Jump to content

[CLEO] Taxi Help by Konny 1.0.0

   (9 reviews)

1 Screenshot

About This File

TaxiHelp by Konny

 

Cerințe:

*Apăsați pe nume pentru a descărca fiecare mod în parte.

 

Instrucțiuni de instalare:

 

1. După descărcarea setup-ului CLEO 4, îl deschideți și îl instalați în GTA-ul cu care jucați dvs.

2. După descărcarea fișierului SAMPFUNCS.asi îl plasați în folderul principal din GTA-ul cu care jucați dvs.

3. Odată ce ați dus la bun sfârșit primii doi pași, luați fișierul TaxiCMD.cs și îl plasați în folderul CLEO din folderul principal.

 

Instrucțiuni de utilizare: 

 

Tastați comanda [/taxicmd] pentru a vedea toate comenzile disponibile ale acestui CMD. 

Aveți mai jos o imagine cum arată dialogul(interfața) acestui mod.

gta-sa-2019-04-30-20-35-15-052.jpg

Câteva comenzi de bază ce ar trebui știute de viitorii utilizatori:

 

1. Comanda [/unde].

unde.jpg

2. Comanda [/radio].

radio.jpg

3. Comanda [/sgn], respectiv [/sgn2].

sgn1-2.jpg

4. Comanda [/ph <ID>].

ph.jpg

5. Comanda [/cpls], [/cpsf], și [/cplv].

cpls-sf-lv.jpg

6. Comanda [/rep].

rep.jpg

7. Comanda [/tl].

tl.jpg

Celelalte comenzi le puteți folosi însăși voi pentru a vedea eficiența acestora.

 

Informații suplimentare:

  • *În cazul în care primiți CRASH cu tot cu CLEO 4 și SAMPFUNCS pus de mine, v-aș ruga să-mi adresați un PM iar eu vă voi oferi informați referitoare la cum să rezolvați problema.
  • *Acest CMD a fost creeat de către mine de la 0, cu mici „inspirații” de la alte CMD-uri cu diverse comenzi (lipsă de idei din partea mea). Dacă mă considerați copiator sau nu mai știu eu ce, vă rog să veniți cu dovezi și argumente.
  • *Dacă aveți idei cu diverse comenzi vă rog să mi le dați într-un PM iar eu le voi pune în practică iar CMD-ul va primi un Update.
  • Acest CMD a stat BETA aproximativ o lună de zile, timp în care a fost testată fiecare comandă în parte iar în cazul unei erori am făcut tot posibilul să rezolv problema și am făcut-o. 
 Share


User Feedback

You may only provide a review once you have downloaded the file.


A G E N T U R S

   1 of 1 member found this review helpful 1 / 1 member

E ok pentru inceput. Felicitari pentru munca depusa.

Link to review
SkyLog

  

Foarte util pentru cei din taxi, multumim pentru munca depusa.

Link to review
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.