poate 2-3 pe zi) cu sume foarte mari.

O sa fac eventuri spontane cu premii modice.

O sa facem audienta cu primarul in joc. O sa ascult problemele celor aflati in dificultate.

O sa impart taxa de mai multe ori pe zi.

O sa ofer sprijin financiar anumitor playeri. Deci o sa fie anumite criterii pentru care voi oferi bani.

Cam atat despre "promisiunile mele". Nu o sa scriu 10 romane cum fac altii si sa nu fac nici jumatate din ceea ce promit.

Stiti foarte bine cum a decurs ultima luna, deci de ce sa schimbam ceva care e bun, cu ceva care nu stim daca va fi bun.

O zi buna tuturor.

RVD meserie pentru primarie.

Nick: SoRyN.
Level: 57
Vârstă (reală): 15 
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 4 ani si ceva.
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/account/general
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: 
Doresc să fiu primar pentru a avea ocazia să mă implic în dezvoltarea comunităţii B-ZONE, mai exact cea de pe serverul RPG2. Vreau să ajut playerii începători pe acest server. Experienţă mă face să doresc să fiu Primar. Un alt motiv ar fi acela că de mic îmi place să ofer o mâna de ajutor oricărui care îmi cere indiferent că e vorba de bani sau doar de informaţii, vreau să ajut jucătorii începători care îşi dedică majoritatea timpului care îl depun să joace SA:MP să între şi într-o facţiune pe meritul şi placul lor. Cum alţii m-au ajutat pe mine şi eu la rândul meu să ajut pe alţii.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Doresc să fac din SA:MP un loc mai bun pentru jucători. Doresc să ajut atât cei începători cu donaţii, cât şi pe cei mai avansaţi. De asemenea vreau să programez mereu întâlniri cu cetăţenii în care fiecare să-şi spună opinia, pentru că are acest drept şi să încercăm să rezolvăm problemele. Micşorez taxele şi impozitele. Doresc să fac cât mai multe event-uri şi petreceri. După cum am spus şi în rândurile anterioare, chiar voi lupta pentru dezvoltarea economiei şi a societăţii. Voi stă cu fiecare persoană care are ceva să-mi spună şi voi ajută. Nu o să dezamăgesc pe nimeni. Promisiunile nu-şi au rostul, pentru că promisiuni poate face oricine.

Nick: Robert(R)
Level: 70 
Vârstă (reală): 16 
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Pe acest acest server am inceput sa activez incepand cu data de 
01.02.2016 18:29
Link profil RPG: Poftim link-ul.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa candidez pentru functia de primar deoarece doresc sa ajut jucatorii de level mic (2-7), cu benefici materiale si sa-i indrum spre un joc cat mai placut si linistit. Inca un motiv ar fi ca este singura functie pe care n-am dobandit-o.
Ce intenționez să fac pentru jucători:
Nu o sa va promit o multime de lucruri cum fac cei din PSD. 

1. Evenimente de tipul SMS, Trivia, O/X sponsorizate din ,,buzunarul meu'' sau din donatii pentru jucatorii de nivel 2-7. (Ora 16:00).
  2. Evenimente de tipul LCS, LMS, H&S, Protect the vip pentru toata lumea cu premii in valoare de 250.000$ (Ora 18:00 si 20:00).
  3. Sesiuni de donatii. (3 sesiuni pe zi).
  4. Voi seta taxa la 1$.
  5. Concurs: Cel mai activ jucator din luna precedenta sa castige 1000 de gold.

