Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Eu cand v-am zis ca o sa existe jucatori care n-au coduri ce o sa fie pusi pe interdiction list nu m-a crezut nimeni. L-ati pupat in cur pe Kelton atat, si poftim ce rasplata primiti. uSp cand ti-am zis aseara ca vreau sa ma las de gang-uri, ti-am zis din mai multe motive, unul dintre acestea fiind bataia de joc cu care suntem tratati de catre admini. Nu mi se pare normal ce se intampla, si voi astia care votati asa ca nu aveti ce face si doar din invidie, liderii lu' peste, nu uitati ca roata se intoarce odata si odata, si sa nu picati si voi in aceeasi chestie care ati facut-o cu viDal. Eu m-am saturat de ganguri, banuri aiurea, admini de liga 2 din Filipine care baneaza doar ca sa pierdem o zi de war, se stiu ei care sunt. Imi ajunge! Daca o sa o tina tot asa, chiar nu am sa mai joc vreodata in gang-uri, si poate nici pe b-zone.

Una peste alta, ne vedem la war-uri, vedem ce o iesii. Gg pentru unban sNr, inca odata o dovada ca baneaza doar ca sa se afle in treaba.

Link to comment
Share on other sites

@, ce sa mai zic de alti admini .....

 

Am auzit cazuri in care adminii luau pe altii la controale, vedeau ca au osf ala instalat sau ce program, si dupa vezi, pac pac, gata controlul. Nici 2 minute nu statea ....ce sa faci. Astea sunt controale?

 

Edited by S4F Necomercial
Link to comment
Share on other sites

@, Csf bai kevin....n-ai csf facem si noi ce putem, cat despre admini fac si ei ce pot. Daca gasesc codu bine, daca nu asta e. Incearca si ei sa faca tot ce pot dar n-au csf..

Frumos graiesti nepoate :)

Edited by AT RaduMamii
Link to comment
Share on other sites

I'm back bitchesssss.

Ryakky a revenit in forta, dar sub o alta denumire si cu mai multa incredere si iscusinta.

Sper sa ne intelegem de minune, pe multi dintre voi va cunosc, cred ca pe toti.

Atentie mare unde dati attack, oricum nu conteaza ca o sa castigam.

M-am reapucat si eu dupa 2 luni si prima zi de paintball am luat ban, frumos, elegant, ca pe vremuri.

Evident, unban ca nu sunt un praduitor si acum macel:

povNoRw.png?1

 

Link to comment
Share on other sites

Cum sa pierzi ls cu mine ma? Eu zic ca luam 2 orase pe puțin.

Nu avem playeri banati, asta este cel mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Culcati-va ba, ca maine facem 41 turfs si mna, suntem mai aproape de recordul lui snr.

Link to comment
Share on other sites

@@vidaL smeceru, Ba vidale, nasol cu interdictia ta frate. Vezi ce faci 1 luna.

Calumea warurile, sper sa nu fiu dezamagit de noua mea placa video de rahat si sa pot filma si eu decent.

Ne vedem peste cateva ore, somn usor!

Edited by Ryakky
Link to comment
Share on other sites

Blast zice de vidal ca se lauda singur da el nu realizeaza cat de penibil e cand se da mare cu copiii lui din kia si cum bate o mafie din ls la el in oras, lucru foarte greu de realizat.

 

Apropo, imi place cum stai pana la 5 dimineata sa urmaresti topicul de discutii, ai o viata de invidiat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.