Jump to content

Advent Calendar începe din 1 Decembrie, detalii aici

Recrutăm designeri audio și video. Puteți aplica aici

Jack

Mayor - Aplicaţii / Applications

Recommended Posts

Aplicațiile pentru funcția de Mayor al lunii august sunt acum deschise.  

Înainte de a aplica, vizitaţi primul post al acestui topic pentru a vedea cerinţele minime necesare și modelul de postare, respectiv verificați topicurile Anunturi Importante și RegulamentCLICK și  CLICK.

Nick: Opak.
Level: 91
Vârsta (reala): Am varsta de 18 ani.
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Vechimea mea pe acest server este una de aproape 6 ani. 5 ani si cateva luni.
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Opak.
Motivul pentru care doresc sa fiu Primar: Doresc să ajut la o buna desfasurare a jocului pentru toti jucătorii. Doresc multe momente amuzante lângă jucătorii acestui server minunat.Cum altii m-au ajutat pe mine şi eu la randul meu să ajut pe altii.Vreau sa ajut jucatorii cu sfaturi, sa le raspund la intrebari sau sa ii scot din ceata cand au nelamuriri.Deasemenea doresc sa ajut jucatorii b-zone rpg2 sa duca o viata mai buna.
Ce intentionez sa fac pentru jucatori:

Doresc sa setez taxa 1$.
--Zi de zi:
  -Impartire taxa.
--EVENIMENTE ZILNICE:
  -Evenimente clasice(pe /gov):
    -SMS
    -Trivia
    -Whisper
    -Random winner
    -etc.

--Sambata-Duminica:
  -Evenimente speciale:
    -Last Man Standing
    -Last Car Standing
    -Hide and Seek
    -Protect the vip
    -Race
    -Simon spune

Inafara de evenimente doresc sa ajut jucatorii cu raspunsul la intrebarile frecvente pe care le au legate de server, cu toate ca exista un sistem de helperi, multi jucatori evita sa il foloseasca, iar primarul este o metoda foarte buna de interactiune cu jucatorii.

Nick: NarcisZEW
Level: 90
Vârstă (reală): 18
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Joc din 08.10.2015, deci aproape 5 ani.
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/NarcisZEW
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Motivul pentru care doresc sa ajung la functia de Mayor este acela de a ajuta jucatorii cat mai mult posibil, doresc sa schimb total gandirea jucatorilor, vreau sa dezvolt econimia celor mici pentru a putea sa ajunga mai mari pe server, vreau sa realizez ce altii n-au putut, vreau sa fac sa fie jocul cat mai placut. Vreau sa ofer tuturor posibilitatea de a realiza ceva pe acest server!

Taxa o a fie impartita zilnic, de cat mai multe ori.

In principiu vreau sa fac evenimente de tip:

-LMS

-LCS

-DUELE

-RACE

-SMS

-X/O

( Acestea le consider mai atractive )
Ce intenționez să fac pentru jucători: Doresc sa fac cat mai multe evenimente, sa ajut jucatorii cu nivel cuprins intre 2-30, vreau sa ofer tuturor o sansa de a creste pe acest server minunat etc.

Edited by NarcisZEW

Nick: POPESKU
Level: 73
Vârstă (reală): 18 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Pe acest cont am 4 ani. Dar in total am 6 ani de activitate pe aceasta comunitate.  
Link profil RPG:
https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/popesku
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Doresc sa ajung Primar-ul acestui server deoarece vreau sa ajut playerii incepatori, sa le ofer sprijin oricand si la orice ora. Vreau sa mai zic ca aceasta functie este foarte speciala aleganduse un singur detinator in fiecare luna, este foarte diferita de restul factiuniilor cea ce o face speciala. 

Ce intentionez sa fac pentru jucatori.

-Evenimente zilnice cu premii.

-Activitati distractive nu neaparat cu banii deoarece doresc sa ma apropii mai mult de toti jucatori si doresc sa ne distram impreuna.

Pe langa toate acestea vor urma multe altele.

Fapte, nu vorbe.

Edited by TLG TerR

Votul pentru functia de mayor a fost pusCLICK

Aplicațiile pentru funcția de Mayor al lunii septembrie sunt acum deschise.  

Înainte de a aplica, vizitaţi primul post al acestui topic pentru a vedea cerinţele minime necesare și modelul de postare, respectiv verificați topicurile Anunturi Importante și RegulamentCLICK și  CLICK.