Nick:[eB]Swau.
Level:77
Vârstă (reală):15 ani
Sex (real):Masculin
Vechime pe server:In jur de 3 ani
Link profil RPG:https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Swau.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Imi doresc sa fiu Primar doarece vreau sa ajut acest server, sa-l ajut sa se ridice si sa ajut playerii incepatori. N-am mai avut niciodata aceasta functie si acum cred ca sunt pregatit pentru a fi in aceasta functie avand in vedere vechimea mea pe server si functiile dobandite.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Intentionez sa fac urmatoarele:

1. Voi face evenimenturi in fiecare zi cu un premiu special pana la terminarea mandatului.

2. O sa impart taxa de mai multe ori pe zi si o sa fiu foarte activ in cadrul acestei functii.

3. O sa fac concursuri alaturi de niste DJ de la Radio Legend alaturi de jucatori, ei putand sa intre in conferinta cu noi si sa isi poata spune anumite probleme sau sa le dau sfaturi in direct pe radio.

4.Voi ajuta jucatorii cu orice problema si nu o sa fiu indiferent.

5.O sa fac live-uri pe Youtube alaturi de Youtuberi ai serverului incercand sa cresc popularitatea si relatia cu jucatorii.

6. Bineinteles si vesnica taxa la 1$

Nick: Pasaroi

Level: 60

Vârstă (reală)18 ani.

Sex (real)Masculin.

Vechime pe serverContul a fost creat pe data de 14.06.2016, initial a fost un cont secundar. Joc din 2015 pe această comunitate.

Link profil RPGhttps://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Pasaroi

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Doresc să devin primar deoarece în primul si în primul rând, este o functie onorabilă pe acest server, nu oricine primeste această functie. În al doilea rând, consider că este un mod de a ajuta jucătorii începători mai distractivi, de a interactiona cu ei deoarece la început, jucătorii nu sunt familiarizati cu serverul si e nevoie de un primar bun ce poate comunica cu ei pentru a rămâne pe server si bine înteles de a chema prieteni si de a readuce serverul în top. În al treilea rând doresc această functie deoarece este o experientă nouă, consider că merit. Un primar trebuie să fie respectuos, sociabil si activ, asa cum sunt si eu.

Ce intentionez să fac pentru jucători: As putea ajuta jucătorii de nivel mic mai mult decât o fac în prezent, deoarece jucătorii de nivel mic mai mult apelează la helperi, iar eu fiind admin, rareori cer ajutorul nostru. Pot face evenimente zilnice creative, cum am făcut până acum. Taxele vor fi mici, voi putea comunica cu jucătorii altfel. Voi putea ajuta chiar si liderii prin intermediul chatului de lideri, eu având experientă de lider de 4 luni, am rămas cu informatiile legate de regulament. Voi acorda bani jucătorilor considerabil si voi fi un primar exemplar.

Edited by NC Pasaroi

Nick: LeAndrey
Level:  64
Vechime pe server: Mi-am creat acest cont si joc din data de  02.05.2015 11:41
Link profil RPG:  Aici
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Cel mai important motiv este ca vreu sa fac playerii sa se simta  bine pe server alaturi de un primar binevoitor.

1. Să fac diferite eventuri / activitati.
2. Voi ajuta cu sfaturi / nelamuriri toti jucatorii care au nevoie.
3. Voi face eventuri speciale pentru toti jucatorii pentru a ii face sa se simta bine si sa castige si bani.

Votul pentru functia de Primar al lunii Noiembrie a fost pus: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/poll/284

Ceilalti care nu ati ajuns pe lista nu ati îndeplinit cerintele minime pentru a putea candida. ( cerintele pot fii vazute pe prima pagina a acestui topic)

Aplicaţiile pentru funcţia de Primar al lunii Decembrie au fost deschise.

Înainte de a aplica, vizitaţi primul post al acestui topic pentru a vedea cerinţele minime necesare.

Nick: SuperGlue
Level: 80
Vârstă (reală): 20.
Vechime pe server:  Mi-am creat acest cont si joc din data de  28.05.2017   

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/SuperGlue
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:  Doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători care activează pe acest server, nu doar prin evenimentele zilnice pe care le fac, doresc să fac asta şi prin oferirea taxelor, organizarea de evenimente pe /gov. Doresc să inițiez toți playeri noi pe server, deschizându-le un orizont către acest joc pentru a le face "munca" mai uşoară. Mai pe scurt, doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători şi nu numai. Doresc să devin primar deoarece cred că este cea mai potrivită facțiune pentru mine, fiind o persoana care se înțelege bine cu majoritatea playerilor.

