Jump to content
Jack

Mayor - Aplicaţii / Applications

Recommended Posts

• Nick: AdytzaZEW
  • Level: 108
  • Vârstă (reală): 20 de ani.
  • Sex (real): Masculin
  • Vechime pe server:De la 29.06.2014 pana in prezent aproximativ 6 ani.
  • Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/account/general
  • Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să fiu primar deoarece consider că sunt pregătit pentru acest lucru.Îmi place foarte mult să ajut playerii din banii mei personali , dar dacă aş mai avea şi o resursă , în cazul nostru , banii strânşi pe taxe , aş oferi tutoror bani. Chiar doresc să vă deovedesc că pot să deţin această funcţie. Vă voi da dovadă de maxim respect şi seriozitate. 
  • Ce intenționez să fac pentru jucători:Sa setez taxa la 1$.
  •  
  • În primul rând , voi ajuta jucătorii nevoiaşi.
  • Voi micşora taxele , cât de mult se poate.
  • -Evenimente zilnice-Cuprinse intre 25.000$ si 1.000.000$
    -Seriozitate si respect fata de fiecare jucator.
  • Program financiar pentru cei de level 2-7.
  •  Multe eventuri şi concursuri.
  •      Multumesc Citiri Aplicatiei mele sper ca v-am Convins si sper ca voi Optine Functia de Mayor Eu cred ca o merit foarte mult,dupa cate Realizari am avut pe acest Server.

O zi buna tuturor.

AdytzaZEW  meserie pentru primarie

Nick: Kweb.
Level:66
Vârsta (reala): 15 ani.
Sex (real): Baiat.
Vechime pe server: 3 ani.
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Kweb.
Motivul pentru care doresc sa fiu Primar:
Singurul motiv pentru care doresc aceasta functie este de a ajuta playerii care chiar au nevoie de ajutor financiar pentru a ramane alaturi de B-Zone. 
Ce intentionez sa fac pentru jucatori:
Sa organizez evenimente zilnice cu premii peste 100.000$ cum ar fi: LMS, LCS, SMS, Primu' la mine, Simon Spune etc.

-> Sa organizez minim doua evenimente Speciale cu premiul minim 200.000$.

-> Setarea taxei zilnice la 1$.

-> Impartirea taxei zilnice.

-> Ajutor funanciar jucatorilor cu nivel mic.

-> Evenimente speciale

Nick: AmazE.
Level: 90
Vârstă (reală): 18 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Joc din 2014, aproximativ 5 ani.
Link profil RPG: 
https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/AmazE.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Vreau sa fiu primar al serverului RPG2 ,deoarece consider ca am acumulat suficienta experienta in 5 ani de joc, am deja un nivel suficient de cunostinte in ceea ce priveste "jocul",dar si in special "meseria" de primar,chiar daca nu am avut ocazia pana acum,m-am interesat pana la acest moment. Pot sa detin aceasta functie timp de o luna, am stat in mai multe factiuni pana am acumulat rank 5, ceea ce necesita timp.

Ce intenționez să fac pentru jucători: 

1. Ma voi ocupa de impartirea taxei la cele mai bune momente ale zilei pentru cei de nivel 2-7
  2. Voi face diferite evenimente distractive pentru toata lumea, premiile vor fi de $20.000 - $500.000 .
  3. O sa fac si evenimente speciale cu premii mai deosebite ( $1.000.000 / case sau chiar masini).
  4. Intentionez sa aduc cat mai multa activitate si responsabilitate fata de toti jucatorii.
  5. Multe alte idei utile ce imi vor trece prin gand vor fi puse in aplicare.

Multumesc pentru atentia acordata, sper ca v-am atras suficient sa ma votati si sa imi acordati o prima sansa!