Nick: ShadowJump
Level: 50
Vârstă (reală): Am 16 ani.
Vechime pe server: Joc pe RPG4 din 2016.
Link profil RPG: 
https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/ShadowJump
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Motivul pentru care doresc sa ajung primar este deoarece doresc sa ajut playerii incepatori cat mai mult posibil, cu bani, sau sa ii indrum spre o viata mai usoara pe server . Doresc sa impletesc noi prietenii si sa construiesc momente frumoase alaturi de incepatorii server-ului. Un alt motiv ar fi faptul ca primar este doar unul pe server si eu consider ca functia ar trebui sa fie ocupata de un jucator capabil, activ si dedicat, de accea m-am decis sa candidez.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Fel si fel de activitati alaturi de jucatorii serverului. Evenimente zilnice de tip LMS, Duele, LCS, Ruleata Ruseasca, Slenderman si tot felul!

Edited by ShadowJump

Nick: SEIZEN
Level: 47
Vârstă (reală): Am vârsta de 18 ani.
Vechime pe server: Joc pe serverul RPG2 din martie 2020.
Link profil RPGClick
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să ajung primar deoarece consider că sunt suficient de activ încât să pot organiza destul de des evenimente, pot împărți taxa de mai multe ori pe zi și consider că ar fi o experiență interesantă pentru mine, având în vedere faptul că ar fi prima mea funcție pe acest server.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Taxa va fi setată la 1$, ca în marea majoritatea a cazurilor. Îmi place și voi organiza in continuare evenimente zilnice de toate tipurile pe acest server. Voi organiza fast-eventuri prin anunțurile guvernamentale, în special Trivia și SMS-uri. Voi da taxa zilnic, de minim 2 ori, la prânz și seara. În plus, doresc să dau în fiecare săptămână suma de $100.000, ca un bonus, jucătorului cu cele mai multe puncte la raport din acel tip de facțiune (spre exemplu, jucătorul cu cele mai multe puncte la raport din cele 3 facțiuni de SchooI Instructors va primi bonusul). Acolo unde există facțiuni unice, primul jucător din Activity & Reports specific fiecărei facțiuni va primi bonusul. Cât despre mafii, voi da 1.000g drugs (echivalentul a $100.000) sau $100.000 mafiei cu cele mai multe turfuri la sfârșit de săptămână, întrucât nu aș avea cum să fac diferența între membrii mafiei. Sper să primesc șansa aceasta și să aveți încredere în mine, mulțumesc pentru timpul acordat.

Nick: ImRoby
Level: 90
Vârstă (reală): 17
Sex (real): Male
Vechime pe server: Mi-am creat contul pe 11 iulie 2014, am jucat până în ianuarie 2016, apoi m-am reapucat pe 15 mai 2019 și joc până în prezent, continuând.
Link profil RPGhttps://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/ImRoby
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să ajut jucătorii noi cu cât mai multe evenimente, taxe oferite zilnic, voi seta taxa 1$ / payday. Când mi se vă termina mandatul, aș vrea să fiu un primar care să mai fie vrut de playeri și a doua oară, nu să fiu catalogat "pff, a obținut funcția doar ca să o aibă".
Ce intenționez să fac pentru jucători: Vreau să organizez cel puțin 60 de evenimente în această lună, cel puțin 2 pe zi. Voi încerca să diversific tipul de evenimente pentru a avea toți jucătorii o șansă cât mai mare de câștig.

Nick:[MR]CRISTI69
Level:189
Vârstă (reală):51
Sex (real):masculin
Vechime pe server:de pe 16.03.2017
Link profil RPG:
https://forum.b-zone.ro/profile/179635-cristi70/
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Doresc si aceasta functie,am avut functii mai multe pe acest server dar de primar nu,si mi-as dori sa vad si aici cum este.ASTA doar daca ajung aici,o sa fiu foarte activ cu aceasta functie.
Ce intenționez să fac pentru jucători:    De la bun inceput o sa ajut jucatorii incepatori de level 2-7 cu bani stransi din donatii,o sa le vorbesc cum se cuvine si o sa fac zilnic evenimente si tot ce ofera functia de PRIMAR.