1. Setez taxa la 1$.

2. O sa organizez evenimente de pana la $1.000.000 in fiecare zi.

3.O sa impart taxa de cel putin 3-4 ori pe zi pentru a ajuta playeri cu level intre 2-7.

Edited by NC SuperGlue

Nick: Ryd3r[]
Level: 80
Vârstă (reală): 15
Vechime pe server: Mi-am creat contul in data de 26.12.2015

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Ryd3r[]
Doresc sa devin primar deoarece este o functie de top pe acest server, nu oricine o poate avea. Doresc aceasta functie deoarece pot ajuta jucatorii mai mult. Sa fac evenimente pe [/gov] cat si pe [/requestevent]. Un al doilea motiv este ca vreau sa am o comunicare mai buna cu jucatorii. Iar un ultim motiv este ca vreau sa aduc o imagine mai buna serverului cat si jucatorilor, sa vada ca chiar merita sa joace aici pe B-Zone si deoarece sunt de 8 luni in staff si stiu cum sa discut cu jucatorii si cum sa rezolv problemele lor prin sfaturi.

Ce intentionez sa fac pentru jucatori:

1. Sa fac evenimente cu sume mari.

2. Sa fac cadouri jucatorilor (bani / masini) deoarece vine Craciunul si vreau sa ii inveselesc putin pentru Sarbatoarea care va veni.

3. Sa impart taxa cat de des pot.

4. Sa setez o taxa foarte mica pe placul jucatorilor.

Edited by eB Ryd3r

Nick: jOSE_mIGUEL2
Level: 100
Vârstă (reală): 18
Sex (real): Masculin 

Vechime pe server: 4 ani, din data de 14.09.2014.
Link profil RPG:  https://www.rpg2.b-zone.ro/account/general
Doresc sa devin primar deoarece este o functie foarte importanta pe server, o functie pe care nu o poate obtine orice, o functie care necesita suportul playerilor. Doresc sa devin Mayor pentru a impartii banii celor cu nivel mic de cel putin 3 ori pe zi, sa fac multe evenimente atat amuzante dar si cu premii mari, sa creez evenimente de consiliere sau chiar sa creez content alaturi de unii din ei pe canalul meu de youtube.

1. Sa fac evenimente de toate felurile, cu masini, cu bani, de consiliere.

2. Sa fac cadouri jucatorilor (bani / masini) deoarece vine Craciunul si vreau sa ii inveselesc putin pentru Sarbatoarea care va veni.

3. Sa impart taxa de cel putin 3 ori pe zi.

4.Sa interactionez cat de des pot cu playerii prin diferite metode.

Edited by RW JoSe

Votul pentru functia de Primar al lunii Decembrie a fost pus: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/poll/299

Celalalt care nu a ajuns pe lista nu a indeplinit cerintele minime pentru a putea candida. ( cerintele pot fii vazute pe prima pagina a acestui topic)

Aplicațiile pentru funcția de Primar al lunii Ianuarie au fost deschise.

Înainte de a aplica, vizitați primul post al acestui topic pentru a vedea cerințele minime necesare.

LeIc0id.png

Nick: Mushroom

Level: 68
Age (real): 19
Gender(real): Masculine.
How old are you on the server?:  2016   I've passed 2 years
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Mushroom
The reason you want to become a Mayor:  

I would like to get mayor for the first time. , I'll do more creative events and ideas than before. We will introduce the use of credits in my events (Which I will explain later), more variations of existing events and of course keeping the traditional things. We will enforce more newbies to join and make the server a better place.

