Jump to content

Los Santos Taxi - Şedinţe şi activităţi / Meetings and activities


Shobo
 Share

Recommended Posts

  • Nume in joc:JuSsTyn
  • Sedinta / Activitate:Activitate.
  • Data si ora:10.08.2018,ora 20:00.
  • Alte precizari:M-am gandit sa organizez o activitate de Tip:Duels cu deagle(Deagle OF Master) impreuna cu Roberte si compania San Fierro Taxi.Premiul va fi de 1.000.000$,prezenta este obligatorie.Aceasta activitate e facuta spre a va mai atrage atentia de la raport.Dupa cum vedeti ce monotonie este pe server,m-am gandit sa va dau niste actiune spre a va mai improspata.Daca nu puteti ajunge faceti o invoire pe forum Click .
Link to comment
Share on other sites

On 07.08.2018 at 11:22 PM, JuSsTyn said:
  • Nume in joc:JuSsTyn
  • Sedinta / Activitate:Activitate.
  • Data si ora:10.08.2018,ora 20:00.
  • Alte precizari:M-am gandit sa organizez o activitate de Tip:Duels cu deagle(Deagle OF Master) impreuna cu Roberte si compania San Fierro Taxi.Premiul va fi de 1.000.000$,prezenta este obligatorie.Aceasta activitate e facuta spre a va mai atrage atentia de la raport.Dupa cum vedeti ce monotonie este pe server,m-am gandit sa va dau niste actiune spre a va mai improspata.Daca nu puteti ajunge faceti o invoire pe forum Click .

Activitatea se va tine in Training Room LS Taxi.Va astept in numar cat mai mare.

Link to comment
Share on other sites

On 09.08.2018 at 12:14 PM, JuSsTyn said:
On 07.08.2018 at 11:22 PM, JuSsTyn said:
  • Nume in joc:JuSsTyn
  • Sedinta / Activitate:Activitate.
  • Data si ora:10.08.2018,ora 20:00.
  • Alte precizari:M-am gandit sa organizez o activitate de Tip:Duels cu deagle(Deagle OF Master) impreuna cu Roberte si compania San Fierro Taxi.Premiul va fi de 1.000.000$,prezenta este obligatorie.Aceasta activitate e facuta spre a va mai atrage atentia de la raport.Dupa cum vedeti ce monotonie este pe server,m-am gandit sa va dau niste actiune spre a va mai improspata.Daca nu puteti ajunge faceti o invoire pe forum Click .

Activitatea a fost amanta pe saptamana viitoare din cauza unor erori bugetare ale celor din SF Taxi.O sa postez pe ce data o vom muta eu si Roberte!

Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc:JuSsTyn
  • Sedinta / Activitate:Activitate.
  • Data si ora:15.08.2018,ora 19:00.
  • Alte precizari:M-am gandit sa organizez o activitate de Tip:Duels cu deagle(Deagle OF Master) impreuna cu Roberte si compania San Fierro Taxi.Premiul va fi de 500.000$,prezenta este obligatorie.Activitatea se va tine in Training Room LS Taxi.Aceasta activitate e facuta spre a va mai atrage atentia de la raport.Dupa cum vedeti ce monotonie este pe server,m-am gandit sa va dau niste actiune spre a va mai improspata.Daca nu puteti ajunge faceti o invoire pe forum Click .
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: [GF]Typhoon
  • Sedinta / Activitate: Sedinta
  • Data si ora: 25.08.2018; 21:00
  • Alte precizari: Vom avea in discutie urmatoarele: 1. Vanatorii de posturi (Post-hunteri), ceea ce trebuie sa faceti pentru a-i evita; 2. Rapoartele de activitate si invalidarea comenzilor; 3. Noi indatoriri ale subliderilor; 3. Cele mai uzuale motive de reclamatii; 4. Modul de a aduce dovezi intr-o reclamatie (pentru incepatori), cum trebuie asezate, ce trebuie sa contina, tipul de dovezi pentru diferite situatii; 5. Viitorul interior HQ etc. Prezenta este obligatorie. Cine nu poate ajunge are datoria de a face o cerere de invoire pe forum. Click .
Edited by HG Typhoon
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: [GF]Typhoon
  • Sedinta / Activitate: Race
  • Data si ora: 6.10.2018; 21:00
  • Alte precizari: Va fi o activitate tip Race cu salupele (Squalo). Mai multe detalii veti primi la momentul respectiv. Vor lua parte la activitate si membri SF Taxi. Premiul este de 100.000$. Prezenta este obligatorie. Cine nu poate veni la activitate are datoria de a face o cerere de invoire. Click .
Edited by HG Typhoon
Amanare activitate
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: [GF]Typhoon
  • Sedinta / Activitate: Sedinta
  • Data si ora: 20.10.2018; 21:00
  • Alte precizari: Prezenta este obligatorie. Cine nu poate veni la activitate are datoria de a face o cerere de invoire. Click .
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: Typhoon
  • Sedinta / Activitate:Activitate.
  • Data si ora: 27.10.2018,ora 21:00.
  • Alte precizari:Event Race cu cele 3 companii de taxi.Premiul va fi de 300.000$prezenta este obligatorie.
Edited by HG Typhoon
A postat in locul meu. Se aproba!
Link to comment
Share on other sites