Nick: ZePPord
Level:118
Vârstă (reală): 18 ani.
Sex (real): Barbat.
Vechime pe server: 4 aproape 5 ani 
Link profil RPG:https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/ZePPord.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

Imi doresc sa fiu primar al acestui server in primul rand pentru a ajuta jucatorii, pentru a organiza multe evenimente zilnice si cu un premiu destul de mare, pentru a imparti taxa foarte des. M-am documentat foarte bine cu tot ce trebuie sa faci in functia de primar si am vazut ce au facut si ceilalti primari si m-as putea descurca foarte bine. Am destul timp liber pentru aceasta functie. Consider ca am acumulat destula experienta pe aceasta comunitate de atatia ani de cand joc aici. Nu am mai avut pana acum aceasta ocazie de a fi primar si as vrea pentru prima data sa imi incerc norocul. 
Ce intenționez să fac pentru jucători: 

◾ Plimbari cu limuzina.

◾ Voi interactiona foarte mult cu jucatoriiVoi oferi ajutorul jucatorilor.

◾ O sa ma ocup de impartirea taxei pentru jucatori cat mai des.

◾ Setarea taxei zilnice la 1$.

◾ Diferite activitati interesante cat si amuzante ce imi vor trece prin cap.

◾ Intentionez sa fac cat mai multe evenimente zilnice de tip:  

◽ Last Man Standing,

◽ Last Car Standing,

◽ Simon spune,

◽ SMS

◽ Primul la mine,

◽ Duels, 

◽ Par/Impar,

◽ Protect the VIP.

◽ Risky Squares,

◽ Ruleta Ruseasca,

◽ Paintball,

◽ Kill,

◽ X/O,

◽ Whisper.

◽ Si multe alte evenimente si activitati originale.

Votul pentru functia de mayor a fost pusCLICK

Cei care nu ați fost puși pe listă fie nu ați completat corespunzător modelul.

Edited by zL VodKa

Aplicațiile pentru funcția de Mayor al lunii octombrie sunt acum deschise.  

Înainte de a aplica, vizitaţi primul post al acestui topic pentru a vedea cerinţele minime necesare și modelul de postare, respectiv verificați topicurile Anunturi Importante și RegulamentCLICK și  CLICK.

RPG2 Administration Team

Edited by zL VodKa

dqFoojr.png

Nick:

.Sebi

Level:

99

Vârstă (reală):

17 ani

Sex (real):

Masculin

Vechime pe server:

ani

RPG profil link: 

click

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători care activează pe acest server, nu doar prin evenimentele zilnice pe care le fac, doresc să fac asta şi prin oferirea taxelor, organizarea de evenimente pe [/gov]. Doresc să inițiez toți playerii noi pe server, deschizându-le un orizont către acest joc pentru a le face "munca" mai uşoară. Mai pe scurt, doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători şi nu numai. Doresc să devin primar deoarece cred că este cea mai potrivită facțiune pentru mine, fiind o persoana care se înțelege bine cu majoritatea playerilor.

1. Vreau ca taxa să fie setată la 1$ indiferent de oră sau zi.

2. De luni până vineri la ora 20:30 voi împărți taxa playerilor cu level între 2 şi 7, iar sâmbată şi duminică o voi împărți odată la ora prânzului, adică ora 14:00 şi odată seara la ora 20:00.

3. De luni până vineri de la ora 22:00 voi organiza câte un event clasic (LMS, LCS, X/O, etc) cu un premiu destul de ridicat. La aceste evenimente vor participa doar playerii cu level sub 50.

4. Vineri seara la ora 23:00 voi organiza un event nocturn, ceva mai special, cu un premiu măricel unde vor participa toți playerii.

5. Duminică dimineața şi seara voi organiza aşa zisa plimbare cu limuzina primarului, unde vom cutreiera harta în lung şi în lat.

6. În fiecare duminică voi pune la bătaie o maşină cu prețul între 200.000$ și 500.000$, această maşină va fi caştigată doar printr-un event.

Dacă apreciați munca mea, nu uitați să apăsați butonul rep_up.png

Edited by S e b i
mă retrag, succes celor ce candidează.

Nick: ZenKo
Level: 73
Vârstă (reală): Am 19 ani.
Vechime pe server: Joc pe RPG2 din 27.03.2016.
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/ZenKo
Doresc sa obtin aceasta functie de primar deoarece vreau sa ajut toti jucatorii care sunt noi, sa ii determin sa continue sa se joace pe acest server si sa fac tot posibilul de a ii ajuta sa se familiarizeze cu restul jucatorilor, pentru ca la inceput au nevoie de cel mai mare ajutor, si o sa ii ajut cu cel mai mare drag, asa cum am fost si eu ajutat.

