Jump to content

Screenshots


always
 Share

Recommended Posts

sa_mp_185.png

 

 

Titlul topicului se numeste ScreenShout , Nu discutii libere :D

 

Tu probabil nu ai prins vremurile alea bune, cu 100-200 playeri, dar playeri in adevaratu' sens al cuvantului, puteai glumi, nu sareau toti cu bind pe: POST POST POST. Acu', numa' dupa bani, numa' si numa' bani, unii sunt in stare sa dea bani in RL pentru bani in joc. 500 din care doar 50-100 maxim joaca for fun, daca sunt macar 100.

 

Inteleg ce vrei sa zici , cunosc cativa care ar da bani reali pe bani in game

Edited by MrBIG
Link to comment
Share on other sites

Echipa de redecorare a sosit. Câteva poze de la noile HQ`uri. Enjoy!

 

HQ Tattaglia

hqtattaglia.jpg

 

HQ Stracci

hqstracci.jpg

 

HQ Paterno

hqpaterno.jpg

 

HQ Cuneo

hqcuneo.jpg

 

HQ Corleone

hqcorleone.jpg

 

HQ Barzini

hqbarzini.jpg

 

TTC

ttcd.jpg

 

Rent Car LV

rentcarlv.jpg

 

NG

76719291.jpg

 

LSPD

lspdi.jpg

 

HQ News Reporter

hqnr.jpg

 

HQ F/M

hqfm.jpg

 

HQ FBI

fbin.jpg

 

*Enjoy, subscribe, +

 

*Next : HQ Taxi, HQ Hitman, HQ School Instructors

 

*Stay tuned!

Link to comment
Share on other sites

Asta faci tu la 5 dimineata ma ? Ai pus ceasul sa sune ?

 

PS: Sa faci frumos la taxi poate iei unban, pupincurismu functioneaza...

 

1. Nu. Doar că îmi place arta.

2. N`am nevoie de unban, dacă era aşa, puteam da 10 € pt el, sau puteam evita ban`ul permanent cu programele de schimbat ip`uri. Şi da, pupincurismul chiar funcţionează pentru marea majoritate de pe server. Dar hai să nu ne lungim la vorbă aiurea şi nici să transformăm acest topic, într`unul off`topic, cu post`uri inutile şi să apreciem pozele făcute.

Edited by CiprianSilviu
Link to comment
Share on other sites

1. Banul pe cont nu il schimbi cu IP, eu ma refeream la banul pe cont logic...

2. Pt hacks nu se da unban nici cu 10 euro.

 

ON-topic: Astept "arta" de la Taxi HQ

 

Îmi pare rău dar nu am luat ban pt hack :) şi puţin îmi pasă dacă am sau nu ban. Revin cu edit pentru HQ Taxi când am timp.

Link to comment
Share on other sites

1. Esti sigur ? http://b-zone.ro/rpg...&id=3&ac=324106 "jucat pe conturi cu nickuri indecente si hacks.

2. Astept pozele cand ai timp (adica in noaptea asta banuiesc ca tot pe la 4-5 noaptea) ...

 

Ooo da, ai dat edit :)) şi chiar crezi că`mi pasă ? Voi chiar credeţi că mă interesează atât timp cât eu am vrut să iau ban?

Astea sunt doar suferinţe, te asigur din toată inima :)

Link to comment
Share on other sites

Ooo da, ai dat edit :)) şi chiar crezi că`mi pasă ? Voi chiar credeţi că mă interesează atât timp cât eu am vrut să iau ban?

Astea sunt doar suferinţe, te asigur din toată inima :)

Tu esti o suferinta, daca nu ai fi, nu te-ai baga atat in seama.

Apropo de subiectul asta, "pupincurismul", daca unii sunt asa cum sunt..lasa-i sa fie, pana la urma e treaba lor, sa nu crezi ca ceilalti nu ii observa, nu esti singurul care vede lucrurile astea, doar ca noi nu le expunem atat...pana la urma, ce rost are sa iti traiesti viata avand grija de curtea vecinului? :))

Credeam ca esti altfel :-??

In fine, imi cer scuze de off-topic, dar ma deranjeaza discutiile de aici. Daca vrei sa dezbatem asta, imi poti da un PM...

 

 

Uite o poza cu voi: http://imageshack.us.../samp027bu.png/ (daca tot e topic de poze, am zis sa nu fac numai off-topic, si cum nu prea am poze cu alte evenimente de pe server....va dau ce am) :))

Edited by Snizel
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.