Posted (edited)

Nick:[Mr]Ionut69
Level:60
Vârstă (reală): 17 ani.
Vechime pe server: Am o vechime de aproape 5 ani.
Link profil RPG:https://www.rpg2.b-zone.ro/account/general
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:  
Îmi doresc această funcție în primul rând deoarece consider că toți jucătorii începători au nevoie de un mic ajutor la începul "carierei" pe acest minunat server, iar primarii trebuie să fie cât se poate de activi, acest lucru m-a făcut să vreau și să incerc să candidez, pentru că pot spune că sunt un jucător cât se poate de activ. Consider că funcția de primar este una extrem de apreciată și de respectată, daca nu, chiar cea mai respectată. Nu-mi doresc altceva decât să ajut jucatorii, niciodată nu ma gândesc la mine în moddirect, cât mă gândesc la alți jucători. Rolul primarului nu este de a se lăuda că are o funcție mare, ci de a ajuta începătorii. Sunt total împortriva corupției, și nu îmi plac lucrurile de genul. Vă mulțumesc! 

1- M-am gandit ca in fie care luni-miercui-vineri. la  ora 20:30 sa extrag un id radom si sa ii ofer acelui jucator  50k-500k,  pentru jucatori cu lvl intre  5-15.

2- In fiecare  duminica la ora 20:30 o sa extrag un id radom si sa ii ofer un vehicul in valoare de 20k-500k.

3- O  fie o luna plina de evente.

4- Setare taxei la 1$

5- O sa fac plimbari cu limuzina.

6- Voi organiza  o parada in fiecare duminica la 19:30 cu National Guard - LVPD - LSPD - SFPD - FBI.

7- Voi mult pentru a creste populatia servarului.

8- In fiecare sambata  la ora 20:30 o sa extrag un id radom  si o sa ii ofer o casa .

Va multumesc pentru timpul acordat.

Edited by IonutBrinduse

Nick:FelixValoare
Level:47
Vârstă (reală):17 ani
Sex (real):Masculin
Vechime pe server:Contul principal (Meka level 80 aproape) l-am facut in 22 iulie 2018
Link profil RPG:
https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/FelixValoare
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Nu am mai fost niciodata, si vreau sa particip si eu macar, sa am o sansa.

Voi re-evalua infrastructura functiei de primar, in acest sens voi moderniza modul de impartire a "Ajutorului pentru playerii cu nivel 2-7",

astfel incat, in fiecare zi la ore fixe obijuiesc jucatorii sa intre pentru a primii taxa, orele pot varia, bineinteles. Taxa va fii minima, adica 1$

pentru tot timpul mandatului. Voi incerca sa dau bani fiecarui jucator, vor fii sesiuni de [/transfer] tot pentru playerii de nivel mic, dar si

pentru cei de nivel mare vor fii rasplatiti pentru onestitatea lor. Stiu ca nu prea am eu sansa de a fii primar datorita concurentei, dar va rog 

eu din tot sufletul meu sa ma includeti in lista aia.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Sa ii ajut, cei care apeleaza la mine si sa le ofer tuturor incepatorilor de level 2-7 bani la ore fixe zilnic, vor fi sesiuni de umplere a seifului, [/transfer] pentru evenimente, spiritul primarescienesc al meu este de o speta nobila, asadar jucatorii se pot baza pe un primar devotat care le da bani, zis pe scurt. Nu am eu sustinerea mare, dar eu imi dau tot sufletul

pentru meserie si spiritul meu conservare nu ma face sa uit de unde am plecat, sa ii ajut. Stiu ca am fost dat afara recent din factiune cu 3/3fw si 60/60fp.

Votul pentru functia de Primar al lunii Iulie a fost pus: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/poll/367

Ceilalti care nu a ajuns pe lista nu a indeplinit cerintele minime pentru a putea candida. ( cerintele pot fii vazute pe prima pagina a acestui topic)

Aplicaţiile pentru funcţia de Primar al lunii August au fost deschise.

Înainte de a aplica, vizitaţi primul post al acestui topic pentru a vedea cerinţele minime necesare.