Secondly, I have my Empire, Friends, to back me up with all kinds of events. Providing efficient Staff, fully combat trained for any problem that can arise offering a smooth and peaceful way to all events.Experience as a Mayor has been proven by the amount of followers I have gathered. I provide fast, quick and fun events for everyone. Each event is carefully planned and recorded with high quality devices to ensure no cheating takes place.

What I intend to do for other players.: To make a peaceful server come to life with a different array of events. Hopefully succeed the 800/1000 milestone everyday and generally provide a beautiful gaming experience everyone deserves.

I'll make lots of Events like :  Deagle, Simon spune, Par/Impar, LMS, LCS, First to /w, First to G, Guess X, SMS Extreme and more.
I'll put the Tax to 1 so newbies do not find difficulties and so on. Huge events etc..

#PEACE 

Nick: Ivan69
Level: 84
Vârstă (reală): 19 ani
Vechime pe server: De la 01.08.2014 pana in prezent, deci aproximativ 5 ani.
Link profil RPG:
https://www.rpg2.b-zone.ro/account/general
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Nu pot spune ca am doar un singur motiv, sunt mai multe. Le voi prezenta mai jos.

• Doresc sa detin functia de primar pentru simplul fapt ca este respectat de multi jucatori ceea ce inseamna ca pot sa comunic cu cati mai multi jucatori, fapt pe care mi-l doresc deoarece sunt o fire prietenoasa.
  • Vreau sa detin aceasta functie deoarece doresc sa organizez cat mai multe evenimente, atat pentru jucatorii incepatori, cat si pentru veteranii serverului.
  • Vreau sa detin functia pentru a-mi ajuta anumiti prieteni ce detin functii prin factiuni pentru a organiza pentru server cat mai multe activitati si a diminua monotonia la care multi au ajuns.
  • Vreau ca jucatorii sa isi formeze o imagine cat mai clara despre toate lucrurile ce se petrec pe server, de la cariera lor personala pana la economia generala si altele.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Pentru jucatori doresc sa fac foarte multe activitati pentru a le oferi sansa de a castiga diverse premii. Pentru luna ce va urma, doresc sa organizez urmatoarele activitati.

• Evenimente de tip Last Man Standing
  • Evenimente de tip Escape the Labirint (eveniment in premiera pe serverul nostru)
  • Evenimente de tip Russian Rulette
  • Evenimente de tip Hide And Seek (foarte vechi pe server, dar nu se mai ocupa nimeni de un astfel de eveniment frumos de mult timp)
  • Evenimente de tip Race
  • Evenimente de tip Random Winners
  • Evenimente de tip Trivia
  • Multe alte tipuri de evenimente care ar face ca aceasta pagina sa fie foarte mare in continut

• Activitati cu factiunea News Reporters in legatura cu promovarea jucatoriilor, bunurilor lor si a factiuniilor (pentru a informa cat mai bine serverul despre toate serviciile disponibile)
  • Activitati cu mafiile, pentru doritorii de actiune, precum Street Fighting sau Street Wars
  • Activitati cu factiuniile pasnice pentru a va arata cu ce se ocupa acestea

• Activitati pentru jucatori precum Q&A despre factiuni, cariera, economie, joburi si multe altele
  • Activitati pentru jucatorii incepatori oferindu-le sansa de a interactiona cat mai bine cu factiuniile si a vedea unde doresc sa activeze in viitor pe server
  • Activitati pentru jucatorii veterani pentru a le rasplati seriozitatea, munca, respectul si ambitia de care au dat dovada de-a lungul timpului petrecut pe server

