Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Welcome celor noi !

 

Imediat merg si eu la somn o zi grea am facut la afaceri o.O dar ma iesit pe + :) asta e important.. Noapte buna :)).

Afaceristu' lu' tata. =))

#Neata tuturor! Welcome celor noi.

Eu am niste teme si treaba, s-ar putea sa intru in-game mai incolo, daca nu, diseara cand ajung acasa.

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi, acuma am venit si eu de la antrenament :) Ne auzim in game..

 

Antrenament 20:30, vom face 30 minute antrenament dupa dam un party.

Pentru ce party? Iti faci pentru ziua femeii? =))

#Am ajuns si eu acasa. Intru in-game peste putin timp.

Link to comment
Share on other sites

Salut Stracci, eu am mate mor de ras cu profu e nebun.... Dar cea mai tare faza de azi e cand ii zic la o vanzatoare de flori ,, cat e un trandafir '' la care ea ,, 2 lei garoafa'' =))) belea... Antrenament la 20:30 :)

Link to comment
Share on other sites

Salut Stracci, eu am mate mor de ras cu profu e nebun.... Dar cea mai tare faza de azi e cand ii zic la o vanzatoare de flori ,, cat e un trandafir '' la care ea ,, 2 lei garoafa'' =))) belea... Antrenament la 20:30 :)

Cat e kilu de ceapa la cartofi? =))

#Plec si eu in putin timp. Nu stiu daca ajung la antrenament. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Salutare !

Mda, inca n-am rezolvat nimic cu contul de pe forum si am decis sa-mi fac un cont provizoriu...

Link to comment
Share on other sites

Ce mai faceti colegi? :D Abia astept antrenamentul din aceasta seara. Vorbim mai incolo, eu merg pe afara, bafta!

Fara posturi de genul "Ce faceti ? Eu ma plictisesc, brb ma duc sa ma cac". Incercati sa scrieti ceva mai complex, sau ceva care chiar merita stiut...

Link to comment
Share on other sites

Salutare !

Mda, inca n-am rezolvat nimic cu contul de pe forum si am decis sa-mi fac un cont provizoriu...

Iti merge contu' asta. Ca scrie Newbie deasupra. :))

Fara posturi de genul "Ce faceti ? Eu ma plictisesc, brb ma duc sa ma cac". Incercati sa scrieti ceva mai complex, sau ceva care chiar merita stiut...

Si asta nu tot +1 e ma? :))

#Salutare. Azi am avut orele scurtate, am ajuns acasa acum. Intru in-game mia tarziu am niste treaba, cred ca ajung la antrenament.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.