Posted (edited)

Nick: Ivan11
Level: 56.
Vârstă (reală): 16 ani.
Sex (real): Barbat.
Vechime pe server: 4 ani.
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Ivan11

Imi doresc sa fiu primar al acestui server in primul rand pentru a ajuta jucatorii, pentru a organiza multe evenimente zilnice si cu un premiu destul de mare, pentru a imparti taxa foarte des. M-am documentat foarte bine cu tot ce trebuie sa faci in functia de primar si am vazut ce au facut si ceilalti primari si m-as putea descurca foarte bine. Am destul timp liber pentru aceasta functie. Consider ca am acumulat destula experienta pe aceasta comunitate de atatia ani de cand joc aici. Nu am mai avut pana acum aceasta ocazie de a fi primar si as vrea pentru prima data sa imi incerc norocul. 

Plimbari cu limuzina.

Voi interactiona foarte mult cu jucatorii

Voi oferi ajutorul jucatorilor.

O sa ma ocup de impartirea taxei pentru jucatori cat mai des.

Setarea taxei zilnice la 1$.

Diferite activitati interesante cat si amuzante ce imi vor trece prin cap.

Intentionez sa fac cat mai multe evenimente zilnice de tip: 

▶️ Last Man Standing,

▶️ Last Car Standing,

▶️ Simon spune,

▶️ SMS,

▶️ Primul la mine,

▶️ Duels, 

▶️Par/Impar,

▶️Protect the VIP.

▶️Si multe alte evenimente si activitati originale.

e19tew.png

Edited by oC Ivan11

Nick: Mushroom

Level: 79
Age (real): 19
Gender(real): Masculine.
How old are you on the server?:  2016   I've passed 2 years
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Mushroom
The reason you want to become a Mayor:  

I would like to get mayor for the first time. , I'll do more creative events and ideas than before. We will introduce the use of credits in my events (Which I will explain later), more variations of existing events and of course keeping the traditional things. We will enforce more newbies to join and make the server a better place.

Secondly, I have my Empire, Friends, to back me up with all kinds of events. Providing efficient Staff, fully combat trained for any problem that can arise offering a smooth and peaceful way to all events.Experience as a Mayor has been proven by the amount of followers I have gathered. I provide fast, quick and fun events for everyone. Each event is carefully planned and recorded with high quality devices to ensure no cheating takes place.

What I intend to do for other players.: To make a peaceful server come to life with a different array of events. Hopefully succeed the 800/1000 milestone everyday and generally provide a beautiful gaming experience everyone deserves.

I'll make lots of Events like :  Deagle, Simon spune, Par/Impar, LMS, LCS, First to /w, First to G, Guess X, SMS Extreme and more.
I'll put the Tax to 1 so newbies do not find difficulties and so on. Huge events etc..

#PEACE 

Posted (edited)

Nick:.Evans
Level:98
Vârstă (reală):18 ani
Vechime pe server: de pe 29.02.2016(3 ani si 5 luni)
Link profil RPG:
https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/.Evans
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Deoarece ma simt pregatit pentru asa ceva, mereu mi-a facut placere sa interactionez si sa ajut  playerii de pe server si cred ca prin aceasta functie imi va fi cat mai usor sa o fac, de aceea imi doresc sa devin Mayor ca sa ajut playerii deoarece si eu am fost un incepator si m-am chinuit sa strang bani pentru o masina, o casa sau un biz, stiu cum e sa-ti fie greu si pentru o luna cat voi fi primar  vreau ca acest greu sa nu existe pentru jucatorii serverului. Sunt sigur ca voi fi un mayor pe cinste deoarece tin cont de toate parerile jucatorilor si ma implic in rezolvarea probemelor pe care ei le intampina, eu nu voi oferi doar sprijin financiar sau distractiv, daca voi fi numit primar o sa va ajut si informativ, va voi intelege si vom gasi impreuna o cale pentru problemele voastre.
Ce intenționez să fac pentru jucători: 1.Evenimente zilnice

2.Taxe acordate destul de des.

3.Activitati cu Primarul.

4.Premiile evenimentelor vor fi pe masura

5. Voi ajuta playerii cu sfaturi si bani in limita bunului simt.

6. Taxa setata la 1$.

Edited by zL EvansRPG

Posted (edited)

Nick: DauDeVezi4K
Level: 74
Vârstă (reală): 15 ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 2 ani, 7 luni si 17 zile.