In primul rand doresc sa ii ajut.
Sa setez taxa la 1$.
Impartirea taxei zilnice.
Evenimente zilnice si cat mai diversificate:

-Last Man Standing
-Last Car Standing
-Protect the VIP
-Whisper
-SMS
-Ruleta ruseasca
-Par/Impar
-Kill
Si multe altele.

Nick: .JusT
Level: 134
Vârstă (reală): 19 ani.
Vechime pe server: 4 ani.
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/.JusT
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: In primul rand doresc sa incerc ceva nou pe server, in al 2-lea rand vreau sa fiu primar deoarece simt ca am vechimea necesara pe comunitate, imi place sa fac evenimente, mi-a placut ce am vazut in munca fostilor primari si as vrea sa fac ceea ce au facut si ei, aplic aici cu speranta ca odata si odata poate exista o sansa. Vreau sa fiu primarul serverului RPG 2 pentru ca multi ma cunosc si stiu ca voi face o treaba buna. Voi ajuta playerii cu nivel mic. Vreau sa fac o munca buna pentru tot serverul RPG2.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Evenimente multe cu premii mari.  Vreau sa va anunt de acum, ca odata cu castigarea votului imi voi acorda tot timpul pentru evenimente voi incerca sa scot monotonia de pe server, voi face evenimente cu bani si probabil ceva premii mai speciale. Pe langa aceste evenimente, zilnic eu voi incerca sa ajut toti jucatorii cu cate o suma minora de bani. Tin sa precizez că voi adauga evenimente noi si cele mai multe o sa fie facute prin comanda [/requestevent]. O sa incerc sa fac minim 2-3 evenimente pe zi si cel putin o activitate speciala prin care sa incerc sa scot monotonia de pe server.

Edited by eB JusT

Nick:Alexutu.

Level:134

Vârstă (reală):16

Sex (real):Masculin

Vechime pe server:Joc din Decembrie 2016.

Link profil RPG:Click

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Doresc sa obtin functia de Mayor pe luna Octombrie pentru a ajuta jucatorii cu nivel mic intre 2-7, vreau sa fiu Primar sa ajut acest server, sa ajut jucatorii mici sa se ridice pe server, este o functie importanta, consider ca este un mod bun de a ajuta jucatorii incepatori. Imi doresc aceasta functie deoarece este o experienta noua pentru mine pentru ca nu am mai fost niciodata Mayor pe serverele RPG si doresc sa am sansa de a fi, un Primar trebuie sa fie activ, bine educat, sociabil, care sa aiba simtul omului, sa stie sa invete playerii la bine, sa stie sa comunice.

Ce intenționez să fac pentru jucători:In primul rand, setez taxa la 1$, in fiecare Duminica, o sa organizez niste evenimente cu premii mai mare, excursie cu limuzina in diferite locatii de pe harta, evenimente zilnice de tip, lms, lcs, race, etc, o sa acord ajutorul playerilor cand o sa aiba nevoie, o sa ajut jucatorii incepatori cu sfaturi cum a putea creste mai repede pe server, cum sa intre intr-o factiune, evenimente rapide pe /gov de tip SMS/Trivia, in fiecare zi de cel putin 2-3 ori o sa acord taxa jucatorilor de nivel 2-7.

Alexutu meserie pentru primarie!

Edited by eB Alexutu

Votul pentru functia de mayor a fost pusCLICK

Cei care nu ați fost puși pe listă fie nu ați completat corespunzător modelul.

Aplicațiile pentru funcția de Mayor al lunii noiembrie sunt acum deschise.  

Înainte de a aplica, vizitaţi primul post al acestui topic pentru a vedea cerinţele minime necesare și modelul de postare, respectiv verificați topicurile Anunturi Importante și RegulamentCLICK și  CLICK.

RPG2 Administration Team

Nick: Obliviousair

Level: 50

Vechime pe server:  09.12.2016

Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Obliviousair

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:  Doresc sa obtin functia de Mayor pe luna Noiembrie prin simplul fapt ca doresc sa ajut jucatorii de nivel 2 respectiv 7, pentru ca doresc sa ajut acest server prin evenimente, consider si un mod foarte eficient de a ajuta jucatorii noi pe server, cei care sunt la un inceput de drum, pentru mine obtinerea acestei functii este un nou nivel, o experienta noua pe acest server sa am functia de Mayor, atat prin faptul ca a picat intr-o perioada minunata de Halloween, consider ca cineva cu o asemenea functie trebuie sa aiba in primul rand cei 7 ani de acasa, o buna educatie atat prin comportament dar si prin limbaj, sociabil, activ pentru aceasta functie, comunicarea este esentiala la fel ca simtul umorului.