• Nick: IonutJr..
  • Level: 137
  • Vârstă (reală): 20 de ani.
  • Sex (real): Masculin
  • Vechime pe server:De la 30.03.2015 pana in prezent aproximativ 4 ani.
  • Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/account/general
  • Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să fiu primar deoarece consider că sunt pregătit pentru acest lucru.Îmi place foarte mult să ajut playerii din banii mei personali , dar dacă aş mai avea şi o resursă , în cazul nostru , banii strânşi pe taxe , aş oferi tutoror bani. Chiar doresc să vă deovedesc că pot să deţin această funcţie. Vă voi da dovadă de maxim respect şi seriozitate. 
  • Ce intenționez să fac pentru jucători:
  •  
  • În primul rând , voi ajuta jucătorii nevoiaşi.
  • Voi micşora taxele , cât de mult se poate.
  • -Evenimente zilnice.
    -Seriozitate si respect fata de fiecare jucator.
  • Program financiar pentru cei de level 2-7.
  •  Multe eventuri şi concursuri.
  • O sa fac concursuri alaturi de mine si DJ de la Radio Legend alaturi de jucatori, ei putand sa intre in conferinta cu noi si sa isi poata spune anumite probleme sau sa le dau sfaturi in direct pe radio.

•  
Edited by eB IonutJr

Aplicaţiile pentru funcţia de Primar al lunii Februarie au fost deschise.

FPDyEzG.png

Nick: NoStresS
Level:100
Sex (real): M-Masculin
Vechime pe server: 17.12.2015

Link profil RPG: Link
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa devin primar pentru a ajuta cat mai mult jucatorii cu nivel mic, pentru a ii face sa se joace pe acest server cu drag, cum ma joc si eu.  Este o functie importanta pe server si nu vreau sa mint, este chiar foarte frumos si imi doresc aceasta  functie pentru a avea o legatura cat mai usoara si stransa cu jucatorii.

Ce intenționez să fac pentru jucători:Sa setez taxa la 1$.

Sa fac evenimente cuprinse intre 25.000$ si 1.000.000$

Sa fac plimbari cu masina factiunii.

Sa ii ajut cu sfaturi si raspunsuri la intrebari.

Sa fac evenimente rapide pe /gov.

Sa impart banii cat mai des, sa ajut jucatorii cu nivel mic.

SIwewAg.png&key=3be663f3ec499ec48e74283e

Dacă apreciați munca mea, nu uitați să apăsați butonul rep_up.png

Nick: .Thudor
Level: 60
Vârstă (reală): 14 ani.
Vechime pe server: Am o vehime de 8-7 luni.
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/.Thudor
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa fiu primar din urmatoarele motive: vreau sa ajut jucatorii de nivel 2-7 deoarece si eu am fost incepator si aia 5,000$ ajuta mult l-a inceput, as vrea sa incec sa fac evenimente zilnice. Ar fi si o experienta pentru mine acest lucru si as putea interactiona cu mai multi jucatori de pe acest server. Nu am mai fost primar si as vrea sa incerc si eu acest lucru. Dar in principal vreau sa ajut jucatorii prin evenimente si prin donatiile jucatorilor pentru ei.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Intentionez sa fac evenimente zilnice si sa ii ajut in fiecare zi cu donatii. Vreau sa fac niste evenimente mai unice prin care toti jucatorii sa se distreze, nu doar ce-l care a castigat.

Nick: .SmiiLe

Level: 100
Vârstă (reală): 20 ani
Vechime pe server: join date - 28.09.2013
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/.SmiiLe
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Mi se pare interesant sistemul Mayor. Sunt curios ce presupune o astfel de pozitie pe server. Sunt un filantrop, asadar am diferite calitati care ma ajuta sa fac bine pentru jucatorii RPG2. 
Ce intenționez să fac pentru jucători: In principal diferite evenimente dese cu premii mari. Ajutorarea jucatorilor de nivel mic (la modul real) prin donatii si evenimente. Nu am absolut niciun interes sa trag foloase financiare prin exercitarea unei astfel de functii (spre deosebire de majoritatea jucatorilor care au trecut prin aceasta functie). Altceva nu prea ai ce sa faci in aceasta pozitie. Eventuale sfaturi si consiliere, dar asta tine mai mult de helperi. 

Asadar, intr-o propozitie, asta este intentia mea: ajutor financiar REAL in special pentru jucatorii incepatori.

Multumesc.