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/DauDeVezi4K
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa obtin functia de Mayor pe luna August pentru a ajuta jucatorii cu nivel mic intre [2-7], vreau sa fiu Primar sa ajut acest server, sa ajut jucatorii mici sa se ridice pe server, este o functie importanta, consider ca este un mod bun de a ajuta jucatorii incepatori. Imi doresc aceasta functie deoarece este o experienta noua pentru mine pentru ca nu am mai fost niciodata Mayor pe serverele RPG si doresc sa am sansa de a fi, un Primar trebuie sa fie activ, bine educat, sociabil, care sa aiba simtul omului, sa stie sa invete playerii la bine, sa stie sa comunice.

1. Setarea taxei la 1$.

2. Execursie cu Stretch pe Chilliad, Bayside, sau alte locuri frumoase.

3. Evenimente zilnice de tip:

- Last Man Standing

- Last Car Standing

- SMS

- Curse

- Protejeaza VIP-ul

4. Voi acorda ajutorul playerilor cand au nevoie.

5. Evenimente rapide pe [/gov] de tip SMS.

[!] DauDeVezi4K Meserie pentru Primărie [!] 

Edited by DauDeVezi4K

Nick:Ennio.Salieri
Level:114
Vârstă (reală):19 ani
Vechime pe server: 02.03.2013
Link profil RPG:
  https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Ennio.Salieri
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Deoarece ma simt pregatit pentru asa ceva, mereu mi-a facut placere sa interactionez si sa ajut  playerii de pe server si cred ca prin aceasta functie imi va fi cat mai usor sa o fac, de aceea imi doresc sa devin Mayor ca sa ajut playerii deoarece si eu am fost un incepator si m-am chinuit sa strang bani pentru o masina, o casa sau un biz, stiu cum e sa-ti fie greu si pentru o luna cat voi fi primar  vreau ca acest greu sa nu existe pentru jucatorii serverului. Sunt sigur ca voi fi un mayor pe cinste deoarece tin cont de toate parerile jucatorilor si ma implic in rezolvarea probemelor pe care ei le intampina, eu nu voi oferi doar sprijin financiar sau distractiv, daca voi fi numit primar o sa va ajut si informativ, va voi intelege si vom gasi impreuna o cale pentru problemele voastre.
Ce intenționez să fac pentru jucători: 1.Evenimente zilnice

2.Taxe acordate destul de des.

3.Activitati cu Primarul.

4.Premiile evenimentelor vor fi pe masura

5. Voi ajuta playerii cu sfaturi si bani in limita bunului simt.

6. Taxa setata la 1$.

Posted (edited)

Nick: DANUTZ_XDDD
Level: 40.
Sex (real): Barbat.
Vechime pe server: 2 ani.
Link profil RPG: 
https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/DANUTZ_XDDD

Imi doresc sa ajung primar pentru ca as face niste event-uri zilnice in care sa ii ajut pe cei cu nivel mic sa aiba si ei multi bani, nu este usor sa fii atat de mic, cu toti avem drept-uri, voi creea niste event-uri intre 100k-1kk care sa ii ajute pe cei cu nivel mic sa isi testeze abilitatile in event-uri inspirate chiar de ei, imi place sa fiu Mayor e ca si cum ai fi un profesor, sa ii inveti si sa ii ajuti ca pe o familie unita si sa duci treaba pana la capat, nimeni nu e perfect, este prima oara cand aplic pentru postul de Mayor, sa inveti lucruri si sa si pui pe picioare toti playeri cu nivel mic adica gen sa ii motivez si sa le explic pas cu pas, iar un Mayor ar trebui sa fie educat, sincer, comunicant, activ si intelegator cu toate ideiile pe care toata lumea le au si care ei vor sa le impartaseasca sa ii putem ajuta impreuna.

- ii voi plimba cu limuzina si cu alte masini si ii voi duce oricand, oriunde vor ei

-le voi ridica moralul prin niste event-uri cu sume mari si cu niste raspunsuri foarte usor dandu-si seama ca este usor de inteles pentru toata lumea

-taxa va fi de 1$

-activitate ca Mayor si taxe acordate zi de zi

Intentionez sa fac cat mai multe evenimente zilnice de tip: 

▶️ Last Car Standing,

▶️ Last Man Standing,

▶️ SMS,

▶️ Duels, 

▶️ Par/Impar,

▶️ Si multe alte event-uri distractive cu sume imense pentru jucatori care depun efort!