Ce intenționez să fac pentru jucători:  Doresc sa organizez evenimente pe parcursul acestei luni, de tip: SMS, Last Car Standing, Last Man Standing, Race, Slenderman, Ruleta Ruseasca, Protect The VIP si multe alte evenimente, setez taxa la 1$ si desigur impartirea taxei zilnice de 2 sau chiar 3 ori pe zi, poate chiar mai multe.

Edited by O B L I V I O U S A I R

Nick: .JusT
Level: 135
Vârstă (reală): 19 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: 4 ani.
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/.JusT
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: In primul rand doresc sa incerc ceva nou pe server, in al 2-lea rand vreau sa fiu primar deoarece simt ca am vechimea necesara pe comunitate, imi place sa fac evenimente, mi-a placut ce am vazut in munca fostilor primari si as vrea sa fac ceea ce au facut si ei, aplic aici cu speranta ca odata si odata poate exista o sansa. Vreau sa fiu primarul serverului RPG 2 pentru ca multi ma cunosc si stiu ca voi face o treaba buna. Voi ajuta playerii cu nivel mic. Vreau sa fac o munca buna pentru tot serverul RPG2.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Evenimente multe cu premii mari.  Vreau sa va anunt de acum, ca odata cu castigarea votului imi voi acorda tot timpul pentru evenimente voi incerca sa scot monotonia de pe server, voi face evenimente cu bani si probabil ceva premii mai speciale. Pe langa aceste evenimente, zilnic eu voi incerca sa ajut toti jucatorii cu cate o suma minora de bani. Tin sa precizez că voi adauga evenimente noi si cele mai multe o sa fie facute prin comanda [/requestevent]. O sa incerc sa fac minim 2-3 evenimente pe zi si cel putin o activitate speciala prin care sa incerc sa scot monotonia de pe server.

Nick: POPESKU.REMEMBER
Level: 75
Vechime pe server: Pe acest cont am 4 ani. Dar in total am 6 ani de activitate pe aceasta comunitate.  
Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/popesku.remember

Doresc sa ajung Primarul acestui server deoarece vreau sa ajut playerii incepatori, sa le ofer sprijin Vreau sa mai zic ca aceasta functie este foarte importanta, diferita de restul  ce o face speciala. 

Ce intentionez sa fac pentru jucatori.

-Evenimente zilnice cu premii.

-Activitati distractive nu neaparat cu banii deoarece doresc sa ma apropii mai mult de toti jucatori si doresc sa ne distram impreuna.

Pe langa toate acestea vor urma multe altele.

Fapte, nu vorbe.

Edited by TLG POPESKU

Nick: ZenKo
                                                                                                                                                      Level: 74
                                                                                                                                       Vârstă (reală): Am 19 ani.
                                                                                                                                           Sex (real): Masculin.
                                                                                                                 Vechime pe server: Joc pe RPG2 din 27.03.2016.
                                                                                                   Link profil RPG: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/ZenKo
 Doresc sa obtin aceasta functie de primar deoarece vreau sa ajut toti jucatorii care sunt noi, sa ii                                                                          determin sa continue sa se joace pe acest server si sa fac tot posibilul de a ii ajuta sa se familiarizeze cu restul jucatorilor,                                                                                        pentru ca la inceput au nevoie de cel mai mare ajutor, si o sa ii ajut cu cel mai mare drag, asa cum am fost si eu ajutat.

In primul rand doresc sa ii ajut.
                                                                                                                      Sa setez taxa la 1$.
                                                                                                                Impartirea taxei zilnice.
                                                                                                  Evenimente zilnice si cat mai diversificate:

-Last Man Standing
                                                                                                                      -Last Car Standing
                                                                                                                         -Protect the VIP
                                                                                                                              -Whisper
                                                                                                                                 -SMS
                                                                                                                      -Ruleta ruseasca
                                                                                                                             -Par/Impar
                                                                                                                                  -Kill
                                                                                                                         Si multe altele.

Votul pentru functia de mayor a fost pusCLICK.

Aplicațiile pentru funcția de Mayor al lunii decembrie sunt acum deschise.  

Înainte de a aplica, vizitaţi primul post al acestui topic pentru a vedea cerinţele minime necesare și modelul de postare, respectiv verificați topicurile Anunturi Importante și RegulamentCLICK și  CLICK.

RPG2 Administration Team

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.