2 hours ago, Z M A i L said:

Nick: BaLLaS
Level:57
Vârstă (reală):19
Vechime pe server: 
09.06.2015 17:50
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/BallaS
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Mi se pare interesant sistemul de Mayor. Sunt curios, si cred ca ma voi pricepe cu aceasta functie!
Ce intenționez să fac pentru jucători: In principal as dorii sa ajut in fiecare zii de 5-6 ori minim cu /givetax, iar in ultima mea zii ca si Mayor(daca voi avea functia) voi face un ajutor caritabil cu niste bani pusi de la mine + stransi in fiecare zii de la jucatori! M-am insiprat de la DarylHN. Voi seta taxa la 1$, evenimente zilnice, si in fiecare sambata event de 500k.

Edited by CamiLEL

Nick: Ben1000
Level: 68
Vârstă (reală): 16 ani
Vechime pe server: 04.05.2015

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Ben1000
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa fiu primar pentru ca este o functie care implica multa seriozitate si respect, lucruri care ma definesc foarte bine. Vreau acest post pentru ca ma ajuta sa interactionez mai usor cu membrii acestui server, astfel putând să-i ajut într-un timp cât mai scurt.

Ce intenționez să fac pentru jucători: 1. Respect si seriozitate față de fiecare player.

2.. Setarea taxei la 1$.

3. Evenimente zilnice cu diverse premii

4  Împărtirea cât mai desă a banilor pentru playerii cu nivelul 2-7.

5. Organizarea unor zile în care voi prelua din ideile lor si le voi pune in aplicare.

.

Edited by Ben1000

Nick: zNeca
Level: 38
Vârstă (reală): 17 ani.
Vechime pe server:  13.10.2016 10:18 joc de aproape 3 ani, cu mici pauze, dar stiu cu ce se mananca acest post.
Link profil RPG:  https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/zNeca
 Doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult jucătorii începători care activează pe acest server, nu doar prin evenimentele zilnice pe care le fac, doresc să fac asta şi prin oferirea taxelor, organizarea de evenimente pe [/gov]. Doresc să inițiez toți jucătorii noi pe server, deschizându-le un orizont către acest joc pentru a le face "munca" mai uşoară. De asemenea sunt disponibil oricand pentru a raspunde întrebărilor juniorilor, fie ele legate de joburi / website / forum, cât şi întrebări legate de regulamentul serverului şi multe altele. Doresc să creez jucătorilor începători un ambient cât mai plăcut pe acest server, plin de premii, evenimente, taxe şi multe altele. Îmi doresc foarte mult această funcție deoarece este cea mai dorită şi cea mai respectată de pe acest server. Mai pe scurt, doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători şi nu numai. Doresc să devin primar deoarece cred că este cea mai potrivită facțiune pentru mine.

1.Voi face evenimente / activităţi zilnice, cu premiu pe măsură.

2. Voi seta taxa la 1$.

3. În fiecare Weekend o să fie nişte evenimente speciale organizate cu banii proprii, între 100.000$ si 500.000$

4.Taxa o să fie împărţită de 6-7 ori pe zi, cât si mai mult.

5. În fiecare zii o să organizez niste evenimente speciale pe [/gov],

6.Voi ajuta jucătorii cu foarte multe informatii despre `Cum să faci banii?` `Cum să intrii intr-o factiune?` si multe altele.

7. Doresc să ajut jucătorii să intre in facţiunii si să le explic regulile facţiunilor.

8. O să răspund la orice întrebare /  nelămurire de la jucători.

9. Când o să pornesc sesiunea de donaţii prin [/charity], o să donez si eu o suma din buzunarul meu pentru jucatorii de nivel 2-7.

10. O masină personală la sfârsit de săptămână în valoare de 50.000$ din banii mei personali.

Sunt sigur că o să fac mai multe, dar nu vreau să promit mai multe ca să nu dezamăgesc jucătorii.

Multumesc pentru timpul acordat citirii, respect!

Edited by zNeca31

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.