Edited by DANUTZ1XDDD

Aplicaţiile pentru funcţia de Primar al lunii Septembrie au fost deschise.

Înainte de a aplica, vizitaţi primul post al acestui topic pentru a vedea cerinţele minime necesare.

Posted (edited)

Nick: Mariius.RT
Level: 56
Vârstă (reală): 15 ani
Vechime pe server: Am inceput sa joc pe B-Zone din anul 2015.
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Mariius.RT

Doresc aceasta functie, deoarece sunt sigur ca sunt pregatit pentru toate provocarile ce implica acest statut, considerand ca, în urma evenimentelor pe care le-am trait, am acumulat o vasta experienta cu privire la organizare, gestionare si rezolvare de situatii si in primul rand vreau sa dovedesc ca sunt pregatit pentru aceasta functie, vreau sa ajut playerii incepatori cu diferite sume de bani din propriul buget, sa lasam taxa mica, si sa legam noi prietenii.
Ce intenționez să fac pentru jucători: In primul rand sa le dau ce merita, adica taxa la fiecare payday, sa organizez cat mai multe evennimente cu premii cat mai mari si desigur alte idei care imi vin pe parcursul mandatului meu. Ajutor social constant pentru playerii de nivel 1-7 si nu numai, taxa setata la 1$, m voi asigura de bunastarea serverului, principala activitate fiind aceea de a aduce cat mai multi playeri pe acesta, cat si mentinerea constanta al unui nivel inalt de calitate asupra tuturor.

Edited by Mariius LeL

Posted (edited)

Nick: Pasaroi

Level: 69

Vârstă (reală)19 ani.

Sex (real)Masculin.

Vechime pe serverContul a fost creat pe data de 14.06.2016, initial a fost un cont secundar. Joc din 2015 pe această comunitate.

Link profil RPGhttps://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Pasaroi

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Doresc să devin primar deoarece în primul si în primul rând, este o functie onorabilă pe acest server, nu oricine primeste această functie. În al doilea rând, consider că este un mod de a ajuta jucătorii începători mai distractivi, de a interactiona cu ei deoarece la început, jucătorii nu sunt familiarizati cu serverul si e nevoie de un primar bun ce poate comunica cu ei pentru a rămâne pe server si bine înteles de a chema prieteni si de a readuce serverul în top. În al treilea rând doresc această functie deoarece este o experientă pe care am mai trait-o anul trecut, consider că merit. Un primar trebuie să fie respectuos, sociabil si activ, asa cum sunt si eu.

Ce intentionez să fac pentru jucători: As putea ajuta jucătorii de nivel mic mai mult decât o fac în prezent, deoarece jucătorii de nivel mic mai mult apelează la helperi, iar eu fiind helper, mă descurc să comunic cu ei. Pot face evenimente zilnice creative, cum am făcut până acum. Taxele vor fi mici, voi putea comunica cu jucătorii altfel. Voi putea ajuta chiar si liderii prin intermediul chatului de lideri, eu având experientă de lider de 4 luni, am rămas cu informatiile legate de regulament. Voi acorda bani jucătorilor considerabil si voi fi un primar exemplar.

Edited by eB Denis

Nick: Mari99 
Level: 100
Vârstă (reală): 17 ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 3 ani
Link profil RPG:
https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Mari99
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Motivul pentru care doresc sa fiu primar este ca sunt pregatit sa detin aceasta functie de Mayor si imi place nespus de tare cum isi fac primarii din prezent treaba. Voi da dovada de devotament si de respect maxim cat de jucatorii cu lvl mare cat si cei cu lvl mai mic. Prin aceasta functie voi putea ajuta si jucatorii de pe server care sunt la inceput si nu au bani, desigur o sa imi vina si mai multe idei pe parcursul mandatului daca voi fii acceptat. 