 Model de postare:

 

  • Nume în joc: Alexx.B
  • Şedinţă / Activitate: Activitate
  • Data şi ora: 21.11.2018
  • Alte precizări: Salut, m-am gandit sa fac o activitate de tip Duels in candrul factiuni Taxi Los Santos, premiul va fi de 100.000$. Activitatea se va tine in Training Room LS  . Taxi. Va astept in numar cat mai mare 

 

Link to comment
Share on other sites

On 11/18/2018 at 6:11 AM, Pionneerr said:

 Model de postare:

 

  • Nume în joc: Alexx.B
  • Şedinţă / Activitate: Activitate
  • Data şi ora: 21.11.2018
  •  Prezenta Optionala.

 

 

Edited by Pionneerr
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: [GF]Typhoon
  • Sedinta / Activitate: Sedinta
  • Data si ora: 16.12.2018; 21:00
  • Alte precizari: Vom pune in dezbatere problema cu post-hunterii si modificarile aduse in regulament, in urma update-ului cu privire la raportul de activitate si inactivitati. Prezenta este obligatorie. Cine nu poate veni la activitate are datoria de a face o cerere de invoire. Click .
Link to comment
Share on other sites

  • Nume în joc:2k19
  • Şedinţă / Activitate:Ședința 
  • Data şi ora:16.12.18/21:00
  •  Alte precizări:Nu pot sa ajung , a fost vreme rea, si n-am curent 

 

On 4/2/2013 at 7:24 PM, Shobo said:

ro32.png

SEDINTE.png.b691fe3fed58a9d5089308d34eea201c.png

În acest topic liderul, subliderul sau membri rang 3+ vor anunţa desfasurarea unei şedinte sau activitaţi.

 

       Model de postare:

 

  • Nume în joc:
  • Şedinţă / Activitate:
  • Data şi ora:
  • Alte precizări:

 

- Pentru fiecare şedință sau activitate se va face o statistică cu membrii prezenţi. Cine lipseşte fără cerere de învoire primeşte Faction Warn.
- Şedinţele vor fi anunţate de către lider cu cel putin 2 zile înainte.

 

 

uk32.png

  Reveal hidden contents

In this topic the leader, subleader or rank 3+ members will announce activities or meetings.

 

         Posting model:

 

  • Name (in game):
  • Meeting /activity:
  • Date and hour:
  • Other mentions:

 

- For every meeting and activity there will be made a statistic with the members that took part at it. Whoever is missing without a pass request will get a Faction Warn.

- Meetings have to be announced by the leader with at least 2 days in advance.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nume în joc:[uN]JuSsTyn
  • Şedinţă / Activitate:ACTIVITATI DE IARNA!@
  • Data şi ora:

       1.TIP:LMS 28.12.2018, ora 19:30.

       2.TIP:HIDE AND SEEK 29.12.2018 ,ora 20:00.

       3.TIP:DUELS 30.12.2018,ora 20:00

  • Alte precizări:

       Ca sa nu mai fie asa moleseala,m-am gandit sa fac niste activitati de iarna impreuna cu LyNKloN.Primele 2 activitati au prezenta optionala si ultima are prezenta obligatorie.

      1.Activitatea de TIP:LMS se va tine pe Aeroportul Parasit din Las Venturas,ve-ti alege voi 3 arme cu care sa va luptati,premiul este de 125.000$,prezenta optionala. 

      2.Activitatea de TIP:HIDE AND SEEK se va tine in orasul de langa HQ News Reporters(acela nu fiind Fort carson),premiul este de 125.000$,prezenta optionala.

