Jump to content

[ASI] Flickr

   (10 reviews)

1 Screenshot

About This File

flickr.asi

 

Instrucțiuni de instalare:

* Instalați CLEO 4 de aici

* Descărcați modul și dezarhivați conținutul arhivei pe desktop pentru ușurință.
* Mutați fișierul extras din arhiva descărcată în folderul principal al jocului (acolo unde se afla și fisierul gta_sa.exe).

 

 

Informații suplimentare:

* Cu ajutorul acestui mod nu vă va mai tremura textura harții când vă ridicați în aer cu un elicopter/avion.

 

 

Screenshots:

miBhT1P.jpg

 Share


User Feedback

You may only provide a review once you have downloaded the file.


RaresT

   1 of 1 member found this review helpful 1 / 1 member

Salutare!

 

Din pacate pentru mine problema texturilor cand dau camera in jos persista si dupa instalarea acestui mod, probabil nu se pupa cu celelalte moduri pe care le am acesta fiind un inconvenient zic eu.

Din partea mea acest mod primeste 3 stele, imi pare rau pentru acest calificativ.

 

Multumim @ Tupi  pentru postarea acestui mod, il folosesc de ceva timp insa cum am mentionat mai sus nu este compatibil cu alte moduri insa il recomand! O zi frumoasa in continuare!

Link to review
HANKSERO

  

Foarte bun si folositor modul! Mai ales la evadarea din inchisoare de pe rpg2, ajuta enorm si la aterizarea mult mai usoara si fluida! Multumesk mult de acest mod!

Link to review
DemonMD

  

Pentru cei care au nevoie de el e bun. Frumos din partea ta

Link to review
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.