1. Voi ajuta jucatorii nevoiasi.

2. Voi impartii taxa de cate ori este nevoie.

3. Voi impune un regulament nou.

4. Voi  face plimbarii cu limuzina.

5. Eventuri zilnice de cate 100-500k

6. Si multe alte chestii.

[] Mari99 meserie pentru primarie!!! []   

Multumesc frumos.

Posted (edited)

Nick: Ale[X]aN

Level: 69

Vârstă (reală): 15 ani.

Sex (real): Masculin.

Vechime pe server: Joc din Septembrie 2017 dar acum contul pe care il detin a fost al 2lea cont facut pe server.

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Ale[X]aN

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Doresc sa devin primar pe acest server deoarece este o functie pe care nu orice jucator o obtine asa de usor si ma consider pregatit sa detin aceasta functie. Pe deasupra vreau sa ajut si jucatorii de nivel mic cu taxa pe care o sa o impart in fiecare zi si sa organizez evenimente speciale la zi.

Ce intentionez să fac pentru jucători: -Evenimente zilnice cu premii mari.

-Plimbari cu limuzina zilnice.

-Taxe impartite zilnice.

-Voi ajuta jucatorii cu nivel mic cat de mult pot.

Edited by AlexKNG

Posted (edited)

Nick: Lee.
Level: 73
Vârstă (reală): 18 ani.
Vechime pe server:  01.02.2016 - 3 ani jumate.
Link profil RPG: 
https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Lee.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să ajung Primar-ul acestui server deoarece vreau să ajut playerii incepători, să le ofer sprijin oricând și la orice oră. Vreau să mai zic că această funcție este foarte specială aleganduse un singur deținător în fiecare luna, este foarte diferită de restul factiuniilor cea ce o face specială și mă face să îmi doresc mult și o sa fie ca un achievement pentru mine. Eu tot timpul am fost atras să ajut jucătorii și să nu fac diferențe de level sau funcțiile pe care le aveau și îmi place să ajut în primul rând pe cei mai neputincioși, cei care sunt la început. Dacă tot am această plăcere și îmi place să fac evenimente de ce să nu pot face o meserie din asta aceea de a fi Primar.

Ce intentionez să fac pentru jucători :

- Organizarea de evenimente zilnice, în special pentru cei de level mic.
 - Să îi ajut cu sfaturi pe cei care au nevoie.

- Voi face eventuri speciale, în care doar ce i  de level mic pot să participe.

- Sa ii ajut in alegerea unei factiuni, dar si sa ii ajut sa intre in acea factiune.

- O sa fac un event saptamanal, cu un premiu destul de maricel.

- O să le răspund la fiecare nelămurire sau întrebare.

Edited by LEEEE

Posted (edited)

Nick:AlkhaponEsTar
Level:22 spre 23
Vârstă (reală): 14 ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server:Aproape 4 ani 
Link profil RPG:
https://www.rpg2.b-zone.ro/account/general
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa devin primar al acestui server rpg pentru ca vreau sa ajut playerii atat financiar cat si sa le dau sfaturi sau daca au o intrebare sa le raspund adica sa le ofer sprijin oricand vor ei si la orice ora doresc.Aceasta functie mi se pare cea mai dorita te pe server si e destul de greu sa o obtii pentru ca se alege primar odata pe luna. Nu cred ca trebuie sa fii asa cunoscut pe server ci conteaza calitatile acestui jucator si caracterul.Mereu am ajutat jucatori indiferent de level,functiile pe care le aveau si asta ma face sa aplic aici, la mayor, pentru ca vreau sa ajut in continuare jucatorii.Daca am aceasta placere am zis de ce sa nu aplic si eu aici sa devin putin mai cunoscut si sa ajut jucatorii de nivel 2-7 impartind taxa si sa le si dau de la mine. Este placerea mea sa ajut jucatorii.
Ce intenționez să fac pentru jucători
- Organizarea evenimentelor zilnice pentru a ajuta jucatorii cu nivel mic 

