Jump to content

Drift Mod 1.0.0

   (8 reviews)

1 Screenshot

About This File

Un mod de drift modificat de catre mine si eliminata posibilitatea de speed infinit. 

 

Se foloseste apasand Shift oricand doresti.

 Share


User Feedback

You may only provide a review once you have downloaded the file.


DemonMD

   1 of 1 member found this review helpful 1 / 1 member

Celor care le place sa drifteze sunt unde trebuie. Imi place

Link to review
Argent

   1 of 1 member found this review helpful 1 / 1 member

this was nice. but is it legal? i saw someone got banned for drift mod and I don't want the same thing to happen to me. i wanna know if this is legal or still legal for rpg1

Link to review
Tupi

   4 of 5 members found this review helpful 4 / 5 members

Deoarece am observat că foarte mulți dintre cei care se uită peste acest mod îl consideră ilegal și il raportează în legătură cu asta aș dori să vă spun următoarele 2 lucruri:

1. Modurile care sunt considerate ilegale atât prin regulamentul serverului cât și prin excepții nu vor fi aprobate în această secțiune de moduri deoarece nu dorim sancționarea jucătorilor.

2. Înainte să trimiteți un report în legătură cu un mod citiți regulamentul serverului. În el este precizat foarte clar de către Kelton ca modurile de drift SUNT LEGALE atâta vreme cât nu se abuzează de ele în siuații precum urmăriri de poliție sau alte situații abuzive.

 

Sper că v-am lămurit prin acest review ca modul ESTE LEGAL atâta vreme cât nu îl folosiți în mod abuziv. Dovada: https://imgur.com/qJhapXe

Link to review
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.