      3.Activitatea de TIP:DUELS se va tine in training room LS Taxi,veti avea voi sarcina de a va alege cu ce arma sa faceti duelurile,premiul este de 250.000$,prezenta este obligatorie.Daca nu puteti ajunge,va rog sa faceti o invoire Click.Doresc daca se poate sa veniti in numar cat mai mare!.Va doresc un An nou fericit, alaturi de cei dragi!@@

Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: [GF]Typhoon
  • Sedinta / Activitate: Race special
  • Data si ora: 9.02.2019; 21:00
  • Alte precizari: Va fi o activitate de tip Cursa. Ni se vor alatura membri SF Taxi. Premiul este de 200.000$, iar prezenta este obligatorie. Cine nu poate veni la activitate are datoria de a face o cerere de invoire. Click .
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: [GF]Typhoon
  • Sedinta / Activitate: Sedinta
  • Data si ora: 9.03.2019; 21:00
  • Alte precizari: Vom pune in dezbatere organizarea activitatilor, crearea unor topicuri, Promovarea in rank etc. Prezenta este obligatorie. Cine nu poate veni la sedinta are datoria de a face o cerere de invoire. Click .
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: [GF]Typhoon
  • Sedinta / Activitate: Targ
  • Data si ora: 16.03.2019; 20:00
  • Alte precizari: NR, si alte factiuni organizeaza un targ in Santa Maria Beach (SMB). Suntem invitati sa participam. Prezenta este optionala. Sper sa participam in numar cat mai mare.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume în joc:[uN]JuSsTyn
  • Şedinţă / Activitate:Special Activity
  • Data şi ora: 20.03.2019, 17:30.
  • Alte precizări:O sa facem o plimbare prin diferite locatii de pe mapa si pe parcursul ei, o sa fac niste activitatii mai speciale (pentru ca-s facute in miscare), ca sa sarbatoresc cei 2 ani alaturi de aceasta factiune.O sa fie si un premiu, ca fara el nu e acelas lucru, e o surpriza.Prezenta este optionala, dar astept sa veniti in numar cat mai mare.O sa va zic in timp ce ne plimbam ce activitatii voi face si ce premiu am decis sa pun pentru castigator, o sa fac cateva activitatii.

54070289_405585940217274_1972478582684909568_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.ftsr1-2.fna&oh=3d237ecb33e4d89f8a4cee9582a92c13&oe=5D18122A

 

Edited by Typhoon CN
Activitate amânată pt. 20.03.2019 17:30
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: [GF]Typhoon
  • Sedinta / Activitate: Race
  • Data si ora: 30.03.2019; ora 19:00
  • Alte precizari: Va fi un eveniment tip Curse cu avioane. Posibil vor participa si SF Taxi. Premiul este de 100.000$, iar prezenta este obligatorie. Cine nu poate veni la sedinta are datoria de a face o cerere de invoire. Click . Va astept in numar cat mai mare
Edited by Typhoon CN
Modificare ora
Link to comment
Share on other sites

  • Nume în joc: Fichus
  • Şedinţă / Activitate: Activitate
  • Data şi ora: 23.03.2019 - 20.00
  • Alte precizări: Va propun o activitate de tip duatlon. Duatlonul consta in doua probe fizice, alergat si ciclism. Deoarece ar fi dificila procurarea mai multor biciclete, m-am gandit sa inlocuiesc ciclismul cu inotul. Startul se va da la parcul de rulotele de la iesirea din Los Santos si se va incheia in pasajul de la plaja Santa Maria, dupa cum se observa in urmatoarele imagini: https://imgur.com/a/Z7jNP67 . Va astept in numar cat mai mare!
Edited by Fichus0
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: [GF]Typhoon
  • Sedinta / Activitate: Sedinta
  • Data si ora: 25.05.2019; 21:00
  • Alte precizari: Vom pune in discutie schimbari de regulament, topicuri etc. Prezenta este obligatorie. Rog rank5+ sa participe la sedinta. Cine nu poate veni la sedinta are datoria de a face o cerere de invoire. Click .
Edited by Typhoon CN
Link to comment
Share on other sites

  • Nume în joc: Vamanu
  • Şedinţă / Activitate: Ședință 
  • Data şi ora: 25.05.2019 , ora 21.00
  • Alte precizări: Imi pare rau ca nu pot ajunge   dar sunt plecat cu familia in acest weekend
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.