- Daca au vreo nelamurire pot sa vina la mine oricand 
- Vreau sa fac evente speciale zilnice pentru cei de level 2-10 cu premii destul de mari.
- Vreau sa mai fac si cate un event pe saptamana cu premiu maricel ( Intr-o saptamana pentru toti si in alta saptamana pentru cei cu nivel 2-10.)
- Vreau sa mai fac FAST-EVENT cu premiu de 50.000-100.000$ 
- Vreau sa mai fac si un fel de ruleta am sa aleg 10-15 jucatori de level 2-15 la intamplare si am sa fac 3 locuri: Locul 1 Premiu de 500k  Locul 2 Premiu de 300k Locul 3 Premiu de 150k
- Mai vreau sa fac si un fel de Summer Calendar dar se v-a numi Mayor Calendar Care v-a avea ca premiu 100k odata la 2 zile si v-a fi la ora fixa anuntata de mine pe /gov.
- Mai vraeu sa fac  un grup de discord/facebook si sa spun 3-4 nume de pe server si sa aleaga ei cine sa castige o suma intre 50.000-90.000$
- Si ultimul lucru pe care vrau sa il fac este sa impart taxa de 4 ori pe zi.

Edited by Rexo3m

Posted (edited)

Votul pentru functia de Primar al lunii Septembrie a fost pus: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/poll/843

Pasaroi tu nu ai mai fost pus pe lista pentru ca nu indeplinesti cerintele de pe prima pagina.

Mult succes TUTUROR!

Edited by Nicolae
Pentru scoaterea lui pasaroi din candidatura la functia de primar.

Aplicaţiile pentru funcţia de Primar al lunii Octombrie au fost deschise.

Nick: Rudy
Level: 35
Vârstă (reală): 19 ani
Sex (real): masculin
Vechime pe server: 5 ani aproximativ.(nu doar de pe contul asta)
Link profil RPG:
https://www.rpg2.b-zone.ro/account/general
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: pentru a incerca aceasta functie placuta.
Ce intenționez să fac pentru jucă 
Ajutor atat financiar cat si moral 

Nick: Tanasse
Level: 63
Vechime pe server: 1 an si 9 luni.
Link profil RPG: 
https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Tanasse
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:  Motivul pentru care vreau sa devin primar este acela de a ajuta jucatorii pe comunitate mai ales cei noi veniti pe server. Prin aceasta functie vreau sa demonstrez tuturor cum ar trebui sa se ocupa un mayor de functia sa, deoarece multi dintre acestia au avut chef la inceput, iar pe final au inceput sa o lase balta.  Doresc sa incerc sa ii fac pe toti sa inteleaga ce inseamna sa fi mayor si cum e sa iti faci treaba asa cum trebuie, deoarece sunt o persoana foarte rabdatoare si pun pasiune in tot ceea ce fac. Voi mai ajuta jucatorii sa scape de monotonie prin evenimentele mele zilnice pe care voi dori sa le organizez. Pe langa acestea, imi place foarte mult sa fac bine fara sa primesc nimic in schimb si vreau sa ajut serverul cum pot eu in special jucatorii de nivel mic, iar functia de mayor imi ofera aceasta posibilitate. Consider ca am experienta necesara sa obtin aceasta functie si sa fac jucatorii multumiti.
Ce intentionez sa fac pentru jucatori: 

1. Vreau sa ajut jucatorii de pe server indiferent de nivelul acestora.

2. Vreau sa fac evenimente pe server cu premiu de peste 500.000$ aceste ocazii jucatorii pot face bani mai usor.

3. Setarea taxei la 1$.

4. Evenimente pe [/gov] de diverse tipuri. Exemplu: Primul la mine, Primul cu G, Primul cu [/w], etc. cu premii in functie de eveniment.

5. Acordarea taxei catre jucatorii cu nivel mai mic de cel putin 3 ori pe zi.

6. Diverse activitati alaturi de jucatori.

7. Evenimente de tip Ultimul vehicul ramas, Ultimul jucator ramas, Duele, Curse, X/O cu premii mari de peste 500.000$ aproximativ in fiecare zi.

Edit: nu mai candidez

Edited by NC Tanasse

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.